کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
دقیقا واکسنها رو از کی باید شروع کنیم بزنیم چون من میبینم دوستان میگند باید از شش ماه نگذره؟بعضی از واکسنها هم که چند مرحله ای هستند این زمانبندی واکسن ها رو به ما بگین تا حداقل جدا جدا بریم واکسن ها رو بزنیم.ممنون
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: philter ، gema ، ebi1988
(2013-05-08 ساعت 13:39)kage.omid نوشته:  دقیقا واکسنها رو از کی باید شروع کنیم بزنیم چون من میبینم دوستان میگند باید از شش ماه نگذره؟بعضی از واکسنها هم که چند مرحله ای هستند این زمانبندی واکسن ها رو به ما بگین تا حداقل جدا جدا بریم واکسن ها رو بزنیم.ممنون
همشهري افشين سلام
فعلا فقط هپاتيت چون سه مرحله هست.بعدا بقيه
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: kage.omid ، majid.s ، exxedus ، philter ، nedaba
سلام دوستان
با توجه به کیس نامبر بنده 1xxxکی برا واکسیناسیون اقدام کنم خوبه؟ که دیر هم نشه و به مشکل بر نخورم و نیزمعاینات پزشکی و مدیکال فقط توی خود سفارت و توسط پزشک سفارت انجام میشه و توی ایران نمیتونیم معاینات رو انجام بدیم و کلا هزینه معاینات پزشکی و هزینه های دیگه خود سفارت چقدر هستش ؟ممنونم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: payam62
(2013-05-08 ساعت 20:06)KIMIA2005 نوشته:  سلام دوستان
با توجه به کیس نامبر بنده 1xxxکی برا واکسیناسیون اقدام کنم خوبه؟ که دیر هم نشه و به مشکل بر نخورم و نیزمعاینات پزشکی و مدیکال فقط توی خود سفارت و توسط پزشک سفارت انجام میشه و توی ایران نمیتونیم معاینات رو انجام بدیم و کلا هزینه معاینات پزشکی و هزینه های دیگه خود سفارت چقدر هستش ؟ممنونم
با سلام
هپاتیت چون 0- 1- 6 هست شروع کنید بزنید اگر دو مرحله رو زده باشید قبول میکنند و میتونید مرحله بعدیش رو در ایران بزنید ولی اگر یک مرحله رو بزنید دومی رو پزشک معتمد میزنه. واکسنها باید تا یک ماه قبل مصاحبه زده بشه و از یک ماه واکسن زنده تزریق نشه تا ازمایشات رو مختل نکنه. معاینات پزشکی توسط پزشک یا بیمارستان معتمد سفارت در همان شهر و حدود یکی دو روز قبل مصاحبه با گرفتن وقت قبلی اینترنتی پس از مشخص شدن زمان مصاحبه انجام میشه.
هزینه بستگی به این دارد که پزشک معتمد چه تعداد از واکسنهای شما راقبول کندو چه تعدادی تزریق یا تست خاصی انجام دهد یا نه. (مراجعه به سفرنامه مصاحبه2013)
مدیکال شامل ایکس ری سینه و معاینه ساده و پرسیده شدن چندین سوال توسط پزشک و بررسی کارت واکسن و ازمایش خون است.

م
برنده 2012

تشکر کنندگان: kage.omid ، Saeedv13 ، payam62 ، exxedus ، philter ، forgiven ، nedaba ، gema ، estanfordbineh
مراحل واکسیناسیون
1- تزریق واکسن دوگانه DT (دیفتری-کزاز) : بعد از 6 سال تمام تزریق واکسن سه گانه (دیفتری-کزاز-سیاه سرفه) ممنوع است و بعد از آخرین نوبت سه گانه می بایست واکسن دوگانه ویژه بزرگسالان هر 10 سال یکبار تکرار شود. دوستانی که خدمت رفته اند قبل از خدمت این واکسن را تزریق کرده اند.
2- واکسن HPB (هپاتیت B ) : تزریق این واکسن جز برنامه واکسیناسیون اجباری اطفال است و برای افراد بالای 18 سال اجباری نیست ولی توصیه می شود جهت اطمینان در سه نوبت زده شود به این صورت که نوبت دوم یک ماه بعد از نوبت اول و نوبت سوم 6 ماه بعد از نوبت اول. (هر نوبت 4500 تومان)
3- واکسن MMR (سرخجه – سرخک – اوریون) : هر 10 سال یکبار باید تکرار شود. آخرین نوبت را باید در مقطع سوم دبیرستان زده باشید. پس به تاریخ آخرین نوبت این واکسن توجه کنید اگر بیش از 10 سال گذشته مجددا بزنید. در دونوبت به فاصله یک ماه. چون این واکسن ویروس زنده است و در آزمایشات ایمنی اختلال ایجاد می کند اکیدا توصیه می شود برای تزریق این واکسن طوری برنامه ریزی کنید که نوبت دوم آن حداقل یکماه قبل از مصاحبه باشد. (هر نوبت 8000 تومان)
4- واکسن آنفولانزا : تزریق این واکسن فصلی است و 6 ماه اعتبار دارد، پس تا 6 ماه قبل از مصاحبه این واکسن را تزریق کنید.
5- آزمایش آنتی بادی آبله مرغان برای مشخص شدن سطح ایمنی بدن شما در مقابل این ویروس. (6500 تومان)
توصیه ها:
1- کلیه سوابق واکسیناسیون خود را از کودکی تا سربازی در صورت وجود در هنگام وارد کردن سایر واکسن های کارت واکسیناسیون در انستیتو پاستور به همراه داشته باشید .
2- برای تزریق واکسن MMR چون انستیتو پاستور میدان پاستور تزریق نمی کند برای اینکه هم ارزان تر از سایر مراکز شود و هم اینکه همزمان تزریق و وارد کردن در کارت انجام شود به انستیتو پاستور تجریش (200 متر پایین تر از میدان قدس، جنب بانک صادرات- 8000 تومان ) مراجعه کنید در غیر این صورت در سایر مراکز تزریق کنید و برگه را جهت مهر به انستیتو پاستور ببرید.
3- برای انجام کلیه این مراحل، تنها مراجعه به انستیتو پاستور تجریش کافیست.
4- ساعت واکسیناسیون انستیتو پاستور تجریش 8 صبح الی 14
5- بعد از دریافت کارت زرد واکسیناسیون از انستیتو پاستور حتما مشخصات را با پاسپورت مطابقت دهید که اشتباه نباشد.
کیس نامبر: **2013AS0083 / مصاحبه : ابوظبی، 17 جون 2013 / کلیرنس / تاریخ کلیر: 4 روز بعد 20 جون / مقصد : سیاتل

سفرنامه 1[b]

سفرنامه آمریکا
(2013-05-09 ساعت 10:09)ehsansh نوشته:  ....
توصیه ها:
...
2- برای تزریق واکسن MMR چون انستیتو پاستور میدان پاستور تزریق نمی کند برای اینکه هم ارزان تر از سایر مراکز شود و هم اینکه همزمان تزریق و وارد کردن در کارت انجام شود به انستیتو پاستور تجریش (200 متر پایین تر از میدان قدس، جنب بانک صادرات- 8000 تومان ) مراجعه کنید در غیر این صورت در سایر مراکز تزریق کنید و برگه را جهت مهر به انستیتو پاستور ببرید.
...

دوستان انستیتو پاستور تجریش هم واکسن MMR رو نمی زنن. خانم دکتر طاهر نژاد ( انستیتو تجریش ) فرمودند چند متر پایین تر در مرکز بهداشتی درمانی شمیرانات می توانید بزنید و کارت آن را بیاورید تا در کارت بین المللیتان لحاظ کنیم ...
موفق باشید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ehsansh ، payam62 ، Lemony ، philter ، sharifian ، ojee ، noobnoobi ، estanfordbineh
(2013-05-09 ساعت 10:09)ehsansh نوشته:  .
از هفته گذشته قیمت MMRدر این مرکز افزایش پیدا کرده ما نوبت دوم رو 15000 تومن زدیم ولی باز هم از همه مراکز قیمتش ارزانتر هست
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، ehsansh ، payam62 ، exxedus ، philter ، sharifian ، forgiven ، ojee ، noobnoobi
با سلام به همه دوستان لطفا بفرمائيد كه همه اين واكسن هائي كه گفتيد در انستيتو پاستور يكروز و يكجا تزريق ميشود و سئوال ديگر اينكه براي بچه ها كه كارت واكسن دارند آيا بايد دوباره واكسن بزنند. مرسي از كمكتون
شماره كيس :2014AS000012XX
كنسولگري : اوليه آنكارا - انتخاب ابوظبي
تاريخ رؤيت قبولي : 20 May
ارسال فرم هاي اوليه : 22 June
مصاحبه : 30 Dec
کلیرنس: 5 ماه و 10 روز بعد
تعداد اعضاء كيس : 4 نفر
تشکر کنندگان: payam62 ، philter ، noobnoobi
(2013-05-09 ساعت 12:28)Babaksafi نوشته:  با سلام به همه دوستان لطفا بفرمائيد كه همه اين واكسن هائي كه گفتيد در انستيتو پاستور يكروز و يكجا تزريق ميشود و سئوال ديگر اينكه براي بچه ها كه كارت واكسن دارند آيا بايد دوباره واكسن بزنند. مرسي از كمكتون
واکسن ها براساس زمان بندی و نزدیک بودن به زمان مصاحبه زده میشه
واکسن آنفولانزا برای بچه ها باید زده بشه و دیفتری کزاز و فلج اطفال برای بچه های زیر 7 سال
واکسن آبله مرغون و چندتا واکسن دیگه هم باید برای بچه ها بزنید که ایران پیدا نمیشه که وقتی کارت رو بگیرین براتون توضیح میدن
شما اگه تشریف ببرین پاستور تجریش خانوم دکتری که اونجا هستن براتون توضیح میدن
بقیه موارد هم با خوندن سفرنامه ها دستتون میاد
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Babaksafi ، payam62 ، lonelyman ، exxedus ، philter ، estanfordbineh
سلام
من 2014SA00005xxx
با توجه به شماره کیس نامبرم چه زمانی باید برای انجام واکسیناسیون و دریافت کارت بین الملل اقدام کنم؟؟؟
تشکر کنندگان: payam62 ، exxedus ، noobnoobi ، david84797
سوال اصلی اینه که بهترییییییییییییییییییییییین زمان برای انجام واکسن ها چه موقع است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا هیچکی جواب نمیده
خواهش میکنم
من کیس امبرم 5xxx است

سوال اصلی اینه که بهترییییییییییییییییییییییین زمان برای انجام واکسن ها چه موقع است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا هیچکی جواب نمیده
خواهش میکنم
من کیس امبرم 5xxx است
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: noobnoobi
(2013-05-10 ساعت 00:58)kian kian نوشته:  سوال اصلی اینه که بهترییییییییییییییییییییییین زمان برای انجام واکسن ها چه موقع است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا هیچکی جواب نمیده
خواهش میکنم
من کیس امبرم 5xxx است

هر چه زودتر اقدام کنید بهتره
بعضی از واکسن ها چند بار با فاصله ی زمانی تزریق می شن پس بهتره که هر چه سریعتر اقدام کنید
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
تشکر کنندگان: payam62 ، Saeedv13 ، philter ، powerb ، noobnoobi ، reasonable
(2013-05-10 ساعت 01:16)shimoda نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 00:58)kian kian نوشته:  سوال اصلی اینه که بهترییییییییییییییییییییییین زمان برای انجام واکسن ها چه موقع است ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا هیچکی جواب نمیده
خواهش میکنم
من کیس امبرم 5xxx است

بعضی از واکسن ها چند بار با فاصله ی زمانی تزریق می شن پس بهتره که هر چه سریعتر اقدام کنید

پس چرا بعضی از بچه ها میگن نزدیک به زمان مصاحبه که دوباره کاری نشه و هزینه اضافی ندید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چکار کنیم حالا؟؟؟؟
من کیس نامبرم 5xxx و ممکنه مصاحبم بیافته سال بعد
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
تشکر کنندگان: H Pier ، payam62 ، noobnoobi
(2013-05-10 ساعت 01:46)kian kian نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 01:16)shimoda نوشته:  
چرا هیچکی جواب نمیده
خواهش میکنم
من کیس امبرم 5xxx است

پس چرا بعضی از بچه ها میگن نزدیک به زمان مصاحبه که دوباره کاری نشه و هزینه اضافی ندید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چکار کنیم حالا؟؟؟؟
من کیس نامبرم 5xxx و ممکنه مصاحبم بیافته سال بعد
دوست عزیز برو مرکز انستیتو پاستور بگو برنامه واکسنتو برات بچینه.
بعضی واکسن ها زمان زیادی میخواد واسه تزریق.. مثل هپاتیت که 6 ماه میخواد. پس جای این همه استرس فردا برو انستیتو
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: payam62 ، lonelyman ، sadeghi897 ، KIMIA2005 ، sysmaster ، godot ، hossien_501 ، exxedus ، philter ، noobnoobi ، estanfordbineh
هپاتیت رو شروع کنید به زدن دوستان
هر کجا هم زدید فرقی نمی کنه نامه بگیرید
بعدا پاستور با مهربونی وارد می کنن
موفق باشید
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: H Pier ، payam62 ، lonelyman ، Soap McTavish ، Qazal.d ، iman63ir ، KIMIA2005 ، exxedus ، reza_top60 ، philter ، ojee ، noobnoobi ، اسفند89 ، khder

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان