کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: از زمان دریافت کیس نامبر در NVC تا روز مصاحبه چند ماه طول کشید؟ (برای ویزای ازدواجی)
3 ماه
14.75%
9 14.75%
4 ماه
3.28%
2 3.28%
5 ماه
6.56%
4 6.56%
6 ماه
14.75%
9 14.75%
بین 6 تا 12 ماه
32.79%
20 32.79%
1 سال
3.28%
2 3.28%
بیشتر از 1 سال
24.59%
15 24.59%
مجموع 61 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ارسال مدارک به NVC تا دریافت نامه مصاحبه (ویزای ازدواجی)
دوستان عزیزم Smile
لطفا مطالب مربوط به مرحله بعد از ارسال مدارک به NVC تا دریافت نامه مصاحبه را در این تاپیک عنوان کنید.
لطفا در نظر سنجی هم شرکت کنید. (فقط بچه های ازدواجی شرکت کنند لطفا)
متشکرم Smile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، mercedeh2011 ، فردا ، Acaro ، Tomas ، ارکیده ، mhy_1985 ، romance33 ، barfi1 ، msar ، Tolu IR ، Hamid_rr
برای من چهار ماه بود ولی به دلیل تاخیر شخصی این مقدار طول کشید.اگه مراحل رو سر وفت انجام می دادیم 3ماه میشد.
ویزا: CR1/ ارسال مدارک : جون۲۰۱۱ /مصاحبه،آنکارا : ۱۸ جون ۲۰۱۲ /کلیرنس: ۳۱ جولای 2012 /دریافت ویزا : ۱۵ آگوست Rolleyes تاریخ ورود به آمریکا :۱۳ سپتامبر ۲۰۱۲

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، dreamer60 ، Acaro ، mercedeh2011 ، Tomas ، sam11 ، ارکیده ، barfi1 ، msar ، Tolu IR ، Hamid_rr
جهت گرم کردن تاپیک عرض کنم که:
در حال حاضر پروندم تکمیل شده و منتظر نامه مصاحبه هستم.
از بچه های دیگه هم girl عزیز منتظر نامه مصاحبه است.
کاملای عزیز هم که هنوز درگیر NVC لعنتیه Sad
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، arian307 ، kamela ، Tomas ، sam11 ، ارکیده ، romance33 ، sepideh jan ، barfi1 ، msar ، Tolu IR
بله.. دوستانی که نوبت مصاحبه گرفتن(ازدواجی) اگه ممکنه به ما بگید بعد از دریافت ایمیل تکمیل مدارک تا روزی که ایمیل مصاحبه رو دریافت کردید چقدر طول کشید؟
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، kamela ، Tomas ، sam11 ، ارکیده ، barfi1 ، msar ، Tolu IR ، Hamid_rr
دوستانی که ایمیل مصاحبه رو دریافت کردن اگه ممکنه کیس نامبرتونو توی این سایت وارد کنید و هر پیغامی داد به مابگید.. ممنونم.

https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/S...CuebHqOw==
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، mhy_1985 ، behafarid ، ارکیده ، msar ، Tolu IR
بچه ها من برای تغییر سفارت از آنکارا به ایروان، به آنکار ایمیل زدم جواب دادن:
After a thorough search of our files, we are unable to locate a record/file at our office under the case number given in your e-mail. It appears that your file is still being processed at the National Visa Center. You may contact the NVC to inquire about the status of this file. Please click on http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._3177.html for contact information of NVC. You may request from NVC to transfer your case to Yerevan and not Ankara. You may also contact Yerevan office to ask them to request your file from NVC.

بعدش به ایروان و NVC ایمیل زدم. ببینیم چی میشه دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، arian307 ، girl ، shabnam.84 ، sam11 ، ارکیده ، a6l3i ، msar ، Tolu IR
الاهه جون منم همین شکلی تغییر سفارت دادم.... البته پرونده ی من تو انکارا بود... که به انکارا ایمیل دادم گفتن باید به ایروان بگی که از ما بخوان که ترنسفر کنیم واست... منم به ایروان ایمیل دادم گفتن که درخواست میدم برای شما و معمولا 4 هفته طول میکشه که ترنسفر شه و وقت مصاحبتون هم میشه واسه 4 هفته بعد از اون...
به نظر من بزار پروندت از این ان وی سی خراب شده بیاد بیرون برسه انکارا بعد به ایروان بگو ترنسفر کنن واست... واسه من که 12 روزه ترنسفر شد... اما بازم میگم به نظرم صبر کن که این غول ان وی سی کشته شه بعد
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Tomas ، sam11 ، ارکیده ، msar ، Tolu IR ، محبوبه. 68
آخه 2 ماه الی 2.5 ماه طول میکشه پرونده از NVC بره بیرون. فکر کنم اگه الان بهشون بگم پرونده رو منتقل کنن، دیگه اون زمان تلف نمیشه

جودی جونم الان توی immihelp که یه سایتیه مثل مهاجرسرا، دیدم نوشته 2 تا 3 ماه بعد از تکمیل مدارک نامه مصاحبه میاد و معمولا مصاحبه برای 5 تا 6 هفته بعد از اونه. منظورم اینه که توروخدا فکر نکنی پروندت مشکل داشته که تا الان نامه مصاحبه ات نیومده ها. ممکنه خدایی نکرده تا 3 ماه هم طول بکشه. تا حالا که توی بچه ها مهاجرسرا فقط یه نفرو دیدم که 2.5 ماه طول کشیده. همه 2 ماهه نامشون اومده. البته یه مورد استثنا هم بود که اون مال سال 2009 بود و ربطی به الان نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، omnia ، Tomas ، sam11 ، ارکیده ، msar ، Tolu IR
(2013-01-09 ساعت 02:02)الهه سابق نوشته:  آخه 2 ماه الی 2.5 ماه طول میکشه پرونده از NVC بره بیرون. فکر کنم اگه الان بهشون بگم پرونده رو منتقل کنن، دیگه اون زمان تلف نمیشه

جودی جونم الان توی immihelp که یه سایتیه مثل مهاجرسرا، دیدم نوشته 2 تا 3 ماه بعد از تکمیل مدارک نامه مصاحبه میاد و معمولا مصاحبه برای 5 تا 6 هفته بعد از اونه. منظورم اینه که توروخدا فکر نکنی پروندت مشکل داشته که تا الان نامه مصاحبه ات نیومده ها. ممکنه خدایی نکرده تا 3 ماه هم طول بکشه. تا حالا که توی بچه ها مهاجرسرا فقط یه نفرو دیدم که 2.5 ماه طول کشیده. همه 2 ماهه نامشون اومده. البته یه مورد استثنا هم بود که اون مال سال 2009 بود و ربطی به الان نداره
الهه خانوم من ۳ هفته پیش درخواست دادم (به NVC) که پرونده‌ام رو از آنکارا به ایروان منتقل کنن که جواب دادن نمیشه.Smile
نوع ویزا: ازدواجی با سیتیزن/فرستادن مدارک: ۳۰ آگوست ۲۰۱۲/ پذیرش: ۲۶ نوامبر ۲۰۱۲/ دریافت کیس نامبر: ۷ دسامبر ۲۰۱۲/ مصاحبه: سپتامبر ۲۰۱۳/ کلیرنس: در حال انتظار
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، sam11 ، ارکیده ، sepideh jan ، a6l3i ، msar ، Tolu IR
الهه من صبرم زیاااااده Smile
خدا کنه به 3 ماه نکشه.. دعا کنید بچه ها که زودتر این نامه بیاد Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: simi ، الهه سابق ، Tomas ، sam11 ، ارکیده ، msar ، Tolu IR
دیشب شوهرم باهاشون تماس گرفت، گفتن درخواستتو ایمیل کن و بگو که میخوای منتقل کنی. ایشون هم ایمیل زد که میخواهیم منتقل کنیم. حالا ببینیم جواب چی میدن
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، omead ، Tomas ، sam11 ، سانازی ، ارکیده ، msar ، Tolu IR
(2013-01-05 ساعت 15:59)girl نوشته:  بله.. دوستانی که نوبت مصاحبه گرفتن(ازدواجی) اگه ممکنه به ما بگید بعد از دریافت ایمیل تکمیل مدارک تا روزی که ایمیل مصاحبه رو دریافت کردید چقدر طول کشید؟

حدود 4 ماه
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، سانازی ، ارکیده ، msar ، Tolu IR
اینجا همه ازدواجی با سیتیزن هستن؟ هیچکی مثل من بینوا ازدواج با گرین کارتی نیست؟ من 3 ماهه که پروندم کامل شده ولی فکر کنم حالا حالا ها باید منتظر بولتن بشینم. تازه نمیدونم الان دغدغم اینه که بولتن هم کارنت شم آیا ترکیه همون موقع وقت میده یا نه؟ راستی بچه ها کسی اینجا پیدا میشه که ازدواجی با گرین کارتی باشه و کارنت شده باشه ولی هنوز ترکیه وقت نداده باشه؟ میخوام ببینم ترکیه چقدر عقبه
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ارکیده ، romance33 ، Fahim3 ، msar ، Tolu IR
فکر میکنم شما 1 ماه قبل از کارنت شدنتون اگه پروندتون از قبل تو nvc تکمیل شده باشه نامه مصاحبه رو دریافت میکنید.

(2013-01-18 ساعت 19:39)yalda91 نوشته:  
(2013-01-05 ساعت 15:59)girl نوشته:  بله.. دوستانی که نوبت مصاحبه گرفتن(ازدواجی) اگه ممکنه به ما بگید بعد از دریافت ایمیل تکمیل مدارک تا روزی که ایمیل مصاحبه رو دریافت کردید چقدر طول کشید؟

حدود 4 ماه
4 مااااااااااااه؟!!! چقدر دیر گرفتید نامه مصاحبه رو!!! من 2 ماه و 10 روز. البته کار اینا حساب کتاب نداره.. ولی واقعا تحمل 4 ماه سخته ولی خوب مهم گرفتنشه Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، ارکیده ، romance33 ، a6l3i ، barfi1 ، msar ، Tolu IR
(2013-01-19 ساعت 12:41)mohamadtj نوشته:  اینجا همه ازدواجی با سیتیزن هستن؟ هیچکی مثل من بینوا ازدواج با گرین کارتی نیست؟ من 3 ماهه که پروندم کامل شده ولی فکر کنم حالا حالا ها باید منتظر بولتن بشینم. تازه نمیدونم الان دغدغم اینه که بولتن هم کارنت شم آیا ترکیه همون موقع وقت میده یا نه؟ راستی بچه ها کسی اینجا پیدا میشه که ازدواجی با گرین کارتی باشه و کارنت شده باشه ولی هنوز ترکیه وقت نداده باشه؟ میخوام ببینم ترکیه چقدر عقبه
ممنون

سلام
من بینوا هم ازدواج با گرین کارتی هستم Big Grin
omnia عزیز هم هستن ولی PD ما عقب تر از شماست فعلا چشم امید ما شمائین Wink
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، omnia ، الهه سابق ، mohamadtj ، ارکیده ، Fahim3 ، a6l3i ، msar ، Tolu IR ، Hamid_rr ، Hosseinow ، محبوبه. 68

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان