کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی در یک تاپیک
(2010-04-14 ساعت 08:17)ho-sa نوشته:  سلام دوستان
من برای ویزای توریستی اقدام کردم و فرم 160 را پر کردم و کانفرمیشن نامبررا هم دریافت کردم ولی دیگه نمیدانم باید منتظر وقت مصاحبه باشم یا کار دیگری انجام دهم لطفا اگر کسی اطلاعی داره من رو راهنمایی کنه .
با تشکر

با سلام
شما بايد از طريق اينترنت وقت مصاحبه بگيريد و پرداخت 131 دلار در كشور محل مصاحبه كه دبي يا تركيه مي‌باشد. در اين تايپيك آدرس اينترنتي دريافت وقت مصاحبه موجود مي‌باشد.Sad
ثبت نام : بعد از وقفه دو ساله، به امید خدا اکتبر 2018 برای لاتاری 2020  
كيس نامبر:                                                                         
دريافت نامه قبولی:                                                               
ارسال مدارك:                                                          
مصاحبه:                                                                       
كليرنس:                                                                        
دريافت ويزا: یک ضرب Rolleyes
دریافت گرین کارت:
16 دوره شرکت در لاتاری: You have not been selected  Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، زری وحدتی ، حاجی واشنگتن
با سلام
آیا پدر و مادر زوجی که گرین کارت دارن به راحتی می تونن ویزا بگیرن؟ به چه مدارکی نیاز دارن؟ آیا شغل و میزان درآمد فرزندشون یا همسر فزرندشون مهمه؟آیا پدر و مادر هر دو با هم میتونن ویزا بگیرن یا احتمالش کمه به هر دو بدن؟ممنون میشم جوابمو بدید.من خیلی سایت رو گشتم اطلاعات مفیدی به دست نیاوردم تو این زمینه
برنده لاتاری گرین کارت 2012. ساکن سالت لیک سیتی، یوتا از جولای 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: mina_s ، زری وحدتی
(2008-07-01 ساعت 16:35)Negin نوشته:  سلام دوستان
مرسی از تمامی بچه ها و مدیران انجمن
من قصد گرفتن ویزای توریستی دارم اما چند تا سوال دارم که اگه جواب بدین ممنون میشم ؛
1) من و نامزدم قصد داریم ویزای توریستی بگیریم اما هنوز عقد نکردیم آیا باید دو تا وقت سفارت جداگانه بگیریم یا خیر؟
2) اقوام درجه یک و دو زیادی در آمریکا داریم که میتونیم یک دعوتنامه خوبی تهیه کنیم ، اما شنیدیم اگه دعوتنامه نداشته باشیم راحتتر ویزا میدن. این موضوع تا چه حد صحت داره؟
3) دبی یا آنکارا؟ به نظر شما کدومشون راحتتر ویزا میدن؟
4) فکر میکنین چه مطلبی میتونه متقاعدشون کنه که ما قصد موندن نداریم؟

خواهش میکنم اگه میدونین این لطفو در حق من بکنین و جواب بدین.
با تشکر

(2008-07-01 ساعت 16:35)Negin نوشته:  سلام دوستان
مرسی از تمامی بچه ها و مدیران انجمن
من قصد گرفتن ویزای توریستی دارم اما چند تا سوال دارم که اگه جواب بدین ممنون میشم ؛
1) من و نامزدم قصد داریم ویزای توریستی بگیریم اما هنوز عقد نکردیم آیا باید دو تا وقت سفارت جداگانه بگیریم یا خیر؟
2) اقوام درجه یک و دو زیادی در آمریکا داریم که میتونیم یک دعوتنامه خوبی تهیه کنیم ، اما شنیدیم اگه دعوتنامه نداشته باشیم راحتتر ویزا میدن. این موضوع تا چه حد صحت داره؟
3) دبی یا آنکارا؟ به نظر شما کدومشون راحتتر ویزا میدن؟
4) فکر میکنین چه مطلبی میتونه متقاعدشون کنه که ما قصد موندن نداریم؟

خواهش میکنم اگه میدونین این لطفو در حق من بکنین و جواب بدین.
با تشکر

سلام
اول اینکه شما نصبتی ندارید که باهم برید یا نرید و اگه توی فرم 160 چیزی نوشتید عوضش کنید
2-پاسپورت قبلی رو همراه خدتون ببرید
3-دبی و ترکیه رو من تا حالا ندیدم کسی بگه فرفی داره
4-راجب عوامل ویزا دادن میتونید یه سر به سایت من بزنید یه سری اطلاعات موجود است(آدرس سایت به علت تبلیغاتی بودن حذف شد
لطفا از هرگونه ارسال تبلیغاتی مجدد اکیدا خودداری فرماییدhvm)
ShyRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، زری وحدتی
من میخوام برای پدر و مادرم اقدام کنم برای ویزای توریستی . پدرم آلمان تحصیل کرده و زبان آلمانی تسلط داره .الان هم شاغل هستن ولی مادرم شاغل نیست ولی ویزای شینگن خورده تو پاسپورتش 6 سال پیش. احتمال اینکه اونجا برای گرفتن ویزا موفق بشن بیشتر نیست؟ یا اینکه 2تایی می خوان ویزا توریستی بگیرن احتمالش میاد پایین؟Sad
پاسخ
سلام
من وهمسرم و پسرم خیلی دوست داریم که به آمریکا یک سفر توریستی داشته باشیم. خواهرها وبرادر شوهرم شهروند آمریکا هستند و مادرشان گرین کارت دارند. حدودا 11 سال پیش در بلژیک همسرم تقاضای ویزای توریستی داشت با کانلترین مدارک {خودش تنها} چون موافقت نکردند دیگه فکر میکنه که غیره ممکنه حالا از دوستان صاحب نظر می خوام که ما را راهنمایی کنند که ایا این امکان وجود داره که ما با شرایط زیر موفق به گرفتن ویزا بشیم:
من تازه از دانشگاه شهید بهشتی مدرک فوق لیسانس گرفتم. سنم 28 سال و شاغل نیستم. ملک به نامم هست. یک کتاب اماده چاپ دارم.
یک پسر یکساله داریم.
همسرم ملک به نامش داره - سفر اروپایی داشته - کارمند ایران ایر بوده و چند سال است که از کارافتادگی گرفته- 40 سال سن داره - دو تا کتاب اماده چاپ داره.
پاسخ
تشکر کنندگان: زری وحدتی
رایمند عزیز شما باید به هر نحوی که شده ثابت کنید قصد موندن در آمریکا رو ندارید. این کار برای افراد عادی که خویشاوندی در آمریکا ندارن راحت تر انجام میشه. مثلا با اثبات وجود وابستگان درجه یک از جمله همسر و فرزند در ایران و همینطور گواهی اشتغال ( مبنی بر اینکه به وجود آن شخص بسیار نیاز دارند) و دارایی های فرد در ایران.

اما برای افرادی که مثل شما وابسته درجه یک در آمریکا دارن و در ضمن قراره کل خانواده ( شما و همسر و فرزندتان) سفر کنند، قضیه دشوار میشه و احتمال صدور ویزا کم خواهد بود.

حتی اگر خود شما یا همسرتون به تنهایی سفر می کردید باز هم میشد بیشتر به صدور ویزا امیدوار بود.

در ضمن اگر تو این مدت برای همسرتون تقاضای گرین کارت شده باشه ( از طریق مادر یا برادرشون) یا اینکه در لاتاری شرکت کرده باشید ( طی دو سه سال اخیر) مشکل جدی تر خواهد شد.

مدارک و سوابق کاری شما بسیار خوبه اما بعید می دونم برای اثبات برگشت شما به ایران کافی باشه.

موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، زری وحدتی ، حاجی واشنگتن
(2010-06-05 ساعت 01:19)sara77 نوشته:  من میخوام برای پدر و مادرم اقدام کنم برای ویزای توریستی . پدرم آلمان تحصیل کرده و زبان آلمانی تسلط داره .الان هم شاغل هستن ولی مادرم شاغل نیست ولی ویزای شینگن خورده تو پاسپورتش 6 سال پیش. احتمال اینکه اونجا برای گرفتن ویزا موفق بشن بیشتر نیست؟ یا اینکه 2تایی می خوان ویزا توریستی بگیرن احتمالش میاد پایین؟Sad

منظورتون اینه که برن آلمان و ویزا بگیرند؟ اگه اینطوریه که اصلا قبولشون نمیکنند و میگن باید برید دبی یا آنکارا...
البته ویزای توریستی احتیاجی به دعوت نامه نداره.ویزای شینگن 6 سال پیش هم تاثیری نداره چون معمولا سفرهای دو سال اخیرشون رو حساب میکنند. البته با توجه به سن و سال پدر و مادر شما و شاغل بودن پدرتون احتمال خیلی زیاد میتونند ویزا بگیرند.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، sara77 ، زری وحدتی ، حاجی واشنگتن
سلام با تشکر از شما
یک سوال داشتم که با اجازه شما مطرح می کنم ممنون می شوم که پاسخ دهید.
همسر من گرین کارت آمریکا دارد و باردار است و تصمیم گرفتیم در آمریکا زایمان کند تقریبا اوایل آبان ماه اجازه دارد پرواز کند .
من نیز کارمند یک شرکت خصوصی هستم و همچنین سند ملکی نیز دارم و دعوتنامه ام نیز از سوی با جناقم که کاملا معتبر است برایم ارسال خواهد شد. می خواستم بدانم که آیا برای گرفتن ویزا برای بودن در زمان زایمان در کنار همسرم نامه ای از بیمارستان مبنی بر باردار بودن او باید از آمریکا تهیه کنم یا از ایران یا هردو در ضمن برای من نیز تا کنون تقاضای گرین کارت داده نشده ولی 5 سال است هر سال در لاتاری شرکت می کنم .
به نظر شما به من ویزا می دهند یا نه ؟
آیا برای تکمیل تر شدن مدرک دیگری هم لازم هست یا نه ؟
سوال دیگری که داشتم این است که همسرم تقریبا برای مدتی که آمریکا هست برای اجاره و زایمان و دکتر باید حدود 25000 دلار با خود ببرد این را می دانم که بالای 9999 دلار برای هر نفر مالیات خورده می شود او در کالیفرنیا می ماند آیا مابقی پول را برایش از طریق صرافی بفرستم بهتر است یا مالیات کمتر هزینه اش می شود ؟ یا راه دیگری نیز هست ؟
و سوال آخر اینکه همسرم باید تا اواخر شهریور برای گرین کارتش آمریکا باشد ولی بخاطر وضعیتش 2 ماه دیرتر باید برود آیا نامه ترجمه شده دکتر از ایران باعث می شود موقع ورود اذیتش نکنند ؟
باز هم از پاسختون پیشاپیش سپاسگزارم .
بخواهید،به شما داده خواهد شد؛ بکوبید،در به رویتان گشوده خواهد شد.کدامیک از شما اگر پسرش از او نان بخواهد، سنگی به او می‌دهد؟حال كه شما با همۀ بدي، می‌دانید باید به فرزند خود هديه نیکو بدهید، چقدر بیشتر پدر آسماني شما به آنان که از او بخواهند، هدایای نیکو خواهد بخشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: zanzaneh ، eblam ، mina_s ، زری وحدتی
آیا سفارت آمریکا در ارمنستان میتونه به ایرانیان ویزای توریستی بده یا نه ؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: huniepze ، زری وحدتی
سلام
من شنیده ام که سفارت آمریکا در سوریه هم این کار و انجام میده، ولی چون آفیسر فارسی زبان نداره در صورت عدم تسلط به زبان انگلیسی نیاز به مترجم هست. از دوستان کسی اطلاعی داره که ویزای توریستی گرفتن در سفارت خانه کدامیک از کشورهای نزدیک ایران مثل ترکیه، ابوظبی، سوریه، گرجستان، قبرس راحت تره؟
ممنون
پاسخ
سلام به همه بچه های مهاجر سرا
می خواستم از تجربه خودم در موزد ویزای توریستی بگم
من قبل از عید پارسال به سفارت دبی رفتم و مدارکی که همراهم بود:
1. گواهی اشتغال به تحصیل(دانشجوی سال 5پزشکی) که مطمئنا درسش رو ول نمی کنه
2.ترجمه سند ازدواج(بدون همسرم رفته بودم)
3. ترجمه حساب بانکی( با مبلغ زیاد)
4.دعوتنامه از مدیر یک بانک که اسپانسرم هم شده بود
ولی متاسفانه بهم ویزا ندادن
پاسخ
تشکر کنندگان: seravin ، ata_ata ، Yasi ، eblam ، زری وحدتی ، حاجی واشنگتن
با سلام به دوستان:
من سه ساله پیش که تازه ازدواج کرده بودم به سفارت آمریکا دردبی رفتم که ویزانگرفتم.ولی الان دوباره تصمیم دارم با همسرم دوباره شانسمون امتحان کنیم.البته ناگفته نماند که قبل از عید89موفق به دریافت شینگن یک ماه ازسفارت بلژیک شدیم و25روزی دراروپا بودیم.ازنظر نامه کاری و ساپورت بانکی هم مشکلی ندارم.ولی برای لاتاری هر سال شرکت میکنم.ودعوت نامه هم دارم.حالا آیای شانسی هست؟واینکه واقعا بین دوبی و ترکیه فرقی هست؟

واقعا ازدوستان متشکرم به خاطر لطفی که دارن وجواب من رادادن...
پاسخ
من امروز به سفارت امریکا فرم ds-160 را پر کردهام اما فقط یک پرینت به من داد و وقت مصاحبه را مشخص نکرد جطوری متوجه بشوم وقت سفارت کی هست
پاسخ
سلام به همه دوستان
من در حال حاضر در انگلستان در حال درس خواندن در دانشگاه سال دوم هستم و با دو فرزند و همسرم در لندن ساکن هستیم. در ضمن شرکتی در اینجا به ثبت رسانده و از نظر ساپورت مالی و ملکی هم در ایران مشکلی ندارم. اول اینکه آیا من میتونم از سفارت امریکا در لندن برای ویزای توریستی اقدام کنم و دوم اینکه شانسم برای گرفتن ویزا چقدره؟ ضمنا قبلا 3 بار به همراه خانواده به اروپا سفر کرده ام و فرزند دومم هم در انگلستان به دنیا اومده. و اخرین مطلب اینکه در 5 سال گذشته هر سال برای لاتاری شرکت کرده ام.

ممنون
پاسخ
سلام
من واسه ویزای visitor ی واسه شرکت در یه کنگره اقدام کردم. واسه مصاحبه 2009/july/30 رفتم دوبی و برگه زرد دریافت کردم. حدود 11 ماهه اما هنوز clear نشدم . سه تا کنگره بود که آخریش هفته پیش تاریخش گذشت. تا 3 هفته پیش که من پیگیر بودم بهم می گفتن هنوز اسمت از واشینگتون DC نیومده و پرونده شما در حال process هستش. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چه کاری میتونم انجام بدم و اینکه به نظر شما این طبیعی هست یا اینکه پرونده من مشکلی داره.
(2010-06-16 ساعت 18:56)behnam2 نوشته:  من امروز به سفارت امریکا فرم ds-160 را پر کردهام اما فقط یک پرینت به من داد و وقت مصاحبه را مشخص نکرد جطوری متوجه بشوم وقت سفارت کی هست

با کدی که توی صفحه پرینتتون هست باید برید تو سایت و وقت بگیرین خودتون.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان