کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
من رفتم اداره بهداشت شهرمون گفتن که واکسن دیفتری و کزاز شون 10 سال ایمنی داره و نیازی به بار دوم و سوم نیست، لطفا یکی از دوستان بگن که این یعنی چی؟ بزنم دوباره یا بگم اوکی فقط پای برگه زرد رو یه مهر بزنن؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
[quote='mfte.teacher' pid='545642' dateline='1409774053']
من رفتم اداره بهداشت شهرمون گفتن که واکسن دیفتری و کزاز شون 10 سال ایمنی داره و نیازی به بار دوم و سوم نیست، لطفا یکی از دوستان بگن که این یعنی چی؟ بزنم دوباره یا بگم اوکی فقط پای برگه زرد رو یه مهر بزنن؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-22 ساعت 22:39)teacherm نوشته:  اگه بچه دارین برای مرحله دوم اون واکسن های آبله مرغان و بقیه واکسنا یه فکری کنید . حداقل یه جوری بگین تو کارت بچه وارد کنن وگرنه باز اون یه هفتصد هشتصد اضافه رو باید بدین برای سه تا واکسن
دوست عزیز اولا واکسن آبله مرغان در ایران نیست و برای سلامتی کودک لازمه!واکسنهای دیگرو هم که اگر موعدش رسیده باشه و بشه زودتر زد در ایران میزنن.به هر حال این واکسنها برای سلامتی و ایمنی بدن خودمون لازمه و صد البته که هرکدام را در ایران بزنیم بهتره ولی تا جاییکه برای سلامتیمون مهمه بهتره ندیم که دروغی در کارت وارد کنن.مثلا من خدم میتونستم نوبت دوم mmrرا تزریق نکنم ولی اینکارو به خاطر خودم انجام دادم!
کیسIr1:
ارسال مدارک اواخر دسامبر  2013
دریافت کانفرمیشن نامبر ژانویه2014
اعلام نقص مدرک 30جون  , 30 جولای ارسال مدارک بهins
approve  اول آگست 2014
دریافت کیس نامبر25سپتامبر،سفارت تعیین شده ایروان
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک
تحویل مدارک خواسته شده در 27 ایپریل،دوباره نقص مدرک
دریافت ویزا 15 می 2015SmileCool
 ورود به آمریکا:اول جولای ۲۰۱۵

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: shandiz ، babak12 ، S.gh ، r.bazargan
(2014-08-29 ساعت 23:11)mitra1361 نوشته:  سلام من شنيدم مديكال ارمنستان تست سل براي كودكان رو انجام نميده ميخواستم ببينم صحت داره؟

خیر
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره
بیچاره نخواهد شد
تشکر کنندگان: S.gh ، alvan ، almasalmas
سلام
من 2 مرحله از واکسن هپاتیت زدم، سومین مرحلش دی ماه،احتمال داره مصاحبه من قبل از این تاریخ باشه
من چیکار باید بکنم؟یعنی به خاطر اینکه سومین مرحله از واکسن نزدم ممکن است کلیرنس بخورم؟؟؟؟please help me
تشکر کنندگان:
(2014-09-18 ساعت 11:21)angleoma نوشته:  سلام
من 2 مرحله از واکسن هپاتیت زدم، سومین مرحلش دی ماه،احتمال داره مصاحبه من قبل از این تاریخ باشه
من چیکار باید بکنم؟یعنی به خاطر اینکه سومین مرحله از واکسن نزدم ممکن است کلیرنس بخورم؟؟؟؟please help me
سلام دوست عزیز
نه برای چی کلیرنس بخورید
مدیکال یک بحث جدا داره و مصاحبه هم بحث و شرایط خاص خودش داره
شما نگران نباش مشکلی پیش نمی یاد
اگر نوبت سوم شما مصادف با مصاحبه شما باشه یا به هر دیلیلی نتونین نوبت سوم تزریق کنید برای شما در روز مدیکال این واکسن تزریق می کنن
و اگر نوبت سوم شما بعد مصاحبه باشه تزریقی صورت نمی گیره و باید وقتی برگشتین نوبت سوم تزریق کنید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: saboteur ، sepideh jan ، آزاده_امین ، r.bazargan
سلام سفارت انتخابي من ايروان هستش من يه پسر ٢:٥ دارم ميخواستم بدونم كه سفارت ارمنستان تست سل رو براي بچه ها انجام ميده يا نه.چون شنيدم فقط تركيه انجام ميده ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. واسه نوزاد تازه بدنیا اومده معمولا واکسن چی میزنن؟ توصیه شما چی هست ؟ چون نوزاده خیلی نگرانم در این مورد.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
(2014-09-25 ساعت 07:39)mitra1361 نوشته:  سلام سفارت انتخابي من ايروان هستش من يه پسر ٢:٥ دارم ميخواستم بدونم كه سفارت ارمنستان تست سل رو براي بچه ها انجام ميده يا نه.چون شنيدم فقط تركيه انجام ميده ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

دوست عزیز در ارمنستان تست سل رو انجام میدن نگران نباش موفق باشید
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: sepideh jan
(2014-09-25 ساعت 07:39)mitra1361 نوشته:  سلام سفارت انتخابي من ايروان هستش من يه پسر ٢:٥ دارم ميخواستم بدونم كه سفارت ارمنستان تست سل رو براي بچه ها انجام ميده يا نه.چون شنيدم فقط تركيه انجام ميده ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

دوست عزیز جوابتون را دادم کهSmileاگر سفرنامه های مربوط به ارمنستان را بخونین متوجه میشین کسانیکه کوچولو دارن تست سل براشون انجام شده و همانطور که میدونین 4 روز زودتر و قبل مصاحبه به خاطر بچه باید به کشور محل مصاحبه برین.سفارت آمریکا در هر کشوری باشه باید یک سری کارهای روتین را برای تمام مهاجرین انجام بده و بر خلاف حرفهای بعضی از دوستان مگه میشه که مثلا ابوظبی از یک بچه تست سل بگیره و ایروان نگیره؟؟تمام اینها برای سلامتیه.من هم مثل شما پسر کوچولو دارم و باید زودتر برم.سفرنامه هارو بخون عزیزم ،خیلی مفیدن .موفق باشی.
کیسIr1:
approve  اول آگست 2014
مصاحبه 23 مارچ ۲۰۱۵
نقص مدرک

آنرا که تویی چاره