کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواجی از نوع K-3
salam be hameye doostanman ozve jadid hastam,, khosh hala misham age kesi ettelatati dare mano rahnamaii kone,man az tarighe vizaye ,,namzadi eghdam kardam,, alan baad az 7 mah nameye approvale ma reside alan ma bayad chikar konim,,, sabr konim ta az sefarat be ma khabari bedan?cheghadr zam mibare ke be ma vaghte mosahebe bedan?age kesi midoone mamnoon misham javab bedin.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2015-02-27 ساعت 01:28)solmaz.amini@gmail.com نوشته:  salam be hameye doostanman ozve jadid hastam,, khosh hala misham age kesi ettelatati dare mano rahnamaii kone,man az tarighe vizaye ,,namzadi eghdam kardam,, alan baad az 7 mah nameye approvale ma reside alan ma bayad chikar konim,,, sabr konim ta az sefarat be ma khabari bedan?cheghadr zam mibare ke be ma vaghte mosahebe bedan?age kesi midoone mamnoon misham javab bedin.

سوال خودتون رو تو بخش مربوطه ويزاي نامزدي بپرسيد ، تو اونجا چند پست آخر رو بخونيد جوابتون هست اونجا
ويزاي نامزدي
ارسال مدارك : ٢٨ ژانويه ٢٠١٥
دريافت رسيد نامبر : ٢ فوريه ٢٠١٥
سرويس سنتر : كاليفرنيا
اپرو : ١٢ فوريه ٢٠١٥
سفارت : ارمنستان
وقت مصاحبه :٧ آوریل
دریافت ویزا : 11 آوریل
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان وافعا برای من سواله که چرا کمترکسی از طریق ویزای k3 اقدام کرده،فقط به خاطر طولانی بودن زمان دریافت گرین کارت ؟ یا دلایل دیگری هم هست ؟
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2015-05-28 ساعت 12:35)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان وافعا برای من سواله که چرا کمترکسی از طریق ویزای k3 اقدام کرده،فقط به خاطر طولانی بودن زمان دریافت گرین کارت ؟ یا دلایل دیگری هم هست ؟

ظاهرا زمان اش با ویزای ازدواج تقریبا یکسان است با این تفاوت که ویزای ازدواجی وقتی وارد امریکا میشه گرین کارت میگیره ولی این ویزا مابقی پروسه بایستی در ام ری کا پیگیری بشه
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-30 ساعت 12:29)shadoow نوشته:  
(2015-05-28 ساعت 12:35)صبا فرزاد نوشته:  سلام دوستان وافعا برای من سواله که چرا کمترکسی از طریق ویزای k3 اقدام کرده،فقط به خاطر طولانی بودن زمان دریافت گرین کارت ؟ یا دلایل دیگری هم هست ؟

ظاهرا زمان اش با ویزای ازدواج تقریبا یکسان است با این تفاوت که ویزای ازدواجی وقتی وارد آمریکا میشه گرین کارت میگیره ولی این ویزا مابقی پروسه بایستی در ام ری کا پیگیری بشه

ممنون از پاسختون،یعنی میشه وارد امریکا شد و منتظر موند؟تقریبا 4ماه بعد اقدام اولیه ویزارو میدن و بقیه مراحل رو اونجا ادامه میدن.خیلی دوست دارم از تجربه کسایی که این راه رو انتخاب کردند،استفاده کنم.از شما هم ممنونم بابت پاسختون
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2015-05-30 ساعت 14:06)صبا فرزاد نوشته:  
(2015-05-30 ساعت 12:29)shadoow نوشته:  

ظاهرا زمان اش با ویزای ازدواج تقریبا یکسان است با این تفاوت که ویزای ازدواجی وقتی وارد آمریکا میشه گرین کارت میگیره ولی این ویزا مابقی پروسه بایستی در ام ری کا پیگیری بشه

ممنون از پاسختون،یعنی میشه وارد آمریکا شد و منتظر موند؟تقریبا ۴ماه بعد اقدام اولیه ویزارو میدن و بقیه مراحل رو اونجا ادامه میدن.خیلی دوست دارم از تجربه کسایی که این راه رو انتخاب کردند،استفاده کنم.از شما هم ممنونم بابت پاسختون
بله میشه. فقط ظاهرا یک نوع ویزای جدیدی است و خیلی زیاد در موردش مطلب پیدا نمیشه
نوع ویزا:IR1 -- اولین اقدام: آگست 2013 -- نقص مدارک: مارچ 2014 -- اپرووال: 10جولای2014 -- کیس نامبر: 10 آگست 2014 ابوظبی -- تکمیل مدارک:8جولای2015 مصاحبه: سپتامبر2015 -- کلیر:25جولای2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-01 ساعت 14:23)الهه سابق نوشته:  بچه ها جدیدا اپروو ویزای K1 و K3 زمان بیشتری میبره نسبت به ازدواجی معمولی. ولی بازم به نظرم بهتره آدم K3 اقدام کنه تا ازدواجی معمولی چون با اینکه زمان اپرووش زیادتره اما حداقلش اینه که NVC نداره

سلام الهه جون
ممنون از تاپیک های مفیدت .
من یه سوال داشتم الان هم اقدام برای ویزای K3 همونطور که گفتی آسونتر هست یا شرایط عوض شده؟
و در این ویزا حتما باید ازدواج کمتر از 2 سال باشه ؟یا نامزدی هم همین ویزارو میشه درخواست کرد.
ممنون میشم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahsamazi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان