کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت از طریق روش خــود اشـتـغـالـی (فدرال)
سلام
میخواستم شرایط مهاجرت از طریق خود اشتغالی فدرال رو بپرسم و ببینم کسی تا حالا موفق شده از این روش مهاجرت کنه؟ اینم مثل روش نیروی کار متخصص، محدودیت و سهمیه داره؟ شرایط عمومیش چیا هست؟
طبق چیزی که خوندم ، شغل من هم در رده ی مشاغل نیمه حرفه ای نوشته شده
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA ، shahin742 ، msar
چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Tomas ، msar
(2013-01-09 ساعت 01:33)firstpars نوشته:  سلام
میخواستم شرایط مهاجرت از طریق خود اشتغالی فدرال رو بپرسم و ببینم کسی تا حالا موفق شده از این روش مهاجرت کنه؟ اینم مثل روش نیروی کار متخصص، محدودیت و سهمیه داره؟ شرایط عمومیش چیا هست؟
طبق چیزی که "اینجا" خوندم ، شغل من هم در رده ی مشاغل نیمه حرفه ای نوشته شده

(2013-01-14 ساعت 06:51)firstpars نوشته:  چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟
سلام
فعلا مهاجرت از طریق کارافرینی تا اطلاع بعدی بسته است و شما نمی توانید از این طریق اقدام کنید . هر چند قبل از این هم پرونده ها خیلی کند رسیدگی میشد و در حدود 5 تا 6 سال زمان میبرد .
شما رشته تحصیلی خود را بگید شاید بشه از راههای دیگه و یا کشورهای دیگه مهاجرت کنید .
موفق باشید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، storagemeter ، nora ، Tomas ، gbtm ، firstpars ، msar
(2013-01-14 ساعت 13:32)ParsTrader نوشته:  
(2013-01-09 ساعت 01:33)firstpars نوشته:  سلام
طبق چیزی که "اینجا" خوندم ، شغل من هم در رده ی مشاغل نیمه حرفه ای نوشته شده

(2013-01-14 ساعت 06:51)firstpars نوشته:  چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟
سلام
فعلا مهاجرت از طریق کارافرینی تا اطلاع بعدی بسته است و شما نمی توانید از این طریق اقدام کنید . هر چند قبل از این هم پرونده ها خیلی کند رسیدگی میشد و در حدود 5 تا 6 سال زمان میبرد .
شما رشته تحصیلی خود را بگید شاید بشه از راههای دیگه و یا کشورهای دیگه مهاجرت کنید .
موفق باشید
اوه. چون مدتی منتظر موندم و کسی پاسخ نداد، دیگه به سایت سر نزده بودم. عذر میخوام
5 سال هم خوبه. به دنبال راه خیلی خیلی سریعی نیستم چون میدونم وجود نداره. خوبی روش خود اشتغالی این بود که در همون ابتدای کار نیازی به ارائه ی مدارک زبان نبود و مهارتهای زبانی متقاضی در زمان مصاحبه و توسط آفیسر ارزیابی میشه و میتونستم تا زمان مصاحبه (که میشد چندین سال دیگه) روی زبانم کار کنم. منتها الان که میگید بسته شده، من دیپلم کامپیوتر دارم (دیپلم 11 ساله) و مدیر شرکت تبلیغاتی هستم و کارم تبلیغات چاپیه. سرمایه هم در حدود 150 میلیون دارم و به تازگی شروع کردم به یادگیری زبان بصورت جدی
لطفا بفرمایید که با این شرایط چه راههایی دارم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
Exclamation 
سلام ....

من به صورت یه طراح/نقاش برای شرکت های مختلف کار میکنم .... میخوام ببینم کدوم کشور واسه مهاجرت واسه من بهتره ؟

کانادا شنیده بودم ویزای خوداشتغالی میده ... درسته ؟
پاسخ
(2013-05-18 ساعت 12:23)dante13 نوشته:  سلام ....

من به صورت یه طراح/نقاش برای شرکت های مختلف کار میکنم .... میخوام ببینم کدوم کشور واسه مهاجرت واسه من بهتره ؟

سلام
من هم مثل شما کار میکنم.میخواستم ویزای نامزدی بگیرم برم آمریکا ولی پشیمون شدم.چون زیاد بهش علاقه نداشتم.الان هم میخوام یه جور دیگه برم
اگه بجایی رسیدن بمن لطفن خبر بدین
پاسخ
(2013-05-29 ساعت 18:52)Asal707 نوشته:  
(2013-05-18 ساعت 12:23)dante13 نوشته:  سلام ....

سلام
من هم مثل شما کار میکنم.میخواستم ویزای نامزدی بگیرم برم آمریکا ولی پشیمون شدم.چون زیاد بهش علاقه نداشتم.الان هم میخوام یه جور دیگه برم
اگه بجایی رسیدن بمن لطفن خبر بدین

سلام ...

آخه من شنیده بودم کانادا ویزای خوداشتغالی میده ... ولی دقیقا اطلاع ندارم چه طوریه ...

اگه کسی میتونه کمک بکنه ممنون میشیم ...
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، sahandsarina88
سلام یه سوال داشتم در مورد خوداشتغالی من از هنرستان گرافیک خوندم لیسانسم هم گرافیکه و ارشد تصویرسازی. از وقتی لیسانس گرفتم به صورت پرژه ای کارهای گرافیکی کردم برای هم اشنا و دوست و هم شرکت های تبلیغاتی. برای بعضی هاش قرار داد دارم ولی گردش مالی بانکی زیادی ندارم و اکثرا دستمزدمو دستی گرفتم . چقدر اون مهمه نمیتونم فقط با قراردادهام ثابت کنم .حتی کلاس خصوصی نقاشی هم دارم که اون رو هم همیشه دستی دستمزد میگیرم
پاسخ
سلام

شرایط من با بقیه متفاوت است که توضیح میدهم ممنون میشوم دوستان راهنمایی کنن چه گزینه ها و کشورهای برای مهاجرت من دارم.

بدلیل نوع کارم بنده میتوانم هر نقطه از دنیا کارم رو انجام بدم و از روز اول کار و درآمد خودم رو داشته باشم و نیازی به کار در کشوری ندارم و درآمدم اوکی هست ماهی ۱۵۰۰ دلار رو در میارم فعلا

سرمایه زیادی ندارم در حد ۱۰۰ میلیون و ۲۸ سالمه و تازه قراره ازدواج کنم

میخواستم ببینم به کدوم کشورها میتونم برم عملا من فعلا نیاز به ویزا برای موندن دارم حالا چه به اسم دانشجویی باشه چه کار و چه سرمایه گذاری چون عملا کارم به شکل دیگری هست و نیازی به کار کردن در اون کشور ندارم

اگر کمک میکند ما دارای یک شرکت ثبت شده در ایران هستم + برادرم در امارات شرکت دارد و شاید بتواند اسم من به عنوان شریک اضافه کند و گردش مالی حسابم هم بد نیست.

راهنمایی کنید به چه روش و به چه اسم و کشوری میتوانم برم ممنون میشوم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.
کسی هستش اطلاعات به روز و جدیدی از شرایط اقدام برای ویزای خود اشتغالی کانادا داشته باشه؟
من هم چند تا سوال دارم.
ممنون میشم اگه کسی هست اطلاع بده.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان