کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوال در رابطه با ویزای مهاجرتی از طریق ازدواج
وکیلت رو هم عوض کن. اصلا این جور چیزا که وکیل نمیخواد. از نظر من وکیل ها در این مورد سررشته ندارن
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
بعد از تقريبا دو سال به اين فروم ميام،
من برنده لاتاري ٢٠١٤ بودم كه متاسفانه همسرم به اتمام ويزا خورد و ماند،
حال من دو سال است كه با رنج و تنهايي تلاش براي تحمل مسوليت اوردن همسرم با ويزاي  ازدواج ميكنم
به تازگي بعد از هزاران اتفاق بزرگ و كوچك كه در ابتدا قابل پيشبيني نبودند وقت مصاحبه دادن بهش
تو فوريه اخراش،،اونم ابوظبي
بنده خدا دوبار واسه لاتاري رفته بود تركيه كه كليرنس خوردو سپتامبر سياه ٢٠١٤ سر رسيد كه بعضي يادشونه چه كرد با ايرانيها.
سوالم اينه
ايشون كه يه بار مديكال انجام داده دو سال قبل  كارت واكسن و برگه سفارت رو كه مربوط به واكسناستو دارت
ايا بكارش مياد

ازجهت عدم مياز به واكسيناسيون يا ازمايش حديد
دوم ايشون پزشكن و دكتر اونگان تركيه هيچ واكسن و ازمايشي به احترام ننوشتن
ميخواستم بدونم. اجع ابوظبي ايا شانس اين هست پزشكاشون چنين رفتاري داشته باشن يا خشك و بيرحمن؟
نهايتا ازمايش خوني كه انگار از همه ميگيرن مربوط به چه هست!؟
فداي همه عزيزان و ارزوي وصال سريعتر
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-21 ساعت 16:24)manamilad نوشته:  با سلام
بعد از تقريبا دو سال به اين فروم ميام،
من برنده لاتاري ٢٠١٤ بودم كه متاسفانه همسرم به اتمام ويزا خورد و ماند،
حال من دو سال است كه با رنج و تنهايي تلاش براي تحمل مسوليت اوردن همسرم با ويزاي  ازدواج ميكنم
به تازگي بعد از هزاران اتفاق بزرگ و كوچك كه در ابتدا قابل پيشبيني نبودند وقت مصاحبه دادن بهش
تو فوريه اخراش،،اونم ابوظبي
بنده خدا دوبار واسه لاتاري رفته بود تركيه كه كليرنس خوردو سپتامبر سياه ٢٠١٤ سر رسيد كه بعضي يادشونه چه كرد با ايرانيها.
سوالم اينه
ايشون كه يه بار مديكال انجام داده دو سال قبل  كارت واكسن و برگه سفارت رو كه مربوط به واكسناستو دارت
ايا بكارش مياد

ازجهت عدم مياز به واكسيناسيون يا ازمايش حديد
دوم ايشون پزشكن و دكتر اونگان تركيه هيچ واكسن و ازمايشي به احترام ننوشتن
ميخواستم بدونم. اجع ابوظبي ايا شانس اين هست پزشكاشون چنين رفتاري داشته باشن يا خشك و بيرحمن؟
نهايتا ازمايش خوني كه انگار از همه ميگيرن مربوط به چه هست!؟
فداي همه عزيزان و ارزوي وصال سريعتر

dooste aziz vaccana ro fekr nemikonam niaz be tajdid dashte bashan bejoz anfluanza ke bayad hatman bezanan. vali dar morede medical, dobare barashun anjam midan chon medical etebaresh 6 mah hast va shamele azmayeshe khun, aks az ghafase sine, va azmayesh edrar hast, age teste antibody abele ham anjam bedan dg abdhabi vaccanesh ro nemizansn barashun, vagarna ehtemalesh hast ke vaccan abele ham tazrigh she. movaffagh bashid.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57 ، محبوبه. 68
سلام دوستان.من تازه اول راهم.لطفا راهنمایی کنین.
می خوام با نامزدم که سیتیزن هستن ازدواج کنم (امارات).ایشون مسیحی هستن.و بعد یا همزمان برای مهاجرت من اقدام کنیم.
- خواستم بدونم الان چه کاری رو باید برای شروع انجام بدیم؟
- از وبسایت سفارت آمریکا توی ابوظبی باید فرمی بگیریم یا ثبت نام انجام بدیم؟
- لازمه خودشون از ابتدا ابوظبی حضور داشته باشن یا آنلاین انجام میشه؟
- وبسایت برای آخر این ماه میلادی تاریخ باز گذاشته اما قسمت زیادیش خاکستری (یا پس شده یا باز نشده ) هست.گه وقتایی تاریخی که می خوایم باز میشه؟و اینکه اون تاریخ پوقتیه که باید حضور داشته باشیم یا وقتیه که باید آنلاین ثبت نام کنیم؟
‎...‎
ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
متشكرم از توضيحاتتون

من قبلا در انكارا اينكارو كردم كه هيچ ازمايش يا واكسني نخاست البته بخاطر اينكه همكار بوديم

ميخاستم بپرسم ايا دوبي براي همه مراجعه كننده ها ازمايش خون و ادرار رو روتين ميگيره يا بعضي رو؟
متشكرم
you never khnow how strong you are
until being strong
is the only choice you have
CN:2014as76xx - تعداد اعضای کیس 2 نفر- کنسولگری: آنکارا - خودم ویزای یه ضرب - همسرم: بازمانده از لاتاری2014 Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان
ببخشید من یه سوالی داشتم در مورد ویزای نامزدی، میخواستم ببینم با قوانین جدید دولت آمریکا ،امکان گرفتن ویزای نامزدی هست یا خیر و مدت زمانی که طول میکشه تا ویزا صادر بشه به خصوص با این قوانین جدید چقدر هست.
ممنون میشم راهنماییم کنیم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-05 ساعت 15:20)sepidehhss نوشته:  با سلام خدمت دوستان
ببخشید من یه سوالی داشتم در مورد ویزای نامزدی، میخواستم ببینم با قوانین جدید دولت آمریکا ،امکان گرفتن ویزای نامزدی هست یا خیر و مدت زمانی که طول میکشه تا ویزا صادر بشه به خصوص با این قوانین جدید چقدر هست.
ممنون میشم راهنماییم کنیم .

در حال حاضر هیچ چیز قطعی ای نمیشه گفت . چون حتی کیس هایی که تا اخر خرداد باید برن مصاحبه قبل از امدن ترامپ اقدام کردن باید توی سایت کیس هایی که از زمان امضای دوم ترامپ اقدام به ویزای نامزدی میکنن رو پیگیری کنید ببینی نوبت دهی مصاحبه و گرفتن ویزاشون چقد طول میکشه . چیزی که همه میگن اینه که گرفتن ویزا طولانی تر میشه اما همه چیز حدس هست چون هنوز مشخص نیس چی بشه . بنظرم اگر میتونید تا 26 خرداد صبر کنید ببینید این بار هم این قوانین مسخره ترامپ تمدید میشن یا نه . اگر نشن که خب سریع اقدام کنید . چیزی که بطور صریح نوشته شده باشه که دیگه هیچ کس حق نداره از داخل امریکا برای همسر یا نامزدش ازین 6 کشور تقاضای ویزا کنه نبود در قوانین
ولی خب باید دید چجوری وقت مصاحبه میدن و ویزا رو چقد اذیت میکنن بدن یا چی . تا بعد از عید به نظرم نمیشه نتیجه ای گرفت
پاسخ
تشکر کنندگان: sepidehhss
سلام دوستان
ببخشید کسی در این 3 ماهه گذشته (2018 July,August,Setember) توانسته ویزای نامزدی یا ازدواج برای ورود به آمریکا بگیرد یا همه در حالت انتظار هستند؟ اگر آره لطفا بگویید از کدام سفارت و در چه ماهی اخذ کردید ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
با توجه به پرسش و پاسخ های زیاد و چندین تاپیک بیزحمت اگه میشه تاپیک مربوط به سوال منو مشخص کند چون سوالات خیلی زیاده و نمیشه همه رو دونه دونه خوند.
من تاپیک های موضوعی و جامع رو خوندم اما احساس میکنم بعضی سوال ها جواب داده نشده
من خودم قصد ازدواج با کسی و دارم که سیتیزن هست و نمیدونم که از اول با کیس ازدواجی شروع کنیم یا با کیس نامزدی
و شرایط اسپانسر هم کسی درست توضیح نداده همه گفتند که فرم مربوط به اسپانسر و بخونید.
اگر دوستان منو در این زمینه راهنمایی کنند ممنون میشم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-08-21 ساعت 17:30)aydinaghajani نوشته:  دوستان سلام

من 4 سال خارج از آمریکا بودم و گرین کارت دارم تو این مدتی که ایران بودم ازدواج کردم و الان یه هفته است که اومدم آمریکا، موقع ورود هم مشکل داشتم که یه نامه از دادگاه گرفته بودم که مشکل خونوادگی داشتم و نمی تونستم آمریکا باشم با توجه به این نامه منو اجاز ه دادن وارد آمریکا بشم و یه چیزهایی نوشتن که من دیدم نوشته بخاطر کمک به خانواده در ایران بودم و مظمون نامه دادگاهم هم همین بود با توجه به این توضحیات با یک ویور و 585 دلار من وارد خاک آمریکا شدم حالا می خواهم برای خانم ام اقدام کنم و تو فرممها هیستوری ادرس و محل کار اینارو می خواد من تو این فرمها با توجه به اینکه در آمریکا نبودم چی بنویسم ادرس ایران؟ یا ؟ با توجه به اینکه اگه ادرس آمریکا هم بدم چون موقع ورود پرونده تشکیل دادن بعدش متوجه میشن که من آمریکانبودم.
همچنین آدرس محل کار ۵سال قبل رو میخواد ک من ایران سازمان دولتی کار می کردم لطفاً لطفاً لطفاً کمک کنید من آیا باید اطلاعات محل کار و زندگی ایرانمو تو فرما بنویسم؟
با تشکر از همتون

ببخشید دوست عزیز میشه بفرمایید ویور که در فرودگاه بهمراه جریمه از شما خواستن دقیقا چی بود؟
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من منتظر کیس نامبر از ان وی سی هستم . چند تا سوال داشتم که ممنون می شم اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بگذارید. ۱) ایا کسی بوده که با گروه اقای کاملی به عنوان وکیل کار کرده باشه؟ ۲)‌اینکه ایا کسی از شما یک وکیل که کارهای کیس های ازدواجی را برای ایرانیان انجام داده باشه در کلرادو سراغ داره محبت کنه بهم ادرس بده؟ حقیقتش با اقای هاشمی از گروه اقای کاملی در تماس بودم که دودل هستم اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان