کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
نوشته است: سینام جان،
من فرمی رو که اکتبر پر کردم، زدم متاهل در حالیکه به تازگی قصد عقد داریم. قصد ازدواج هم دارم. ولی مشکل تاریخ بوجود میـاد. من آشنا دارم که تاریخ رو برام عقب بزنه، ولی از 1-2 مورد نگرانم.
1- از روی سریال عقدنامه ممکنه مه لو برم؟
2- آیا میشه ایمیل زد و جریان رو توضیح داد و رفع اشکال کرد؟ (من نیت تقلب نداشتم. فکر می کردم اگه بزنم متاهل کارم گیر نمیکنه. در واقع یک اشتباه بوده فقط. به خدا

دوست گرامی شما اشتباهتون زمان ثبت نام تو ماه اکتبر بوده؟؟؟؟درست متوجه شدم؟؟؟یعنی زمان ثبت نام مجرد بودید زدید متاهل؟؟؟
اگه اینطوری باشه کیستون بی شک رد میشه .
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: sinamn
دوستان اگر مرتکب یکی از اشتباه هات بزرگ بشن کیسشون رده اولین چیزی که برای این امریکایی مهمه صداقته
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2013-05-26 ساعت 12:01)Beowulf II نوشته:  سینام جان،
من فرمی رو که اکتبر پر کردم، زدم متاهل در حالیکه به تازگی قصد عقد داریم. قصد ازدواج هم دارم. ولی مشکل تاریخ بوجود میـاد. من آشنا دارم که تاریخ رو برام عقب بزنه، ولی از 1-2 مورد نگرانم.
1- از روی سریال عقدنامه ممکنه مه لو برم؟
2- آیا میشه ایمیل زد و جریان رو توضیح داد و رفع اشکال کرد؟ (من نیت تقلب نداشتم. فکر می کردم اگه بزنم متاهل کارم گیر نمیکنه. در واقع یک اشتباه بوده فقط. به خدا)

پیداش کردم

شرایط دقیق مشابه شما. اینطور که معلومه یک کیس هم دو سال پیش بوده که رد شده.
این پست را بخوانید
تشکر کنندگان:
من توی چندتا پست آخر یه چیزایی رو سریع خوندم و سریع هم پاسخ میدم.من خودمم بعد از قبولی در لاتاری ازدواج کردم.
اینکه دوستمون موقع ثبت نام متاهل ثبت نام کرده ولی درواقع مجرد هستن و میخواهند در چند روز آینده عقد بکنن و خودشان هم میگن آشنا دارن میتونن تاریخ ازدواج رو روی عقد نامه عقب تر بزنند .این به هیچ عنوان مشکل ساز نیست
اما و فقط اما اگر متاهل ثبت نام کردن و نمیخواهند ازدواج کنن از نظر kcc این یه اشتباه بزرگ و دروغ محسوب میشه و هیچ راهی ندارین جز اینکه واقعا ازدواج کنین(ازدواجتون هم به قول خودتون تاریخش باید قبل از ثبت نامتون باشه)
ازدواج تا 2 هفته قبل از مصاحبه هیچ مشکلی رو ایجاد نمیکنه.هر چی تاریخ ازدواج به تاریخ مصاحبه نزدیکتر باشه روز مصاحبه بیشتر سوال پیچ میکنن وگرنه ازدواج مشکلی نداره.
دوست عزیزی که گفتین تا به حال کسی رو ندیدین که موقع مصاحبه جداشون نکردن .دوست خوبم من دوستی دارم که در ایروان جداشون کردن و به شدت با پسره بد برخورد کردن تا ببیینن هول میکنه لو بده ازدواج صوری بوده یا نه.در کل فقط مدارک میخوان که ثابت شه قبل ازدواج هم باهام بودین.
ما با اینکه 1 سال از ازدواجمون گذشت روز مصاحبه ازمون عکس خواستن
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، Judy Abbott 13 ، sinamn ، sasbk ، Saeedv13
خلاصه راهکارتون واسه کسایی که ازدواج نکردن ولی متاهل زده بودن چیه؟؟
من دوستم با زنش نامزد بودن ولی عقد نکرده بودن خوب باید متاهل رو موقع ثبت نام اولیه میزدن بعدش یک نفر از فامیلاشون فوت کرد و الان میخوان عقد کنن که بعد از جواب لاتاریه..الان راهکار شما چیه؟؟تاریخ عقد رو بندازن عقب؟؟؟
اونا نمیفهمن؟؟
شماره کیس : 2014AS0049$$ / تاریخ رویت قبولی: 1 می 2013
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ 2013
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب

تشکر کنندگان:
(2013-05-27 ساعت 09:41)armin_swimmer90 نوشته:  خلاصه راهکارتون واسه کسایی که ازدواج نکردن ولی متاهل زده بودن چیه؟؟
من دوستم با زنش نامزد بودن ولی عقد نکرده بودن خوب باید متاهل رو موقع ثبت نام اولیه میزدن بعدش یک نفر از فامیلاشون فوت کرد و الان میخوان عقد کنن که بعد از جواب لاتاریه..الان راهکار شما چیه؟؟تاریخ عقد رو بندازن عقب؟؟؟
اونا نمیفهمن؟؟
3- اگر در ثبت نام اوليه در مورد وضعيت تاهل خود اطلاعاتي را ثبت كرده ايد كه حقيقت نداشته (مثلا با كسي دوست بود‌ه ايد و ميخواستيد به اميد خدا ازدواج كنيد ولي تحقق نيافته ) احتمال زياد كيس شما رد ميشود.
در محضر آشنا تاريخ عقد خود را عقبتر بزنيد

دوست عزيز اين جواب رو از پستم در صفحه قبل كپي كردم.كم لطفي ميفرماييد كه مطالعه نميكنيد.

اونا نمیفهمن؟؟ اين قسمت رو كسي اينجا نيست كه تضميني بدهد!
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: sinamn ، aghaghia
دوستان اگه کسی با همسرش لاتار زد و برنده شد... بعد اینکه ریسیدن اونور مشکلی پیش اومد و خدایی نکرده خواستن که جدا بشن ، گیرین کارت ها باطل میشه ؟
باید با قوانین ایران جدا بشن یا آمریکا؟ لطفا به راهنمایی شفاف بکنید .
تشکر کنندگان:
با سلام.
سوالی داشتم امیدوارم که بتوانم جوابشو اینجا پیدا کنم.
من چند ماهی است با خانمی آشنا شده ام و قصد ازدواج با ایشان دارم. خواهر و شوهر خواهرشان در آمریکا دانشجو هستند و یکبار برای ایشان ویزای دعوتنامه ای فرستادند دبی که ظاهرا بدلیل نقص در مدارک رد شدند. ایشان همچنین 1 با ازدواج نا موفق داشته اند.
ازدواج با ایشان در این زمان و وارد کردن این ازدواج در فرمهای DS-230 و DSP-122 مشکلی برای اخذ ویزا بوجود می آورد؟
تشکر کنندگان: ani_sheiton
(2013-05-27 ساعت 23:29)h_s2108 نوشته:  با سلام.
من چند ماهی است با خانمی آشنا شده ام و قصد ازدواج با ایشان دارم. خواهر و شوهر خواهرشان در آمریکا دانشجو هستند و یکبار برای ایشان ویزای دعوتنامه ای فرستادند دبی که ظاهرا بدلیل نقص در مدارک رد شدند. ایشان همچنین 1 با ازدواج نا موفق داشته اند.
ازدواج با ایشان در این زمان و وارد کردن این ازدواج در فرمهای DS-230 و DSP-122 مشکلی برای اخذ ویزا بوجود می آورد؟
سلام دوست عزیز
تا اونجا که من میدونم ازدواج هیچ مشکلی در روند ویزاتون ایجاد نمیکنه
شما فرمها رو پرکنید ,و سند ازدواجتون و شناسنامه ها رو ترجمه کنید , همراه فرمها و عکسها و نامه ی قبولیتون بفرستید
فرم DSP-122فقط برا خودتون , فرم DS-230 هم برا خودتون و هم برا همسرتون
تشکر کنندگان: h_s2108 ، nina22 ، ani_sheiton ، Szsanazsz ، امین 13
(2013-05-27 ساعت 10:15)Szsanazsz نوشته:  
(2013-05-27 ساعت 09:41)armin_swimmer90 نوشته:  خلاصه راهکارتون واسه کسایی که ازدواج نکردن ولی متاهل زده بودن چیه؟؟
اونا نمیفهمن؟؟
3- اگر در ثبت نام اوليه در مورد وضعيت تاهل خود اطلاعاتي را ثبت كرده ايد كه حقيقت نداشته (مثلا با كسي دوست بود‌ه ايد و ميخواستيد به اميد خدا ازدواج كنيد ولي تحقق نيافته ) احتمال زياد كيس شما رد ميشود.
در محضر آشنا تاريخ عقد خود را عقبتر بزنيد

دوست عزيز اين جواب رو از پستم در صفحه قبل كپي كردم.كم لطفي ميفرماييد كه مطالعه نميكنيد.

اونا نمیفهمن؟؟ اين قسمت رو كسي اينجا نيست كه تضميني بدهد!

دوستمون کامل راهنماییتون کرده فقط من یک مورد براتون مثال بزنم که از برندگان پارسال بودن و دقیقا همین کار رو کردن یعنی یک محضر آشنا تاریخ عقد رو براشون عقبتر زد و الان هم چند ماهی هست که آمریکا هستن
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، ani_sheiton ، Judy Abbott 13
(2013-05-27 ساعت 23:29)h_s2108 نوشته:  با سلام.

خیر ازدواج و بچه دار شدن تاثیری در روند ازدواج نداره.و شما میتوانید تا 2هفته قبل از مصاحبه ازدواج کنید .منتها هر چه تاریخ ازدواج به تاریخ مصاحبه دورتر باشه خیلی بهتره و هر چه نزدیکتر باشه بیشتر گیر میدن_عکس از دوران دوستی یا مدارکی از قبیل پرینت تلفن یا ایمیل میخواهند و سوالات زیادی میپرسند که مطمعن شن شما ازدواج صوری نداشتی
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: shimoda
سلام به دوستان عزیز

یکی از دوستان که ازشون میخوام خودشون هم عضو مهاجرسرا بشن یه مشکلی داره که نمیدونه باید چیکار کنه

اون با یه دختر غیر ایرانی مدت زیادی است که دوسته حتی نامزد هم هست ولی اون دختر چون مسلمون نیست نمیتونه تو ایران هیچ عقدی انجام بده . خب اگه این بابا که موقع ارسال فرم ها مجرد زده بره تو سفارت کشور نامزدش و اونجا ازدواج کنه آیا اون مدارک رو میتونه بجای سند ازدواج ایران ارائه بده؟

با تشکر
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان:
(2013-05-28 ساعت 23:18)sysmaster نوشته:  سلام به دوستان عزیز

یکی از دوستان که ازشون میخوام خودشون هم عضو مهاجرسرا بشن یه مشکلی داره که نمیدونه باید چیکار کنه

اون با یه دختر غیر ایرانی مدت زیادی است که دوسته حتی نامزد هم هست ولی اون دختر چون مسلمون نیست نمیتونه تو ایران هیچ عقدی انجام بده . خب اگه این بابا که موقع ارسال فرم ها مجرد زده بره تو سفارت کشور نامزدش و اونجا ازدواج کنه آیا اون مدارک رو میتونه بجای سند ازدواج ایران ارائه بده؟

با تشکر

این مورد رو از سفارت (نه KCC) بپرسید بهتره. توی وبسایت وزارت خارجه امریکا شون نوشته که باید از دفتر اسناد در ایران صادر شده باشه.
اینجا رو بخونید
http://www.travel.state.gov/visa/fees/fe...l?cid=9217

اون دختر کجاییه؟ متولد کجاست؟
تشکر کنندگان: shimoda ، sysmaster
(2013-05-28 ساعت 23:40)sinamn نوشته:  
(2013-05-28 ساعت 23:18)sysmaster نوشته:  سلام به دوستان عزیز

با تشکر

این مورد رو از سفارت (نه KCC) بپرسید بهتره. توی وبسایت وزارت خارجه آمریکا شون نوشته که باید از دفتر اسناد در ایران صادر شده باشه.
اینجا رو بخونید
http://www.travel.state.gov/visa/fees/fe...l?cid=9217

اون دختر کجاییه؟ متولد کجاست؟

سلام ممنون از راهنمایی شما والا من دقیقا نمیدونم باید از دوستم بپرسم فکر کنم مال یکی از کشور های شوروی سابق .

خب با توجه به اینکه توی لینک های ذکر شده مدارک ازدواج ایران ملاک است حالا از نظر قانونی تو ایران میشه با یه فرد خارجی که مذهب غیر مسلمون داره ازدواج دائم کرد و اسمش تو شناسنامه بیاد؟
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان:
درود
از KCC پرسیده بودم که آیا میشه بعد از فرستادن فرم ها ازدواج کرد که این جواب رو فرستادن. متوجه شدم که مشکلی پیش نمیاد. فقط لطفا راهنماییم کنید که منظورش از خط اول چیه!
Thank you for your inquiry.

Fiancées or common law spouses cannot be listed as a beneficiary on DV cases.

Once you are legally married, you may add your spouse to the case.

To add a spouse, please submit the following to KCC once you are married:

· Copy of marriage certificate with English translation

· Forms DS 230 Part I & II for spouse

· Updated DS 230 Part I for the principal applicant

· Passport style photo of the spouse

If you need additional copies of the forms, photocopies are acceptable or you may download them at http://www.travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html
CN: 2014-80xx/ ANKARA>>>>>YEREVAN
تاريخ مصاحبه: 14 جولاي 2014
تعداد افراد كيس: 1 نفر
پرونده نياز به طي مراحل اداري دارد! Wink
آپديت: 15 جولاي
تشکر کنندگان: yasejavan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان