کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
(2014-08-02 ساعت 14:46)sasan4955 نوشته:  با سلام
لطفا راهنمایی کنید گواهی تمکن مالی از چه تاریخی مانده به مصاحبه اعتبار داره؟

توصیه میشه هر چی تاریخش به مصاحبه نزدیکتر باشه بهتره ولی بیشتر از یکماه مونده به مصاحبه نباشه
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان: nedaba ، sasan4955 ، babak12
(2014-08-02 ساعت 14:50)alimomen نوشته:  
(2014-08-02 ساعت 14:46)sasan4955 نوشته:  با سلام
لطفا راهنمایی کنید گواهی تمکن مالی از چه تاریخی مانده به مصاحبه اعتبار داره؟

توصیه میشه هر چی تاریخش به مصاحبه نزدیکتر باشه بهتره ولی بیشتر از یکماه مونده به مصاحبه نباشه

ممنون از راهنمایی شما، باید دعا کنیم تا یکماه مانده به مصاحبه پول تو حساب بمونهBig Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان....من یه مشکل دارم اگه ممکنه راهنمایی کنید................من برنده اصلی هستم و همسر و دخترم .....برای برگه تمکن مالی اگه به نام همسرم باشه مشکلی ایجاد نمیشه؟
سوال دوم و مهم اینه که ما به هر دری میزنیم پول گیرمون نمیاد موقتی تو حساب بریزیم......راستش ما روی فروش خونه حساب باز کرده بودیم که اونم هنوز فروش نرفته................ایا راه حل موقتی داره این موضوع؟ گیر افتادیم
امید و بلند پروازی حق ماست
تشکر کنندگان: 292
بهتر است مبلغ در حساب شما باشه تا حساب همسرتون. البته میشه حساب مشترک گرفت یا دو بخش کرد پول رو و در حساب هر دو قرار داد.
همچنین توصیه میکنم اساس زندگیتون رو به خاطر لاتاری تغییر ندید و برای نامه تمکن منزل رو نفروشید. که اگر خدای ناکرده موفق نشدید یک عمر پشیمانی به بار بیاره. شما حتی میتونید اگر منزلی در اختیار دارید تا زمان کارنت شدن وام جعاله از یکی از این موسسات بگیرید و بعد به سرعت تسویه کنید. جور کردن این پول یکجا کمی دردسر داره ولی با توجه به اینکه منزل هم در اختیار دارید بردن سندش میتونه مبلغی که اعلام میکنید کمی تعدیل کنه.
ضمنا حتی اگر تا زمان مصاحبه هم مبلغ جور نشد همون ارزیابی خونه رو ببرید حداکثر اگر قبول نکردند نقص مدرک میخورید و میتونید برگردید و مدرک رو کامل کنید (و اگر کلیرنس نخورده بودید) بلافاصله (و اگر کلیرنس خورده بودید بعد از کلیر شدن) به سفارت مراجعه و ویزاها رو بگیرید.
ضمنا بهتره مبلغی که صحبتشه 1 ماه قبل از مصاحبه در سفارت باشه اما اگر میبینید مثلا 1.5 ماه هم فاصله داره آسمون به زمین نیومده و اینطوری هم میتونید اقدام کنید.نهایتش کسر مدرک میخورید و یک خرج یک نفره سفر دوباره روی دستتون میوفته
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: tari ، pouria.narimisa ، armin_swimmer90
(2014-08-09 ساعت 16:57)behdadK نوشته:  بهتر است مبلغ در حساب شما باشه تا حساب همسرتون. البته میشه حساب مشترک گرفت یا دو بخش کرد پول رو و در حساب هر دو قرار داد.
همچنین توصیه میکنم اساس زندگیتون رو به خاطر لاتاری تغییر ندید و برای نامه تمکن منزل رو نفروشید. که اگر خدای ناکرده موفق نشدید یک عمر پشیمانی به بار بیاره. شما حتی میتونید اگر منزلی در اختیار دارید تا زمان کارنت شدن وام جعاله از یکی از این موسسات بگیرید و بعد به سرعت تسویه کنید. جور کردن این پول یکجا کمی دردسر داره ولی با توجه به اینکه منزل هم در اختیار دارید بردن سندش میتونه مبلغی که اعلام میکنید کمی تعدیل کنه.
ضمنا حتی اگر تا زمان مصاحبه هم مبلغ جور نشد همون ارزیابی خونه رو ببرید حداکثر اگر قبول نکردند نقص مدرک میخورید و میتونید برگردید و مدرک رو کامل کنید (و اگر کلیرنس نخورده بودید) بلافاصله (و اگر کلیرنس خورده بودید بعد از کلیر شدن) به سفارت مراجعه و ویزاها رو بگیرید.
ضمنا بهتره مبلغی که صحبتشه 1 ماه قبل از مصاحبه در سفارت باشه اما اگر میبینید مثلا 1.5 ماه هم فاصله داره آسمون به زمین نیومده و اینطوری هم میتونید اقدام کنید.نهایتش کسر مدرک میخورید و یک خرج یک نفره سفر دوباره روی دستتون میوفته
تشکر کنندگان:
(2014-08-09 ساعت 17:02)tari نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 16:57)behdadK نوشته:  بهتر است مبلغ در حساب شما باشه تا حساب همسرتون. البته میشه حساب مشترک گرفت یا دو بخش کرد پول رو و در حساب هر دو قرار داد.
ممنون از راهنمایی تون....وام جعاله رو پیگیری کردم خیلی پروسه زمانبریه...ما اواخر اگوست مصاحبه داریم و بدجوری گیر کردم
قبلا شنیده بودم که بعضی از صرافی ها یه مبلغی میگیرن و این پولو به حسابت انتقال میدن و دوباره بر میگردونی......ولی اصلا اطلاع ندارم این اتفاق چه جوری می افته...اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه
تشکر کنندگان:
(2014-08-09 ساعت 17:07)tari نوشته:  
(2014-08-09 ساعت 17:02)tari نوشته:  
ممنون از راهنمایی تون....وام جعاله رو پیگیری کردم خیلی پروسه زمانبریه...ما اواخر اگوست مصاحبه داریم و بدجوری گیر کردم
قبلا شنیده بودم که بعضی از صرافی ها یه مبلغی میگیرن و این پولو به حسابت انتقال میدن و دوباره بر میگردونی......ولی اصلا اطلاع ندارم این اتفاق چه جوری می افته...اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه

ارزیابی سند منزل رو هم اگه میشه راهنمایی کنید چه جوری باید انجام شه؟
اگه چاره ای پیدا نشد حداقل اینو اقدام کنیم
تشکر کنندگان:
امضا نداشتید فکر کردم 2015 ای هستید.برای ارزیابی سند باید به کارشناس رسمی دادگستری مراجعه کنید فرمولی داره بر اساس مبلغی که خانه شما رو قیمت گذاری میکنه ازتون مبلغی دریافت میکنه. سند رو بعد میدید برای ترجمه. اما با توجه به اینکه 2014 ای هستید و اصلا وقتی برای نقص مدرک ندارید حتما بهتون پیشنهاد میکنم از زیر سنگ هم شده تمکن مالی بیارید مگرنه احتمال نگرفتن ویزا با پرونده شما بسیار زیاده.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: m_nikparvaz
(2014-08-09 ساعت 16:45)tari نوشته:  سلام دوستان....من یه مشکل دارم اگه ممکنه راهنمایی کنید................من برنده اصلی هستم و همسر و دخترم .....برای برگه تمکن مالی اگه به نام همسرم باشه مشکلی ایجاد نمیشه؟
سوال دوم و مهم اینه که ما به هر دری میزنیم پول گیرمون نمیاد موقتی تو حساب بریزیم......راستش ما روی فروش خونه حساب باز کرده بودیم که اونم هنوز فروش نرفته................ایا راه حل موقتی داره این موضوع؟ گیر افتادیم

به نظر من هم باز هم اگر ممکنه به درهای مختلف بزنید تا این پول رو جور کنید و اگر امگان داره پول رو هم توی حساب خودتون بزارید
من 18 روز قبل مصاحبه یکهو یاد تمکن مالی افتادم چون درگیر کارهای دیگه بودم..و خلاصه هرجوری که بود پول رو جور کردم از دوستان و آشنایان و بعد از 2 روز هم حسابم رو خالی کردم
سعی کنید که ملکتون رو به سفارت ارائه ندید چون ممکنه که بخاطر اون در آمریکا مالیات بدید
زمان مصاحبه ما یک نفر همین کار رو کرد و بهش گفتن که مالیات شاملش میشه
ولی ملک اونها خیلی گرون هم بود
موفق باشید
شماره کیس : 2014AS0049$$ / تاریخ رویت قبولی: 1 می 2013
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ 2013
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان