کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
..........................................
2012-2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من هفته آخر بارداری رو میگذرونم و مقیم امریکا هستم. برای مادرم توریستی اقدام کردم و ۲۷ جولای در ارمنستان مصاحبه انجام شده و هفته ی قبل گفتن ویزا آماده ست اما امروز میگن نه آماده نیست و پاس رو دارن پس میفرستن
چطوری میتونم کیس رو پیگیری کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
كسي هست كه جديدا از سفارت انكارا وقت كرفته باشه؟؟؟؟؟
من خيل وقته چك ميكنم و هنوز سايت باز نيست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سفارت دوبي وقت آزاد كرده
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان

من شروین هستم و قصد گرفتن ویزای توریستی برای همسرم و فرزندم 2 ساله ( خودم نمیخوام برم بدلیل کارم ) برای آمریکا دارم.
در مورد خودم و کارم توضیحی میدم ممنون میشم یکم راهنمایی کنید.

خودم کارمند شهرداری تهران هستم با 14 سال سابقه میتونم پرینت سابقه هم از بیمه بگیرم.
مدرک تحصیلی خودم فوق دیپلم برق صنعتی و لیسانس معماری. سن خودم 37 سال.

سن همسرم 33 سال. همسرم فوق دیپلم گرافیک و خانه دار هستش. همسرم یه سند ملکی به نام خودش داره به ارزش ‎500‎ میلیون تومان.
برای همسرم تمکن مالی ‎400‎ میلیونی از بانک گرفتم و گردش حساب بانکیش در 6 ماه اخیر ‎300‎ میلیون هستش و گرفتم.
دارای ویزای شینگن و سفر به فرانسه به مدت یک هفته و سفر ترکیه 2 بار و باکو هم به مدت یک هفته در پاسش داره.
خانواده دایی خانمم در آمریکا اوکلاهاما هستند و رستوران دارند و دختر دایی همسرم هم در یک کارخانه معتبر در آمریکا کار میکنه.
دختر دایی همسرم دعوتنامه برای همسرم و پسرم هم فرستادن.

پسرم 2 سال و 2 ماهش هستش و در پاس پسرم هم یکبار ترکیه و ویزای شینگن و سفر به فرانسه به مدت یک هفته داره.

با این اطلاعات و مشخصات و اینکه من هم نمیخوام برم آمریکا و فقط همسر و فرزندم چند ماه میخوان برن و برگردن بنظر شما همسرم چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی رو از سفارت آمریکا در آنکارا داره.

ممنون میشم خیلی سریع منو راهنمایی کنید و اگر مدارکی کم و کسر هستش رو هم بفرمایید جهت تکمیل و شانس بیشتر گرفتن ویزا.

با تشکر شروین
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام

کسی نیست بتونه منو راهنمایی کنه چیکار کنم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-20 ساعت 17:49)shervinb58 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان

من شروین هستم و قصد گرفتن ویزای توریستی برای همسرم و فرزندم 2 ساله ( خودم نمیخوام برم بدلیل کارم ) برای آمریکا دارم.

خودم کارمند شهرداری تهران هستم با 14 سال سابقه میتونم پرینت سابقه هم از بیمه بگیرم.

سن همسرم 33 سال. همسرم فوق دیپلم گرافیک و خانه دار هستش. همسرم یه سند ملکی به نام خودش داره به ارزش ‎500‎ میلیون تومان.
برای همسرم تمکن مالی ‎400‎ میلیونی از بانک گرفتم و گردش حساب بانکیش در 6 ماه اخیر ‎300‎ میلیون هستش و گرفتم.
دارای ویزای شینگن و سفر به فرانسه به مدت یک هفته و سفر ترکیه 2 بار و باکو هم به مدت یک هفته در پاسش داره.
خانواده دایی خانمم در آمریکا اوکلاهاما هستند و رستوران دارند و دختر دایی همسرم هم در یک کارخانه معتبر در آمریکا کار میکنه.

پسرم 2 سال و 2 ماهش هستش و در پاس پسرم هم یکبار ترکیه و ویزای شینگن و سفر به فرانسه به مدت یک هفته داره.

با این اطلاعات و مشخصات و اینکه من هم نمیخوام برم آمریکا و فقط همسر و فرزندم چند ماه میخوان برن و برگردن بنظر شما همسرم چقدر شانس گرفتن ویزای توریستی رو از سفارت آمریکا در آنکارا داره.

ممنون میشم خیلی سریع منو راهنمایی کنید و اگر مدارکی کم و کسر هستش رو هم بفرمایید جهت تکمیل و شانس بیشتر گرفتن ویزا.

با تشکر شروین

سلام دوست عزیز
من حدود ۲ سال پیش از ایروان ویزای توریستی گرفتم همه مدارک مالی و کار همسرم رو بردم ولی اصلا ازم هیچی نخواست فقط پرسید همسرت ایران هست و ایا فرزندی در ایران داری کلا میخواست مطمئن بشه که دلیلی برای برگشت دارم و ویزا رو سریع داد چون من تنها رفتم شما هم خیالت راحت باشه چون شما نمیرید دلیل بسیار محکمیه برای برگشتن فقط ترجمه عقد نامه و شناسنامه خودتون رو هم بفرست و مدرک اشتغال به کارتون هم ترجمه ببرن فکر کنم کافیه موقع مصاحبه هم خانمتون نباید خیلی مشتاق موندن خودش رو نشون بده میپرسن چقدر میخوای بمونی بگه چند ماه و همسرم اجازه بیشتر رو نمیده زمان موندن رو در امریکا مشخص میکنن که ۶ ماه میدن من گفتم ۴ ماه بهم همون ۶ ماه رو دادن کلا باید مشخص کنن چقدر میخوان بمونن تا هیچ شکی نباشه براشون.
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، gbtm ، shervinb58
(2016-08-11 ساعت 04:34)KDKD نوشته:  
(2016-08-11 ساعت 03:47)alirlndl نوشته:  با سلام. من در آمریکا مقیم دایم هستم. فرم ۱۶۰ را برای بدر و مادرم جداگانه بر کردم و با کد مربوطه در وب سایت امارات برای وقت مصاحبه در دبی برایشان فایل ایجاد کردم. تا امروز حدودا یک هفته شده ولی بیغامی راجع به وقت ملاقات نیومده. اگر کسی تجربه داره لطفا میشه بگین حدودا چند وقت طول میکشه که وقت بدن. سوال دیگم اینه که معمولا فقط یک روز رو برای انتخاب میدن یا از بین چند روز حق انتخاب خواهیم داشت. ممنون میشم کمکم کنید.

هرروز و هر موقع وقت كرديد يه سري به سايت بزنيد معلوم نمي كنه ... يهو ميبينيد چند تا تاريخ در ماههاي مختلف و يا چند روز پشت سرهم در يك ماه خاص باز ميشه ولي بايستي وقت بذاريد و حتما موفق خواهي شد، من خودم براي خانواده ام فايل را ايجاد كردم و تونستم بعد از يك ماه و نيم سر زدن به سايت ،براشون وقت مصاحبه بگيرم براي چند ماه بعدش....ولي بعداز مدتي تونستم دوباره تغييرش بدم مه زودتر برن مصاحبه و البته بدون هزينه اضافي.

یعنی اگر یک زمان مشخص مثلن جولای سال آینده وقت بگیریم و بعدن یک تاریخ نزدیک تر وقت آزاد شد می تونیم به راحتی عوض کنیم زمان مصاحبه را؟ بدون پرداخت دوباره یا جریمه یا هزینه ای؟
ورود به آمریکا: Nov,2012
شانس نام مستعار خداست آنجا که نمی خواهد امضایش پای داده هایش باشد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام.احتیاج به راهنمایی شما دوستان دارم.لطفا کمک میکنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خوشحال می شم نظرتون رو بفرمایید دوستان.45 سالم هست.مجردم.حدود 25 سال سابقه پرداخت ب مه دارم.در حال حاضر مدیر فروش یک فروشگاه پوشاک هستم.طی 5 سال گذشته 5 ویزای شنگن داشتم تا همین امسال ‎2016‎ و به خیلی از کشورهای اتحادیه اروپا سفر کردم.البته قبل این 5 سال هم به چندکشور دیگه سفر داشتم .حسابی رو که میخوام گردش 6 ماهه اون رو تحویل سفارت بدم بالای ‎500‎ میلیون موجودی داره.با توجه به شرایظی که نوشتم و با توجه به اینکه در پاره ای موارد از دوستان شنیدم داشتن حساب بالا به نوعی میتونه منفی باشه خواستم بدونم اگرشخصی اظلاعاتش در مورد ویزای توریستی قوی هست میتونه راهنماییم کنه بدونم چقدر شانس دریافت ویزا رو به امید خدا دارم؟ ضمنا پسر خاله من که حدود 42 ساله آمریکاست برام دعوتنامه می فرسته و خداروشکرسند ملکی و اجاره نامه منزلم و سند زمین هم دارم .با تشکر از همگی دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من در مورد ویزای توریستی سوال دارم از کجا باید شروع کرد و چه سایتی باید رفت که وقت مصاحبه گرقت مممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-29 ساعت 03:08)IMMI نوشته:  
(2016-08-11 ساعت 04:34)KDKD نوشته:  
(2016-08-11 ساعت 03:47)alirlndl نوشته:  با سلام. من در آمریکا مقیم دایم هستم. فرم ۱۶۰ را برای بدر و مادرم جداگانه بر کردم و با کد مربوطه در وب سایت امارات برای وقت مصاحبه در دبی برایشان فایل ایجاد کردم. تا امروز حدودا یک هفته شده ولی بیغامی راجع به وقت ملاقات نیومده. اگر کسی تجربه داره لطفا میشه بگین حدودا چند وقت طول میکشه که وقت بدن. سوال دیگم اینه که معمولا فقط یک روز رو برای انتخاب میدن یا از بین چند روز حق انتخاب خواهیم داشت. ممنون میشم کمکم کنید.

هرروز و هر موقع وقت كرديد يه سري به سايت بزنيد معلوم نمي كنه ... يهو ميبينيد چند تا تاريخ در ماههاي مختلف و يا چند روز پشت سرهم در يك ماه خاص باز ميشه ولي بايستي وقت بذاريد و حتما موفق خواهي شد، من خودم براي خانواده ام فايل را ايجاد كردم و تونستم بعد از يك ماه و نيم سر زدن به سايت ،براشون وقت مصاحبه بگيرم براي چند ماه بعدش....ولي بعداز مدتي تونستم دوباره تغييرش بدم مه زودتر برن مصاحبه و البته بدون هزينه اضافي.

یعنی اگر یک زمان مشخص مثلن جولای سال آینده وقت بگیریم و بعدن یک تاریخ نزدیک تر وقت آزاد شد می تونیم به راحتی عوض کنیم زمان مصاحبه را؟ بدون پرداخت دوباره یا جریمه یا هزینه ای؟

بله شما تا ٥ بار اين امكان رو داريد كه وقت رو جابه جا كنيد بدون هزينه و يا جريمه اي
‎شماره كيس:2017as000002xx‎
تاریخ رویت قبولی ‎: 9 may‎
‎تعداد افراد : 1‎
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم: 20 may‎
کارنت شدن کیس: 9 Aug‎
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 sep‎
تاریخ مصاحبه nov 3‎
نتیجه : یک ضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود:‎
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت ‎:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من براي مادرم وقت ويزاي توريستي گرفتم. اول اينكه آيا سند ملكى كه ترجمه مى كنيم براي سفارت بايد ارزشگذاري شده باشه؟؟ دوم اينكه بايد يك نامه يك صفحه اي تهيه كنم براي مادرم مبني بر قصد سفر و دلايل بازگشتشون به ايران كه به خودشون به سفارت ببرن؟
‎شماره كيس:2017as000002xx‎
تاریخ رویت قبولی ‎: 9 may‎
‎تعداد افراد : 1‎
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم: 20 may‎
کارنت شدن کیس: 9 Aug‎
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 sep‎
تاریخ مصاحبه nov 3‎
نتیجه : یک ضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود:‎
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت ‎:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-26 ساعت 14:39)sina454 نوشته:  
(2016-11-20 ساعت 17:49)shervinb58 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان

با تشکر شروین

سلام دوست عزیز
من حدود ۲ سال پیش از ایروان ویزای توریستی گرفتم همه مدارک مالی و کار همسرم رو بردم ولی اصلا ازم هیچی نخواست فقط پرسید همسرت ایران هست و ایا فرزندی در ایران داری کلا میخواست مطمئن بشه که دلیلی برای برگشت دارم و ویزا رو سریع داد چون من تنها رفتم شما هم خیالت راحت باشه چون شما نمیرید دلیل بسیار محکمیه  برای برگشتن فقط ترجمه عقد نامه و شناسنامه خودتون رو هم بفرست و مدرک اشتغال به کارتون هم ترجمه ببرن فکر کنم کافیه  موقع مصاحبه هم خانمتون نباید خیلی مشتاق موندن خودش رو نشون بده میپرسن چقدر میخوای بمونی بگه چند ماه و همسرم اجازه بیشتر رو نمیده زمان موندن رو در آمریکا مشخص میکنن که ۶ ماه میدن من گفتم ۴ ماه بهم همون ۶ ماه رو دادن کلا باید مشخص کنن چقدر میخوان بمونن تا هیچ شکی نباشه براشون.
موفق باشید

دوست عزیز ممنون از راهنماییتون...
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان