کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2013-05-06 ساعت 11:30)mohammad69 نوشته:  سلام به همگی و تبریک فراوان
بچه ها لطف می کنید ترجمه مقاطع زیر به انگلیسی را بفرمایید
1-دبستان
2-راهنمایی
3-دبیرستان
4-هنرستان

*راستی فوق دیپلم چی می شه؟

پیشاپیش ممنون از پاسخگوئیتون.
باز هم تبریک به همگی

(2013-05-06 ساعت 01:34)hushmandco نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 00:46)Apple_of_paraise نوشته:  با عرض سلام خدمت دوستان عزیز....دوستانی که مثه بنده خدمت مقدس! سربازی رو طی نکردن برای دریافت لیسانسشون باید چی کار کنن؟! من در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد هستم. لطفا راهنمایی کنید

اولا تاپیک مشکل سربازی یا اجازه خروج از کشور رو مطالعه کن.
این هم نظر شخصی من.:
ببین موقع مصاحبه افسر مهاجرت ازت کارت معافیت یا پایان خدمت میخواد. طبق فرموده دوستانی که مشکل مشابه شما رو داشتن، هرچی به افسر میگفتن بابا من خدمت نرفتم تو کت افسره نمیرفت و کارت پایان خدمت میخواست . یا یه دوستی بود 5 ماه از خدمتش مونده بود که دانشگاه قبول شد و کارت پایان خدمت نگرفته رفت دانشگاه و واسه مصاحبه هرکاری کرد قانعشون کنه که جریان از این قراره، آخرش هم توی برگه کلیرنسش نقص مدرک زدن و گفتن موقعی که واسه ویزا میای کارت پایان خدمتت رو هم بیار !
شاید استدلالشون اینه که کسی رو میخوان که منع رفت و آمد نداشته باشه، نشه که بره آمریکا بعدش به هر دلیلی برگرده ایران و اونجا بگیرنش بندازنش زندان و این همه انرژی ای که گذاشتن واسه یه گرین کارتی باد هوا بشه.

به هر حال شما یکی از راههایی که داری اینه که با مدرک دیپلمت اقدام کنی چون اونها اصل دانشنامه لیسانتو میخوان و ترجمشو که نداری. بعد که نوبت مصاحبت شد یه بازه یکماهه وثیقه بذاری و خروجی بگیری بری اونور مصاحبه بشی به امید ویزای یکضرب که از همونجا هم بری آمریکا. تازه اگه نداشتن کارت پایان خدمت از نگاه افسر مشکل نباشه ( میتونی ایمیل بزنی بپرسی) وثیقت هم خورده میشه.
اگر هم کلیر خوردی برای حداقل 2-3 ماه بودجه کافی داشته باشی که تو آنکارا بمونی تو یه هتل و پی خورده شدن وثیقت رو هم به تن بمالی که کلیر شی و بری اونور که هزینه روانی و مالی سنگین هم برات داره.
این راه حل میشه " رفتن به هر قیمتی"

راه دیگه اینه که اگر شرایط معافی گرفتن رو داری از ارشدت انصراف بدی و بری دنبال معافیت و اگر کیس نامبرت بالا باشه و دیر کارنت شی احتمالا ظرف 6 ماه میتونی کارت معافیت بگیری و مشکلت حل میشه. مدرک لیسانست رو هم آزاد میکنی و خلاص.
این راه حل میشه " رفتن مشروط"
با سلام خواستم یک راه دیگری رو هم به راه هایی که فرموده بودید اضافه کنم
وقتی افیسر ازتون درمورد سربازی پرسید فقط و فقط بگید وثیغه گذاشتم بعد که پرسید می خواید چی کار کنید بگید می خوام برم پاس سفیدمو بگیرم برگردم سربازیمو برم فقط همین.(عمرا اگه مجاب نشه Smile )
نگران نباشید فقط نباید کم بیارید و خودتونو نبازید.
محکم باشید
منم سربازی نرفتم ولی می خوام همینطوری عمل کنم
دوستان عزیز درمورد ایده بنده نظر خاصی دارید؟؟؟ Smile

یعنی واقعا این راه عملیه؟ اصلا گرفتن پاس سفید چقدر طول میکشه؟ ما خیلی زور بزنیم دانشگاه برا سفر توریستی 20 روز بهمون اجازه خروج از کشور میده! لطفا این بحث رو باز کنید دوست عزیز فکر کنم مشکل خیلی ها باشه
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 11:46)maryam_a نوشته:  4- اگه با مدرک تحصیلی اقدام میکنین، NO .
5- اگه جواب بالا NO هست ، N/A. ولی اگه میخواهین با سابقه کاری تشریف ببرین ، در اینجا باید توضیح بدین کارتونو
6- نمیدونم !

در اين مورد بالاخره متوجه نشدم كه آيا در هر صورت سابقه كاري كه داريم بنويسيم يا نه... مساله ساز ميشه يا نه... Big Grin
[/quote]

من کلاً تحصیلی اقدام کردم و به کار ، دست نزدم. یعنی اصلا ندارم که بنویسمBig Grin
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
تشکر کنندگان: maryam_a
(2013-05-06 ساعت 12:07)Apple_of_paraise نوشته:  یعنی واقعا این راه عملیه؟ اصلا گرفتن پاس سفید چقدر طول میکشه؟ ما خیلی زور بزنیم دانشگاه برا سفر توریستی 20 روز بهمون اجازه خروج از کشور میده! لطفا این بحث رو باز کنید دوست عزیز فکر کنم مشکل خیلی ها باشه
بله چرا عملی نباشه
فقط نباید خدتونو ببازید
اونا که نمی دونن به شما چقدر اجازه خروج دادن اصلا بدوننم براشون فرقی نمی کنه که ، فقط بنظرم می خوان بدونن که تو فکرتون چی می گذره و برنامتون چیه.
آره بنظرم بگید می خواید برید و پاس سفید و بگیرید و برگردید خدمتتون رو برید ، چه اشکالی داره.
بچه ها لطفا در این بحثی که باز شده شرکت کنید تا با همفکری هم یک راه معقول و خوبی پیدا کنیم
بنظرم ایده من شدنیه ، راستی رسید و پرینت وثبغتونم حتما ترجمه کنید و ر روز مصاحبه با خدوتون ببرید بچه ها.
برای گرفتن گرین کارت و SSN و پاس سفید شما نزدیک دوماه روش حساب کن. (بیشتر از 20 روز می شه ها ولی چاره چیه رفتید برنگردید دیگه ، مهم از مصاحبه سربلتد بیرون اومدنه)
1-دبستان
2-راهنمایی
3-دبیرستان
4-هنرستان

تشکر کنندگان:
با سلام
در مورد سربازی به نظر من پاس سفید را مطرح نکنید .شما میروید که انجا زندگی کنید پس لزومی ندارد که بگویید قصد برگشتن دارید.
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
تشکر کنندگان: hushmandco
(2013-05-06 ساعت 12:17)mohammad69 نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 12:07)Apple_of_paraise نوشته:  یعنی واقعا این راه عملیه؟ اصلا گرفتن پاس سفید چقدر طول میکشه؟ ما خیلی زور بزنیم دانشگاه برا سفر توریستی 20 روز بهمون اجازه خروج از کشور میده! لطفا این بحث رو باز کنید دوست عزیز فکر کنم مشکل خیلی ها باشه
بله چرا عملی نباشه
فقط نباید خدتونو ببازید
اونا که نمی دونن به شما چقدر اجازه خروج دادن اصلا بدوننم براشون فرقی نمی کنه که ، فقط بنظرم می خوان بدونن که تو فکرتون چی می گذره و برنامتون چیه.
آره بنظرم بگید می خواید برید و پاس سفید و بگیرید و برگردید خدمتتون رو برید ، چه اشکالی داره.
بچه ها لطفا در این بحثی که باز شده شرکت کنید تا با همفکری هم یک راه معقول و خوبی پیدا کنیم
بنظرم ایده من شدنیه ، راستی رسید و پرینت وثبغتونم حتما ترجمه کنید و ر روز مصاحبه با خدوتون ببرید بچه ها.
برای گرفتن گرین کارت و SSN و پاس سفید شما نزدیک دوماه روش حساب کن. (بیشتر از 20 روز می شه ها ولی چاره چیه رفتید برنگردید دیگه ، مهم از مصاحبه سربلتد بیرون اومدنه)
1-دبستان
2-راهنمایی
3-دبیرستان
4-هنرستان

ببین دوست عزیز اگه شما بعد از بیست روزی که می خوای خارج از کشور باشی برنگردی هم وثیقت به باد میره و هم غیبت سربازی می خوری در ضمن اگه دانشجو هم باشی فوری نظام وظیفه نامه می زنه دانشگات که ایشون متخلفه! دانشگاتم می پره من می خوام بدونم با این مسائل چی کار میشه کرد؟ یعنی واقعا هیچکس با شرایط من تا حالا برای مصاحبه نرفته؟!

(2013-05-06 ساعت 13:31)ehsan1095 نوشته:  با سلام
در مورد سربازی به نظر من پاس سفید را مطرح نکنید .شما میروید که انجا زندگی کنید پس لزومی ندارد که بگویید قصد برگشتن دارید.

پس چی کار کنیم؟ من نمی خوام یه مدلی برم که تا 40 سالگی نتوتنم برگردم. از طرفی مثه اینکه نداشتن پایان خدمت نقص پرونده حساب میشه....کمک لطفا
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 08:46)pooya.n نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 08:14)irn22 نوشته:  سلام
در يكي از فرم ها جاي الصاق عكس هست؟ من مي خواهم مداركم را با ايميل بفرستم ضروري است عكس را روي فرم بچسبانم و بعد اسكن كنم؟

بهتره اینکار رو بکنین
ضمنا یه اسکن از عکس هم به ایمیلتون Attach کنین بهتره
در تكميل جواب پوياي عزيز بگم شما ميتونيد فايل عكس را به داخل فايل pdf ببريد براي اين كار نياز به نرم افزار adobe acrobat داريد كه آموزش چگونگي اين كار در امضاي بنده وجود دارد "ویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat "

(2013-05-05 ساعت 16:01)hamid.eng نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 12:49)mohammad fazli نوشته:  دوستان توجه داشته باشيد در هر بخشي از فرم كه نمي خواهيد چيزي بنويسيد يا به شما ارتباطي ندارد حتما بايستي N/A را تايپ نماييد . نبايد خانه اي را خالي (سفيد) باقي گذاريد.
دوستان بعضا در بخش هايي از فايل كه مربوط به تاريخ است اجازه نوشتن N/A بشما داده نميشود. در اين موارد مي توانيد از فايل آموزشي بنده در مورد استفاده از نرم افزار adobe acrobat موجود در امضام استفاده كنيد.
با سپاس از معرفي نرم افزار...
من امروز نصب كردم و فايل از حالت protect خارج شد و اماده تايپ ...
فقط يه سوالي :
حتماً بايد در حالت type writer تايپ كرد ؟ چون بدون نياز به اون هم قابل تايپه ولي مشكلي كه هست اينه كه نوشته هاي تايپ شده به راحتي حذف يا اضافه ميشن و protect نيستن...يعني اگه از t w استفاده نشه نوشته ها قابل تغيير است كه نميدونم چي كار كنم...از طرفي كار كردن با t w هم قدري مشكله...
لطفاً راهنمايي كنيد...
دوست عزيز در بعضي از فيلدهاي فايل pdf (مخصوصا در مورد تاريخها) شما وقتي حرفي را تايپ ميكنيد فايل error مي دهد و فقط اجازه نوشتن عدد در اين فيلدها را داريد يا ممكن است متن شما بلند باشد و به طور كامل در قسمت مشخص شده جا نگيرد چون شما امكان تغيير فونت را نداريد ولي زماني كه شما از تايپ رايتر استفاده ميكنيد هم ميتوانيد فونت را تغيير دهيد هم اندازه اش را (در يكي از فيلد ها شما بايد اسم خود را به زبان فارسي بنويسيد در آن قسمت هم ميتوانيد از تايپ رايتر استفاده نماييد)
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: shimoda ، hamid.eng ، hamid_nikouei ، الدورادو ، philter ، Mona-K
چرا منم خودم چندماهی هست که کارشناسی ام تمام شده و سربازی هم نرفتم و تو فرجه یکسالم هستم
ولی اگه بهتون بگن که پس سربازیت چی می شه ، می خواید بگید می خوام برم آمریکا قید وثبغمم می زنم!!!!!
شما دارید می رید افیسر را متقاعد کنید نه اینکه در جواب سوالش براش دوباره یه سوال دیگه طرح کنید.
باید در مورد هر سوالی که می پرسه جواب قانع کننده بدهید.
من خودم به شخصه اگر ازم بپرسه که خوب سربای نرفتی و حالا می خوای چی کارش بکنی می خوام بگم جناب افیسر من می دونم که اگه کسی پاس سفید بگیره اجازه 2 سال خروج قانونی از ایلت متحده را با آن دریافت می کنه ، منم می خوام از این فرصت استفاده کنم . (فکر می کنم از بچه های 2011 یا 2012 بودند که تو سفرنامشون نوشته بودند : که دانشجوی کارشناسی ارشد بودند روز مصاحبه افیسر بهش گفته بود که خوب پس ادامه دانشگاهت چی می شه اونم گفته بود که پاس سفید می گیرم برمی گردم و تمومش می کنم و میام امریکا) حالا مثل سربازی می مونه دیگه منم فوقش می گم پاس سفید می گیرم برمی گردم میام تمومش می کنمو دوباره میام امریکا /بنظرم این خیلی بهتر از اینه که بگید میخواید برا همیشه برید و قید سربازی رو بزنید.

اما یه مسئله ای هست که آیا افیسر می دونه که به ما بچه هایی که سربازی نرفتیم فقط اجازه 20 روز خروج می دن یا نه!!!
اگر بدونه می پرسه خو چطور تو این مدت می خوای بری و GC,SSN و پاس سفیدتو بگیری !!(چون شدنی نیست)
من برای اینم یه جواب پیدا کردم اونم اینه که می خوام بگم اگر بهم ویزا بدهید بر می گردم کشورم چون تا 6 ماه فرصت دارم که برم امریکا و مجددا اجازه خروج می گیرم و می رم امریکا و پاس سفیدمو می گیرم.

دوستان پس چی شد واقعا کسی ترجمه موارد زیر را نمی دونه ؟؟ بابا کمک کنید دیگه ممنون
1-دبستان
2-راهنمایی
3-دبیرستان
4-هنرستان
5- فوق دیپلم
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 14:33)mohammad69 نوشته:  چرا منم خودم چندماهی هست که کارشناسی ام تمام شده و سربازی هم نرفتم و تو فرجه یکسالم هستم
ولی اگه بهتون بگن که پس سربازیت چی می شه ، می خواید بگید می خوام برم آمریکا قید وثبغمم می زنم!!!!!
شما دارید می رید افیسر را متقاعد کنید نه اینکه در جواب سوالش براش دوباره یه سوال دیگه طرح کنید.
باید در مورد هر سوالی که می پرسه جواب قانع کننده بدهید.
من خودم به شخصه اگر ازم بپرسه که خوب سربای نرفتی و حالا می خوای چی کارش بکنی می خوام بگم جناب افیسر من می دونم که اگه کسی پاس سفید بگیره اجازه 2 سال خروج قانونی از ایلت متحده را با آن دریافت می کنه ، منم می خوام از این فرصت استفاده کنم . (فکر می کنم از بچه های 2011 یا 2012 بودند که تو سفرنامشون نوشته بودند : که دانشجوی کارشناسی ارشد بودند روز مصاحبه افیسر بهش گفته بود که خوب پس ادامه دانشگاهت چی می شه اونم گفته بود که پاس سفید می گیرم برمی گردم و تمومش می کنم و میام آمریکا) حالا مثل سربازی می مونه دیگه منم فوقش می گم پاس سفید می گیرم برمی گردم میام تمومش می کنمو دوباره میام آمریکا /بنظرم این خیلی بهتر از اینه که بگید میخواید برا همیشه برید و قید سربازی رو بزنید.

اما یه مسئله ای هست که آیا افیسر می دونه که به ما بچه هایی که سربازی نرفتیم فقط اجازه 20 روز خروج می دن یا نه!!!
اگر بدونه می پرسه خو چطور تو این مدت می خوای بری و GC,SSN و پاس سفیدتو بگیری !!(چون شدنی نیست)
من برای اینم یه جواب پیدا کردم اونم اینه که می خوام بگم اگر بهم ویزا بدهید بر می گردم کشورم چون تا 6 ماه فرصت دارم که برم آمریکا و مجددا اجازه خروج می گیرم و می رم آمریکا و پاس سفیدمو می گیرم.

دوستان پس چی شد واقعا کسی ترجمه موارد زیر را نمی دونه ؟؟ بابا کمک کنید دیگه ممنون
1-دبستان
2-راهنمایی
3-دبیرستان
4-هنرستان
5- فوق دیپلم
خیلی هم عالی...شما خوب جوابا رو پیدا میکنی ولی فکری برا لیسانستم کردی که بهت نمیدن؟ می خوای اونجا چجوری اثبات کنی که لیسانس داری؟

در مورد ترجمه اونا فکر کنم دبستان و راهنمایی که مهم نیس نوشتنش دبیرستانم High school دیگه Cool بازم می پرسم بقیشو واستون

فقط بگو برا لیسانست چی کار کردی
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 15:01)Apple_of_paraise نوشته:  خیلی هم عالی...شما خوب جوابا رو پیدا میکنی ولی فکری برا لیسانستم کردی که بهت نمیدن؟ می خوای اونجا چجوری اثبات کنی که لیسانس داری؟

در مورد ترجمه اونا فکر کنم دبستان و راهنمایی که مهم نیس نوشتنش دبیرستانم High school دیگه Cool بازم می پرسم بقیشو واستون

بله برای لیسانس هم راه هست
من برای آزاد کردن دانشنامه + ریز نمرات بچه های مشمول (مثل خودم) یه فرضیه دارم که اگه عملی بشه - تمام Smile
ایده یا فرضیه من اینه:
می تونی تا قبل مصاحبه که فرصت دارید با شرایط بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای مقطع ارشد تو رشته خودت ثبت نام کنی بعد یک نامه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه پیام نورت بگیری و ببری دانشگاه قبلیت.
بعد اونا اصل دانشنامت + ریز نمراتت (که بهشون دسترسی نداشتی و الان با این کار تو دستته Wink ) بهت می دن که ببری برای دانشگاه جدیدت
کی می بره حالا Smile
شما هم سریع می رید و می دید براتون ترجمه اش می کنند-خلاص Smile
اینم از مدرک کارشناسی
بعدشم می رید و از دانشگاه پیام نور انصراف می دید و دوباره مشمول می شید یا نمی دید دانشجو می مونید مهم اینه که با این ایده من به مراد دلتون می رسید
نظرتون چیه بچه ها بد می گم خداییش؟؟؟ Smile Wink
ایده بدی بود؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 15:15)mohammad69 نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 15:01)Apple_of_paraise نوشته:  خیلی هم عالی...شما خوب جوابا رو پیدا میکنی ولی فکری برا لیسانستم کردی که بهت نمیدن؟ می خوای اونجا چجوری اثبات کنی که لیسانس داری؟

من برای آزاد کردن دانشنامه + ریز نمرات بچه های مشمول (مثل خودم) یه فرضیه دارم که اگه عملی بشه - تمام Smile
ایده یا فرضیه من اینه:
می تونی تا قبل مصاحبه که فرصت دارید با شرایط بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای مقطع ارشد تو رشته خودت ثبت نام کنی بعد یک نامه گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه پیام نورت بگیری و ببری دانشگاه قبلیت.
بعد اونا اصل دانشنامت + ریز نمراتت (که بهشون دسترسی نداشتی و الان با این کار تو دستته Wink ) بهت می دن که ببری برای دانشگاه جدیدت
کی می بره حالا Smile
اینم از مدرک کارشناسی
بعدشم می رید و از دانشگاه پیام نور انصراف می دید و دوباره مشمول می شید یا نمی دید دانشجو می مونید مهم اینه که با این ایده من به مراد دلتون می رسید
ایده بدی بود؟؟

نه ایده خیلی خوبیه ولی فقط مشکل اینه که در مقطع ارشد به شما درخواست ریز نمره میدن که اونم ببری دانشگاه کارشناسیت آدرس پستی میگیره میفرسته...کاری به دانشنامه ندارن...اون میمونه تو دانشگاه کارشناسیت تا بری آزادش کنی
تشکر کنندگان: hushmandco
(2013-05-06 ساعت 15:30)Apple_of_paraise نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 15:15)mohammad69 نوشته:  

ایده یا فرضیه من اینه:
کی می بره حالا Smile
اینم از مدرک کارشناسی
ایده بدی بود؟؟

نه ایده خیلی خوبیه ولی فقط مشکل اینه که در مقطع ارشد به شما درخواست ریز نمره میدن که اونم ببری دانشگاه کارشناسیت آدرس پستی میگیره میفرسته...کاری به دانشنامه ندارن...اون میمونه تو دانشگاه کارشناسیت تا بری آزادش کنی
همینطوره که دوستمون گفتن. ارسال با پست انجام میشه اونهم نه دانشنامه. دانشنامه میمونه تا کارت پایان خدمت نشون بدی. بهترین کار گرفتن کارت معافیه. از ما گفتن بود. در غیر این صورت تاوانش سنگینه.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 15:35)youhans نوشته:  اگر پدر برنده گرین کارت شود آیا باید برای بچه های بالای 21 سال متاهل هم در فرمها فرم DSP-122
فرم DSP-230 اطلاعاتی ذکر شود یا دیگر فرزندان متاهل بالای 21 سال جز خانواده حساب نمی شوند?

اسم همه فرزندان رو در قسمت 29 فرم DS230 مینویسین ولی در قسمت 31a فقط اسم همسر و فرزندانی که با شما مجاز به اومدن هستن رو مینویسین.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
تشکر کنندگان: payam62 ، youhans
راهنمای پر کردن فرم DSP-122 رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ مرسی
تشکر کنندگان: estanfordbineh
دوستان من یک سری نمونه فرم پیدا کردم! با توضیحات فارسی! فقط از دوستان پیشکسوت خاهش میکنم اگه امکانش هست این فایلو ادیت کنن و انگلیسی هم بنویسند تا سوالات کمتر شه!
خودم هم یه سوالی داشتم راجع به اینکه تو فرم قبولی زده انکارا و من میخاستم تغییرش بدم به ایروان! مبتونم از طریق همین فرم اینکارو کنم؟
لینک عکس اول
عکس دوم
2009
2010-2011
2012-2013
2014
2015-Loading Plz wait
تشکر کنندگان: payam62 ، estanfordbineh ، امیرفرزان
دوستان خواهش می کنم معادل فارسی اینها را بگید:
- دانشگاه جامع علمی کاربردی، دوره پودمانی
-پیش دانشگاهی
من اینها رو برای بخش 6b می خوام.
یه سوال هم دارم در بخش 6b گفته نام و آدرس اما در عنوان ستون اول جدول 6b فقط گفته نام. حالا باید نام ذکر بشه یا نام و آدرس باهم. ( راستی جای کافی هم برای نام و آدرس نیست )
با توجه به اینکه من لیسانس دارم می تونم بخش 7 رو خالی بذارم اما من می خوام پرش کنم. شغل من نقاشی ساختمان است. می خوام نظر شما رو بدونم نقاشی ساختمان چیزی است که بشه اونجا نوشت ( من تقریباً از جوانی این کار رو انجام داده ام و در واقع شغل اصلی من است )
درباره جدول employer منو راهنمایی کنید آخه تو کار نقاشی ساختمان هر دفه برای یکی کار می کنی.
راستی من یک سال هم در بخش IT یک بیمارستان مشغول کار بوده ام ( در حدود 6 سال پیش ) آیا اون رو هم ذکر کنم؟
سپاس
تشکر کنندگان: payam62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان