کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2013-05-05 ساعت 07:58)Ramin geologist نوشته:  سلام
کیس نامبر من 43xx هست.با نامزدم قصد رفتن داریم. دو تا سوال دارم. یکی اینکه اگر الان مدارکم روخودم بفرستم و بعد بخوام همسرم رو اضافه کنم آیا پروسه رفتن طولانی تر می شه و اگر می شه چقدر؟ و دوم اینکه اگر بخوام مدارکمون رو باهم بفرستیم 2-3 هفته دیر تر باید اینکارو بکنیم ( یعنی 2-3 هفته دیگه) چون همسرم ماموریته. آیا این تاخیر توی پروسه رفتنمون موثره؟ یعنی دیر نمی شه؟؟؟
ممنون از راهنمایی تون

رامين جان هيچ فرقي نخواهد داشت اما بهتر الان فرم ها رو نفرستين ازدواج شما اگر به همين زودي است و در طول يك ماه آينده هست ازدواج كنيد و بعد از آن فرم ها رو بفرستيد تغيير در زمان مصاحبه شما با اين روش انجام نخواهد شد .بازم اگر سوالي بود در خدمتم
به اميد ديدار در آمريكا

(2013-05-14 ساعت 17:14)Rasoul_j نوشته:  
(2013-05-11 ساعت 08:50)mohajer13 نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 18:39)Rasoul_j نوشته:  سلام دوستان
آیا کسی میتونه بعد از اعلام نتایج ازدواج کنه و اعلام نکنه وبعد از رسیدن به آمریکا و گرفتن گرین کارت بخواد بیاد همسرش رو ببره؟ شنیدم تا زمانی که سیتیزن نشیم نمیتونیم این کار رو انجام بدیم.اگر میشه لطفا بفرمایید که چه مدت باید اونجا موند و اقدام به این کار کرد.

نه دوست عزیز چنین کاری نمیشه کرد. شما برای مصاحبه باید ترجمه شناسنامه اتون رو بدید که در اون مشخص میشه که متاهل هستید یا خیر. ضمن اینکه موقع پر کردن فرمها هم وضعیت تاهل پرسیده میشه. بنابراین امکان مخفی کاری نیست.
به همه شنیده هاتون هم بدون سند و مدرک اطمینان نکنید. شخصی که گرین کارت داره هم میتونه ازدواج کرده و برای همسرش هم درخواست ویزا بده و لزوما نباید تا سیتیزن شدن صبر کنه.

اگر بعد از فرستادن فرمها ازدواج کنیم چکار باید بکنیم؟ آیا میتونم بهشون اطلاع بدم ولی بدون همسرم برم تا اینکه بتونم تو آمریکا شرایط رو براش مهیا کنم و بعد از اون مدت بیام دنبالش؟

خير اين كار باعث ميشه در پروسه مهاجرت شما مشكلات جدي پيش بياد و به پرونده شما صدمه بزنه شما حتمن بايد در سفارت با هم تشريف ببريد
شماره کیس:2013AS00001XXX
کنسولگری:ANKARA
مصاحبه: اواخر فوريه
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:

روياي دارم و آن هم آزاديست
تشکر کنندگان: hosseinmm ، j@vad
من یه سوال دیگه داشتم..حالا اگه بعد از کارنت شدن به کی سی سی و سفارت اعلام کنیم و ازدواج کردیم و مدارک رو بفرستیم مصاحبه عقب می افته؟
کیس نامبر: 2014AS66XX
سفارت: ایروان
زمان مصاحبه : هفته اول جون
تعداد افراد کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2013-05-24 ساعت 23:31)cello86 نوشته:  من یه سوال دیگه داشتم..حالا اگه بعد از کارنت شدن به کی سی سی و سفارت اعلام کنیم و ازدواج کردیم و مدارک رو بفرستیم مصاحبه عقب می افته؟
بعد از كارنت شدن وقتي به كي سي سي اطلاع ميدهيد،پاسخ ميگيريد كه بايد با سفارت مكاتبه كنيد و در آن زمان به سفارت نامه ميدهيد و اطلاع ميدهيد و معمولا سفارت نامه ميدهد كه مدارك ازدواج و مدارك همسر و فرمهاي سري اول جديد را به همراه مدارك خودتان تا 15 روز قبل از مصاحبه ارسال نماييد.براي سفارتهايي كه از قبل نياز به ارسال نيست با سفارت مكاتبه و تعيين تكليف نماييد. توجه داشته باشيد كه مدت زمان بين كارنت شدن و مصاحبه معمولا حدود يك ماه است. شايد اگر دير اقدام كنيد مصاحبه شما و همسرتان در يك روز اتفاق نيفتد.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: nina22 ، j@vad
(2013-05-21 ساعت 01:21)nina22 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 01:06)negin_m_r نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 17:29)masood182002 نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 16:40)negin_m_r نوشته:  سلام

در مورد لاتاری گرین کارت یه سوال دارم

من و نامزدم (عقد نکرده ایم ولی قصد ازدواج داریم) هر دو برای لاتاری امسال ثبت نام کرده بودیم و نامزدم برد و از اون جایی که هنوز عقد نکرده بودیم، مدارک رو به عنوان مجرد پر کرده بودیم و حالا نمی دونیم چیکار باید بکنیم که بتونیم با هم همزمان بریم و یا اون بره و من در کوتاه ترین زمان ممکن برم پیشش آمریکا

می شود لطفاً ما رو راهنمایی کنید .
مرسی

بهترین کار اینه که قبل از ارسال فرما ازدواج کنین و بعد فرمارو بفرستین.

مشکل اینجاست که فرمها رو فرستاده . الان چیکار میتونیم بکنیم ، آیا امکان اصلاح هست و اگر هست چه تاثیری روی روند کار داره؟
من تجربه خودمو در این مورد بهتون میگم.
منم مدارکمو بصورت سینگل فرستادم.قبل از عقد به کی سی سی زنگ زدم و اونا گفتن میتونی ازدواج کنی و باید یه سری مدارک برامون بفرستی تا همسرت به کیست اضافه بشه.منم ترجمه عقدنامه-کپی از اصل عقدنامه-عکس 5*5 خودم و همسرم(فکر کنم نفری 2یا3تا پشت نویسی شده)-فرمهای 122و 230 آپدیت شده خودم و فرم 230 همسرم و یه شرح موضوع توی برگه آچار برای کی سی سی(که متوجه بشن منظورم از این ارسال مدارک چی بوده) رو پست کردم.
بعد از 10روز که مطمئن شدم مدارکم رسیده بهشون ایمیل دادم و اونا گفتن مدارک رسیده و قابل قبول هست.
ازدواج افراد بعد از قبولی هیچ تاثیری روی روند کارشون نداره.

نینا جان، من فرم اولیه رو متاهل زدم. هنوز هم عقد نکردم. مشکل تاریخ ممکن کیس رو کنسل کنه یا نه؟ اگه تاریخشو 1 جوری اوکی کنم، از رو سریال عقدنامه نمیفهمن دستکاری شده؟ ممنون
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
تشکر کنندگان:
(2013-05-25 ساعت 22:16)Beowulf II نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 01:21)nina22 نوشته:  
(2013-05-21 ساعت 01:06)negin_m_r نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 17:29)masood182002 نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 16:40)negin_m_r نوشته:  سلام

در مورد لاتاری گرین کارت یه سوال دارم

من و نامزدم (عقد نکرده ایم ولی قصد ازدواج داریم) هر دو برای لاتاری امسال ثبت نام کرده بودیم و نامزدم برد و از اون جایی که هنوز عقد نکرده بودیم، مدارک رو به عنوان مجرد پر کرده بودیم و حالا نمی دونیم چیکار باید بکنیم که بتونیم با هم همزمان بریم و یا اون بره و من در کوتاه ترین زمان ممکن برم پیشش آمریکا

می شود لطفاً ما رو راهنمایی کنید .
مرسی

بهترین کار اینه که قبل از ارسال فرما ازدواج کنین و بعد فرمارو بفرستین.

مشکل اینجاست که فرمها رو فرستاده . الان چیکار میتونیم بکنیم ، آیا امکان اصلاح هست و اگر هست چه تاثیری روی روند کار داره؟
من تجربه خودمو در این مورد بهتون میگم.
منم مدارکمو بصورت سینگل فرستادم.قبل از عقد به کی سی سی زنگ زدم و اونا گفتن میتونی ازدواج کنی و باید یه سری مدارک برامون بفرستی تا همسرت به کیست اضافه بشه.منم ترجمه عقدنامه-کپی از اصل عقدنامه-عکس 5*5 خودم و همسرم(فکر کنم نفری 2یا3تا پشت نویسی شده)-فرمهای 122و 230 آپدیت شده خودم و فرم 230 همسرم و یه شرح موضوع توی برگه آچار برای کی سی سی(که متوجه بشن منظورم از این ارسال مدارک چی بوده) رو پست کردم.
بعد از 10روز که مطمئن شدم مدارکم رسیده بهشون ایمیل دادم و اونا گفتن مدارک رسیده و قابل قبول هست.
ازدواج افراد بعد از قبولی هیچ تاثیری روی روند کارشون نداره.

نینا جان، من فرم اولیه رو متاهل زدم. هنوز هم عقد نکردم. مشکل تاریخ ممکن کیس رو کنسل کنه یا نه؟ اگه تاریخشو 1 جوری اوکی کنم، از رو سریال عقدنامه نمیفهمن دستکاری شده؟ ممنون
دوست عزیز ایکاش قبل از اینکه فرمهارو پر میکردید یه مشورتی با بقیه دوستان انجام میدادید.متاسفانه من هیچ اطلاعی ندارم.بهتره از همون دفترداری که میخواد تاریخ عقدنامه شمارو عوض کنه بپرسید که سریال عقدنامه ربطی به تاریخش داره یا نه.امیدوارم مشکلتون حل بشه.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، Beowulf II ، j@vad
(2013-05-25 ساعت 22:16)Beowulf II نوشته:  نینا جان، من فرم اولیه رو متاهل زدم. هنوز هم عقد نکردم. مشکل تاریخ ممکن کیس رو کنسل کنه یا نه؟ اگه تاریخشو 1 جوری اوکی کنم، از رو سریال عقدنامه نمیفهمن دستکاری شده؟ ممنون

به جای جعل مدرک و دست بردن توی سند و...یه ایمیل بزنید KCC، بگین اشتباه شده و عذر خواهی کنید و فرم ها رو دوباره بفرستید. به همین راحتی. هر وقث هم عقد کردین ایمیل بزنین و بگین من ازدواج کردم اینم مشخصات همسرم و فرم هاش.
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، Beowulf II ، j@vad ، masodsh
دوستان عزیز من الان ازدواج کردم با نامزدم که قبول شده حالا در هنگام پست مدارک باید توی متن نامه برای kcc چی رو بنویسم چند روز که عقد کردم.
اگه با زبان انگلیسی یگید ممنون میشم
کیس نامبر: 2014AS39XX>سفارت: ابوظبی> دارای برگ آبی و انتظار از فروردین 93 تا امروز ||ابدیت اول 3 روز بعد از مصاحبه و ابدیت دوم 08-Jul-2014 و ابديت دوم ١١ اگوست نفر ٢ كيس // هر دو ١٨ اگوست ابديت// تعداد اعضای کیس: دو نفر
تشکر کنندگان:
(2013-05-26 ساعت 00:54)payman115 نوشته:  دوستان عزیز من الان ازدواج کردم با نامزدم که قبول شده حالا در هنگام پست مدارک باید توی من نامه برای kcc چی رو بنویسم چند روز که عقد کردم.

Dear KCC Team
.I'd like to update the marital status of this case. I'd appreciate it a lot if you could add the attached forms and photos to my case and send me a confirmation
.I look forward to hearing from you
,Sincerely

نامتون اخرش، اطلاعات واجب کیس اولش.
تشکر کنندگان: payman115 ، Szsanazsz ، nina22 ، j@vad
(2013-05-26 ساعت 00:13)sinamn نوشته:  
(2013-05-25 ساعت 22:16)Beowulf II نوشته:  نینا جان، من فرم اولیه رو متاهل زدم. هنوز هم عقد نکردم. مشکل تاریخ ممکن کیس رو کنسل کنه یا نه؟ اگه تاریخشو 1 جوری اوکی کنم، از رو سریال عقدنامه نمیفهمن دستکاری شده؟ ممنون

به جای جعل مدرک و دست بردن توی سند و...یه ایمیل بزنید KCC، بگین اشتباه شده و عذر خواهی کنید و فرم ها رو دوباره بفرستید. به همین راحتی. هر وقث هم عقد کردین ایمیل بزنین و بگین من ازدواج کردم اینم مشخصات همسرم و فرم هاش.
دوست عزيز من فكر ميكردم منظورتون در ثبت نام اوليه هست .حالا كه اين دو فرم بوده پس جواب سينام عزيز رو تاييد ميكنم.ضمن اينكه سعي بفرماييد با دقت و فكر و آرامش انجام دهيد.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
تشکر کنندگان: nina22 ، Negindav

1- اگر قصد ازدواج داريد و يا در رابطه اي هستيد كه فكر ميكنيد به زودي ممكن است به ازدواج بينجامد در ارسال فرمهاي سري اول عجله نفرماييد. شما هنوز زمان زيادي را براي تصميم گيري براي ازدواج و ارسال فرمها داريد پس با ارسال زود هنگام فرمها و يا با ازدواج سريع و بدون فكر خود را دچار مشكل نسازيد.از آن طرف هم اگر تصميم جدي براي ازدواج داريد هر چه سريعتر اقدام نموده و بعد از عقد فرمها را ارسال فرماييد.
2- ازدواج شما هيچ خطري را براي كيس فرد برنده ايجاد نميكند.طبق تجربه دوستان حتي شده كه در روز مصاحبه ويزاي يكضرب دريافت كرده‌اند. و همچنين مدت زمان كليرنس مانند ديگر كيسها قابل پيش‌بيني نيست.
3- اگر در ثبت نام اوليه در مورد وضعيت تاهل خود اطلاعاتي را ثبت كرده ايد كه حقيقت نداشته (مثلا با كسي دوست بود‌ه ايد و ميخواستيد به اميد خدا ازدواج كنيد ولي تحقق نيافته ) احتمال زياد كيس شما رد ميشود.
4- اگر همين شرايط پس از ارسال فرمهاي سري اول اتفاق افتاد دو راه هست يكي اينكه سريعا به كي سي سي ايميل بزنيد و فرمهاي خود را اصلاح كنيد و يا در محضر آشنا تاريخ عقد خود را عقبتر بزنيد كه مورد دوم به سختي توصيه ميشود.
5- اگر تا قبل از كارنت شدن عقد كنيد ميتوانيد به كي سي سي اطلاع داده و فرمهاي سري اول را آپديت نماييد و اطلاعات همسر را وارد نموده و پس از كارنت شدن در نامه دوم احتمال زياد از ايشان نيز نام برده ميشود و اگر نشد با نامه نگاري با سفارت مربوطه مشكل حل خواهد شد.
6- اگر بعد از كارنت شدن عقد نموديد پس از اطلاع به كي سي سي از اين مرجع به شما ايميل ميدهند كه مراتب به ما مربوط نيست و پرونده شما به سفارت ارسال شده است. در اين مقطع شما به سفارت ايميل زده و ازدواج خود را اطلاع ميدهيد و فرمهاي آپديت شده را ترجيحا ايميل مينماييد و پس از تاييد سفارت در صورتي كه سفارت مربوطه قبل از مصاحبه مدارك ميخواست تا 15 روز قبل مصاحبه كليه مدارك و موارد لازم را براي هر دو نفر كيس به همراه دو نسخه ترجمه قباله ازدواج به سفارت پست مينماييد.
7- اگر ازدواج شما كمي ديرتر از اين اتفاق بيفتد يعني سفارت براي فهميدن تغيير وضعيت تاهل شما وقت كافي نداشته باشد ممكن است كه مصاحبه شما دو نفر در يك روز نباشد.
8- اگر بعد از گرفتن ويزا ازدواج كنيد طبق گفته خود كي سي سي شما تا قبل از استفاده از ويزا و ورود به امريكا وقت داريد كه فرد را به كيس اضافه و عقد كنيد كه در اين صورت ويزاي شخص برنده باطل و مجددا براي هر دو نفر وقت مصاحبه در نظر گرفته ميشود.فقط در نظر گرفته شود كه مدت زمان باقيمانده بايد به قدري باشد كه پايان سپتامبر را پشت سر نگذارد.
9- اگر فرد برنده پس از استفاده از ويزا اقدام به ازدواج نمايد پرونده همسر ايشان وارد پروسه اي ميشود كه مدت زمان آن طبق روايات 3-4 سال ميباشد و در اين مدت معمولا به همسر اجازه داده نميشود كه حتي با ويزاي توريستي وارد امريكا شود.اين مورد از لحاظ روانشناسي توصيه نميگردد در عين حالي كه شدني است.
10- در روز مصاحبه كليه مداركي كه ميتواند رابطه شما را پيش از برنده شدن در لاتاري با هم نشان دهد با خود ببريد.(عكس سفر- بليط سفر- نامه- ايميلهاي رد و بدل شده-عكس مراسم ازدواج – پرينت تلفن و ...) حتي اگر بعد از برنده شدن در لاتاري با همسر خود آشنا شده ايد به شرط كه ازدواج شما حقيقي باشد خطري متوجه كيس نيست و عكس و موارد ديگر را به همراه داشته باشيد. احتمال زياد از نحوه آشنايي شما با يكديگر سوال ميشود .امكان دارد از دو نفر به طور جداگانه سوالاتي پرسيده شود لذا آمادگي لازم را داشته باشيد.
تلاش نمودم كه كليه سوالات و حالات مورد نظر را شرح دهم باشد كه مورد ابهامي براي پرسش در پيغام خصوصي باقي نماند و راهنمايي همگاني صورت پذيرد.
در آخر تاكيد ميشود كه ازدواج و مسايل مربوط به آن دست آخر يك تصميم شخصي محسوب ميشود و در برخي موارد هرگز نميشود نظر قطعي داد و بنده در زمينه مشاوره ازدواج و ديگر مسايل حقوقي مربوطه تخصصي ندارم.
خوشبخت باشيد.

تشکر کنندگان: shimoda ، sinamn ، nina22 ، hny67 ، j@vad ، asalkhan00m ، massi63 ، ali1985ir ، gema ، Mahmood129 ، A_A ، yasejavan ، AliReza.Sh ، fgh747
سینام جان،
من فرمی رو که اکتبر پر کردم، زدم متاهل در حالیکه به تازگی قصد عقد داریم. قصد ازدواج هم دارم. ولی مشکل تاریخ بوجود میـاد. من آشنا دارم که تاریخ رو برام عقب بزنه، ولی از 1-2 مورد نگرانم.
1- از روی سریال عقدنامه ممکنه مه لو برم؟
2- آیا میشه ایمیل زد و جریان رو توضیح داد و رفع اشکال کرد؟ (من نیت تقلب نداشتم. فکر می کردم اگه بزنم متاهل کارم گیر نمیکنه. در واقع یک اشتباه بوده فقط. به خدا)
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

تشکر کنندگان:
(2013-05-26 ساعت 12:01)Beowulf II نوشته:  سینام جان،
من فرمی رو که اکتبر پر کردم، زدم متاهل در حالیکه به تازگی قصد عقد داریم. قصد ازدواج هم دارم. ولی مشکل تاریخ بوجود میـاد. من آشنا دارم که تاریخ رو برام عقب بزنه، ولی از 1-2 مورد نگرانم.
2- آیا میشه ایمیل زد و جریان رو توضیح داد و رفع اشکال کرد؟ (من نیت تقلب نداشتم. فکر می کردم اگه بزنم متاهل کارم گیر نمیکنه. در واقع یک اشتباه بوده فقط. به خدا)

1-من به هیچ وجه این کار رو توصیه نمیکنم. نمیتونین با به وجود اومدن مشکل صورت مسئله رو پاک کنید. این روش توی جهان اول جواب نمیده.
2-البته که میشه. اولا شما با دست خودتون عدد 1 رو توی جای خالی نوشتین پس مسخره به نظر میاد که بگین اشتباها گزینه "متاهل" رو تیک زدم. باید بگین در درک منظور اون سوال دچار مشکل شدم و الان متوجه هستم که اشتباه جواب دادم و بعد هر کاری گفتن انجام بدین.

(2013-05-26 ساعت 11:19)Szsanazsz نوشته:  
1- اگر قصد ازدواج داريد و يا در راب......

ممنون از شما، به "لاتاری از آغاز تا پایان" اضافه شد.
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، j@vad
(2013-05-26 ساعت 14:08)sinamn نوشته:  
(2013-05-26 ساعت 12:01)Beowulf II نوشته:  سینام جان،

1-من به هیچ وجه این کار رو توصیه نمیکنم. نمیتونین با به وجود اومدن مشکل صورت مسئله رو پاک کنید. این روش توی جهان اول جواب نمیده.
2-البته که میشه. اولا شما با دست خودتون عدد 1 رو توی جای خالی نوشتین پس مسخره به نظر میاد که بگین اشتباها گزینه "متاهل" رو تیک زدم. باید بگین در درک منظور اون سوال دچار مشکل شدم و الان متوجه هستم که اشتباه جواب دادم و بعد هر کاری گفتن انجام بدین.

(2013-05-26 ساعت 11:19)Szsanazsz نوشته:  
1- اگر قصد ازدواج داريد و يا در راب......

ممنون از شما، به "لاتاری از آغاز تا پایان" اضافه شد.

سینام جان،
این مسئله جای ریسک نداره. از اینی که میگی مطمئن هستی؟ من اگه مورد رو گزارش کنم دیگه راه برگشتی ندارم. و کیس لو بره، کارم تمومه. تا حالا شده که گزارش این مورد جواب بده؟

تشکر کنندگان:
(2013-05-26 ساعت 15:25)Beowulf II نوشته:  سینام جان،
این مسئله جای ریسک نداره. از اینی که میگی مطمئن هستی؟ من اگه مورد رو گزارش کنم دیگه راه برگشتی ندارم. و کیس لو بره، کارم تمومه. تا حالا شده که گزارش این مورد جواب بده؟

لطفا سعی نکنید مسئولیت این کار را به من انتقال بدهید. شما در فرم دروغ نوشته اید. "اگر کیس شما لو برود" به خاطر اطلاعات غلط شما بوده نه به خاطر تلاش برای تصحیح کردن.

در این تاپیک مشابه سال 2013 بارها شده که افراد مجرد بعد از قبول شدن ازدواج کردن و همچنین ما از اعلان های خود وزارت خارجه و تاپیک های پارسال میدونیم که اگر اشتباهی در ارسال فرم( نه ثبت نام اولیه) وجود دارد. باید با KCC و اگر کارنت هستید با سفارت خودتان تماس بگیرید.

مسئله ی شما تلفیقی از دو مورد بالاست. Szsanazsz هم در پستشان ذکر کرده اند که تماس بگیرید و تصحیح کنید. در عین حال "به سختی توصیه میکنند" که تاریخ را عوض کنید. هر دو میدانیم تغییر تاریخ یک سند دولتی و یا دست بردن در سابقه های دولت بدون ذکر عمل و علت در سابقه و سند، قانونی نیست. حال تصمیم با خود شماست من با توجه به اطلاعات پارسال و متن های سفارت ها در مورد کیس شما نظر دادم. اگر در متن های من کلمه ی "باید" مشاهده کرده اید، بدانید که من شما را تشویق به هیچ کاری نمیکنم.

نقل قول:Family members refer only to your spouse and unmarried children who had not reached age 21 before you entered the lottery. If you have gotten married, or had additional children since entering the DV lottery, or your immediate family situation has changed, include notification of these changes by sending an updated Form DS-230 to the Kentucky Consular Center.
اگر از زمان ثبت نام ازدواج کرده اید و بچه دار شده اید یا وضعیت خانواده شما تغییر کرده این تغییرات را به همراه یک فرم به روز شده ی 230 برای KCC بفرستید.

در ضمن جای دیگری اشاره شدن که اگر یک یا چند اشتباه دارید به KCC ایمیل بزنید و اگ بیش از دو اشتباه دارید فرم های رو دوباره بفرستید. این یعنی برخلاف اطلاعاتی که زمان ثبت نام اولیه وارد کردین، میتوانید اطلاعات فرم های اولیه رو تا قبل از مصاحبه تغییر دهید.
تشکر کنندگان: nina22 ، Szsanazsz ، Beowulf II ، j@vad
- اگر بعد از كارنت شدن عقد نموديد پس از اطلاع به كي سي سي از اين مرجع به شما ايميل ميدهند كه مراتب به ما مربوط نيست و پرونده شما به سفارت ارسال شده است. در اين مقطع شما به سفارت ايميل زده و ازدواج خود را اطلاع ميدهيد و فرمهاي آپديت شده را ترجيحا ايميل مينماييد ....
دوستان بعد از کارنت شدن دیگه هر گونه تغییری رو باید به سفارت اعلام کنید و نیاز به ایمیل به KCC نیست چون خود دوستمون هم فرمودند که KCC میگه به ما مربوط نیست.
تو کیسهای لاتری هم من تا حالا از کسی نشنیدم جدا جدا مصاحبه صورت بگیره معمولا تو کیسهای ازدواج به ندرت اتفاق میوفته.
در کل اون چیزی که من متوجه شدم طرز فکر اونها با ما متفاوته اینجا ما فکر میکنیم همه همه چی رو دروغ میگن تا زمانی که خودمون ایمان پیدا کنیم مطلب حقیقت داره اونجا دست راستت رو میگیری بالا و قسم میخوری تمام چیزهایی که بیان کردی و نوشتی درسته و اونها هم تا خلافش ثابت نشه تو رو باور میکنن و فکر میکنند حقیقته.
در مورد ازدواج هم نگاهشون بسیار مثبته اون قسمتی هم که از شما مدارک برای اثبات میخوان خود ملت اینقدر حقه سوار کردند که مجبور به اینکار شدن.
اگه واقعا ریگی به کفش ندارید و قصد ازدواج دارید حتما اینکار رو انجام بدبد و از هیچ چیز هراس نداشته باشید هیچ تغییری تو کار شما پیش نمیاد.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: massi63

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان