کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
سلام دوستان ، فرم‌ها رو باید تایپ کرد یا باید پرینت بگیریم و دستی‌ پر کنیم و دوباره اسکن و ایمیل کنیم ؟
با آرزوی بهترین‌ها برای همه شما عزیزان
تشکر کنندگان:
(2013-06-04 ساعت 13:19)mina85 نوشته:  سلام دوستان ، فرم‌ها رو باید تایپ کرد یا باید پرینت بگیریم و دستی‌ پر کنیم و دوباره اسکن و ایمیل کنیم ؟

چندین بار جواب این سوال داده شده دوست عزیز شما به هر دو طریق میتونید اقدام کنید و فرمهاتون را پر کنید هم تایپ و هم پرینت و دستی و اسکن . ولی بهتر این هستش که با نرم افزارهای معرفی شده این کار رو انجام بدید که خیلی بهتر و شکیلتر انجام میشه ...

دوستان لطف بفرمایید قبل از طرح هر سوال به تاپیک های مرتبط با سوالتون سر بزنید و با دقت تاپیک مربوطه رامطالعه کنید مطمئنا جواب سوالتون رو پیدا خواهید کرد و از طرح سوالات تکراری خودداری کنید و نهایتااگر جواب سوالتون رو پیدا نکردید بنده و دیگر دوستان راهنمایی خواهیم کرد .. موفق باشید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، mina85 ، sinamn ، ali_am76
(2013-06-04 ساعت 17:24)kamranh نوشته:  آقا من یه سوال دارم کارای اداری هم به 2 سال تجزبه و مهارت احتیاج داره یا نه ؟؟
راستش من فرم ها را فرستادم و این گزینه 7a را no زدم و توضیحاتشم n/a زدم ولی توی لیست پایین اسم شرکتی را که توش کارای اداری انجام می دمو نوشتم و من بیمه هم نیستم و می خوام گواهی اشتغال به کار بگیرم و مدت زمان کار من در شرکتم دقیقا 2 سال شده در ضمن من لیسانس دارم
حالا به نظر شما ایرادی نمی گیرن ؟؟

دوست عزیز شما چون تحصیلات دانشگاهی دارید احتیاجی به ارائه سابقه کار ندارید، این قسمت مخصوص کسانی است که دیپلم 12 ساله ندارند و ناگزیر به ارائه سابقه کاری هستند. خیر ایرادی نمی گیرند.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان:
#6b. رو باید آدرس دقیق بنویسیم ؟ یا tehran - tehran - iran کافیه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 13:16)love_everlife نوشته:  #6b. رو باید آدرس دقیق بنویسیم ؟ یا tehran - tehran - iran کافیه ؟

به ترتیب شهر- استان- کشور کافیه دقت کنی بالاش همین ها رو خواسته ..
تشکر کنندگان: love_everlife
(2013-06-05 ساعت 13:21)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 13:16)love_everlife نوشته:  #6b. رو باید آدرس دقیق بنویسیم ؟ یا tehran - tehran - iran کافیه ؟

به ترتیب شهر- استان- کشور کافیه دقت کنی بالاش همین ها رو خواسته ..

بالاش فقط اینو نوشته که من فکر نمیکنم اسمی از شهر و کشور نوشته باشه!
b. Names and Addresses of all Schools, Colleges, and Universities Attended (Include Trade and Vocational Schools) فقط نوشته آدرس ...
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 13:58)love_everlife نوشته:  بالاش فقط اینو نوشته که من فکر نمیکنم اسمی از شهر و کشور نوشته باشه!
b. Names and Addresses of all Schools, Colleges, and Universities Attended (Include Trade and Vocational Schools) فقط نوشته آدرس ...

به ترتیب نام دانشگاه یا مدرسه - شهر - استان - کشور رو بنویسی کافیه بیشتر از این هم جا نمیشه ..
تشکر کنندگان: love_everlife
سلام دوستان من میخوام کنسولگری تو فرم 122 مشخص کنم با توجه به این که چون فرم قبولیم بارکدم خورده ترکیه پست هم آنکاراست foreign state chargeability :TURKY post:ANKARA
1 میتونم کنسولگریمو ازمنستان تو فرمم انتخاب کنم یا حتما باید آنکارا بنویسم
2 ثبت نام csc تو چه مرحله ای باید انجام بشه
ممنون میشم راهنمایم کنین
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 17:22)reza.rd نوشته:  سلام دوستان من میخوام کنسولگری تو فرم 122 مشخص کنم با توجه به این که چون فرم قبولیم بارکدم خورده ترکیه پست هم آنکاراست foreign state chargeability :TURKY post:ANKARA
1 میتونم کنسولگریمو ازمنستان تو فرمم انتخاب کنم یا حتما باید آنکارا بنویسم
2 ثبت نام csc تو چه مرحله ای باید انجام بشه
ممنون میشم راهنمایم کنین

1- میتونید در فرم 122 محل مصاحبه رو تغییر دهید ..
2- بعد از کارنت شدن و دریافت نامه دوم
تشکر کنندگان:
سلام و تبریک به همۀ دوستان
من یه سئوال در مورد وضعیت خودم دارم که اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم (اینم بگم که من بیشتر از 30صفحۀ این تاپیک رو خوندم به جوابم نرسیدم!)
من در حالی که کمتر از 2ترم مونده بود لیسانس بگیرم از مقطعِ کارشناسی انصراف دادم و به من مدرک معادلِ کاردانی دادند! بعدش رفتم سربازی اومدم و دوباره تو مقطعِ کارشناسی قبول شدم دانشگاه! (از ابتدا دوباره) الان هم دانشجو هستم!
یه خورده وضعیتم پیچیدست! چه جوری فرم هارو پر کنم! در موقع ثبت نام زدم university degree. حالا الان چیکار کنم؟
هر چندتا از دوستان که چیزی به ذهنشون میرسه یا تجربه‌ای دارند یا اطلاعاتِ دقیقی می‌دونند، راهنمایی کنن. ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 17:28)aminem66 نوشته:  سلام و تبریک به همۀ دوستان
من یه سئوال در مورد وضعیت خودم دارم که اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم (اینم بگم که من بیشتر از 30صفحۀ این تاپیک رو خوندم به جوابم نرسیدم!)
من در حالی که کمتر از 2ترم مونده بود لیسانس بگیرم از مقطعِ کارشناسی انصراف دادم و به من مدرک معادلِ کاردانی دادند! بعدش رفتم سربازی اومدم و دوباره تو مقطعِ کارشناسی قبول شدم دانشگاه! (از ابتدا دوباره) الان هم دانشجو هستم!
یه خورده وضعیتم پیچیدست! چه جوری فرم هارو پر کنم! در موقع ثبت نام زدم university degree. حالا الان چیکار کنم؟
هر چندتا از دوستان که چیزی به ذهنشون میرسه یا تجربه‌ای دارند یا اطلاعاتِ دقیقی می‌دونند، راهنمایی کنن. ممنون

رشته تون همونه یا در رشته جدیدی دارین تحصیل می کنید؟ و یا همون دانشگاهه؟
شما هر دو رو میتونین وارد کنین اما همون مدرک کاردانی که دارین مدرک اصلیه شما بخساب میاد و مشکلی ندارین چون کاردانی هم مدرک دانشگاهی بحساب میاد. نگران نباشید و اطلاعاته هر دو مقطع رو وارد کنید.
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: hushmandco
(2013-06-05 ساعت 20:49)aghaghia نوشته:  

شما هر دو رو میتونین وارد کنین اما همون مدرک کاردانی که دارین مدرک اصلیه شما بخساب میاد و مشکلی ندارین چون کاردانی هم مدرک دانشگاهی بحساب میاد. نگران نباشید و اطلاعاته هر دو مقطع رو وارد کنید.

مرسی بابتِ راهنماییت. نه، کلاً رشته فرق میکنه، دانشگاه هم همینطور متفاوته!
یعنی شما میگید هم بزنم کاردانی دارم هم بزنم دانشجو هستم؟!
تشکر کنندگان:
[quote='aminem66' pid='352795' dateline='1370451844'

شما فقط یکی رو میتونید تیک بزنید دوست عزیز
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 21:34)aminem66 نوشته:  
(2013-06-05 ساعت 20:49)aghaghia نوشته:  

شما در اون قسمت فقط یکی رو میتونید انتخاب کنید ولی در قسمتی که باید لیست دوره های تحصیلیتون رو وارد کنید دوره حال حاضر دانشجویتون رو هم ذکر کنید و به هر حال چه برای لیسانس چه برای کاردانی شما باید university degree رو بزنید. پس در این مورد مشکلی نیست فقط باید دوره های تحصیلیتون رو به ترتیب از جدید به قدیم بنویسید همین!
تشکر کنندگان: hushmandco ، shekari
(2013-06-06 ساعت 08:11)ali alaleh نوشته:  سلام دوستان من همه پیجها رو نگاه کردم ولی کسی پر شده فرمها رو نذاشته کاش کسی به عنوان نمونه فرمها رو پر میکرد و میگذاشت حداقل کسانی که فرستادن و به مشکل نخوردن
اینجوری جواب خیلی از سوالاتمون رو میگرفتیم
اگه کسی مینونه لطفا انجام بده

دوست عزیز کجا رو مشکل داری بگو تا راهنماییت کنم برا پر کردن فرمها ...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان