برای آشنایی با امکانات و تغییرات جدید سایت، لطفاً به بخش راهنمای سایت مراجعه کنید.

بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2013-06-07 ساعت 17:47)afaam نوشته:  
سلام دوستان
در بند 7 قسمت c در بخش تاریخ اگر هنوز مشغول به کار هستیم (یعنی در شغل آخر) چطور باید فیلدش رو پر کنیم؟
تو فرم ‎230‎ میتونیم کلمه ‎present‎ رو بزنیم اما اینجا اجازه نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

از ‎adobe acrobat pro‎ استفاده کنید.
Forms --> add or edite fileds--> right click on the filed--> properties--> format---> change Date to None‎ بعدش هر چی میخواین میتونین توی اون خونه بنویسین.
البته از نرم افزار ‎Nitro pro 8‎ هم میتونید استفاده کنید که دوستان راجبش توی صفحات قبل و همینطور تاپیک تکمیل فرم ‎230‎ توضیح کافی دادند.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت ‎165$‎ توسط ‎azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت ‎CEAC‎ از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪118‎ مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: hushmandco ، Danial_4139
(2013-06-07 ساعت 20:30)aghaghia نوشته:  
(2013-06-07 ساعت 17:47)afaam ‎pid='353844 نوشته:  
سلام دوستان
در بند 7 قسمت c در بخش تاریخ اگر هنوز مشغول به کار هستیم (یعنی در شغل آخر) چطور باید فیلدش رو پر کنیم؟
تو فرم ‎230‎ میتونیم کلمه ‎present‎ رو بزنیم اما اینجا اجازه نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

از ‎adobe acrobat pro‎ استفاده کنید.
Forms --> add or edite fileds--> right click on the filed--> properties--> format---> change Date to None‎ بعدش هر چی میخواین میتونین توی اون خونه بنویسین.
البته از نرم افزار ‎Nitro pro 8‎ هم میتونید استفاده کنید که دوستان راجبش توی صفحات قبل و همینطور تاپیک تکمیل فرم ‎230‎ توضیح کافی دادند.

ضمن تایید روش دوست عزیز ‎aghaghia‎ ، اگر در جایی که "زمان انجام کاری" تا حال حاضر ادامه داره، مثل بنده جای خالی هم بذارین ، کسی که فرمها رو میخونه میفهمه که موضوع تمام نشده به عبارتی همچنان ادامه داره.
یادتون باشه که افرادی که این فرمها رو میخونن بسیار حرفه ای و آموزش دیده هستن . همه ‎100‎ هزار نفر که اسمشون اعلام میشه و مدارک اولیه به کی سی سی میفرستن لزوما به جزئیات تا این حد توجه نمیکنن و اونها هم این مطلب رو خوب میدونن.
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: aghaghia ، KIMIA2005
(2013-06-03 ساعت 23:30)kage.omid نوشته:  
در فرم ‎122‎ و ‎230‎ برای کسایی که دیپلم کارودانش دارند باید چی بزنیم؟
‎high school diploma‎ یا ‎vocatinal school ?‎
من رشتم کامپیوتر بوده کدومش میشه؟
و ضمنا من موقع ثبت نام اولیه زدم ‎high school diploma‎ حالا مشکلی پیش میاد؟
ممنون میشم راهنمای کنین

با سلام دوست عزیز . نمیخوام مأیوس بشی اما میخوام غافلگیر نشی . دیپلم کاردانش از نظر آمریکایی ها دیپلم مورد قبولی نیست . شما باید 12 سال درس خونده باشی. یعنی حد اقل پیش دانشگاهی. بازم وقت داری که بخونی و پیش بگیری که روز مصاحبه بهشون تحویل بدی. واسم پیغام خصوصی بزار راهنماییت کنم.
کیس ‎: **75‎
ارسال فرم : جولای ‎2013‎
کارنت : می ‎2014‎
نامه دوم ‎: 10‎ روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها ‎: 24‎ و 26 و 28 و 29 و 31 جولای ‎- 13‎ آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: زری وحدتی
سلام دوستان عزیز من تقریبا فرمهارو تکمیل کردم بجز چند قسمت که مشکل دارم ممنون میشم جواب من رو بدید
1.برای این قسمت ‎degrees and certification recieve‎ برای دبستان-راهنمایی-دبیرستان-پیش دانشگاهی-لیسانس جه جیزی بنویسم؟؟
2.برای اون قسمت کار و سابقه کاری من که میخوام ‎N/A‎ بزنم کفایت میکنه فقط یک ‎N/A‎ بنویسم؟؟یا تمام اون جاهای خالی رو ‎N/A‎ بزارم؟؟؟
ممنون مرسی
شماره کیس: 2014AS0049$$ /‎ تاریخ رویت قبولی: 1 می ‎2013‎
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس ‎: 2‎ نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ ‎2013‎
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب

یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-06-08 ساعت 19:45)armin_swimmer90 نوشته:  
سلام دوستان عزیز من تقریبا فرمهارو تکمیل کردم بجز چند قسمت که مشکل دارم ممنون میشم جواب من رو بدید
1.برای این قسمت ‎degrees and certification recieve‎ برای دبستان-راهنمایی-دبیرستان-پیش دانشگاهی-لیسانس جه جیزی بنویسم؟؟
2.برای اون قسمت کار و سابقه کاری من که میخوام ‎N/A‎ بزنم کفایت میکنه فقط یک ‎N/A‎ بنویسم؟؟یا تمام اون جاهای خالی رو ‎N/A‎ بزارم؟؟؟
ممنون مرسی

به ترتیب میشه: ‎
PRIMARY‎ SCHOOL، ‎SECONDERY‎ SCHOOL، DIPLOMA، PREUNIVERSITY، ‎Bachalor‎ of...، ‎

همه رو پر کنید بهتره.
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت ‎CEAC‎ از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪118‎ مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: KIMIA2005
اگر شخصی دیپلم نداشته باشه ، و بخاد با ارائه سابقه کار...
این شخص حتما باید توی رنک شغلهای اون سایت بالای 7 باشه بهش ویزا بدن؟
مثلا من خیاطی رو دیدم ‎5<7‎ بود ، ینی خود هفت نمیرسید متمتیکالی.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز طبق شمارشی که بنده از برندگان ‎2014‎ داشتم حدود ‎200‎ نفر هستند که اطلاعات خودشون رو در خلاصه پیشرفت برندگان 2014ثبت کردند اما فقط تعدادکمی در جدول برندگان ‎2014‎ ثبت شده اند لطف بفرمایید جهت تکمیل جدول برندگان ‎2014‎ این همکاری رو داشته باشید و مشخصات کامل رو طبق جدول ‎2014‎ برا دوستمون زهرا وحدتی پور که قبول زحمت کردند بفرستید تا این جدول طبق سالهای قبل تهیه و تکمیل گردد. این جدول کمک بسزایی به شما میکنه که نسبت به پروسه مهاجرتی خودتون و دوستان اطلاعات و دید بهتری داشته باشید.با تشکر
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: maziar irani ، mehdieb ، زری وحدتی
سلام
دوستان من می خوام اطلاع رسانی کنم.
من یکی از برندگان ‎2014‎ هستم و بر اساس رسم قدیمی که در مهاجر سرا هست دارم جدول مشخصات برندگان ‎2014‎ رو اماده میکنم.این جدول واقعا در اینده نزدیک هم به درد خود ما ( برندگان ‎2014)‎ خواهد خورد و هم به درد ایندگان.( نمونه جدول با تعداد کمی از مشخصات دوستان در امضای من موجود است)
من از شما خواهش میکنم که جدول رو دانلود کنید ( حتی میتونید نمونه جدول ‎2013‎ ها رو هم دانلود کنید که اطلاعات جالبی به دست بیارید.) و دقیقا همون مشخصات رو برای من با پیام خصوصی ارسال کنید تا جدول رو زودتر کامل کنم.
ممنونم.
از مدیران سایت هم بایت همکاری در این اطلاع رسانی تشکر میکنم.
موفق و شاد باشید.Smile
‎Survivor of Lottary‎ ۲۰۱۴ ‎- Category = F2A‎
‎enterence date to the USA= 4 November2014‎
I-130 ‎& I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014‎
‎Approved = 8/4/2015‎
‎Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015‎
27/8/2015 ‎= DS261+120$‎
‎= DS260 & 325$‎
‎= Send document‎
‎= Complete‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia

کسی نمی تونه بگه سابقه کار چه ویژگی های باید داشته باشه؟

ای خلق خدا ، چرا هیشکی سوال های منو جواب نمیده ، ولی سوال های تکراری و بدیهی دیگران پاسخ داده میشه؟

آیا "گواهی اینکه پرونده اقدام برای جواز کسب باز است" ترجمه بشه و ببرم آنکارا، می تونه سندیتی داشته باشه؟

ممنون میشم راهنماییم کنین عزیزان ‎:*
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 13:51)stoner نوشته:  

ای خلق خدا ، چرا هیشکی سوال های منو جواب نمیده ، ولی سوال های تکراری و بدیهی دیگران پاسخ داده میشه؟

آیا "گواهی اینکه پرونده اقدام برای جواز کسب باز است" ترجمه بشه و ببرم آنکارا، می تونه سندیتی داشته باشه؟

دوست عزیز منظورتون اینه که شما مدرک دیپلم 12 ساله روندارید و از طریق سابقه کار میخواهید اقدام کنید درسته ؟؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 13:54)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 13:51)stoner ‎pid='355066 نوشته:  

دوست عزیز منظورتون اینه که شما مدرک دیپلم 12 ساله روندارید و از طریق سابقه کار میخواهید اقدام کنید درسته ؟؟

احسنت. برنده که مادرم هست ، دیپلم نداره. دو تا مدرک فنی حرفه ای خیاطی داره ، و چندین سال ‎self employed‎ کار کرده ، و تنها چیزی که می تونم ببرم گواهی "در حال گرفتن جواز کسب " هست. خب نقص مدرک نخوریم بگن وختی جواز رو گرفتی بیا؟

یه چیز دیگه ، از آموزشگاه شیرینی پزی دوستش هم می خواد گواهی بگیره که سه سال کار کرده اینجا. ولی رنک ‎confectionery‎ و ‎tailor‎ توی سایت مشاغل آمریکا به خود 7 نمی رسه.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
(2013-06-09 ساعت 14:24)stoner نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 13:54)KIMIA2005 ‎pid='355068 نوشته:  

احسنت. برنده که مادرم هست ، دیپلم نداره. دو تا مدرک فنی حرفه ای خیاطی داره ، و چندین سال ‎self employed‎ کار کرده ، و تنها چیزی که می تونم ببرم گواهی "در حال گرفتن جواز کسب " هست. خب نقص مدرک نخوریم بگن وختی جواز رو گرفتی بیا؟

یه چیز دیگه ، از آموزشگاه شیرینی پزی دوستش هم می خواد گواهی بگیره که سه سال کار کرده اینجا. ولی رنک ‎confectionery‎ و ‎tailor‎ توی سایت مشاغل آمریکا به خود 7 نمی رسه.

خب آخه موارد شبیه مادر شما کم هستند و شرایط سابقه کاری هم یکم پچیده است ‎sinamn‎ عزیز در تاپیک لاتاری از آغاز تا پایان توضیحات خوبی در مورد سابقه کار دادن که میتونید بخونید.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sinamn ، hushmandco ، KIMIA2005
(2013-06-09 ساعت 15:24)aghaghia نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 14:24)stoner ‎pid='355083 نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 13:54)KIMIA2005 ‎pid='355068 نوشته:  

خب آخه موارد شبیه مادر شما کم هستند و شرایط سابقه کاری هم یکم پچیده است ‎sinamn‎ عزیز در تاپیک لاتاری از آغاز تا پایان توضیحات خوبی در مورد سابقه کار دادن که میتونید بخونید.

بله . قبلا مطالعه کردم این رو و همه چیز رو میدونم.
خیاطی و آشپزی به 7 نمیرسن رنکینگش ، نزدیکن به 7. اما میدونی که جفتش با هم پوینت کافی رو میگیره؟ یا نه؟
حالا ما هزینه بکنیم برای سفارت رفتن یا نه؟
بریم دیپلم بخریم؟

فعالان سایت مهاجرسرا ، کمکی..راهنمایی ای... اطلاعاتی... دریغ نکنین دوستان!
سایت به این بزرگی چرا هیچی راجع به سابقه کار نداره؟!
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان:
‎[/quote]‎

سلام
اگه من جاي شما بودم زنگ مي زدم از خود ‎KCC‎ مي پرسيدم انقدر باحال جواب ميدن من دوستم زبانش خيلي خوبه هر چي سوال داشتم ازش پرسيد به نظر من شما هم زنگ بزن بپرس ؟
2014AS38XX|ایروان|آپدیت ها ‎: 6‎ و 10 و 11 و 12 و 13 و 17 و 21 مارچ ‎- 07‎ و 08 و 15 آگست |آپدیت شده با ایمیل ‎: 16‎ می ‎- 31‎ جولای |بعد از ‎183‎ روز انتظار می گن ویزا تموم شده ولی کیه که باور کنه ‎...
----------------------------------------------------------
‎2015‎ هم قسمت نشد ‎....‎
2016 هم قسمت نشد ‎....‎
2017 ‎....‎
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: love_everlife ، stoner ، maziar irani ، KIMIA2005
(2013-06-09 ساعت 16:00)stoner نوشته:  
بله . قبلا مطالعه کردم این رو و همه چیز رو میدونم.
خیاطی و آشپزی به 7 نمیرسن رنکینگش ، نزدیکن به 7. اما میدونی که جفتش با هم پوینت کافی رو میگیره؟ یا نه؟
حالا ما هزینه بکنیم برای سفارت رفتن یا نه؟
بریم دیپلم بخریم؟

چون دردسر سابقه کار خیلی زیاد هست و نتیجه کار هم قطعیتی نداره افراد اندکی ازش برای مصاحبه استفاده می کنند. ملت به دنبال روش های ساده تر با نتایج قطعی و قابل پیش بینی هستند.
یافتن نقل قول‌ها
تشکر کنندگان: sce ، stoner ، maziar irani ، nina22 ، rezagh ، KIMIA2005 ، philter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان