کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
حتی اگر در فرم دستی قبلا بوده"؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
منهم فکر نمیکنم زیاد ربطی به احوالات و وضع مزاجی افسر مصاحبه کننده داشته باشد. شاید فقط دراین حد که تشخیص آن افسر (برای اینکه برخواهید گشت یا خیر) امتیاز کمی داشته باشد .مسلما" این افراد هم طی آیین نامه ها و مقررات خاصی متقاضیان را ارزشیابی میکنند.
اگر قرار بود وضع مزاجی افسر مصاحبه کننده چندان مهم باشد میشد با چند قرص کارکن (مسهل) سریع التاثیر وضعیت مزاجی اش را عالی کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، msar
باسلام

من روفیا هستم. و 2هفته پیش جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا بعد از گذروندن تمامی کارهای لازم به دبی مراجعه کردم. علیرغم مبلغی حدود 16000$ در حسابم (معادل 16 میلیون تومان) سند خونه، گواهی اشتغال به کار خودم و همسرم و گواهی اشتغال به تحصیل دو دخترم و همینطور دعوتنامه یکی از دوستانم که در امریکا هست و همسر آمریکائی داره من رو رد کردند و با ویزای من موافقت نشد. ولی افسر مصاحبه کننده حتی دعوتنامه منو ندید فقط گواهی اشتغال به تحصیل دخترامو خواست و برگکه تمکن مالی (بانکی ) منو دید و پرسید در 10 سال اخیر چند بار از ایران خارج شدی من هم راستش رو گفتم و گفتم تا حالا خارج نشدم. ولی بعدش گفت تو از نظر اقتصادی و خانوادگی وضعیت ثابتی نداری که بتونی به دولت آمریکا ثابت کنی که به ایران بر می گردی واسه همین منو ردم کردند.ولی خبر دارم که در همون روز افرادی که حتی 6000$ یا حدودا همون 6000000 ما رو توی حساباشون داشتن رو با همین شرایط مشابه من رو قبول کرده بودتد و ویزا داده بودند.....ضمنا من به افسر مصاحبه هم گفتم من فرزندانم و همسرم در ایران میمونن فقط من میخوام برم یکی دوماه دوستم رو ببینم و برگردم یعنی همون چیزی که واقعیت داشت.....افسر مصاحبه هیچ کدوم از مدارک منو نگاه هم نکرد حتی دعوتنامه منو نخواست ......هیچی و هیچی....فقط اون 2 یا 3 تا مدرکی که گفتم.......نمیدونم چرا ولی برای بعضی دیگه تمام مدارکشونو دیده بودن........
حالا از دوستانی که در این ارتباط اطلاعات کاملی دارن لطفا من رو راهنمائی کنن.ممنون میشم ضمنا بفرمائید که باید چیکار کنم و مجددا کی بازهم درخواست داشته باشم. لطفا راهنمائیهاتونو به ایمل من با آدرس RUFIAROSE@MYWAY.COM ارسال کنید و یا همینجا پاسخ منو بفرمایند.متشکرم
باتشکر-روفیا از تهران
پاسخ
تشکر کنندگان: گریت کش ، حامد ، زری وحدتی ، Lemony ، msar ، battosai
من تازه از مصاحبه برگشتم البته به من ویزا ندادن ...
شما اگه با هم وقت نگیرید باور نمیکنند که نامزد هیتید من ایران نامزد داشتم اما حتی مدارک منو نگاه نکرد اصلا باور نکرد.... در ضمن اگر دلیل قانع کنندهای برای برگشتن ندارید هیچ پشتوانه مالی در ایران از جمله سند خونه و حساب بانکی شما رو اصلا نگاه نمیکنه ....
پاسخ
تشکر کنندگان: samane ، زری وحدتی ، msar
سلام دوستان
من می خواستم ویزای توریستی بگیرم ولی کسی رو ندارم برام دعتونامه بده ایا با این وضع می تونم برم ویزا بگیرم؟
پاسخ
سلام
من خودم زماني كه واسه مصاحبه رفتم با وجود اينكه دعوتنامه داشتم ولي اونو از من نخواست-فقط بايد كسي رو اونجا معرفي كني كه شما رو بشناسه و اينو توي فرمهايي هم كه ميدن قيد كردن-البته بهم ويزا رو داد-
پاسخ
تشکر کنندگان: greencardholder ، khabaloo ، زری وحدتی ، msar
salam , man 1july raftam sefarat va ghabul shodam vali hanuz javabe fbi man naymade bad az 9 mah, fekr mikonam kheily tool keshide.
پاسخ
سلام
آيا مصاحبه را مي‌توان فارسي انجام داد يا خير؟ ضمنا مراحل كار چيست؟
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیریت محترم سایت

من پزشک هستم و برای شرکت تو یه کنگره علمی در امریکا میخوام اقدام کنم. میخواستم ببینم با توجه به مسایل سیاسی اخیر ایران در رابطه با انتخابات و تیره شدن روابط با اروپا و امریکا تغییراتی در اخذ ویزا اتفاق افتاده؟ کسی از دوستان بعد از انتخابات ویزا گرفته؟
با تشکر[/color]
پاسخ
سلام
دوست عزیز
من پزشکی هستم که از طریق لاتاری حدودا دو هفته پیش بعداز انتخابات در ابوظبی ویزا گرفتم
فقط بهت یک چیزی بگم که اگه در مصاحبه بحث به جاهای سیاسی رسید سعی کن اصلا طرفداری گروه خاصی را نکنی صرفا خودت را یک ادم کاملاscientific مطرح کن که سرش تو کتاب و علم واینجور برنامه هاست
در ضمن یه رزومه علمی توپ هم برای خودت ردیف کن که خیلی میتونه کمک کننده باشه هر چی سابقه دوره اموزشی و کنگره و تدریسی و مقاله علمی ومدرک زبان هم دارید ترجمه کنید ببرید
در ضمن الان با این اوضاعی که پیش اومده مردم ایران در عرصه بین الملل از وجهه خوبی برخوردارشده اند
بنابراین جای نگرانی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: usa.lover ، bluemoonlady ، زری وحدتی ، saeed2014 ، msar
با سلام خدمت دوستان عزیز
من پزشک هستم و برای شرکت در یک کنگره پزشکی قصد گرفتن ویزا توریستی دارم. ازآنجاییکه جواب FBI چک چند نفر از دوستان بیشتر از 6ماه طول کشید میتونم 9 ماه زودتر از زمان کنگره اقدام کنم؟
پاسخ
سلام
من هم سوالی داشتم . من و پسر 8 ماهه ام میخواهیم برای گرفتن ویزا اقدام کنیم بدون شوهر .آیا امکان ویزا دادن به ما هست یا خیر؟
شوهرم در ایرانه و شغل آزاد دارد.
ممنونم
پاسخ
nikoo1234 نوشته: سلام
من هم سوالی داشتم . من و پسر 8 ماهه ام میخواهیم برای گرفتن ویزا اقدام کنیم بدون شوهر .آیا امکان ویزا دادن به ما هست یا خیر؟
شوهرم در ایرانه و شغل آزاد دارد.
ممنونم

نیکوی عزیز من فکر نمیکنم کسی بتونه جواب دقیقی به سوال شما بدهSad
حتی وکلای خبره ی مهاجرت هم جواب این سوال و نمیدونن..............
شما باید مدارک مالی قوی و همچنین کسی که دعوت نامه براتون میده باید شرایط خوبی در آمریکا داشته باشه بعد از همه ی اینها باز بستگی به نظر آفیسری که با شما مصاحبه میکنه داره در هر صورت اقدام کنین چیزی رو از دست نمیدین کهBig GrinBig GrinBig Grin
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، حاجی واشنگتن ، msar
سلام نیکو خانم. اگه مدارکتون کامل باشه احتمال ویزا گرفتنتون زیاده. چون همسرتون ایرانه و این میتونه واسه آفیسر سفارت قانع کننده باشه که شما بر میگردین.
پاسخ
سلام
از راهنماییهاتون ممنونم. راستش یکخورده امیدوار شدم.مدارک مورد نیاز چیه؟ یه چیزهایی خودم می دونم اگه غیر از اینها چیزی هست میشه راهنماییم کنید:
دعوت نامه : از طرف برادرم صادر میشود .خونه داره و حقوقش هم 4000 $
گزارش مالی خودم و برادرم در آمریکا
ترجمه شناسنامه و پاسپورت

راستی چه جوری باید ثابت کنم همسرم در ایران میماند...ایا شفاهی قبول میکنند یا باید مدرکی ارائه دهم

بسیار ممنونم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان