کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرویسهای پستی و روش ارسال فرمهای سری اول به KCC
جديدن كسي با dhl كه دفاترپستي مستقرهستند بسته فرستاده؟؟چراترك نامبرتوسايتشون ميزنيم نشون نميده؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز

لطفا نخندید، ولی‌ ما خیلی‌ دیر متوجه شدیم که ۲۰۱۴ برنده شدیم و الان می‌خوام فرم‌ها رو پر کنم که ایمیل کنم و ادامهٔ کارها. ممکن یه کمکی‌ بکنید بگید که چه فرمهای باید پر کنم ؟ حتما توی فروم بحث شده ولی‌ گفتم که اینجا جواب سریعتری میگیرم. (میدونید الان چقدر هل کردم)

ممنون از همگی‌
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2014-05-08 ساعت 14:17)hesam18 نوشته:  سلام دوستان عزیز

لطفا نخندید، ولی‌ ما خیلی‌ دیر متوجه شدیم که ۲۰۱۴ برنده شدیم و الان می‌خوام فرم‌ها رو پر کنم که ایمیل کنم و ادامهٔ کارها. ممکن یه کمکی‌ بکنید بگید که چه فرمهای باید پر کنم ؟ حتما توی فروم بحث شده ولی‌ گفتم که اینجا جواب سریعتری میگیرم. (میدونید الان چقدر هل کردم)

ممنون از همگی‌
دوست من اولا مبارک باشه ثانیا یه اطلاعاتی در مورد حدود کیس نامبرتون بدین که بتونیم بهتر راهنماییتون بکنیم. موفق باشین
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2014-05-08 ساعت 15:23)خسته از وطن نوشته:  
(2014-05-08 ساعت 14:17)hesam18 نوشته:  سلام دوستان عزیز

ممنون از همگی‌
دوست من اولا مبارک باشه ثانیا یه اطلاعاتی در مورد حدود کیس نامبرتون بدین که بتونیم بهتر راهنماییتون بکنیم. موفق باشین

مرسی‌ از جوابتون. کیس نامبر اینه :
2014AS000067$$

ممنوم میشم هر اطلاعی دارید بهم بدید.
تشکر کنندگان:
(2014-05-08 ساعت 15:34)hesam18 نوشته:  مرسی‌ از جوابتون. کیس نامبر اینه :
2014AS000067$$

ممنوم میشم هر اطلاعی دارید بهم بدید.

فرم DS-230 رو برای همه اعضای کیس و فرم DSP-122 رو برای فرد برنده پر کنید، همراه عکس هر فرد (در فرمت 5*5 و 600 م.پیکسل و حجم زیر 240 کیلو بایت) رو همراه با ضفجه قبولی برای کی سی سی ایمیل کنید... فایل ها رو جداگانه اتچ کنید و از زیپ کردنشون پرهیز کنید... اگر حجم فایل ها بالا رفت ازشون پرینت نرم افزاری بگیرید و حجم رو پایین بیارید...

تاپیک های مربوط به هر فرم موجوده و اطلاعات کاملی در اولین پست هر تاپیک لینک شده (پست اول همه تاپیک ها رو بخونید ضرر نمی کنید!)
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، erfan786 ، NEURON ، anahita 62

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان