کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مدارک و فرمهای ارسالی به سفارت برای ویزای نامزدی
بچه ها این تاپیکو ایجاد کردم که بچه های نامزدی سوالاتشونو در رابطه با مدارک و فرمهایی که باید برای سفارت بفرستند، و نیز نحوه ثبت نام در سایت و نحوه پرداخت پول، اینجا مطرح کنند.
باشد که پاسخ دهنده زیاد باشد Big Grin
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، omnia ، arian307 ، rrrraaaazzzz ، shadzad ، Saeedv13 ، NedaE ، leila.e ، Tomas ، dinadino228 ، mnpnus ، sara mas ، Asal707 ، yalda91 ، paris a ، khatereh.vahid ، msar
ممنون عزیزم کار خوبی کردی. باشد که رستگار شوی Smile :*

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، NedaE ، leila.e ، Tomas ، dinadino228 ، mnpnus ، msar
من سوم شدم.... باشد که ایمان بیاورید... خیلی خوب شد.. دستت درد نکنه... من خودم از این به بعد در بون اینجام و سعی میکنم سوالا رو جواب بدم
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، shabnam.84 ، shadzad ، NedaE ، negi ، leila.e ، Tomas ، dinadino228 ، mnpnus ، Asal707 ، msar
باشد که در این راه جان فرسا، پوست کلفت شوید چون کروکودیل های ماداگاسکار Big Grin
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، rrrraaaazzzz ، shabnam.84 ، shadzad ، NedaE ، leila.e ، Tomas ، dinadino228 ، Asal707 ، msar
فرمهای ds 230 و ds 156 نمی تونم دانلود کنمSad
لطفا راهنمایی کنید
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، NedaE ، Tomas ، dinadino228 ، msar
فرم DS156 باید انلاین پر بشه عزیزم .همونجا پرکن بعد پرینت بگیر

230 رو شک دارم فکر میکنم اون و میشه دانلود کرد

آریننننننننننن

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، NedaE ، leila.e ، Tomas ، dinadino228 ، msar
آرین کوووووجایی پَ ننه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، NedaE ، leila.e ، Tomas ، dinadino228 ، rrrraaaazzzz ، msar
الهه الان دیگه نوبت سقف ِ. یکم باهاش درد دل کنه میاد اینجا :d

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
پاسخ
تشکر کنندگان: NedaE ، leila.e ، Tomas ، dinadino228 ، rrrraaaazzzz ، msar
سلام دوستان ،
این فرمایی که نامزدم باید برا من بفرسته رو باید کپیشو به آنکارا پست کنم یا اصلشو؟ منظورم I134 و یکی دوتا دیگست ، چون میخوام ببینیم اگه باید کپی رو پست کنم اول برام اسکن و ایمیل کنه تا یخورده جلو بیفتیم همون موقع هم پستش کنه دیگه راحت تا وقت مصاحبه اصل تموم مدارکمم دستمه Smile
مرسی از راهنماییاتون Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: NedaE ، leila.e ، Tomas ، dinadino228 ، rrrraaaazzzz ، msar
اصلشو باید بفرستی
پاسخ
تشکر کنندگان: NedaE ، leila.e ، Tomas ، houmanmir ، dinadino228 ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، msar
دست گلت درد تکنه الههههههه. مرررسی :*
دوستایی که در مرحله مصاحبه به بعد هستند،آرین،مرسده،نگی،.... ممنون میشم اگه یه توضیح کلی راجع به مدارکی که باید برده بشه (فرما ها، مدارک مالیاتی،اشتغال،احتمالا مدارک تحصیلی و .....) بنویسن.اینجوری یکم شفاف تر میشه.هر کسی کیس خودشو بنویسه که چه جیزایی بُرده سفارت. مرسی Smile
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، Tomas ، الهه سابق ، dinadino228 ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، sara mas ، msar
ندا جان مدارک تحصیلی و شغلی مصاحبه شونده اصلا لازم نیست. در مورد مدارک مالی نامزدتون باید تکس ریترن (ترجیحا ۳ سال آخر)، صورتحساب مالی، فرم ساپورت مالی ۳۴، فیش حقوقی باید براشون فرستاده بشه. خودتون هم که فرمها رو باید پر کنید و پرینت بگیرید. هر چقدر هم که می تونید از عکسها، ایمیل ها و چت هاتون پرینت بگیرید و باخودتون ببرید. من همه اینها رو با خودم برده بودم ولی هیچ چی ازم نخواستند. وقتی رسیدم هتل تمام پرینهارو ریز ریز کردم و ریختم تو سطل و یه نفس عمیق کشیدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، Tomas ، الهه سابق ، dinadino228 ، shabnam.84 ، mnpnus ، sara mas ، rrrraaaazzzz ، NedaE ، yalda91 ، haleh99 ، msar
(2013-02-11 ساعت 01:52)الهه سابق نوشته:  اصلشو باید بفرستی

ممنونم Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dinadino228 ، rrrraaaazzzz ، Tomas ، msar
سلام
دوستان خیلی ممنونم از راهنمایهای مفیدتون
لطفا تمام مدارک لازم برای درخواست ویزای نامزدی از شروع تا پایان رو بگید شروع منظورم مدارکی هست که نامزد من در امریکا لازم داره که پست کنه.
و اینکه من برای شروع چه مدارکی را باید آماده کنم
k1

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، rrrraaaazzzz ، lela ، msar
الهه جان ، چه کار خوبی کردی ، مرسی عزیزم...
ممنم ممنون میشم از بچه های نامزدی که هر چی میدونن ، بنویسن.
منم همش استرس دارم و نگرانم که نکنه یه چیزی رو کم بزارم.
و اینکه فقط همون یه فرم رو باید آنلاین پر کرد؟
بقیه رو دستی پر کنم یا اونا هم باید کامپیوتری پر شه؟؟
بچه ها ، هیچ فرم دیگه ای نیست که؟؟!!
آها یه چیز دیگه، برای شما هم تو فرمها سؤال تکراری زیاد بود؟
و اینکه، آرین؟ چرا اون قسمتشو نگم که کسی بهم کمک کرده؟ اگه بفهمن دروغ گفتم چی؟؟؟
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، Tomas ، Asal707 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان