کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
سلام دوستان روزتون بخیر. یه سوال داشتم از خدمت تون: شرایط دریافت ویزا برای کسیکه که بعد از قبولی شخص برنده و نزدیک به زمان مصاحبه، باهاش عقد کنه، چه جوریه؟ میتونه همزمان با نفر اصلی ویزا بگیره؟ چه جوریه؟ از چه رفرنسی مطالعه کنم و مطمئن شم؟ ممنون.
کیس نامبر: 2014AS69**
تعداد افراد کیس: دو نفر
سفارت: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ رویت: 5 می 2013
تاریخ ارسال فرم ها: 16 جولای 2013
کارنت: 14 آپریل 2014
مصاحبه: 3 جون
وضعیت: ادمین پروسس
آپدیت ها: قبل از مصاحبه رو نمی دونستم، چک نکردم. بعد از مصاحبه (اولین بار شاید 15-16 جون چک کردم): 9 جون، 13 جولای (فقط نفر اصلی) با ایمیل، 6 و 7 آگوست
تشکر کنندگان:
(2014-02-25 ساعت 03:20)Saeedv13 نوشته:  
(2014-02-23 ساعت 13:31)cello86 نوشته:  ...با توجه به کیس نامبر من اگر بعد از کارنت شدن عقد کنم و مدارک رو برای خود سفارت بفرستیم مشکلی پیش میاد..ممکنه مصاحبه مون رو عقب بندازن یا اینکه ویزا برای خود شخص برنده که من هستم صادر نشه..موردی بوده که در سالهای پیش بعد کارنت شدن ویزاشونو گرفته باشن؟ ...
دوست عزیز
هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد. نه مصاحبه شما عقب میوفته و نه مشکلی برای ویزای شما پیش میاد. با خیال راحت کاراتون رو انجام بدین. روز مصاحبه فرم های آپدیت شده، دو سری ترجمه از عقدنامه و چند تا عکس از مراسمتون مثل عکس هایی که در آتلیه گرفتین رو همراه خودتون ببرین. یک احتمال وجود داره که با وجود ارسال مدارک ازدواج به سفارت از ورود همسرتون به سفارت در روز مصاحبه جلوگیری کنند. در این صورت با حفظ خونسردی تنهایی به داخل تشریف می برید و موضوع رو به کارمندی که مدارک شما رو تحویل می گیره توضیح بدین. کارمند مربوطه هماهنگی های لازم را انجام داده و همسر شما به همراه شما مصاحبه خواهند شد.
(2014-02-23 ساعت 22:15)azybanoo2014 نوشته:  ...من يك ماه ديگه وقت مصاحبه دارم و دو هفته ديگه هم دارم ازدواج مى كنم، آيا مى تونم همسرم را همراه خودم به مصاحبه ببرم و الان مداركش را آماده كنم ؟ چون زمانى كه به kcc فرم فرستادم فقط اطلاعات من رفته . چى كار كنم دارم از استرس مى ميرم.
Case no: 2014As0000XXXX
شما هم استرس نداشته باشین. مواردی که به دوستمون در قسمت بالا گفتم در مورد شما هم صادق هست. مواردی بوده که متقاضی ویزا مصاحبه شده و ویزاشو گرفته. بعد از دریافت ویزا و قبل از استفاده از اون برای ورود به آمریکا ازدواج کرده. بعد دوباره وقت مصاحبه گرفته و این بار با همسرش مصاحبه شده. بعد ویزای قبلی طرف رو باطل کردند و یک ویزای جدید برای او صادر کرده اند. ویزای همسر او هم صادر شده و با هم به آمریکا اومدن. زندگی در اینجا به خصوص در ماههای اول خیلی مشکل هست و به شدت توصیه میشه که اگر قصد ازدواج دارید زودتر این کار رو انجام بدین تا پشت و پناه هم باشین. خوشبخت و موفق باشید.

حتما حتما حتما به کی سی سی نامه بزن و بعدش به سفارت اگه میتونی زودتر عقد کن و حتما با همسر برو مصاحبه اگه نه مثل من باید برگردی ازدواج کنی و تازه 2-3 سال بعد میتونی همسر رو ببری... الان دیره واسه تغیر تاریخ مصاحبه اما حتی اگه شده روز مصاحبه و بدون هماهنگی همسرت رو ب خودت ببری اینکارو بکن و حتما عقدنامه و شناسنامه ها رو ترجمه رسمی کن ببر..موفق باشی
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:1 اکتبر 2014
سرویس سنترکالیفرنیا
پ.د :8 اکتبر 2014
تاريخ اپروو: 24 فوریه 2015
دريافت كيس نامبر: 19 می 2015 -ابوظبی
تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز و یاری رسانان همیشه
من الان 4 ماهی میشه اومدم امریکا و قصد ازدواج دارم منتها اینکه دوستم اینجا دانشجوئه و متاسفانه ویزاش تموم شده و دیگه نمیتونه بره ایران. من تو سایت مهاجرت چک کردم گویا 5 سال طول میکشه تا گرین کارت اونم صادر بشه. درسته یعنی؟!!!! 5 سال؟!!! خیلی زیاده که. میخاستم ببینم هیچ راه گریز یا چاره ای نیست؟
ممنون از راهنمایی
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم
تشکر کنندگان: ali3875 ، r.bazargan
سلام.دوستان خواهش میکنم کمکم کنید.من ویزامو گرفتم و بهمن وارد امریکا میشم.ولی قبل رفتن میخوام ازدواج کنم.لطفا به من بگید آیا بعد گرفتن گرین کارت و تقاضا برای همسرم پروسه ایشون 5 سال طول میکشه؟آیا نامزدی کنم یا عروسی که کمتر زمان ببره؟ لطفا راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2014-06-25 ساعت 13:33)chaymon نوشته:  
(2014-06-24 ساعت 18:05)naftoonbazoft1 نوشته:  با سلام به دوستان
من ویزام رو گرفتم و بنا به مشکلاتی که داشتم نمی تونستم عقد کنم و الان نمی دونم چی کار کنم که آیا برم آمریکا و برگردم عقد کنم یا اینکه الان عقد کنم
سلام دوست عزیز
من هم به علت پاره ای از مسایل عین شما عمل کردم ولی در این رابطه با چند وکیل صحبت کردم همگی به من گفتن برو گرین کارتت رو بگیر بعد بیا عقد کن و بعد فرم i130 پر کن و بفرست حتی به طاهر کاملی هم ایمیل زدم و تو برنامه تی ام تی وی هم مورد من رو پخش کرد با همون جوابی که بقیه وکلا به من داده بودن

سلام.با توجه به جواب شما بازم همون 5 سال طول میکشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 23:15)shahram1987 نوشته:  
من ویزام رو گرفتم و بنا به مشکلاتی که داشتم نمی تونستم عقد کنم و الان نمی دونم چی کار کنم که آیا برم آمریکا و برگردم عقد کنم یا اینکه الان عقد کنم
سلام دوست عزیز
من هم به علت پاره ای از مسایل عین شما عمل کردم ولی در این رابطه با چند وکیل صحبت کردم همگی به من گفتن برو گرین کارتت رو بگیر بعد بیا عقد کن و بعد فرم i130 پر کن و بفرست حتی به طاهر کاملی هم ایمیل زدم و تو برنامه تی ام تی وی هم مورد من رو پخش کرد با همون جوابی که بقیه وکلا به من داده بودن

دوست عزیز حدودا بین 1.5 تا 3 سال طول میکشه
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
(2014-09-22 ساعت 23:35)mohammad.momeni.12 نوشته:  دوستان کسانی که میرن گرین کارد میگیرن بهتر ویزای نامزدی درخواست کنند نه عقد نامزدی طی 1 سال انجام خواهد شد

دوست عزیز لطفا اطلاعات غلط ندید
شخص سیتیزن فقط میتونه نامزدی اقدام کنه
افراد گرین کارتی حتما باید ازدواج کنند یعنی باید عقد نامه داشته باشند
:cr1 :ارسال مدارک:18mar2013رسید مدارک:24 mar - اپروو:17 jan- کیس نامبر 18 mar ابوظبی-- AP 20 AUG کلیر 13 نوامبر 2014 Smile دریافت ویزا 10 دسامبر - ورود به امریکا 12 دسامبر2014:Wink
تشکر کنندگان: gema ، azadeh2014 ، Ali Sepehr
(2014-09-22 ساعت 23:20)Mahmood129 نوشته:  
(2014-09-22 ساعت 23:15)shahram1987 نوشته:  
سلام دوست عزیز

دوست عزیز حدودا بین 1.5 تا 3 سال طول میکشه

دوستان عزیز لطفا میشه یکم کامل توضیح بدین که بایه چه کارهایی رو انجام بدم از اولش.و اینکه حتما شما مطمینید 1.5 تا 3 طول میکشه؟ راهی هست این مدت کمتر بشه؟ ممنونم
تشکر کنندگان: basi2014 ، inforfang

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان