کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دریافت اقامت سوئد با سرمایه گذاری
(2017-07-20 ساعت 00:55)hamid_iranman نوشته:  دوستان هنوز هم با خرید مغازه امکان دریافت اقامت هست ؟ یا حتی خرید املاک !

در حال حاظر و بنا به اصلاح قوانین مهاجرتی سوید دیگه توصیه نمیشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت مدير و دوستان عزيز،
پسر دايي بنده در مالمو سوئد زندگي ميكنه و قصد داريم شركتي ثبت كنيم براي كار كه به واسطه اون ويزاي سرمايه گذاري هم بگيرم ولي چون پرشون نومر ندارم نميدونم چطوري ميشه اين كار رو انجام داد و از كجا شروع كرد شما تو پست قبلي فرموديد با سام اوردنينگس نومر يا رجيستررينگ نومر بايد انجام بديم ولي اين كار رو بايد از كجا شروع كرد يا راه حلش چيه رو نميدونم
درضمن ممكنه بتونم يك ماه ديگه سفر توريستي به سوئد داشته باشم ايا حضوري ميشه شركت رو بدون پرشون نومر ثبت كرد ممنون ميشم با توجه به تجربياتتون راهنمايي كنيد
باتشكر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
باعرض سلام، دوستان لطفا در مورد اولين قدم و استارت ثبت شركت در سوئد براي كسي كه ساكن سوئد نيست و مدارك شناسايي سوئدي نداره لطفا من رو راهنمايي كنين،من برادرم ساكن سوئده، ولي متاسفانه با اطلاعاتي كه ما گرفتيم اولين چيزي كه براي ثبت شركت لازمه كد ملي سوئديه.( اصطلاح دقيقش رو نميدونم) . لطفا راهنمايي كنين خارجي ها چطور ميتونن شركت ثبت كنن؟. تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام مدیر محترمbarvos
من امروز سوال وجوابهای اینجا رو خوندم البته بیشترشونو یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدید
یکی از اشنایان در سوئدهست حدود دوسال ونیم البته اون زمان جزو پناهندها بودهالان هم گرین کارت داره البته ی چیز دیگه میگفت گرین کارت نمیگفت ودر یک رستوران کار میکنه من قصد دارم برم نمیدونم کدوم راه بهتره وراهتر میتونم برم زمان وهزینه کمتری میبره ۱_ازطریق ثبت شرکت به نام دوتای ما ۲_اون شخص اونجا شرکت ثبت کنه ودرخواست کار بده واز این طریق برم وبعد از مدتی که اونجا بودم ۵۰درصد شرکت نام من بشه فقط این مورد هم در نظر بگیرید که اون شخص پناهنده شده وهنوز پاس سوئد نداره برای من مشکل ایجا نمیکنه
ببخشید پر حرفی شد
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان