کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک و فرمهای ارسالی به سفارت برای ویزای نامزدی
عکس که میدونم روز مصاحبه باید همراهت باشه حتما. حالا اینکه قبلش هم باید دوباره واسشون پست کنید یا نه، فکر نکنم. بذار نامه مصاحبت بیاد ببین چی نوشته توش
سوال دومتو نمیدونم عزیزم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shabnam.84 ، Tomas ، msar
مرسی..... الهه جون...Smile
جایی هست که بتونم جوابمو پیدا کنم؟
من دیگه باید صورتمو شطرنجی کنم از بس که سؤال میکنم.... ShyTongue
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، rrrraaaazzzz ، msar
توی تاپیک اسپانسر بچه های لاتاری بپرس شاید کسی بدونه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas ، msar
(2013-02-15 ساعت 12:41)dinadino228 نوشته:  سلام، بچه ها Tongue..... سؤالShy
ما تو مرحلهء قبل ۵۰-۶۰ تایی عکس واسشون فرستادیم، میخواستم بدونم که آیا این عکسهارو میفرستن به سفارت در ترکیه؟
یا اینکه باید دوباره واسشون کلی عکس فرستاد در این مرحله هم؟!!
و یکی دیگه اینکه، وقتی که تکسهای مالیاتی رو همیشه دو نفر با هم امضاء کرده باشن(مثلا زن و شوهر) حالا برای پر کردن این فرمها آیا امضاء هر دو نفر رو میخوان یا فقط امضای یه نفری که اسپانسر هم میشه کافیه؟؟
ممنون و تشکر فراوان.

دینا جون همه عکس ها رو دوباره بفرست با عکس ها و شواهد اضافه شده از اون موقع، منم نمیدونستم اونا به سفارت می فرستن یا نه ولی جوری که تو اینستراکشن نوشته می خواد هر چی شواهد داری بفرستی منم فرستادم همرو، به نظر من بفرست کار از محکم کاری عیب نمی کنه، ولی روز مصاحبه فقط شواهد یا عکس جدیدتر اگه بود ببر، خودشون تو ایمیل دعوت به مصاحبه می گن اگه چیزیت کم باشه و لازم باشه روز مصاحبه ببری.

سوال دومتو نمی دونم، یعنی بیزینس مشترک دارن؟ سهم هر کدوم از درآمد معلوم نیست؟ خود نامزدت چی می گه؟ اونا حتما می دونن باید چی کار کرد اگه آمریکایی هستن یا سالهاست اونجان.
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، msar
مرسی عزیزم...
عکس جدید که دیگه نداریم آخه ۶ ماه شده ندیدیم همو.... Sad
ما دیگه هیچ مدرک جدیدی نداریمSad
حالا بین اونا میگردیم و ۱۰- ۲۰ تا مثلا پیدا میکنیم که نامزدم نفرستاده باشه قبلا.
ولی دیگه چیزی ندارم واسه فرستادن... آخه ما همش تو اسکایپ حرف میزنیم و پیرینت آنچنانی هم ندارم....Sad
نه بیزینس مشترک نبوده، فقط زن و شوهر با هم اون تکس های مالیاتی رو امضاء میکردن ولی ایشون الان اونجا نیستن ، ولی سهم مادر نامزدم که قراره اسپانسر ما باشن مشخصه و نامزدم هم میگه : مشکلی نیست ، من نگرانم که گیر ندن که مثلا چون اونا ۲ امضای بودا حالا فرمهای اسپانسر هم باید هر دو نفر امضاء کننSad
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، Tomas ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، msar
(2013-02-15 ساعت 16:02)dinadino228 نوشته:  مرسی عزیزم...
عکس جدید که دیگه نداریم آخه ۶ ماه شده ندیدیم همو.... Sad
ما دیگه هیچ مدرک جدیدی نداریمSad
حالا بین اونا میگردیم و ۱۰- ۲۰ تا مثلا پیدا میکنیم که نامزدم نفرستاده باشه قبلا.
ولی دیگه چیزی ندارم واسه فرستادن... آخه ما همش تو اسکایپ حرف میزنیم و پیرینت آنچنانی هم ندارم....Sad
نه بیزینس مشترک نبوده، فقط زن و شوهر با هم اون تکس های مالیاتی رو امضاء میکردن ولی ایشون الان اونجا نیستن ، ولی سهم مادر نامزدم که قراره اسپانسر ما باشن مشخصه و نامزدم هم میگه : مشکلی نیست ، من نگرانم که گیر ندن که مثلا چون اونا ۲ امضای بودا حالا فرمهای اسپانسر هم باید هر دو نفر امضاء کننSad

پس اصلا نگران نباش، راس می گه نامزدت، اگه هم مشکلی باشه تو ایمیل دعوت به مصاحبه می گن که اصلاح کنی، که خیلی بعیده بی خودی استرس واسه خودت درست نکن، کارات داره خیلیم سریع و خوب پیش می ره، به نظر من عالیه از الان همه مدارکت آماده ست Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، msar
مرسی بابت روحیه دادن Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، Tomas ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، msar
بچه ها اگه مشکلی پیش نیاد من فکر میکنم 3.5 ماه دیگه اپرو بشم.در مودپرد مدارکی که باید برای سفارت تهیه کنم،کاری هست که نیاز به زمان بیشتر داره و بشه الان انجامش بدم؟
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، shabnam.84 ، الهه سابق ، shadzad ، dinadino228 ، rrrraaaazzzz ، msar
نه ندا جان فقط دنبال واکسنهات باش و تکس نامزدتو این چیزا دیگه. یه نگاهی هم به فرمها بنداز که اگه نکته مبهمی توش بود از الان برطرف کنی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، dinadino228 ، NedaE ، rrrraaaazzzz ، yalda91 ، msar
(2013-02-16 ساعت 00:09)الهه سابق نوشته:  نه ندا جان فقط دنبال واکسنهات باش و تکس نامزدتو این چیزا دیگه. یه نگاهی هم به فرمها بنداز که اگه نکته مبهمی توش بود از الان برطرف کنی

الهه جون من یکم گیج شدم،میشه بهم بگین برای تکس دقیقا باید چه فرمی رو پر کنه یا چه فرمی از اونجا تهیه کنه که نشون بده مالیات داده.من بهش گفتم تکس ریتن،نامزدم گفت نداره چنین چیزی،این چیزا اتوماتیک ریپورت میشه ! نمیدنم فکر کنم من بد توضیح دادم واسش ولی نفهمید باید چی تهیه کنه!
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، msar
میخوام بگم نامزدم فرم ها رو الان پر کنه بفرسته واسم.بجز I-864 دیگه چه چیزی رو نامزدم باید پر کنه نه من ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، msar
نامزدی I864 نمیخواد بلکه I134 میخواد. فقط همینو باید پر کنه فکر کنم. میگم من به فرمهای نامزدی وارد نیستم

همراه این فرم، فرم w-2 و 1040 هم باید بده. فرم مالیاتی 3 سال اخیرو باید بده. فرم 1040 همون فرم مالیاتیه و w-2 نمیدونم چیه، مثل اینکه یجور گواهی شغلیه، نمیدونم. ولی بهش بگی خودش میدونه
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shadzad ، yalda91 ، rrrraaaazzzz ، msar
سلام دوستان. کارت ملی‌ رو هم باید ترجمه کنیم ببریم؟؟
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، rrrraaaazzzz ، msar
(2013-02-16 ساعت 13:40)sara mas نوشته:  سلام دوستان. کارت ملی‌ رو هم باید ترجمه کنیم ببریم؟؟

بله کارت ملی و ترجمه رسمی جزء مدارک است.
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، sara mas ، rrrraaaazzzz ، msar
(2013-02-16 ساعت 13:40)sara mas نوشته:  سلام دوستان. کارت ملی‌ رو هم باید ترجمه کنیم ببریم؟؟

بله ، ترجمه رسمی .Smile
سارا جان شما از اپروو تا مصاحبت ۳ماه گذشته؟Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، rrrraaaazzzz ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان