کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
Approve شده اید؟ Approve نشده اید؟
سلام به همه دوستان
کیس من هم نامزدی هست و نامزدم سیتیزن آمریکاست
در تاریخ 9 اگوست ‎2016‎ مدارکمون رسیده به ‎uscis‎ و الان شماره رسید داریم.
در سایت uscis دیدم که نوشته کیس در تاریخ 22 سپتامبر اپرو شد و نوشته براتون ایمیل می فرستیم.
میشه راهنماییم کنید که مرحله های بعدی چیه و چقدر زمان میبره(اگه میشه به اختصار و به ترتیب برام بنویسید که مثلا بعدش واکسن.بعدش.مصاحبه بعد ویزا..)مرسی از پاسختون
نوع ويزا:نامزديk1
تاريخ ارسال مدرك:اگست ٢٠١٦
تاريخ مصاحبه:١٠ژانويه ٢٠١٧
تاريخ ورود:فوريه ٢٠١٧
تاريخ ازدواج:فوريه٢٠١٧
ارسال مدارك براي گرين كارت:مي ٢٠١٧
تاريخ انگشت نگاري: ٢٣ جون ٢٠١٧
دريافت نامه مصاحبه:اگست ٢٠١٧
دريافت مجوز كار و سفر:سپتامبر٢٠١٧
مصاحبه:٢٦سپتامبردريافت گرين كارت:يكهفته بعد از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-24 ساعت 16:12)negarak62 نوشته:  سلام به همه دوستان
کیس من هم نامزدی هست و نامزدم سیتیزن آمریکاست
در تاریخ 9 اگوست ‎2016‎ مدارکمون رسیده به ‎uscis‎ و الان شماره رسید داریم.
در سایت uscis دیدم که نوشته کیس در تاریخ 22 سپتامبر اپرو شد و نوشته براتون ایمیل می فرستیم.
میشه راهنماییم کنید که مرحله های بعدی چیه و چقدر زمان میبره(اگه میشه به اختصار و به ترتیب برام بنویسید که مثلا بعدش واکسن.بعدش.مصاحبه بعد ویزا..)مرسی از پاسختون

agar case shoma namzadi hast NVC dar en marhale behetun case number mide va baad madarek ro mifrestan sefarati ke entekhab kardin ghablan, hodude 2-3 hafte tool mikeshe ta madarek berese va baad sefarat behetun email mide vase marahrle baadi. man en ettelaat ro tu mohajersara khundam, age jaeish niaz be eslah dare lotfan doostan eslah konan, chon man khodamam montazere approve shodan hastam va tajrobe baad az approve ro nadaram.
K1
‎ارسال مدارک: Jul. 2016
‎اپروو: Oct.
‎کیس نامبر: Nov.
‎مصاحبه: Feb. 2017 ، آنکارا
‎ورود به امریکا: March 2017.
‎ارسال مدارک گرین کارت موقت :April 2017.
‎انگشت نگاری:  May 2017
‎مصاحبه: July 2017
دریافت گرین کارت موقت: یک هفته بعد از مصاحبه
ارسال مدارک گرین کارت دائم:April 2019
گرین کارت دائم : May 2020
ارسال مدارک سیتیزن شدن: May 2020
مصاحبه سیتیزنی و مراسم قسم و دریافت سرتیفیکیت (همزمان باهم در یک زمان در اداره مهاجرت انجام شد بدلیل شرایط کرونا) : October 2020  Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: negarak62
https://www.uscis.gov/archive/archive-ne...ce-centers

دوستاني كه از زمان اپرو. شدن شون بيشتر از پنج ماه گذشت مي تونن از يكي از سه روشي كه تو اين آدرس سايت از USCIS گذاشته شده پيگيري كنند
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
مصاحبه ١٠ ژانويه و نتيجه ويزاي يه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
دوستان سلام
من تصميم گرفتم گوشه اي از سه سال انتظارم رو كه هنوزم به نتيجه نرسيده رو براتون بگم

همون طور كه خيلي هاتون مي دونيد
كيس من سه سال هست كه استارت خورد
يك بار ٢٠ ژانويه ٢٠١٥ ريفيوز شد
كه دليلش كمبود مدارك اثبات رابطه بود
و همون كيس ريفيوز شده به اداره USCIS رفت تا دوباره اپرو شه

من به مدت ٩ماه و دوهفته تو اين اداره منتظر جواب بودم
زنگ شون زديم و به دفترهاشون تو ايالت خودمون رفتيم تا اينكه من و همسرم هر دو برا سناتورمون نامه نوشتيم و تقاضاي كمك كرديم

دوستاي مهاجرم نمي دونم شماها چقدر تو فشار و سختي هاي مهاجرت هستين اما من خيلي خيلي اذيت شدم برا من اپرو شدن آرزوم بود

من ازدواجم با همسرم با كلي عكس كه نشون ميده اين ازدواج واقعي فقط به خاطر نداشتن ريزمكالمات كل رابطه مون ريفيوز شد
تو برزخ خيلي بدي بودم
مدام در حال گريه و التماس خدا بودم
به زندگي منو همسرم و روابطه مون دوري صدمه هاي جدي زد كه ترميمش واقعا زمان ميبره

امروز كه من اپروال شدم واقعا حس كردم خداوند بهم لطف كرده و تو اين حس و حالم از خدا خواستم كه هيچ كدوم تون سختي هاي منو نكشين و همه تون خيلي زود به ويزا برسين

تو اين مسير به جزء آقاي حبيبي كه مشوق من بودن و بقيه اعضا كه واقعا انسان دوستانه راهنماييم كردن نامه نوشتن به سناتور خيلي تاثير گزار بود

دوستان به وكيل اكتفا نكنيد و خودتون پيگير باشين من معلوم نيس چندماه ديگه منتظر جواب در اداره nvc بمونم و بالاخره كي به ويزا برسم

اما سه سال انتظار فقط براي رسيد به مرحله اپرو از من سحر مقاومي ساخت كه فهميدم هر اتفاقي زمان خاص خودش را دارد

به اميد بهترين ها براي همه تون
باتشكر فراوان از آقاي حبيبي و محبي و همه دوستاني كه تو اين مسير منو راهنمايي كردن
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
نتيجه مصاحبه: به علت نداشتن پرينت از خط و برنامه هاي اينترني كيس مرجوع شد براي review مجدد
بعد از نه ماه  ٢٠اكتبر ٢٠١٦ از سرويس سنتر تكزاس اپرو شديم ٩نوامبر تازه فرستادن nvc
اينم بدونيد تو مرحله review مجدد يا همون reaffirmed بعد از اپرو nvc بهتون نامه و ايميل و حتي آپديت نميده كيس رو از uscic تحويل مي گيره و بدون اطلاع شما به سفارت مي فرسته
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، NAzeez ، پري57 ، امین 13
(2016-10-21 ساعت 17:29)قرباني نوشته:  دوستان سلام
من تصميم گرفتم گوشه اي از سه سال انتظارم رو كه هنوزم به نتيجه نرسيده رو براتون بگم

زنگ شون زديم و به دفترهاشون تو ايالت خودمون رفتيم تا اينكه من و همسرم هر دو برا سناتورمون نامه نوشتيم و تقاضاي كمك كرديم

دوستاي مهاجرم نمي دونم شماها چقدر تو فشار و سختي هاي مهاجرت هستين اما من خيلي خيلي اذيت شدم برا من اپرو شدن آرزوم بود

من ازدواجم با همسرم با كلي عكس كه نشون ميده اين ازدواج واقعي فقط به خاطر نداشتن ريزمكالمات كل رابطه مون ريفيوز شد
تو برزخ خيلي بدي بودم

امروز كه من اپروال شدم واقعا حس كردم خداوند بهم لطف كرده و تو اين حس و حالم از خدا خواستم كه هيچ كدوم تون سختي هاي منو نكشين و همه تون خيلي زود به ويزا برسين

تو اين مسير به جزء آقاي حبيبي كه مشوق من بودن و بقيه اعضا كه واقعا انسان دوستانه راهنماييم كردن نامه نوشتن به سناتور خيلي تاثير گزار بود

دوستان به وكيل اكتفا نكنيد و خودتون پيگير باشين من معلوم نيس چندماه ديگه منتظر جواب در اداره nvc بمونم و بالاخره كي به ويزا برسم

اما سه سال انتظار فقط براي رسيد به مرحله اپرو از من سحر مقاومي ساخت كه فهميدم هر اتفاقي زمان خاص خودش را دارد

باتشكر فراوان از آقاي حبيبي و محبي و همه دوستاني كه تو اين مسير منو راهنمايي كردن

سلام خانم قربانی عزیز. خیل خیلی منتظر این روز بودم که این خبر رو از شما بشنوم که اپرو شدید. بهتون خیلی تبریک میگم. برای مرحله بعدی سعی کنید مدارک اثبات رابطه رو خیلی خیلی جدی بگیرید. با ارزوی گرفتن ویزای یکضرب برای شما که این زمان از دست رفته رو جبران کنه. بهتون تبریک میگم دوست عزیز. امیدوارم در مراحل بعدی موفق باشید و سریعتر انها رو بگذرونید. ضمنا یک پیشنهاد براتون دارم حالا که خدا خواست و کارتون درست شد اسم پروفایلتون رو تغییر بدید تا انرژی مثبت بهتون بده و بقیه مسیر براتون هموار بشه. اسم سحر خیلی زیباتره Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-10-21 ساعت 18:21)mulan1979 نوشته:  
(2016-10-21 ساعت 17:29)قرباني نوشته:  دوستان سلام

تو برزخ خيلي بدي بودم

سلام خانم قربانی عزیز. خیل خیلی منتظر این روز بودم که این خبر رو از شما بشنوم که اپرو شدید. بهتون خیلی تبریک میگم. برای مرحله بعدی سعی کنید مدارک اثبات رابطه رو خیلی خیلی جدی بگیرید. با ارزوی گرفتن ویزای یکضرب برای شما که این زمان از دست رفته رو جبران کنه. بهتون تبریک میگم دوست عزیز. امیدوارم در مراحل بعدی موفق باشید و سریعتر انها رو بگذرونید. ضمنا یک پیشنهاد براتون دارم حالا که خدا خواست و کارتون درست شد اسم پروفایلتون رو  تغییر بدید تا انرژی مثبت بهتون بده و بقیه مسیر براتون هموار بشه. اسم سحر خیلی زیباتره Smile
--------------
سلامممممم
ممنون عزيزم
چشم
خدا كنه مراحل بعدي كوتاه باشه
(IR1)
شروع كيس اكتبر ٢٠١٣
اولين مصاحبه ژانويه ٢٠١٥
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2013-05-13 ساعت 00:29)maral bastani نوشته:  case: F2B
PRIORITY DATE: 28 DECEMBER 2012
APPROVED: WAITING

سلام دوست خوبم.من نمیتونستم سوالمو مطرح کنم چون میزنه که پست شنا کمتر از 5 تاست...نمیدونم چه جوری باید سوالامو در این سایت مطرح کنم مثل شماها...ممنون میشم راهنمایی کنید من 10 روزه که عضو شدم
پاسخ
تشکر کنندگان:
من 30 سپتامبر اپروو شدم و 18 آگوست فرستاده بودم. از سنتر کالیفرنیا. حالا وقت ارمنستان گیر نمیاد. کسی میدونه باید چیکار کرد؟Sad
متقاضی ویزای نامزدی K1 (Petitioner)

--------------------------------------------
‎ ارسال مدارک بهAug 18 2016 - USCIS ‎  
‎Aug 24 2016 - case receipt
NOA2 - 1 Oct
ایمیل سفارت ارمنستان: 21 اکتبر
‎وقت مصاحبه: 29 نوامبر
نتیجه مصاحبه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
سلام دوستان.
من کیسم F2A هست و در USCIS اپروو شدم و نامه اپروو و ارسال به NVC v رو هم دریافت کردیم . در نامه اومده که تا 30 روز نهایتا نامه ای مبنی بر کیس نامبر از NVC دریافت میکنید اگر نیومد ایمیل بزنید... میخواستم بدونم کسی از دوستان در این شرایط بوده و اگر بوده چه ایمیلی زده با چه عنوان ومتنی ؟ ممنون میشم جواب بدید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-11-10 ساعت 19:44)p.nsz نوشته:  سلام دوستان.
من کیسم F2A هست و در USCIS  اپروو شدم و نامه اپروو و ارسال به NVC v رو هم دریافت کردیم . در نامه اومده که تا 30 روز نهایتا نامه ای مبنی بر کیس نامبر از NVC  دریافت میکنید اگر نیومد ایمیل بزنید... میخواستم بدونم کسی از دوستان در این شرایط بوده و اگر بوده چه ایمیلی زده با چه عنوان ومتنی ؟ ممنون میشم جواب بدید.
شما بعد از حدود دو هفته به NVC زنگ بزن و شماره بگیر یا ببین چی شده کیس ت. شمارش هست توی اینترنت.

NOA2 - 1 Oct
پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz
(2016-10-24 ساعت 13:58)Hony نوشته:  
(2013-05-13 ساعت 00:29)maral bastani نوشته:  case: F2B
PRIORITY DATE: 28 DECEMBER 2012
APPROVED: WAITING

سلام دوست خوبم.من نمیتونستم سوالمو مطرح کنم چون میزنه که پست شنا کمتر از 5 تاست...نمیدونم چه جوری باید سوالامو در این سایت مطرح کنم مثل شماها...ممنون میشم راهنمایی کنید من 10 روزه  که عضو شدم

فکر کنم بهتر هست سوالتون را زیر آخرین مطلب و ترجیحا زیر مطلبی که شبیه موضوع پرسش شماست به عنوان "پاسخ" مطرح کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-11 ساعت 10:05)b2012 نوشته:  
من کیسم F2A هست و در USCIS  اپروو شدم و نامه اپروو و ارسال به NVC v رو هم دریافت کردیم . در نامه اومده که تا 30 روز نهایتا نامه ای مبنی بر کیس نامبر از NVC  دریافت میکنید اگر نیومد ایمیل بزنید... میخواستم بدونم کسی از دوستان در این شرایط بوده و اگر بوده چه ایمیلی زده با چه عنوان ومتنی ؟ ممنون میشم جواب بدید.
شما بعد از حدود دو هفته به NVC زنگ بزن و شماره بگیر یا ببین چی شده کیس ت. شمارش هست توی اینترنت.

منظور شما اینه که از حالا که 30 روزم تموم شده مجدد 2 هفته دیگه صبر کنم و بعد تماس بگیرم با NVC؟ ممنون از جوابتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-11 ساعت 17:17)p.nsz نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 10:05)b2012 نوشته:  

منظور شما اینه که از حالا که 30 روزم تموم شده مجدد 2 هفته دیگه صبر کنم و بعد تماس بگیرم با NVC؟ ممنون از جوابتون.
نه. حدود دو هفته از تاریخ اپروو شدن. دوشنبه اول وقت زنگ بزن. مشخات نامزدت رو آماده کن قبلش (تاریخ تولد ...) . اینم شمارش 6033340888
https://travel.state.gov/content/visas/e...ation.html

NOA2 - 1 Oct
پاسخ
تشکر کنندگان: p.nsz ، a.behzadi
(2016-11-12 ساعت 20:44)b2012 نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 10:05)b2012 نوشته:  شما بعد از حدود دو هفته به NVC زنگ بزن و شماره بگیر یا ببین چی شده کیس ت. شمارش هست توی اینترنت.

نه. حدود دو هفته از تاریخ اپروو شدن. دوشنبه اول وقت زنگ بزن. مشخات نامزدت رو آماده کن قبلش (تاریخ تولد ...) . اینم شمارش 6033340888

ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-12 ساعت 20:44)b2012 نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 10:05)b2012 نوشته:  شما بعد از حدود دو هفته به NVC زنگ بزن و شماره بگیر یا ببین چی شده کیس ت. شمارش هست توی اینترنت.

دوست عزیز من طبق راهنمایی شما تماس گرفتم و البته به سختی و بعد از حدود 1 ساعت جواب دادند... فقط این شماره ای که فرمودید اشتباه هست و کسی که جواب میده میگه ما هیچ اکسسی با جایی که شما میخواین نداریم... شماره رو از داخل سایت پیدا کردم.ممنون از پاسخگوییتون.
پاسخ
تشکر کنندگان: a.behzadi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان