کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: تا به حال چند مرتبه در قرعه کشی گرین کارت شرکت کرده اید؟
امسال برای اولین بار شرکت می کنم
33.79%
49 33.79%
یک دوره
21.38%
31 21.38%
دو دوره
11.72%
17 11.72%
سه دوره
8.28%
12 8.28%
چهار دوره
8.28%
12 8.28%
پنج دوره
4.14%
6 4.14%
شش دوره
3.45%
5 3.45%
هفت دوره
1.38%
2 1.38%
هشت دوره
2.07%
3 2.07%
نه دوره
1.38%
2 1.38%
بیشتر از نه دوره
4.14%
6 4.14%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
طی سالهای گذشته چند دوره در قرعه کشی گرین کارت شرکت کرده اید؟
منم از 2004 خودم شرکت کردم،یادش به خیر
هر سال منتظر بودم برنده بشم،میزدم به این در اون در هر ماه میرفتم گمرک پُست که نکنه بسته من نرسیده باشه
امسال آذرماه قرار بود برم سوئد با ویزای کار و پذیرش از kth که یکی از استادام برام جور کرده بود و خیلی خوشحال بودم
به خاطر همین حتی یه لحظه بهش فکر نکردم
26 ماه مِی یه روز مادرم اومد توی اتاقم،گفت اینو ببین چیه
منم که مجله و ماهنامه خارجی و کاتالوگ نمایشگاه زیاد برام میاد زیاد دقت نکردم،گفتم باشه،جلوی کامپیوتر بودم
کارم تموم شد رفتم لباس پوشیدم سوارماشین شدم رفتم دنبال یکی از رفقا و رفتیم تا فرودگاه امام دیدن یکی از بهترین رفقام که ویزای دانشجویی گرفته بود و داشت میرفت لس آنجلس
خیلی جالب بود وقتی دیدمش و خداحافظی کردیم گفتم دلمخیلی برات تنگ میشه گفت خیالت تخت! لاتاری برنده میشی به یه سال نمیکشه میای پیش خودم!
خلاصه منم که از اول زندگی بدشانس بودم زیاد اصلا حرفش فکرمو مشغول نکرد و خندیدیم و برگشتم خونه
رسیدم رفتم دوش گرفتم اومدم بیرون لباس پوشیدم رفتم جلو ماهواره MBC Max روباز کردم تا 4 فیلم دیدن و یه سری کارای عقب موندمو توی دفترام نوشتم
خاموش کردم رفتم خوابیدم!!!!
صبح بیدار شدم پام گرفت به یه بسته سفید ِ کاغذ- مقوایی !
نگاه کردم دیدم همون پاکت دیروزیه تا آوردمش جلو چشمم نزدیکش کردم
اون کنتاکی کنسولر سنترو که دیدم قلبم ریخت!
اشکم درومد !
طولانی شد،ببخشیدBig Grin
[font=Verdana]
یا به ما یار نشو یا چو شدی چون ما شو+++ما چو رسوای جهانیم تو هم رسوا شو
عاشق و رند و غزل خوان و فرنگی مشرب+++رند و لاقید و ملامت کش و بی پروا شو
[/font]

تشکر کنندگان: sh-b ، reza22 ، zara man ، shadi63
پس فکر کنم اینجا خودم رکورد دارم
اولین سال ثبت نام برنده 2010 شدم
دم خدا گرم
تشکر کنندگان:
من می خواهم امسال شرکت کنم
چگونه و از کجا شروع کنم

متشکرم از راهنمایی شما
تحصیلات تاثیر داره
تشکر کنندگان:
با عرض سلام .من یک سوال داشتم که ایا شده کسی نامه ی اول را در پاییز به دستش برسه ؟متشکرم از اطلاع رسانیهای شما.
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من چند سال پیش ( فکر کنم واسه 2007 ) شرکت کردم که موفق نبودم. تو این 2 ، 3 سالم نشد شرکت کنم. به امید خدا می خوام واسه 2011 شرکت کنم. اگه شد که هیچ ولی قصد دارم تا وقتی تو ایرانم هر سال شرکت کنم و مطمئنم که یه روز نامه در خونمون میاد

به امید اینکه همه برو بچه های مهاجرسرا که تا حالا موندن تو ایران، امسال دیگه حتمأ ببرن.

دعاتون میکنم........ شما هم دعام کنید
تشکر کنندگان:
من هرموقع صحبت از رفتن مي افتاد مي گفتم من اينجا نمي مونم بايد برم و هر وقت ازم مي پرسيدند چكار كرديد يعني وكيل گرفتي يا آشنايي داري مي گفتم نه فقط لاتاري بهم مي خنديدند ولي من اميد داشتم و آخر در 2010 برنده شدم.
مي خوام به همه آنهايي كه ثبت نام كردن بگم بايد ايمان داشته باشي خدا بهت اين لطفو مي كنه
و مطمعن باش كه ميشه در بهترين زمان
من از سال 82 ثبت نام مي كردم و خيلي ناراحت بودم چرا برنده نميشم . . . ولي حالا فهميدم من اون موقع نمي دونستم كه لاتاري هم هزينه بالايي داره ولي حالا خدارو شكر توانايي تقبل همه هزينه ها رو دارم و درست همين موقع برنده شدم .
به اميد موفقيت همه شما
تشکر کنندگان: leilabakht ، Behinaz ، loveusa2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان