کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نظرخواهی در رابطه با گردهمایی
تالار وحدت چطوره؟
......
مشکل کسایی که شهرستان و خارج هستن یه طرف، خیلی ها هم اصولا آدم گریز هستن...
تازه من و خیلیا دلمون میخواد بچه های باحالی مثل MRE و صمد و کسایی که الان اونور آب دارن Prison Break نگاه میکنن هم بودن...
پس به نظر شما چه جوری میشه ؟
آخ این آهنگه رفته تو مخم ول نمیکنه: تو به من میگی چجوری؟ اینجوری؟ اینجوری؟
......
......
ولی بی شوخی به نظر من یه روم تو یاهو باز کنیم همه برو بکس تو یه محدوده زمانی بیان تو. اینطوری اگر کسی نیومد زیاد ضایع نمیشیم
تشکر کنندگان:
سلام
فکر فوق العاده ایه.
من هم از تهران هستم و آمادگی شرکت تو این جلسه رو دارم.
بنظر من یک آمار بگیریم اگه تعداد از 20-30 نفر بیشتر شد جلسه رو توی سالن همایش بذاریم ، ورودی هم می تونیم بگیریم.
البته بنظرم بهتره جلسه فقط برای بچه های لاتاری باشه و فعلاً برای عموم برگزار نشه. تا نظر دیگران چی باشه.

مرسی
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
من یک سوال داشتم:توی این جلسه چی می خواهید بگید؟
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
روم در یاهو فکر عالی هست.
تشکر کنندگان:
سلام به همه ی دوستای عزیزم ، با احترامی که برای نظر شخصی هر کس قائلم ولی میخواستم چند تا نکته در مورد نظراتتون بگم.... با اجازه
Ali-J عزیز نظر شما خیلی خوب بود ولی دوست خوبم یادت نره ما در مملکتی زندگی می کنیم به اسم ایران ! که برای هر چیزی نیاز به مجوز و اجازه هست... فقط یک لحظه به این فکر کن که بخوای برای رفتن به آمریکا اونم در یک مکان عمومی مردم دعوت کنی یا بهشون آموزش بدی.......
من برای گرفتن یک برگه ی اشتغال به تحصیل ساده از دانشگاه با چنین حرفهایی مواجه شدم که : کجا میخوای بری ؟ برای چی می خوای بری ؟
مگه مملکت خودت چشه ؟ چی کم دارید که میخواید برید ؟
اینها فقط نمونه ای ساده از جملات بود.....
پس Ali عزیزم شرایط را در نظر بگیر.

Payam نازنینم تالار وحدت عالیه ولی نه برای چنین برنامه ای.....
آدم گریز ها اگر تالار وحدتم باشه نمیان اینو مطمئن باش ، من نمی دونم اگر قرار به آشنایی و دیدن دوستای دلسوزی باشه که همیشه از راهنماییاشون بهره میبریم پس چه فرقی میکنه پارک یا تالار یا رستوران یا هر جای دیگه ؟
من بیشتر از شماها مشتاقم صمد و Mre و عزیزان دیگه ای که کمک هاشون از اونور آب هم نصیبمون میشه ببینم ، مطمئنا جاشون خالی می کنیم...
بهت می گم چه جوری....
روم تو یاهو عالیه ولی به نظرت چه فرقی میکنه با همین انجمن خوب خودمون ؟؟ هدف از گردهمایی دیدن همدیگه و آشنا شدن تو یه محیط صمیمی تر بود.......

هر کس اعلام آمادگی کرد و تشریف آورد اول از همه به خودش احترام گذاشته و بعد به دوستایی که منتظرشن ، به امید دیدار همه

آرزومند آرزوهایتان : آرزو
تشکر کنندگان: mre
Toungue 
بابا جدی نگیر آرزو من تالار وحدتو شوخی کردم Big Grin روم یاهو هم واسه این گفتم که از همه راحت تر و به قول دوپونت ها تو تن تن از اون هم بالا تر، راحت تره!
نظر واقعی من (نه نظر حقیقی من) اینه که همین فروم از همه جا بهتره و بعضی وقتا آدما از دور بیشتر همدیگرو دوست دارن تا از نزدیک و من عقیده دارم که کلا کردان باید استیضاح بشه.
تشکر کنندگان:
بچه ها ازین حرف زدنا به هیچ جا نمیرسیم
به نظر من برای شروع حتما یه مکان و زمان رو واسه جلسه اول معلوم کنیم
اگه همو ببینم در مورد هیلی چیزا به راحتی میشه صحبت کرد
مثلا پارک ملت یکی دو هفته بعد.....
تشکر کنندگان:
من چند سوال دیگه هم در راستای سوال قبلم داشتم:یعمی هدفتون فقط دیدنه؟یعنی ندیده نمی شه؟
محور های کلی این گردهمایی چیست؟
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
آرزوي عزيز خوب حرف شما درست ، مجوز نمي دن !!! ولي بچه ها مطمئن باشيد توي پارك هم اگه جمعيت زيادي جمع بشند ، هزار نفر گير مي دن از گشت ارشاد كه مي گه چند نفر زن و مرد يا دختر و پسر با هم چي كار دارند ؟ تا وزارت ا ط ل ا ع ا ت كه مي گن اين ها هزار هدف و انگيزه ضد انقلاب دارند !!! پس پارك رو هم بايد بي خيال شد !
ولي روم ياهو خيلي خوبه يه شب بياييم ! اينطوري بچه هاي اونورم مي تونند تو بحث شركت كنند و كلا كمك بدند ! ضرري هم كه نداره ؟
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز شما مطمئن باشید نه گشت ارشاد میاد نه اطلاعات ونه .... مگه ما قراره چی کار بکنیم گه اینقدر بعضی از دوستان حرارتشو زیاد می کنن نه برنده شدن تو گرین کارت لاتاری خلافه و نه جمع شدن ما توی پارک به قوله arezoo هر کس امد در درجه اول به خودش لطف می کنه .
دوستان عزیز من با matrix صحبت کردم و به این نتیجه رسیدیم که جلسه اول تو یه پارک باشه انشا ا.. اگر این دفعه جلسه خوب برگزار شد دفعات بعدی رو جای مناسب تر میزاریم که بتونیم حتی دوستان شهرستانی رو هم شرکت بدیم
هرکس هم دوست داشت برای اینکه بقیه بیشتر آشنا بشن مدارکی که به نظر خودتوم لازمه همراه بیارین که بقیه هم استفاده کنن.
پس لطفا" برای اینکه من بتونم به شما عزیزان ساعت و جای پارک رو بهتون بدم و حتما" به من ایمیل بزنید (البته اونهای که ایمیل نزدن)
شماره کیس :***2009AS00008
تاریخ دریافت پاکت اول:may - 2008- 5
تاریخ دریافت نامه دوم: 8- january - 2009
تاریخ مصاحبه :9- 2009- february
تشکر کنندگان:
delphy عزيز
سلام،
نظرات دوستان خيلي متفاوته، ولي در هر حال با توجه به صحبتي كه با هم داشتيم بنظرم همون جلسه آشنايي تو همون
تاريخ و ساعت مناسبه، كساني هم كه علاقه دارن مي تونن بيان حالا چه 2 نفر باشه چه صد نفر!!!!
در هر حال منتظر اعلام تو سايت هستم.
پاينده باشي
Hope Never Die

شماره کیس: ***31
تاریخ دریافت نامه قبولی:may 2008
کنسولگری:abudhabi
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: july 2008
تاریخ کارنت شدن کیس:May 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:31 may
تاریخ مصاحبه:14 july
دریافت ویزا: 30 september (روز آخر)
تشکر کنندگان:
با سلام به تمامی عزیزای گلم

با توجه به اینکه حضور فیزیکی همه افراد در یک جا امکان پذیر نیست من روی سایت خودم کار کردم و یک سایت دوستیابی درست کردم که دارای اتاق گفتگو است و امکان گفتگوی آنلاین همه اعضا در آن فراهم است و امکانات دیگه ای هم داره اگه مایل باشید می تونید با استفاده از این سایت هر شب به صورت آنلاین با هم گفتگو داشته باشیم
با تشکر و آرزوی موفقیت میلاد

http://2sti.7roz.ir
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان:
منم با آن لاين بودن بيشتر موافقم. چون هم راحت تره و هم امن تر و هم بارها و بارها ميشه تكرارش كرد.
تشکر کنندگان:
سلام اميدوارم حال همگي خوب باشه
با عرض معذرت من پيشنهاد پارك طالقاني و يا جمشيديه رو ميدم البته با عرض پوزش اين فقط يه پيشنهاد
موفق باشيد
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
فهمیدم چیکار کنیم:
قرارمون را میزاریم استادیوم آزادی که همه افراد جا بشن.
یک مسابقه دوستانه هم بین کیس بالاها و کیس پایینها برگذار میکنیم و کیس متوسطها هم بشن تماشاچی.
چون Air عزیز هم در مورد محور گفتگو سوال پرسید، به نظر من اگر گفتگوی تمدنها باشه بهتره.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان