کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
این سئوال رو تو تاپیک 2015 پرسیدم کسی نبود جواب بده

دوستان اگر نیروی انتظامی خدمت کرده باشه کسی باید بزنه Law Enforcement Forces of Islamic Republic of Iran یا بزنه NAJA یا چمیدونم Islamic Republic of Iran police یا ...؟ من کلا 3 ماه و 13 روز خدمت کردم که 2 ماهش هم آموزشی بوده و اون 1 ماه و 13 روز رو 1 هفته اول مرخصی 2 هفته طول کشید تقسیم شدم 1 هفته اونجا سلام علیک بعدش هم نامه کسری و دنبال ترخیص کلا دست به سیاه و سفید نزدم تو کارم بنویسم اداری؟ یا بنویسم هیچ نکردم؟ بگم هیچ کاری نکردم بهتره یا آفیسر شک میکنه احتمال کلیرنس بیشتر میشه؟
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام من یک سوال دارم نمیدونم اینجا جاش هست بپرسم یا نه
میدونیم از شروط ثبت نام تو لاتاری یکی دیپلم یا دومی سابقه 2 سال کار تو رشته های با رنکینگ svp بالای 7 هست
حالا اگر کسی که قبول شده سابقه کار تو اون رشته هارو نداشته باشه و ولی میتونه تا زمان مصاحبه دیپلم 12 ساله رو جور کنه و ارائه بده ازش قبول میکنن یا بدلیل اینکه از اول شرایط ثبت نام تو لاتاری رو نداشته کیس برنده رد میشه بدلیل نقص مدارک?
در انتظار قبولی
تشکر کنندگان:
(2014-05-29 ساعت 11:47)sad_sad نوشته:  سلام من یک سوال دارم نمیدونم اینجا جاش هست بپرسم یا نه
میدونیم از شروط ثبت نام تو لاتاری یکی دیپلم یا دومی سابقه 2 سال کار تو رشته های با رنکینگ svp بالای 7 هست
حالا اگر کسی که قبول شده سابقه کار تو اون رشته هارو نداشته باشه و ولی میتونه تا زمان مصاحبه دیپلم 12 ساله رو جور کنه و ارائه بده ازش قبول میکنن یا بدلیل اینکه از اول شرایط ثبت نام تو لاتاری رو نداشته کیس برنده رد میشه بدلیل نقص مدارک?

سلام
خیر مشکلی نیست شما زمان مصاحبه باید دیپلمتون رو عرضه کنید.
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: sad_sad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان