کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: تا به حال چند مرتبه در قرعه کشی گرین کارت شرکت کرده اید؟
امسال برای اولین بار شرکت می کنم
33.79%
49 33.79%
یک دوره
21.38%
31 21.38%
دو دوره
11.72%
17 11.72%
سه دوره
8.28%
12 8.28%
چهار دوره
8.28%
12 8.28%
پنج دوره
4.14%
6 4.14%
شش دوره
3.45%
5 3.45%
هفت دوره
1.38%
2 1.38%
هشت دوره
2.07%
3 2.07%
نه دوره
1.38%
2 1.38%
بیشتر از نه دوره
4.14%
6 4.14%
مجموع 145 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
طی سالهای گذشته چند دوره در قرعه کشی گرین کارت شرکت کرده اید؟
ای بابا از من بدشانس تر کسی نیست:
من 1 بار که 2009 باشه ثبت نام کردم و برنده شدم اونم موقع مصاحبه که شد نفهمیدم چی شد گفتن ما شما رو نمی شناسیم!!!!!
جلل خالق .... ما که موندیم ............ ههههههههی
پس لطفا همه برادرا و خواهرا که ادعای بد شانسی دارن " غلاف کنن" !!!
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان:
Hanret شما بد شانس نیستی، فقط یه خورده بی دقتی کردی و هنوز هم طوری نشده...
به قول خودت تازه از آخرین ایمیلی که برای KCC فرستادی و در واقع اولین ایمیلی محسوب میشه که اطلاعات دقیق و درست دادی، فقط 1 روز گذشته...
تشکر کنندگان:
ممنون پیام جان.
خدا از دهنت بشنو و درستش کنه.
--------------
ما ز بالاییم و بالا می رویم.
--------------
کیس نامبر:10XXX
نامه اول:May-2009
نامه دوم:2009-13-Jan
مصاحبه:Feb-05-2009
کلیرنس اول:May-22-2009
کلیرنس دوم+ویزا: (بعد از 8 ماه)Sep-30-2009Tongue
 ورود به آمریکاBig Grinec-15-2009
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان چه اونایی که خیلی خوش شانس بودن و اسمشون درومده و الان دارن با دمشون گردو می شکونن و چه اونایی که مثه من بار چندمشونه و هنوز دارن دعا می کنن.

من سه بار توی لاتاری شرکت کردم، بار اول که اصلا یادم نمی یاد چی پر کردم و فرستادم، فکر کنم پاسپورتم هنوز اون موقع نداشتم. بار دوم که پارسال بود و نامه ای که در نهایت به دستم نرسید. امسال هم بار سومه.

من در حال حاضر توی آمریکا هستم اما با ویزای دانشجویی و خیلی دوست دارم که یه گرین کارت بگیرم و از این وضعیت خارج شم.

بعضی ها خداییش خیلی خوش شانس هستن، من با چند نفر از بچه هایی که با هم برای گرفتن ویزا به قبرس رفته بودیم بعد از اینکه همه مون ویزای های دانشجوییمون رو گرفتیم هنوز توی آمریکا در تماس بودم و بعدا متوجه شدم که اااا دو تا ازاونا اسمشون برای لاتاری همون سال که ما اومدیم اینجا رومد و خلاصه گرین کارت گرفتن. الان اونا هم دارن دکتری می خونن و هم کار می کنن و هم عشق دنیا رو می کنن!

خلاصه این بود که من هم شدیدا تصمیم گرفتم که تلاش کنم اسمم امسال دربیاد! Smile)
تشکر کنندگان:
سلام بچه های خوب من با اجازتون از سال 1997 شرکت میکنم فقط 2 سال وسطش وقفه افتاد تورو خدا کسی گل نداره بماله به این شانس من
البته امسال حتما میرم
ایشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بلند بگو ایشالااااااااااااااااااااااااااااا
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان:
soltan نوشته: سلام بچه های خوب من با اجازتون از سال 1997 شرکت میکنم فقط 2 سال وسطش وقفه افتاد تورو خدا کسی گل نداره بماله به این شانس من
البته امسال حتما میرم
ایشالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
بلند بگو ایشالااااااااااااااااااااااااااااا

ان شاالله...
تشکر کنندگان: soltan
ما خانوادگی ید طولانیی در ثبت نام لاتاری داریم . طوری که من یادم نمی یاد چند بار ثبت نام کردم . چون اون موقعی که هنوز اینترنتی هم نبود و من بچه بودم هم مامان و بابام ثبت نام می کردند! بعدشم که دیگه اینترنتی شد و از همون دوره اولش خودم و خانواده ثبت نام می کردیم تا 2009 که اسم من دراومد و تلاش 10-15 سالمون نتیجه داد!!!!
تشکر کنندگان:
من تا اونجا که یادمه اوایل نامه هارو به نیو همشایر میفرستادم پس فکر کنم قبل از 97 بود
اگر تمام ابرهای آسمان ببارند گلهای قالی نخواهند شکفت این قانون زیر پا ماندن است

yes we can
تشکر کنندگان:
سمیرا جون فکر کنم شما میتونین در کتاب رکوردهای گینس اسمتون را ثبت کنین. هم برای تعداد شرکت در لاتاری و هم برای پشتکار خانوادگی.
تشکر کنندگان:
جدی شاید من رکورد داشته باشم. حالا باید کی سی سی خودش بررسی کنه. تازه این فقط لاتاری هست. مدل های دیگه هم اقدام کردیم سفارت آمریکا وقتی من بچه بودم!
تشکر کنندگان:
من هم اولين بارم هست كه شركت كردم ولي سالهاست كه بهش فكر ميكنم و خدا ميدونه كه چقـــــــققققققــــدر دوست دارم تحربش كنم
و حس ميكنم كه امسال برنده ميشمShy

....پشت درياها شهريست
قايقي ساخته ام ....
تشکر کنندگان:
من اولین بارم بود که شرکت می کردم ولی با لاتاری و قرعه کشیش آشنا بودم و چند سالی بود که می دونستم یه همچین قرعه کشی برگزار میشه ولی چون سنم به 18 نرسیده بود ثبت نام نکردم.این اولین سال بود که نشد.
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
man avalinbaram bod ke sherkat kardam va hata zamane sabtenamam baraye hame kode postimono neveshtam ama baraye khodam faghat adresse khonaro hame behem migoftan chon kode postiyo naneveshti emkan nadare agaran ghabol beshi name biyad barat ama khodaro shokr ghabol shodam va name omad dame khonamon va dashtam sekte mizadam vaghti didamesh
يگانه تسكين دهنده آرزوهاي طلايي دو چيز است: صبر و اميد

شماره کیس: 2010AS00009XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:jan 2010
تاریخ دریافت ویزا:فردای روز مصاحبه به علت نقص مدرکSmile
تشکر کنندگان:
من اولين بار بود كه تو لاتاري شركت كردم .و همين سال اول برنده شدم .

كيس نامبر 4000
تشکر کنندگان:
سلام

من از سال 1997 دارم شركت مي كنم. اون موقع ها پستي بود و به جاي KCC يه اداره ديگه به اسم NVC كارها رو انجام مي داد. امسال تازه برنده شدم.
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان