کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
(2014-06-08 ساعت 03:38)amirhosein714 نوشته:  سلام، دوستان عزیز اگه مقدور نباشه که 60 یا 65میلیون تومان رو به حساب بانکی بگذاریم آیا ممکنه از الان بالانس حساب رو تا 5-6ماه دیگه طوری بالا ببریم که واریزی به حساب تو این چند ماه به 65 میلیون برسه یا اینکه حتماً باید موقع رفتن به مصاحبه موجودی 65 میلیون باشه؟

موجودی مهمه نه گردش حساب شما شده قرض بگیرین یک روز حساب رو پر کنین اگر یک نفرین 30 الی 40 بسه
تشکر کنندگان: gema ، قصه گو ، tari
سلام یه سوال داشتم فرم سا\ورت مالی رو باید اصلشو برامون از آمریکا بفرستن !؟!؟!؟‌اگه اره چطوری بفرسته وقتی همه پست ها تحریمه ! میتونه به سفارت ایروان بفرسته !؟ لطفا جواب بدید
تشکر کنندگان: farshadm999
(2014-06-21 ساعت 10:11)aria_9 نوشته:  سلام یه سوال داشتم فرم سا\ورت مالی رو باید اصلشو برامون از آمریکا بفرستن !؟!؟!؟‌اگه اره چطوری بفرسته وقتی همه پست ها تحریمه ! میتونه به سفارت ایروان بفرسته !؟ لطفا جواب بدید

هیچ پستی تحریم نیست.

از کرهٔ مریخ هم به ایران میشه بسته فرستاد.

دی اچ‌ ال‌ ، تی‌ ان تی‌ ، ... همشون کار می‌کنن و تو ایران نمایندگی‌ رسمی‌ دارن.
خوشحالم.
تشکر کنندگان: قصه گو ، barfi1
سلام دوستان من يه سوالي دارم اگه كسى جوابشو ميدونه لطفأ بهم بگه
من روز مصاحبه هم اسپانسر داشتم و هم تمكن مالى برده بودم، الان كه كلير شدم ايا اسپانسر من بايد فرم جديد مالياتي برام بفرسته ؟ با توجه به اين موضوع كه از تاريخ مصاحبه من ٩ ماه گذشته
البته مصاحبه من انكارا بوده.
***2014AS ٤نفر انكارا مصاحبه: اكتبر٢٠١٣ كلير ٨ جولاي٢٠١٤ (٢٧٠ روز)
update: ٥ بار
تشکر کنندگان:
(2014-07-09 ساعت 20:35)tabrizi نوشته:  سلام دوستان من يه سوالي دارم اگه كسى جوابشو ميدونه لطفأ بهم بگه
من روز مصاحبه هم اسپانسر داشتم و هم تمكن مالى برده بودم، الان كه كلير شدم ايا اسپانسر من بايد فرم جديد مالياتي برام بفرسته ؟ با توجه به اين موضوع كه از تاريخ مصاحبه من ٩ ماه گذشته

شما که کلیر شدین تمومه . مگر اینکه تو سفارت زده باشه که مدارک کسر دارین و فلان مدرک رو بیارین ویزا بگیرین که بعید میدونم اینطوری به شما مشروط کلیر داده باشن مگرنه الان این سئوال رو نمیکردید. عامیانه خرتون از پل گذشته خوش بگذره و موفق باشید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: قصه گو
(2014-07-09 ساعت 20:51)behdadK نوشته:  
(2014-07-09 ساعت 20:35)tabrizi نوشته:  سلام دوستان من يه سوالي دارم اگه كسى جوابشو ميدونه لطفأ بهم بگه

شما که کلیر شدین تمومه . مگر اینکه تو سفارت زده باشه که مدارک کسر دارین و فلان مدرک رو بیارین ویزا بگیرین که بعید میدونم اینطوری به شما مشروط کلیر داده باشن مگرنه الان این سئوال رو نمیکردید. عامیانه خرتون از پل گذشته خوش بگذره و موفق باشید

مرسي اقاى مدير
منظورتون اينه كه لازم نيست به اسپانسر بگم فرم جديد مالياتى برام بفرسته؟
تشکر کنندگان: behdadK ، قصه گو
تا جایی که بنده میدونم خیر لازم نیست. چون به شما نقص مدرکی اعلام نکردند. شما از وقتی که ویزا گرفتید کاری به کار اسپانسر و نقص مدارک ندارید حالا با یه ذره تخفیف چون به شما نقص مدرک هم اعلام نکردند میتونین خودتون رو ویزا گرفته حساب کنید. هرچند خیلی حساس هستید میتونین از اسپانسر بخواین اسکن فرم مالیاتی جدید رو براتون میل کنه. اما چون موردی قبلا مثل شما نداشتیم که گزارش کنه مجبور شده دوباره فرم مالیاتی آپدیت کنه قاعدتا برای شما هم نباید مشکل پیش بیاد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: tabrizi ، قصه گو
(2014-07-09 ساعت 21:12)behdadK نوشته:  تا جایی که بنده میدونم خیر لازم نیست. چون به شما نقص مدرکی اعلام نکردند. شما از وقتی که ویزا گرفتید کاری به کار اسپانسر و نقص مدارک ندارید حالا با یه ذره تخفیف چون به شما نقص مدرک هم اعلام نکردند میتونین خودتون رو ویزا گرفته حساب کنید. هرچند خیلی حساس هستید میتونین از اسپانسر بخواین اسکن فرم مالیاتی جدید رو براتون میل کنه. اما چون موردی قبلا مثل شما نداشتیم که گزارش کنه مجبور شده دوباره فرم مالیاتی آپدیت کنه قاعدتا برای شما هم نباید مشکل پیش بیاد

خيلى ممنونم از راهنماييتان
تشکر کنندگان: قصه گو ، behdadK
سلام
اسپانسر من برام
1- فرم 134
2- کپی پاسپورت
3- نامه مانده حساب ( در سربرگ، با امضا بدون مهر بانک )
4- نامه از محل کار جدید و قراردادش
5- پرینت حساب بازنشستگی
رو ارسال کرده.
فرمهای مالیاتی ای که گفتید چیا هستن؟ میشه بهم بگید اسماشون رو ؟ باید به اسپانسرم بگم چی نیاز دارم؟ لازمه بگم نامه بانک جدید بگیره ؟
سوال بعدی اینکه آیا همسر اسپانسر هم باید امضا کنه؟ من یجا خوندم همسر اسپانسر هم باید امضا کنه فرم ها رو اگر اسپانسر متاهل هستش.
البته در سایت سفارت دیدم این موضوع رو.

(2014-05-06 ساعت 19:16)m_nikparvaz نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 16:26)elham rajaei نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 20:19)SOROUSHSOFT نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 13:43)mar84 نوشته:  بچه ها کسی می دونه که اسپانسر ما چه فرم هایی رو باید پر کنه و برای ما بفرسته؟

فرمی که براتون باید پر کنند و به همراه مدارک بفرستن عبارتند از:
1-فرم I-134 دقت کنید که برای لاتاری همین فرم باید پر بشه
2-کپی پاسپورت آمریکایی یا کپی سیتیزن شیپی اسپانسر (ترجیحا پاسپورت)
3-فرمهای مالیاتی 3 سال آخر که اسپانسر باید پرداخت کرده باشه(کپی باید باشه)
4-نامه مانده حساب بانکی اسپانسر که باید اصل باشه و مهر بانک رو هم داشته باشه
5-نامه از محل کار اسپانسر با ذکر درآمد سالیانه (همون اشتغال به کار خودمون)
ضمنا فرم 134 رو هم از این لینک دانلود کنید: www.uscis.gov/files/form/i-134.pdf

سلام دوست عزیز
من و همسرم از برندگان 2015 هستیم.
سوالی که دارم اینه که برای برندگان لاتاری اسپانسر آمریکایی لازم هست یا نه صرفا پر کردن حساب بانکی کفایت میکنه؟؟
شما میتونید هم اسپانسر داشته باشید و هم تمکن مالیولی طبق تجربیات دوستان اسپانسر دردسرهای خاص خودش را داره که همون تمکن کفایت میکنه
تشکر کنندگان:
قربان امضای بنده رو حتما کامل بخونید.
چک کنید که اسپانسر شما توان مالی جهت اسپانسری شما را داشته باشه.
ضمنا فرم مالیاتی پرداخت شده را به خودش بگویید برای شما کپی میکنه اگر مالیات مناسبی داده باشه نیازی به کپی حساب بانکی اش و قرارداد کاری اش ندارید.
حتما کو اسپانسر می بایست امضا کنه
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان