کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DS-230
سلام دوستان اگر کسی اطلاعاتی راجع به این فرم جدید بدست آورده راهنمایی کنه که باید چه کسی پر کنه و چه موقع تحویل بده.
اینم لینکش هست.
http://travel.state.gov/content/dam/visa...bu%20Dhabi
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: exxedus
سلام دوستان تو فرم230مربوط به پسرم ماه تولدش رو اشتباه زده بودم حالا که می خوام اپدیت کنم می تونم دستی پر کنم و بفرستم یا اینکه باید مثل دفعه ی پیش تایپ باشه ؟ضمنا الان یکسال گذشته وسن بچه ها بالاتر رفته اینو هم باید تغییر بدم ؟واینکه پسرم الان کلاس اول رو تموم کرده ایا بایستی این مطلب روهم اضافه کنم یا نیازی نیست ؟ببخشید که سوالا زیاد شد !!
تشکر کنندگان:
سلام دوستان تو فرم230مربوط به پسرم ماه تولدش رو اشتباه زده بودم حالا که می خوام اپدیت کنم می تونم دستی پر کنم و بفرستم یا اینکه باید مثل دفعه ی پیش تایپ باشه ؟ضمنا الان پسرم کلاس اول رو تموم کرده این هم باید قید بشه؟متشکرم از دوستانی که پاسخ میدند.
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-05-30 ساعت 20:55)ata.bz نوشته:  سلام دوستان تو فرم230مربوط به پسرم ماه تولدش رو اشتباه زده بودم حالا که می خوام اپدیت کنم می تونم دستی پر کنم و بفرستم یا اینکه باید مثل دفعه ی پیش تایپ باشه ؟ضمنا الان پسرم کلاس اول رو تموم کرده این هم باید قید بشه؟متشکرم از دوستانی که پاسخ میدند.

آخه کیس نامبرتون چه حدودیه ؟ کارنت شدین؟

فرامتون رو قبل مصاحبه عوض کنید.
خوشحالم.
تشکر کنندگان:
بله کارنت شدم وباید سریع هم مدارکی رو که خواسته بفرستم من موندم که به خاطر این مورد کوچولو نیازی به اپدیت هست ؟ یا حضوری بهشون بگم که ماه تولد پسرم اشتباه شده؟
تشکر کنندگان:
با سلام مجدد کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه چون من خیلی مرددم که برای تغییر ماه تولد پسرم که البته تو فرم من و
همسرم درست قید شده فقط تو فرم خودش به جای8 نوشتیم5 بایستی اپدیت کنم یا خیلی ضروری نیست می تونم تو سفارت به خودشون بگم؟ 20 روز دیگه وقت مصاحبه است لطفا سریع راهنمایی کنید خیلی ممنونم.
تشکر کنندگان:
من یک سوال داشتم راهنمایی کنین. من سربازی آموزشی ارتش بودم و کارت هم همینو میگه( درجه خورده و ... ) اما واقعیت بعد ار آموزشی امریه بودم. منتها ارگانی که آموزشی میری در کارت قید میشه. اینو به چه صورت تو فرم پر کنم ممنون میشم راهنمایی کنین
تشکر کنندگان:
دوستان تو نامه اول که اعلام قبولی بود سفارت من رو زده بود آنکارا. من هم تو فرم هایی که ایمیل کردم سفارت رو زدم آنکارا. بعد تو نامه دوم خودشون عوضش کردن زدن ایروان. حالا سوالم اینه که تو فرم هایی که با خودم روز مصاحبه میبرم، سفارتم رو بنویسم ایروان یا همون فرم های قبلی رو ببرم؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان:
(2014-07-20 ساعت 14:33)سعید پ نوشته:  دوستان تو نامه اول که اعلام قبولی بود سفارت من رو زده بود آنکارا. من هم تو فرم هایی که ایمیل کردم سفارت رو زدم آنکارا. بعد تو نامه دوم خودشون عوضش کردن زدن ایروان. حالا سوالم اینه که تو فرم هایی که با خودم روز مصاحبه میبرم، سفارتم رو بنویسم ایروان یا همون فرم های قبلی رو ببرم؟

فرم ها رو اپدیت کن بنویس ایروان
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: سعید پ ، anahita 62
سلام دوستان

من توی فرم DS230 وقتی تاریخ اخذ مدارک تحصیلی رو نوشتم، تاریخ دریافت مدرک لیسانس رو اشتباه نوشتم. ولی برای مدرک فوق لیسانس، تاریخ آغاز تحصیل و دریافت مدرک رو درست وارد کردم. یعنی کاملا مشخصه که اشتباه تایپی بوده. حدود 3 هفته دیگه هم مصاحبه دارم به نظرتون چکار کنم؟

سلام دوستان

من توی فرم DS230 وقتی تاریخ اخذ مدارک تحصیلی رو نوشتم، تاریخ دریافت مدرک لیسانس رو اشتباه نوشتم. ولی برای مدرک فوق لیسانس، تاریخ آغاز تحصیل و دریافت مدرک رو درست وارد کردم. یعنی کاملا مشخصه که اشتباه تایپی بوده. حدود 3 هفته دیگه هم مصاحبه دارم به نظرتون چکار کنم؟
CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

CN: 2014AS69XX /کیس 1نفره/ مصاحبه:28 آگست، آنکارا>ابوظبی/ نتیجه مصاحبه: برگه آبی
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان