کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
این تاپیک برای بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122 ایجاد شده است.
فرم را می توانید از لینک زیر دانلود کنید
DSP-122
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سالهای قبل تاپیکهای زیر را ببینید:
2013
2012
[font=Times New Roman]دقت کنید که فرم 122 فقط مخصوص برنده اصلی می باشد و فقط برای برنده اصلی باید پر شود. برای پر کردن این فـرم به این پــــــــســـــــــــــت مراجعه کنید.[/font]

فایل‌های پیوست
.pdf   80148.pdf (اندازه 192.16 KB / تعداد دانلود: 1,468)
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
[font=Times New Roman]سایت جهت تبدیل تاریخ های شمسی به میلادی
http://www.time.ir/[/font]
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
دوستان چه زمانی بهترین وقت برای ارسال فرمها هست؟
تشکر کنندگان: سمنانی ، FARSHAD JAFARI ، maryam.zahedi68 ، farial ، hooman66 ، n-az
(2013-05-02 ساعت 13:45)maryam_a نوشته:  دوستان چه زمانی بهترین وقت برای ارسال فرمها هست؟

زمان مشخصی نداره. اما یک قاعده کلی:
اولویت اول: درست پر کردن فرمها. با دقت و حوصله. حتی اگر یکماه طول بکشه.
اولویت دوم: هر چه زودتر فرمها رو ارسال کنید. چون برای بررسی پرونده شما و همینطور بکگراند چک زمان لازمه و هر چه زودتر فرمها رو بفرستید زمان بیشتری برای خودتون خریدید.
(2013-05-02 ساعت 13:45)maryam_a نوشته:  دوستان چه زمانی بهترین وقت برای ارسال فرمها هست؟

عجله نکنید اصلا با دقت چک کنید همه چیز رو
تشکر کنندگان: maryam_a ، iman63ir ، گل نهال ، ایلیا8118 ، sadeghi897 ، estanfordbineh
(2013-05-03 ساعت 17:18)rayan.rahpou نوشته:  با درود
انگار لینک دریافت این فرمه 122 خرابه کسی اگر گرفته فایلشو برام بفرستید ممنون
mrp611@gmail.com

فرم رو از این لینک بردارین:
Form DSP-122
فرم DSP-122
فرم DSP-230
سلام به همه دوستان مهاجر سرایم /اگه ممکنه من چند تا سوال داشتم
1 .. من دیپلم کار و دانش دارم میتونم بنویسمdiploma of high school
2 ..من در فرم 122 قسمت 6 که آخرین مدرک رو میخواد نوشتم university digre آخه من مدرک فوق دیپلم و لیسانس از سازمان مدیریت صنعتی دارم حا در 6b در قسمت مدرک دریافتی میتونم هر 2تا مدرکم رو یعنی فوق دیپلم و لیسانس روuniversity digre بنویسم یا نه .یا اینکه بنویسم فوق دیپلم Associate degree و لیسانس نمئ دونم
3..در فرم 122 قسمت 3 آدرس رو اگر تعقیر کرده میخواد /ولی تعقیر نکرده چی بنویسم
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، payam62 ، parastoo020 ، hotcore77
(2013-05-04 ساعت 13:38)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان در جاهایی از فرم که عبارت طولانی تر از محل خودش میشه چکار کنم خطش ریزتر بشه و جا بشه که توی پرینت کاملا خوانده بشه... تشکر

با نرم افزار های nitro pdf pro یا adobe acrobat pro می تونی اینکار رو انجام بدید
(2013-05-04 ساعت 16:37)hedipes نوشته:  ميشه راهنمايي كنيد كه فرمو از كجا بايد گرفت،من برنده ٢٠١٤ هستم

چند پست بالاتر دوستمون amir82 لینکش رو گذاشتند
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، iman63ir ، امیر مهاجر ، nina22 ، ojee ، jazirehh ، mehdieb
(2013-05-04 ساعت 12:44)yoosef61 نوشته:  سلام به همه دوستان مهاجر سرایم /اگه ممکنه من چند تا سوال داشتم
1 .. من دیپلم کار و دانش دارم میتونم بنویسمdiploma of high school
2 ..من در فرم 122 قسمت 6 که آخرین مدرک رو میخواد نوشتم university digre آخه من مدرک فوق دیپلم و لیسانس از سازمان مدیریت صنعتی دارم حا در 6b در قسمت مدرک دریافتی میتونم هر 2تا مدرکم رو یعنی فوق دیپلم و لیسانس روuniversity digre بنویسم یا نه .یا اینکه بنویسم فوق دیپلم Associate degree و لیسانس نمئ دونم
3..در فرم 122 قسمت 3 آدرس رو اگر تعقیر کرده میخواد /ولی تعقیر نکرده چی بنویسم
شما در قسمتی که از شما نام آخرین مدرک تحصیلی پرسیده می شه همون
university degree رو بزنید
یک قسمتی هم داره که تمام تحصیلات شما رو داره اون رو از ابتدا تا انتها بنویسید. دبستان -راهنمایی-دبیرستان-کاردانی-کارشناسی
موفق باشی دوسی جان Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: iman63ir ، ide_78
کسایی که می خوان فایلهای pdfرو تاریخشو / حروف /نوشتن کیس نامبر و همه چی دستکاری کنن برای تایپش میتونن از نرم افزار nitro pro 8 استفاده کنن عالیه
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان: iman63ir ، Lemony ، زری وحدتی ، estanfordbineh ، a.rahaa ، sepidar87
من پزشک عمومی هستم باید Education رو بزنم university degree یا Advanced degree؟
شماره کیس:**2014AS/تاریخ رویت قبولی:MAY 1/ارسال مدارک:13 MAY/تعداد:۳ نفر/سفارت:ابوظبی/تاریخ مصاحبه:۳ اکتبر/کلیرنس/ آپدیت :۸ اکتبر،۱۶ ژانویه،١٠ فوريه،٤ آپريل،٧ آپريل،٨ آپريل و کلیر در ۹ آپریل Smile
تشکر کنندگان: mohammad111
سلام و تبریک فراوان به همه عزیزان برنده
عاقا یه سوالی مارو قلقلک می ده:
تو فرم مروبطه قسمت 6b سابقه تحصیلی باید وارد شه
راهنمایی می شه سیکل
دبیرستانم که دیپلم
دانشکاه هم که : فوق دیپلم/لیسانس/فوق لیسانس/دکتری
این دبستان رو چی باید بنویسیم؟؟
ممنون
تشکر کنندگان: ojee
(2013-05-04 ساعت 18:30)mtcanada نوشته:  سلام و تبریک فراوان به همه عزیزان برنده
عاقا یه سوالی مارو قلقلک می ده:
تو فرم مروبطه قسمت 6b سابقه تحصیلی باید وارد شه
راهنمایی می شه سیکل
دبیرستانم که دیپلم
دانشکاه هم که : فوق دیپلم/لیسانس/فوق لیسانس/دکتری
این دبستان رو چی باید بنویسیم؟؟
ممنون

دبستان نیاز نیست دوست من Smile از دبیرستان به بالا کافیه

(2013-05-04 ساعت 18:27)الدورادو نوشته:  من پزشک عمومی هستم باید Education رو بزنم university degree یا Advanced degree؟

advanced degree دوست عزیز
تشکر کنندگان: mtcanada ، lilac ، H Pier ، الدورادو ، estanfordbineh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان