کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سرویسهای پستی و روش ارسال فرمهای سری اول به KCC
سوالات خود در مورد سرویسهای پستی و موارد مربوط به ارسال فرمهای تکمیل شده به KCC را در این تاپیک مطرح کنید.
[font=Times New Roman]
برای ارسال فرم های سری اول به کی سی سی شما می توانید از 2 روش استفاده کنید:
1. ایمیل فرم ها به آدرس ایمیل کی سی سی : KCCDV@state.gov
2. پست فرم ها با استفاده از سرویس های پستی بین المللی نظیر:Aramax, DHL, TNT به آدرس پستی کی سی سی:
U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A
[/font]

[font=Times New Roman]تلفن: Phone: (606) 526-7500[/font]

[font=Times New Roman]برای فرم هایی که از طریق ایمیل فرستاده میشن، بهتره برای پر کردن فرم ها از نرم افزار هایی مانند Nitro Pro و Adobe Acrobat Pro استفاده شود، سپس فرم ها به صورت فایل های pdf ارسال شوند. ارسال فرم ها توسط ایمیل مزایایی زیادی نظیر بدون هزینه بودن، سریع بودن و امنیت بسیار بالای آن است که معمولا سریعتر از فرم هایی که توسط پست فرستاده میشوند بررسی و تایید میشوند.
در نظر داشته باشید که اگر فرم های خود را با پست فرستاده اید، بعد از مطمئن شدن از رسیدن آن از طریق سرویس پستی مورد نظر، باید ایمیلی به کی سی سی بفرستید و درخواست تایید رسید فرم ها را داشته باشید، وگرنه کی سی سی برای شما تاییدیه ای نخواهد فرستاد. در هنگام مکاتبه با کی سی سی به یاد داشته باشید که شما باید همواره اطلاعات کیس خود اعم از کیس نامبر، فامیل/اسم، تاریخ تولد با فرمت ماه/روز/سال را در ایمیل خود درج کنید، همچنین دقت کنید که اگر در ثبت نام اولیه اسم و فامیل و یا تاریخ تولد خود را اشتباه نوشته اید و در فرم ها آن را اصلاح کرده اید با این وجود هنگام مکاتبه با کی سی سی باید همان اطلاعات اشتباه اولیه رو بدهید.
[/font]
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال قبل تاپیک زیر را ببینید:
2013
2012
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
سلام دوستان
به نظر من بهترین راه برای ارسال مدارک ، استفاده از ایمیل هست. فرم های آماده شده رو به صورت PDF ذخیره کنین و با آدرس ایمیل ارسال کنین .
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
سلام من امسال برنده شدم ميخواستم بدونم فرها رو بايد ازطريق پست فرستاد يا ميشه ميل هم كرد؟و يه سوال ديگه من خواهرم كه امريكاست نتونستيم براش از ايران بسته پستي بفرستيم و از دبي فرستاديم حالا اگه از طريق پست بايد بفرستيم از ايران ميشه يا اينكه بايد از دبي بفرسم؟
تشکر کنندگان: ASALI ، iman63ir ، shervin4d ، shani89
(2013-05-02 ساعت 11:51)mahsa201 نوشته:  سلام من امسال برنده شدم ميخواستم بدونم فرها رو بايد ازطريق پست فرستاد يا ميشه ميل هم كرد؟و يه سوال ديگه من خواهرم كه امريكاست نتونستيم براش از ايران بسته پستي بفرستيم و از دبي فرستاديم حالا اگه از طريق پست بايد بفرستيم از ايران ميشه يا اينكه بايد از دبي بفرسم؟

میتونید ایمیل هم بکنید.
توی امضای بنده روی کلمه ایمیل کلیک کنید و اطلاعات کامل رو بخونید.
لطفا قبل از پرسیدن، نگاهی هم به تاپیک های امسال و سال های گذشته بیندازید تا زودتر به پاسختان برسید.
(2013-05-02 ساعت 02:17)sadeghi897 نوشته:  فرم ها و عکس مرحله اول رو می تونید با ایمیل هم برای KCC بفرستین ، خوبی ایمیل ، کم هزینه بودن یا بهتر بگم بی هزینه بودن ، سریع رسیدن دست شون می باشد، اگر فرم ها رو با ایمیل می فرستید، به نکات زیر دقت کنید.
  • یک ایمیل اتوماتیک دریافت می کنید، اون رو بی خیال بشید و منتظر نامه بعدی توسط سفارت طی چند روز تا دو هفته بعد باشید که به شما اعلام کنه که نامه شما رسیده و مدارک کامل است
  • متن نامه رو طوری تنظیم کنید که خواننده ایمیل برای شما رسید تایید ایمیل را به صورت ایمیل برایتان ارسال کند.
  • جهت نکات امنیتی ترجیجا از جی میل استفاده کنید و این جی میل خورد را در جای دیگری مورد استفاده قرار ندهید، تمام مکاتبات خود را نیز بعدا با سفارت از این طریق انجام دهید.
  • اگر با فرستادن به صورت ایمیل مشکل دارید هیچ مسئله ای نیست و هیچ اجباری نیست می توانید از سرویس های مانند TNT یا DHL یا آرامکس استفاده کنید.
  • فرم های آماده شده رو به صورت PDF ذخیره کنین.
دوستان با ایمیل با کمترین هزینه بفرستید
اشتباه مارو نکنیدا
2013AS5XXX 3Persons Abu Dhabi 127Days Houston: 09-29-2013
God...You Know What is better for us
(2013-05-02 ساعت 02:32)payam62 نوشته:  سلام دوستان
به نظر من بهترین راه برای ارسال مدارک ، استفاده از ایمیل هست. فرم های آماده شده رو به صورت PDF ذخیره کنین و با آدرس ایمیل ارسال کنین .

دوستانی هم که به ایمیل اطمینان ندارند میتونن از پست آرامکس استفاده کنن

(2013-05-02 ساعت 11:51)mahsa201 نوشته:  سلام من امسال برنده شدم ميخواستم بدونم فرها رو بايد ازطريق پست فرستاد يا ميشه ميل هم كرد؟و يه سوال ديگه من خواهرم كه امريكاست نتونستيم براش از ايران بسته پستي بفرستيم و از دبي فرستاديم حالا اگه از طريق پست بايد بفرستيم از ايران ميشه يا اينكه بايد از دبي بفرسم؟

چرا میشه ، از آرامکس استفاده کنید.
تشکر کنندگان: iman63ir ، sadeghi897 ، KIMIA2005
دوستانی که با کار کردن با نرم افزار اکروبات و نوشتن در فایل pdf مشکل دارند یا اطلاعاتی ندارند در امضای بنده فایلی با عنوان ویرایش فایل های pdf هست که حتما دانلود کنید و فرم های ارسالی را با این نرم افزار پر کنید و برای سفارت ایمیل کنید
پیروز باشید
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
(2013-05-02 ساعت 14:25)sherwean نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 02:32)payam62 نوشته:  سلام دوستان

دوستانی هم که به ایمیل اطمینان ندارند میتونن از پست آرامکس استفاده کنن

می تونید از طریق پست بفرستید اما چرا وقتی راه بهتری برای اینکار هست که هم مطمئن تر و هم بدون هزینه هست از اون استفاده نکنید
بعد از ایمیل مدارک که زودتر هم به دست سفارت می رسه می تونید ازشون تایید بگیرید که فرم ها رو هم دریافت کردند
تصمیم با خودتونه اما پست کردن اصلا منطقی به نظر نمی رسه
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
دوستان برای هر فرم ۱ pdf !? یا نه همه رو کلا" بکنیم ۱ دونه pdf ؟!
تشکر کنندگان: sadeghi897
سلام لطفا منو راهنمایی کنید/برای ارسال فرمها از طریق ایمیل میشه اول فرمها رو تایپ کنم بع اسکنم بفرستم اخه بعضی از قسمتهاش رو نمیشه کامل نوشت یا بجای نزدن تاریخ N/A زد
موفق باشید SmileSmile
تشکر کنندگان: k98k
(2013-05-03 ساعت 08:53)yoosef61 نوشته:  سلام لطفا منو راهنمایی کنید/برای ارسال فرمها از طریق ایمیل میشه اول فرمها رو تایپ کنم بع اسکنم بفرستم اخه بعضی از قسمتهاش رو نمیشه کامل نوشت یا بجای نزدن تاریخ N/A زد

ترجیحاً با نرم افزار آکروبات ریدر کار کنین . این نرم افزار امکاناتی به شما میده که میتونین فرمت قسمت های مختلف فرم ها رو تغییر بدین. مثلاً همین مشکلی که بیان کردین به سادگی حل میشه . چند پست بالاتر ، دوست عزیزمون جناب محمد فضلی پستی ارسال کردن . با مراجعه به راهنمای قرار داده شده در پست این دوست عزیزمون ، به راحتی میتونین از پس مشکل پر کردن فرم ها بر بیایین.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...
اگه بخوام عكس ها رو با ميل بفرسم بايد فرم jpg باشه ؟يا اونم pdf كنم؟
تشکر کنندگان: payam62 ، sadeghi897
(2013-05-03 ساعت 12:58)mahsa201 نوشته:  اگه بخوام عكس ها رو با ميل بفرسم بايد فرم jpg باشه ؟يا اونم pdf كنم؟
jpg بفرستید.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
دوستانی که از طریق ایمیل مدارک رو ارسال میکنین ، دقت کنین که فایل ها رو به صورت تک تک ضمیمه ایمیل کنید . و هیچ وقت همه ی فایل ها رو به صورت فشرده و یکجا ارسال نکنید . کی سی سی فایل های پی دی اف و عکس ها رو باز و بررسی میکنه . چون احتمال ویروسی بودن فایل های فشرده هست ، این فایل ها رو باز نمیکنن.
پس فقط به صورت عکس و پی دی اف ارسال کنین.
به تاریخ پیوستیم ...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان