کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
دوستان میتوانند نمونه ایمیل رد و بدل شده با کی سی سی و یا سفارت را بعد از حذف اطلاعات شخصی در این تاپیک قرار دهند تا مورد استفاده سایر کاربران برای کیسهای مشابه قرار بگیرد. اگر در زمینه مکاتبه و ایمیل درخواست کمک دارید لطفا فقط در این تاپیک مطرح کنید.
[font=Times New Roman] در هنگام مکاتبه با کی سی سی و یا سفارت، به یاد داشته باشید که شما باید همواره اطلاعات کیس خود اعم از کیس نامبر، فامیل/اسم با حروف بزرگ، تاریخ تولد با فرمت ماه/روز/سال را در ایمیل خود درج کنید، همچنین دقت کنید که اگر در ثبت نام اولیه اسم و فامیل و یا تاریخ تولد خود را اشتباه نوشته اید و در فرم ها آن را اصلاح کرده اید با این وجود هنگام مکاتبه با کی سی سی باید همان اطلاعات اشتباه اولیه رو بدهید.
آدرس ایمیل کی سی سی : KCCDV@state.gov
[/font]

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال قبل تاپیک زیر را ببینید:
2013
2012
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز

‪Case Number: 2014AS0000xxxx
‪Principal Applicant Name: ‪MOHAJER, AMIR
‪Date of Birth: ‪Jan 1, 1975

TO WHOM IT MAY CONCERN

___متن ایمیل___

‪I am looking forward to your kind reply.

Sincerely yours

Amir Mohajer
همون طور که جناب امیر خان گفتن !توی subject ایمیل نه، توی متن اصلی ایمیل،
اول از همه مینویسی مثلا :

‪Case Number: 2014AS0000xxxx
‪Principal Applicant Name: ‪MOHAJER, AMIR
‪Date of Birth: ‪Jan 1, 1975

و توی تنظیمات متن روی قسمت کادر قرمز کلیک میکنی.
[عکس: align%20left%20case%20number.png]
بعد متن ایمیلتو مینویسی و آخرش چون رسمی مینویسی و طرفو نمیشناسی :

I look forward to hearing from you
Sincerely yours
سلام
من میخوام بدونم که وقتی ما داریم مدارک رو واسه کنتاکی میفرستیم آیا باید غیر از آدرس چیز دیگه هم رو پاکت پست بنویسیم یا نه؟
2014AS0000012XX
تعداد افراد کیس: 2نفر
تاریخ و نوع ارسال فرمهای سری اول: از طریق ایمیل ودر 30 می 2013
تاریخ پاسخ از KCC: هفته بعد (7 june )
مقصد: فعلاً شیکاگو
تاریخ کارنت: سری اول اول اول Big Grin
تاریخ نامه دوم: 13 سپتامبر 2013 Big Grin
تاریخ مصاحبه: 19 نوامبر 2013
کلیرنس: 29 می
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، FMANIS ، philter ، Mehrdad.48 ، زری وحدتی ، camel_60
(2013-05-05 ساعت 00:29)hamedapple نوشته:  سلام
من میخوام بدونم که وقتی ما داریم مدارک رو واسه کنتاکی میفرستیم آیا باید غیر از آدرس چیز دیگه هم رو پاکت پست بنویسیم یا نه؟

خیر دوست عزیز چیز دیگه ای لازم نیست ، فقط آدرس گیرنده KCC و آدرس خودتون بعنوان فرستنده
و یا با ایمیل هم میتونید فرم های 230 و 122 و اسکن عکس و صفحه بارکدتون رو بفرستید.
تشکر کنندگان: hamedapple ، ali_am76 ، hani.saray ، KIMIA2005 ، FMANIS ، آنی ، ahm254 ، nedali ، philter ، محبت ، زری وحدتی
(2013-05-05 ساعت 00:49)hamedapple نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 00:39)lilac نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 00:29)hamedapple نوشته:  سلام

خیر دوست عزیز چیز دیگه ای لازم نیست ، فقط آدرس گیرنده KCC و آدرس خودتون بعنوان فرستنده
و یا با ایمیل هم میتونید فرم های 230 و 122 و اسکن عکس و صفحه بارکدتون رو بفرستید.

مرسی دوست گلم
یعنی چی که میشه ایمیل کرد؟
پس چرا همه میگن باید با DHL یا TNT پست بشه؟
تو خود سایتشون چرا اشاره نشده؟

اگر بخواهید با پست بفرستید باید با DHL یا TNT بفرستید... ولی تعدادی از دوستان 2013 با ایمیل فرستادند بسیار مطمئن و سریعاً تاییدیه دریافت مدارک رو از KCC دریافت کردند و هیچ هزینه ای هم براشون در بر نداشته... اکثر این عزیزان در حال حاضر ویزاشون رو دریافت کردند و در خاک ا م ر ی ک ا هستند... میتونید از توضیحات امیر مهاجر عزیز در اینجا( ارسال 542) استفاده کنید.
تشکر کنندگان: ali_am76 ، nima_im ، KIMIA2005 ، آنی ، محبت
(2013-05-07 ساعت 02:01)hedipes نوشته:  من میخوام یه ایمیل بزنم بهkcc باید با نرم افزار خاصی ایمیل بزنم؟؟؟یا همینطوری میرم تو میلم و بالاش سمت راست کیس نامبرو...مینویسم و بعد متن ایمیلم؟؟؟؟؟؟؟؟

طبق راهنمایی دوستان تو پست های قبلی باید به این صورت باشه ، قسمتا که Bold هستن همین باشه متن نامه رو وسطشون بنویس بفرست .

من به این شکل فرستادم قبل از 24 ساعت جوابش اومد مشکلی هم نبود .

[عکس: 465dlh52qu50a7t1kqe0.jpg]
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
دوستان این ایمیل kcc رو برای اصلاح اطلاعات خودم میخواستم آدرس میلشون چیه؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: KIMIA2005
فرمت ایمیل ارسالی به KCC
Case Number: 2013AS0000
Name:family , name
Date of birth: 00/00/1900
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: IRAN
Dear Sir / Madam

To Whom It May Concern
I attached my forms (DSP-122 and DS-230), photograph and barcode sheet to this email.
Please If possible confirm that you have received my forms and photographs. Please also let me know if the filled in forms or photographs do not comply with your criteria.

Sincerely,
name , family

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A

(2013-05-10 ساعت 08:37)masodshirzadi نوشته:  بچه ها بعد از قبول شدن باید دقیقا چیکار کنم؟گیج شدم،کسی میتونه ترتیب کارایی رو که باید انجام بدم رو بهم بگه؟مرسی از کمکتون
Sad
فعلا دو تا فرم پر کنید عکس بندازید (5*5)فرم های 122 و 230
نامه قبولی تون رو پرینت و اسکن بگیرید
حالا بعدش هم با توجه به نظرتون این موارد رو به KCC ایمیل کنید یا پست کنید فرقی نمی کنه
موفق باشیCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: payam62 ، ali_am76 ، KIMIA2005 ، philter ، زری وحدتی
(2013-05-11 ساعت 23:41)kage.omid نوشته:  برای تماس با کنتاکی با چه شماره ای باید تماس گرفت؟و ایا با زبان انگلیسی باید باهاشون حرف زد؟

001-606-526-7500
ضمناً به مهاجرسرا 118 مراجعه کنید ASALI عزیز و دیگر دوستان اطلاعات ارزنده ای رو به یادگار گذاشتند.
تشکر کنندگان: kage.omid ، sadeghi897 ، Szsanazsz ، payam62 ، KIMIA2005 ، maziar irani
(2013-05-11 ساعت 23:41)kage.omid نوشته:  برای تماس با کنتاکی با چه شماره ای باید تماس گرفت؟و ایا با زبان انگلیسی باید باهاشون حرف زد؟
این هم ایمیل و شماره تلفن KCC
Email : KCCDV@state.gov
شماره سفارت
606-526-7500
آدرس پستی سفارت :
U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: kage.omid ، lilac ، payam62 ، KIMIA2005 ، maziar irani ، philter
(2013-05-09 ساعت 14:21)Hadi2014 نوشته:  دوستان معمولا KCC چند روزه جواب ایمیل ها رو میده؟

با سلام
معمولا بین 5 تا 10 روز
اردتمند
تیر-تپر
تشکر کنندگان: payam62 ، KIMIA2005 ، philter
(2013-05-12 ساعت 21:22)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-05-12 ساعت 15:09)KIMIA2005 نوشته:  سلام
توی subject ایمیل ارسالی بهkcc فقط شماره کیس نامبر رو بنویسیم کافیه چیز دیگه ای نمیخواد بنویسیم ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنید ...

اگر برای ارسال اولیه مدارکتون هست میتونید کیس نامبر و عبارت My documents را بنویسید و اگر برای تصحیح مدارکتون هست کیس نامبر و عبارت Correction رو میتونید استفاده کنید... موفق باشید
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، maziar irani ، HodHod Golestani
(2013-05-12 ساعت 22:50)kian kian نوشته:  من الان 3 روزه نامه زدم به kcc اما نه از جواب اتوماتیک خبری بود نه از جواب اصلی
چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما تا یک هفته-10 روز صبر کنید اگر جوابی نیومد دوباره براشون ایمیل بزنید و پی گیری کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005
دوستان من به كنتاكي يه اميل زده بودم مبني بر اينكه اسم و فاميلم رو جا به زدم و گفته بودم كه در فرمها اصلاح ميكنم حالا جواب منو دادند ممنون ميشم يكي كمك كنه ببينم چي جواب دادند.
Thank you for your inquiry.

It is acceptable to use correction fluid to correct mistakes made while completing your forms. If you have detected an error on a form you have already submitted, you can send the corrected information to KCC through regular mail or email. If there are more than one or two minor corrections, you may submit a corrected copy of the forms. You can use photocopied forms or you can download them from http://www.travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html.

Denise

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، toghrol120

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان