کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تولد فرزند بعد از قبول شدن در لاتاری
سلام خانم من دو ماهه بارداره احتمالا تاريخ مصاحبمون اذر ماه است تا اون موقع پنج ماهشه مي خواستم بدونم ايا بايد اعلام كنيم يا نه ؟در ضمن اين موضوع اثرى در نتيجه مصاحبمون داره يا نداره بايد چيكار كنيم لطفا راهنمايي كنيد ShyShyCool
كيس نامبر2014as00034xx،مشاهده قبولى 8مى،ارسال فرم هاى اوليه 17مى،نامه دوم 18دسامبر،مصاحبه هفته سوم فوريه ابوظبى ،دريافت ويزا؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi ، pari pariaaa
(2013-09-04 ساعت 00:17)Morteza1350 نوشته:  سلام خانم من دو ماهه بارداره احتمالا تاريخ مصاحبمون اذر ماه است تا اون موقع پنج ماهشه مي خواستم بدونم ايا بايد اعلام كنيم يا نه ؟در ضمن اين موضوع اثرى در نتيجه مصاحبمون داره يا نداره بايد چيكار كنيم لطفا راهنمايي كنيد ShyShyCool

روز مصاحبه اعلام کنید، تاثیر خاصی نداره، نه مثبت، نه منفی....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Morteza1350 ، behfaza ، noobnoobi
سلام دوستان. برادر من برنده 2014 هست و فرمهاش هم 3 ماه پیش فرستاده. تازگی صاحب فرزند شده. می دونم که باید فرمها رو آپدیت کنه و بفرسته . آیا نمونه ایمیلی هست که بدونه چی بنویسه ایمیل کنه و فرمها رو ضمیمه ایمیل بفرسته؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان: behfaza ، noobnoobi
(2013-09-11 ساعت 20:09)azri نوشته:  سلام دوستان. برادر من برنده 2014 هست و فرمهاش هم 3 ماه پیش فرستاده. تازگی صاحب فرزند شده. می دونم که باید فرمها رو آپدیت کنه و بفرسته . آیا نمونه ایمیلی هست که بدونه چی بنویسه ایمیل کنه و فرمها رو ضمیمه ایمیل بفرسته؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

نمونه مکاتبه رو ایـــــنـــــجـــــا می تونید پیدا کنید...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: noobnoobi
پست موقت

دوستانی که تمایل به شرکت در گردهمایی برندگان 2014 دارند به لینک زیر مراجعه کنند :

http://mohajersara.com/thread-6819-post-...#pid415251
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:
(2013-06-02 ساعت 05:46)3rip نوشته:  
(2013-05-15 ساعت 14:56)a.rahaa نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 13:36)a.rahaa نوشته:  سلام دوستان.
يه سوال: براي كسي كه نخواد واسه هميشه US زندگي كنه و هدفش گرفتن گرين كارت باشه فقط، در صورتيكه بخواد زمان تولد بچه اش رو براي مدتي كه US هست، برنامه ريزي كنه يعني دفعه اول كه ميره US كه احتمالا براي يه مدت 4-5 ماهه باشه، اونجا فرزندش متولد بشه كه بتونه شناسنامه آمريكائي براش بگيره، بايد چيكار كنه؟آيا اصلا همچين برنامه و فكري درست هست؟ اگه بخواد تولد فرزندش اونجا اتفاق بيفته، به نظرتون بايد چيكار كنه؟ ا

چرا هيچ كس جواب اين پست منو نداده؟ يعني كسي در اين زمينه هيچگونه اطلاعاتي نداره؟

منتظر راهنمائي هاتون هستم لطفا.

کار خاصی لازم نیست انجام بدید دوست من، همینکه فرزندتون در اینجا به دنیا بیاد خود به خود دارای شناسنامه آمریکایی میشه. درست مثل خود آمریکاییهایی که اینجا به دنیا میان

در همین آمریکاها هم میتونید از طریق دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن شناسنامه ایرانی فرزندتون رو هم بگیرید.
از دوست پیشکسوتمون یه سوال داشتم ، میخواستم بدونم هزینه بدنیا اومدنه بچه در امریکا حدودا" چقدره؟ (کل هزینه بیمارستان و دکتر و عمل)
دلا نزد کسی بنشین که او از دل خبر دارد
شماره کیس: ***2014AS0005 - سفارت : آنکارا - تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي - ویزا: امیدوارم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. میخواستم بدونم اگه ما با ویزای F1 یا ویزای کار بریم آمریکا و بعد اونجا بچه دار بشیم و برای بچمون پاسپورت آمریکایی بگیریم به خاطره بچمون بهمون گرین کارت میدن یا نه؟ اگر میدن چقدر طول میکشه؟ اگر نمیدن پس تکلیف بچه در صورتی که ویزای کار یا تحصیل ما تموم بشه چی میشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-09-22 ساعت 16:00)imanbaraty نوشته:  
(2013-06-02 ساعت 05:46)3rip نوشته:  
(2013-05-15 ساعت 14:56)a.rahaa نوشته:  
(2013-05-14 ساعت 13:36)a.rahaa نوشته:  سلام دوستان.
يه سوال: براي كسي كه نخواد واسه هميشه US زندگي كنه و هدفش گرفتن گرين كارت باشه فقط، در صورتيكه بخواد زمان تولد بچه اش رو براي مدتي كه US هست، برنامه ريزي كنه يعني دفعه اول كه ميره US كه احتمالا براي يه مدت 4-5 ماهه باشه، اونجا فرزندش متولد بشه كه بتونه شناسنامه آمريكائي براش بگيره، بايد چيكار كنه؟آيا اصلا همچين برنامه و فكري درست هست؟ اگه بخواد تولد فرزندش اونجا اتفاق بيفته، به نظرتون بايد چيكار كنه؟ ا

چرا هيچ كس جواب اين پست منو نداده؟ يعني كسي در اين زمينه هيچگونه اطلاعاتي نداره؟

منتظر راهنمائي هاتون هستم لطفا.

کار خاصی لازم نیست انجام بدید دوست من، همینکه فرزندتون در اینجا به دنیا بیاد خود به خود دارای شناسنامه آمریکایی میشه. درست مثل خود آمریکاییهایی که اینجا به دنیا میان

در همین آمریکاها هم میتونید از طریق دفتر حافظ منافع ایران در واشنگتن شناسنامه ایرانی فرزندتون رو هم بگیرید.
از دوست پیشکسوتمون یه سوال داشتم ، میخواستم بدونم هزینه بدنیا اومدنه بچه در آمریکا حدودا" چقدره؟ (کل هزینه بیمارستان و دکتر و عمل)
سلام من از دوستانم كه در امريكا زندگى مى كنن پرسيدم گفتن حدود ٢٠هزار دلار هزينه داره ولى اينم گفتن اونايي كه از طريق لاتاري مهاجرت مى كنن تا يه مدتى مي تونن از بيمه استفاده كنن
كيس نامبر2014as00034xx،مشاهده قبولى 8مى،ارسال فرم هاى اوليه 17مى،نامه دوم 18دسامبر،مصاحبه هفته سوم فوريه ابوظبى ،دريافت ويزا؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: pari pariaaa
(2013-07-20 ساعت 19:25)aghaghia نوشته:  
(2013-07-20 ساعت 13:43)ghafari88 نوشته:  
(2013-07-20 ساعت 13:36)bobo_ir نوشته:  سلام، همسر من در لاتاري 2014 با كيس نامبر حدود 5300 اكسپت شده. من و همسرم فرمهاي اوليه را پر كرديم و به همراه عكسها به كي سي سي فرستاديم - بر اساس شماره كيس نامبر و مقايسه با بولتن سال قبل احتمالا اسفند ماه زمان مصاحبه خواهد بود - ما قبلا تحت نظر پزشك قصد داشتيم فرزندي بياوريم ولي بعد از اعلام نتيجه لاتاري 2014 موقتا منصرف شده بوديم تا فرزندمان را در امريكا بياوريم - اواسط همين ماه (تير 92) متوجه شديم كه همسرم باردار است - در زمان مصاحبه همسرم حدودا در ماه آخر بارداري خواهد بود كه نمي دانيم نوزاد قبل از تاريخ مصاحبه بدنيا مي آيد يا بعد از آن! اگر نوزاد هنوز بدنيا نيامده باشد كه همسرم در سه ماهه آخر بارداري خواهد بود و امكان حركت كردن ندارد. اگر هم قبل از مصاحبه كودك متولد شود امكان مسافرت براي هر دوي آنها تا 45 روز پس از زايمان نيست! در هر صورت چه نوزاد و چه همسرم امكان مسافرت را نخواهند داشت.
اول اينكه تكرار اولين دوره (پس از 1 ماه) واكسن هپاتيت ما بيستم همين ماه بود كه همسرم با مشورت پزشك تزريقي انجام نداد و آخرين سري تزريقات ما بايد در بيستم آذر انجام ميشد كه امكان آن هم وجود ندارد....
دوم اينكه زمانيكه بتوانيم فرم 230 را براي كودك آماده كنيم حداقل ده تا 15 روز پس از تاريخ تولد (وقتي كه شناسنامه فرزند بدستمان برسد) خواهد بود. كه اين تاريخ پس از تاريخ مصاحبه است!
من قاطي كردم ... چه جوري ميشه كه اينجوري ميشه؟!!! چي كار كنم؟؟؟؟ كم كم دارم به اين فكر ميكنم كه قيد امريكا رو بزنم .... راهنمايي كنيد لطفا

سلام دوست عزیزم
اولا که قدم نوررسیده ( البته هنوز قدمش رو زمین نیومده ولی ایشالا صحیح و سالم میاد ) مبارک باشه. شیرینی ما فراموش نشه! Big Grin
دوما که نگران نباشید. همون خدایی که این چیزها رو برای شما خواسته تا همیشه همراهتونه.
شما می تونید بگذارید کارنتی ها که شروع شد و براساس وضعیت همسرتون تونستید برنامه ریزی حدودی بکنید، طی مکاتبه ای با KCC یا خود سفارت مربوطه اتون ( بسته به زمان ) درخواست بدید ( با توضیح شرایط ) وقت مصاحبتون رو عقب بندازن.
شما تا پایان سپتامبر سال 2014 فرصت دارید که ویزاتون رو بگیرید.
نگران نباشید و به خدا توکل داشته باشید.

ضمناً یادتون نره که بعد از تولد فرزندتون ( به امید خدا Smile ) باید فرم هاتون رو هم آپ دیت کنید. حالا بگذارید به وقتش اون رو هم راهنماییتون می کنند دوستان.

شاد و سالم باشید Smile

در تایید حرف دوستمون، باید بگم که شما میتونید مصاحبه تون رو 2-3 ماه عقب بندارین..
همسرتون لزومی نداره واکسنی بزنن جز واکسن هایی که باید در زمان بارداری تزریق کرد، بعد ار زایمان با پزشکشون مشورت کنید و واکسنها را شروع کنند...

گرچه اطلاعات زیادی برای راهنمایی ندارم اما تجربه خودم این بود :
وقتی خواستیم زمان مصاحبه خودمون رو به دلیل خیلی کوچیک بودن فرزندمون به تعویق بندازیم سایتی که می بایست برای این کار ازش استفاده می کردیم هیچ زمان خالی رو نشون نمی داد !!!! پس اگه می خواهید زمان مصاحبه رو تغییر بدید هر چه زودتر انجامش بدین فقط خیلی دیر نباشه(( که اگه مراحل کاریتون خیلی عقب بیفته ممکن است مثل ما یک جورهایی تو برزخ بمونید)) .ضمنا ما وقتی نتونستیم کوچولومون رو ببریم کلی مدارک پزشکی آماده کردیم که نشون می داد اون اصلا نمی بایست سفر بره و ضمن ترجمه وقتی زمان مصاحبه خودمون اون ها رو نشون دادیم اونها کاملا پذیرفتن و مراحل اداری مون از همون مصاحبه اول شروع شد یک وقت جدیدی دادن که نی نی رو بردیم و اون رو هم مصاحبه کردن Big Grin
Case :2013AS30XX
تعداد کیس : 2نفر (من و همسرم)+نی نی که بعدا اضافه شد Big Grin
تاریخ مصاحبه اول (بدون نی نی):March 25 , 2013 آنکارا
تاریخ مصاحبه دوم (بردن نی نی ) :Jun 3 , 2013 آنکارا
برگه صورتی در مصاحبه اول
کلیر :16 September
تحویل پاس به سفارت :24 September
ویزا : Sad
تشکر کنندگان: noobnoobi ، pari pariaaa
عذر میغام گرفتن پاسپورت واسه نوزاد محدودیت سنی داره یا نه؟آیا به محض آماده شدن شناسنامه میشه واسه پاسپورت اقدام کرد؟
case no=4xxx,abu dhabi
After the game, the king and the pawn go into the same box.
interview:18mar
updates:18mar,19mar,20mar,8jul,15jul(email),7aug,17aug,28aug
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 14:29)alimomen نوشته:  عذر میغام گرفتن پاسپورت واسه نوزاد محدودیت سنی داره یا نه؟آیا به محض آماده شدن شناسنامه میشه واسه پاسپورت اقدام کرد؟

تصور می کنم محدودیت سنی وجود نداشته باشه.
توی epolice.ir که چیزی ننوشتن.
می تونید زنگ بزنید به نزدیک ترین دفتر پلیس + 10 و ازشون بپرسید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: pari pariaaa
دوستانی که جدیدا عضو شدن و بعضا بعضی از دوستان قدیمی، چرا مشخصات کیستون رو در تاپیک خلاصه پیشرفت کار برندگان لاتاری 2014 اعلام نمی کنید و یا برای خانم وحدتی نمی فرستید؟! این جدول و تاپیک برای تخمین تعداد برندگان و رنج کیس نامبرهاست، لطفا همکاری کنید، حتی کسانی که عضو هستند و سوال نمی پرسند هم میتونند اطلاعاتشون رو بفرستند، این کار به همه ما کمک می کنه، دوستان 2013 خیلی در این مورد همکاری کردند، نمی دونم چرا دوستان 2014 مایل به همکاری نیستند!!!!!!!!!!!
پ.ن: دوستانی که نامه دوم دریافت کردن هم لطفا اطلاعاتشون رو برای خانم وحدتی بفرستند تا ایشون جدول رو آپدیت کنند، ممنون Smile
تشکر کنندگان: afshinghwink
(2013-10-01 ساعت 14:29)alimomen نوشته:  عذر میغام گرفتن پاسپورت واسه نوزاد محدودیت سنی داره یا نه؟آیا به محض آماده شدن شناسنامه میشه واسه پاسپورت اقدام کرد؟

گذرنامه، محدودیت سنی ندارد...

بله..میتونید ..ولی نهایتا دو تا سه هفته ممکنه طول بکشه.
حتما در زمان ثبت و گرفتن پاسپورت نوزاد رو ببرید.
تشکر کنندگان: studpk
باسلام مى خواستم راهنمايي كنيد كه اگه بعد ازگرفتن ويزا فرزند در ايران به دنيا بياد بايد چه جورى براى بچه تازه دنيا امده ويزا گرفت
تشکر کنندگان:
نه دوست عزیز هیچ محدودیت سنی نداره بچه من وقتی به دنیا اومد یه هفته بعدش با هزار بدبختی عکسش رو گرفتم و فرمهای درخواست پاسپورت رو پر کردم ورفتم پلیس +10 افسر نوزاد رو دید وکارهای پاسپورتش رو انجام داد و دو تا سه هفته بعد هم پاسپورتش اومد

تشکر کنندگان: Sam2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان