کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2013-06-06 ساعت 08:15)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 08:11)ali alaleh نوشته:  سلام دوستان من همه پیجها رو نگاه کردم ولی کسی پر شده فرمها رو نذاشته کاش کسی به عنوان نمونه فرمها رو پر میکرد و میگذاشت حداقل کسانی که فرستادن و به مشکل نخوردن
اینجوری جواب خیلی از سوالاتمون رو میگرفتیم
اگه کسی مینونه لطفا انجام بده

دوست عزیز کجا رو مشکل داری بگو تا راهنماییت کنم برا پر کردن فرمها ...

من همه رو پر کردم ولی برای مطمئن شدن میخواستم چک کنم ولی اگه کسی پیدا بشه که اینا رو گذاشته باشه آدم خیالش راحت میشه
الان تو قسمت 33 قسمت course of study
کارشناسی برق الکترونیک چی میشه
کاردان برق مخابرات چی میشه
دیپلم ریاضی چی میشه
کارشناسی روانشناسی بالینی چی میشه
دیپلم انسانی چی میشه
Big Grin
شماره کیس : 2014AS000045XX
تعداد نفرات :حالا دیگه 3 (بچه دار شدن بعد قبولی)
مقصد : SANJOSE
مصاحبه : آنکارا
نامه دوم : 2/12/2014
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 12:38)ali alaleh نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 08:15)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 08:11)ali alaleh نوشته:  سلام دوستان من همه پیجها رو نگاه کردم ولی کسی پر شده فرمها رو نذاشته کاش کسی به عنوان نمونه فرمها رو پر میکرد و میگذاشت حداقل کسانی که فرستادن و به مشکل نخوردن
اینجوری جواب خیلی از سوالاتمون رو میگرفتیم
اگه کسی مینونه لطفا انجام بده

دوست عزیز کجا رو مشکل داری بگو تا راهنماییت کنم برا پر کردن فرمها ...

من همه رو پر کردم ولی برای مطمئن شدن میخواستم چک کنم ولی اگه کسی پیدا بشه که اینا رو گذاشته باشه آدم خیالش راحت میشه
الان تو قسمت 33 قسمت course of study
کارشناسی برق الکترونیک چی میشه
کاردان برق مخابرات چی میشه
دیپلم ریاضی چی میشه
کارشناسی روانشناسی بالینی چی میشه
دیپلم انسانی چی میشه
Big Grin

عزیز course of study به معنی رشته تحصیلی هستش :

دیپلم ریاضی ـ mathematics& physics
دیپلم انسانی -literature&humanities
برق و الکترونیک -electrical&electronics
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان:
(2013-06-05 ساعت 17:28)aminem66 نوشته:  سلام و تبریک به همۀ دوستان
من یه سئوال در مورد وضعیت خودم دارم که اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم (اینم بگم که من بیشتر از 30صفحۀ این تاپیک رو خوندم به جوابم نرسیدم!)
من در حالی که کمتر از 2ترم مونده بود لیسانس بگیرم از مقطعِ کارشناسی انصراف دادم و به من مدرک معادلِ کاردانی دادند! بعدش رفتم سربازی اومدم و دوباره تو مقطعِ کارشناسی قبول شدم دانشگاه! (از ابتدا دوباره) الان هم دانشجو هستم!
یه خورده وضعیتم پیچیدست! چه جوری فرم هارو پر کنم! در موقع ثبت نام زدم university degree. حالا الان چیکار کنم؟
هر چندتا از دوستان که چیزی به ذهنشون میرسه یا تجربه‌ای دارند یا اطلاعاتِ دقیقی می‌دونند، راهنمایی کنن. ممنون

دوست عزیز شما الان مدرک کاردانی رو دارید پس میتونید همون رو به عنوان آخرین مدرک ارائه کنید!
2009
2010-2011
2012-2013
2014
2015-Loading Plz wait
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 14:57)ali_am76 نوشته:  
من یه سئوال در مورد وضعیت خودم دارم که اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون میشم (اینم بگم که من بیشتر از 30صفحۀ این تاپیک رو خوندم به جوابم نرسیدم!)
من در حالی که کمتر از 2ترم مونده بود لیسانس بگیرم از مقطعِ کارشناسی انصراف دادم و به من مدرک معادلِ کاردانی دادند! بعدش رفتم سربازی اومدم و دوباره تو مقطعِ کارشناسی قبول شدم دانشگاه! (از ابتدا دوباره) الان هم دانشجو هستم!
یه خورده وضعیتم پیچیدست! چه جوری فرم هارو پر کنم! در موقع ثبت نام زدم university degree. حالا الان چیکار کنم؟
هر چندتا از دوستان که چیزی به ذهنشون میرسه یا تجربه‌ای دارند یا اطلاعاتِ دقیقی می‌دونند، راهنمایی کنن. ممنون

دوست عزیز شما الان مدرک کاردانی رو دارید پس میتونید همون رو به عنوان آخرین مدرک ارائه کنید!

ایشون چون مدرک معادل دارند بایستی توی فرم university degree بزنند یا خیر ؟
تشکر کنندگان: ali_am76
(2013-06-06 ساعت 15:24)KIMIA2005 نوشته:  

موقعیت ایشون دقیقا شبیه منه! اگر میخاستم فرم پر کنم من هم Univerity Degree رو میزدم! چون اون مدرک هم جز تحصیلات دانشگاهی حساب میشه!
2009
2010-2011
2012-2013
2014
2015-Loading Plz wait
تشکر کنندگان: KIMIA2005
(2013-06-06 ساعت 15:27)ali_am76 نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 15:24)KIMIA2005 نوشته:  ایشون چون مدرک معادل دارند بایستی توی فرم university degree بزنند یا خیر ؟

موقعیت ایشون دقیقا شبیه منه! اگر میخاستم فرم پر کنم من هم Univerity Degree رو میزدم! چون اون مدرک هم جز تحصیلات دانشگاهی حساب میشه!

یعنی مدرک معادل هم جزو تحصیلات دانشگاهی حساب میشه ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-06 ساعت 15:30)KIMIA2005 نوشته:  یعنی مدرک معادل هم جزو تحصیلات دانشگاهی حساب میشه ؟؟؟

مدرک مدرکه! سقف واحدهای کاردانی هم 84 واحده که با این تفاسیری که گفتند این سقف رد شده و کاردانی دارند!Big Grin
2009
2010-2011
2012-2013
2014
2015-Loading Plz wait
تشکر کنندگان:
دوستان برای سوال 3 که ادرس ازمون خواسته حتما باید محل سکونتمون باشه یا میشه ادرس جای دیگه ای رو مثلا تو امریکا رو داد؟
کیس نامبر: **2014AS000037
3 نفر
کنسولگری انکارا
ارسال مدارک 8 june با پست
مصاحبه : هفته اول مارچ
تشکر کنندگان:
(2013-06-07 ساعت 01:53)shimoos نوشته:  دوستان برای سوال 3 که ادرس ازمون خواسته حتما باید محل سکونتمون باشه یا میشه ادرس جای دیگه ای رو مثلا تو آمریکا رو داد؟

آدرس فعلی در ایران فقط !!!
اونی که آدرس امریکا میخواد تو فرم 230 قسمت 10 و 11 هستش !!
تشکر کنندگان: shimoos
نقل قول:یعنی مدرک معادل هم جزو تحصیلات دانشگاهی حساب میشه ؟؟؟

هر مدرکی چه معادل چه غیر معادل که بالاش اسم یه دانشگاه نوشته شده باشه و دانشگاهی اونو صادر کرده باشه مدرک دانشگاهی حساب میشه .

ولی چون احتمالش هست اونا متوجه نشن این چیه باید یکسری مدارک دیگه همراهش جور کرد و در صورت نیاز ارائه داد مثل ریز نمرات یا یک برگه از دانشگاه در مورد اینکه این مدرک چیه و طبق چه شرایط و چه قانونی معادل کاردانی حساب میشه و ... بعدم داد ترجمه که اگر لازم شد بهشون نشون داد .
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان:
دوستان برای سوال 3 که ادرس ازمون خواسته حتما باید محل سکونتمون باشه یا میشه ادرس جای دیگه ای رو مثلا تو آمریکا رو داد؟
[/quote]

اونی که آدرس آمریکا میخواد تو فرم 230 قسمت 10 و 11 هستش !!
[/quote]

من تا 2 ماه دیگه بیشتر در این ادرس فعلیم سکونت ندارم میتونم ادرس کسی دیگرو بنویسم؟؟
کیس نامبر: **2014AS000037
3 نفر
کنسولگری انکارا
ارسال مدارک 8 june با پست
مصاحبه : هفته اول مارچ
تشکر کنندگان:
(2013-06-07 ساعت 13:05)shimoos نوشته:  دوستان برای سوال 3 که ادرس ازمون خواسته حتما باید محل سکونتمون باشه یا میشه ادرس جای دیگه ای رو مثلا تو آمریکا رو داد؟

اونی که آدرس آمریکا میخواد تو فرم 230 قسمت 10 و 11 هستش !!
[/quote]

من تا 2 ماه دیگه بیشتر در این ادرس فعلیم سکونت ندارم میتونم ادرس کسی دیگرو بنویسم؟؟
[/quote]

دوست عزیز ادرس سکونت فعلیت رو که الان ساکنی درش در فرم بنویس

دوستان سعی کنید با دقت همون چیزی رو که در فرمها ازتون خواسته وارد کنید تا جای هیچ سوالی و شک و شبهه ای نباشه ادرس سکونت فعلی رو خواسته شما هم همون رو وارد کنید ..
تشکر کنندگان: shekari
(2013-06-06 ساعت 15:27)ali_am76 نوشته:  
(2013-06-06 ساعت 15:24)KIMIA2005 نوشته:  

ممنون بابتِ همۀ نظرها، من یه خورده پرس و جو کردم و متوجه شدم که فرقی نمیکنه و اینم مدرک دانشگاهی حساب میشه! چون اینم دقیقاً مثل مدرک کاردانی و لیسانس، دانشگاه صادر کرده و به اسمِ مدرک هست!!!...مسئلۀ بعدی که ذهن منو مشغول میکنه اینه که بنویسم الان دانشجو هستم یا نه؟ یا اینکه چه جوری بنویسم هم مدرک دانشگاهی دارم هم دانشجو هستم؟ یعنی تیکِ university degree بزنم یا Other بعد جلوش یه توضیح مختصر بدم و توی لیست تحصیلات جلوی دانشگاه فعلی برای تاریخ بنویسم از تاریخ فلان تا حالا (present)!... برای این میگم که پس فردا تو مصاحبه نگن چرا چیزی درموردش نگفته بودی؟!
تشکر کنندگان:
(2013-06-07 ساعت 15:48)Dariush11968 نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 13:45)maryam_a نوشته:  دوستان چه زمانی بهترین وقت برای ارسال فرمها هست؟

هر چی زود تر بهتر !
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
در بند 7 قسمت c در بخش تاریخ اگر هنوز مشغول به کار هستیم (یعنی در شغل آخر) چطور باید فیلدش رو پر کنیم؟
تو فرم 230 میتونیم کلمه present رو بزنیم اما اینجا اجازه نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان