کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۴
با سلام به همگی. من از یکی از دوستام شنیدم که اعلام نتایج یکدفعه ای نیست و مرحله به مرحله اعلام می شه. با توجه به اینکه یکی از بچه های مهاجر سرا هم گفته بود که بعد از 9 روز که سایت بهشون not selected نشون می داد تو روز دهم یهو select شدن یه خورده به شک افتادم. حالا می شه باهاشون مکاتبه کنیم و بپرسیم که خیالمون راحت شه و تکلیفمون هم مشخص شه؟ اگه یکی این فداکاری رو بکنه خیلی خوبه ها!!
تشکر کنندگان: takpar1371 ، badbat ، parastoo mohajer ، Mehrnoosh_victor ، farshid232 ، ati100 ، KIMIA2005
دوستان عزيزم

يه چيز جالب براتون بگم اينكه زماني كه Confirmation Number و مشخصات خانمم رو وارد كردم اولش شوكه شدم چون صفحه قبولي اومد، دقت كه كردم ديدم قبولي يه بنده خدايي تو نيجريه است. باور كنيد تو كَلّم سيب زميني سبز شد، حتي صفحه رو Save كردم.
دوباره كه مشحصات وارد كردم Not Been Selected زده بود و چند بار آزمايش كردم. ولي نكته عجيب همين قبولي اين نيجريه اي است. به مهاجرسرا كه سر زدم مورد همين دوستمون رو ديدم كه خانمشون بعد از 9 روز جواب قبولي گرفته. راستش من هم با اين اتفاق كمي مشكوك شدم.
دوستان باتجربه اگه مورد مشابهي برخورد كردند، خوشحال ميشم به اشتراك بگذارند.
ممنون
با سلام خدمت دوستان خوبم در مهاجرسرا .در خصوص اینکه امسال خوش سانس نبودیم وجزو قبولی اولیه نبودیم بحثی نیست وقطعا" من نیز مثل خیلی از دوستان خوبم از امروز درفکرثبت نام برای سال آینده خواهم بود .براساس تصمیم آخرکنگره آمریکا از سال 2014 نحوه جذب مهاجرین به آن کشور قدری تغییر داشته ولازمه آشنایی با زبان انگلیسی در اولویت اول خواهد بود که باید دید که برای سال آینده حتی در صورت قبولی چه مدارکی برای زبان خواهند خواست ؟ دوستانیکه در این خصوص اطلاعاتی دارند خواهشمندم اطلاع رسانی نمایند ودر عین حال مانیز برای تقویت زبان انگلیسی از اکنون یک سال فرصت داریم .

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
(2013-05-03 ساعت 19:24)vahidansari نوشته:  براساس تصمیم آخرکنگره آمریکا از سال 2014 نحوه جذب مهاجرین به آن کشور قدری تغییر داشته ولازمه آشنایی با زبان انگلیسی در اولویت اول خواهد بود که ...........
آقا وحید میشه منبع رو معرفی کنی واسه این تغییرات ؟؟؟
برای 11 دهمین بار بازم برنده نشدم!
شاید از قیافم خوششون نمیاد ...
امیدوارم هممون طاقت شکستُ داشته باشیم.

(2013-05-03 ساعت 18:58)somayeh8159 نوشته:  با سلام به همگی. من از یکی از دوستام شنیدم که اعلام نتایج یکدفعه ای نیست و مرحله به مرحله اعلام می شه. با توجه به اینکه یکی از بچه های مهاجر سرا هم گفته بود که بعد از 9 روز که سایت بهشون not selected نشون می داد تو روز دهم یهو select شدن یه خورده به شک افتادم. حالا می شه باهاشون مکاتبه کنیم و بپرسیم که خیالمون راحت شه و تکلیفمون هم مشخص شه؟ اگه یکی این فداکاری رو بکنه خیلی خوبه ها!!

من چند سالی که اینجا هستم اصلا همچین چیزیُ ندیدم اما فقط چند موردی بود که سالهای قبل که نامه هم پست میکردن،
بعضی ها نامه برنده شدن میگرفتن اما تو سایت میزد که قبول نشدن!

بنظرم شما یه چند روز صبر کنین بعدا دوباره چک کنین یا اگر عجله دارین با KCC تماس بگیرین.
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: babak82 ، گل نهال ، badbat ، senterstar ، somayeh8159 ، jayjay ، KOUROSHAVIN ، farshid232 ، KIMIA2005
سلام دوستان یه سوال کوچولو داشتم ، بچه‌های قدیمی‌ عضو انجمن چرا آمار قبولیشون خیلی‌ کمه !!! اکثر قبولیهای ۲۰۱۴ تو می ۲۰۱۳ ثبت نام کردند یعنی‌ اکثرا اعضای جدیداً ، جریان چیه؟؟؟

(2013-05-03 ساعت 19:31)reza6966 نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 19:24)vahidansari نوشته:  براساس تصمیم آخرکنگره آمریکا از سال 2014 نحوه جذب مهاجرین به آن کشور قدری تغییر داشته ولازمه آشنایی با زبان انگلیسی در اولویت اول خواهد بود که ...........
Wink
http://swampland.time.com/2013/05/01/mar...the-house/

http://forums.immigration.com/showthread...ants/page7
[font=Tahoma]خدایا آسمونت چه مزه ایه؟ما که همش زمین خوردیم ![/font]
تشکر کنندگان: babak82 ، vahidansari ، Nightsky007 ، گل نهال ، badbat ، KOUROSHAVIN ، farshid232 ، KIMIA2005
من ناراحت شدم ازینکه برنده نشدم ولی خیلی زیاد نبود چون خودش یه فرصتیه واسه تقویت بیشتر زبان و اندوختن دلار ولی خداییش اگه 2 بار دیگه هم شرکت کنم و برنده نشم ناراحت میشم. الان که برنده نشدیم پس بزنیم تو کار تقویت زبان و پول جمع کردن تا اگه یه موقع برنده شدیم چنتمون پر باشه.

(2013-05-03 ساعت 18:58)somayeh8159 نوشته:  با سلام به همگی. من از یکی از دوستام شنیدم که اعلام نتایج یکدفعه ای نیست و مرحله به مرحله اعلام می شه. با توجه به اینکه یکی از بچه های مهاجر سرا هم گفته بود که بعد از 9 روز که سایت بهشون not selected نشون می داد تو روز دهم یهو select شدن یه خورده به شک افتادم. حالا می شه باهاشون مکاتبه کنیم و بپرسیم که خیالمون راحت شه و تکلیفمون هم مشخص شه؟ اگه یکی این فداکاری رو بکنه خیلی خوبه ها!!

من که هر روز دارم چک میکنم Cool حتی اون دوستمونم نمیگفت بازم هر روز چک میکردم این لاتاریه دیگه کسی چمیدونه واقعا چه سیاستی پشت نحوه اعلام برنده ها و چیزای دیگه هست. به شما هم پیشنهاد میکنم هرزگاهی یه چک کن ضرر که نداره. در کل باختو قبول کردم اما بیخیال نمیشم Rolleyes
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
(2013-05-03 ساعت 16:40)ipedram نوشته:  برای من که چک کردم ،نوشته :
[عکس: 91697268329187575483.png]
فکر برای بقیه هم باید همینو گفته باشه

"at this time " می تونه به این مفهوم باشه که هنوز امیدی هست .

این "time" هم میتونه به مفهوم "لاتاری 2014" باشه که یعنی دیگه تموم ! Sad
یا می تونه به مفهوم "اول می" باشه که خب امیدوار کننده هست Cool

سال های گذشته هم همین جوری می نوشت ؟

در مورد این جمله at this time باید بگم که معنیش میشه" اینبار یا ایندفعه " یعنی شما اینبار برنده نشدید.و معنیش نمی تونه اونی باشه که شما مدنظرتون است.بچه ها کلا بی خیال بشین.بیش از این خودتونو درگیر نکنید.تنها کاری که میکنید اینه که هر هفته یا 10 روز چک کنید همین.دیگه بیشتر از این بهش فکر نکنید.تا ببینیم اکتبری هم هست یا نه.چون اگه افراد زیادی مراجعه نکنن خب اصولا منطقی اینه که دوباره اعلام کنن حتی با وجود اینکه اینبار 125000 نفر اعلام کردند.امان از دست آدمایی که تا چند کیلومتری خونه شون نرفتن میان لاتاری ثبت نام میکنن امان از دست آدمای جوگیر
در مورد اینکه یکی بعد 9 روز چک کردن دیده قبول شده خیلی نادره با این وجود که دو مورد وجود داشت یکی 9 می یکیم 4 می
از دوستان نمیشه کسی به KCC ایمیل بزنه و اطلاعات کامل رو بپرسه تا اینهمه شبهات از بین بره؟
البته بنده خودم ایمیل زدم ولی کسی پاسخی به ما نداد
نشد : 2013-2014-2015-2016-2017-2018-2019-2020-2021-2022
بازم نمیشه: 2023
تاآخرش همینه
چیزای خوب به ما نیومده
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، somayeh8159 ، KOUROSHAVIN ، KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 19:31)reza6966 نوشته:  

با تشکر از توجه دوستان محترم منبع خبر در ارسال دوستان آورده شده است ودر آرشیو bbcهم موجود است وخبر را من خودم بدون واسته ونقل از کسی شنیدم

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، senterstar ، jayjay ، KOUROSHAVIN ، KIMIA2005
نقل قول:در مورد این جمله at this time باید بگم که معنیش میشه" اینبار یا ایندفعه " یعنی شما اینبار برنده نشدید.و معنیش نمی تونه اونی باشه که شما مدنظرتون است.بچه ها کلا بی خیال بشین.بیش از این خودتونو درگیر نکنید.تنها کاری که میکنید اینه که هر هفته یا 10 روز چک کنید همین.دیگه بیشتر از این بهش فکر نکنید.تا ببینیم اکتبری هم هست یا نه.چون اگه افراد زیادی مراجعه نکنن خب اصولا منطقی اینه که دوباره اعلام کنن حتی با وجود اینکه اینبار 125000 نفر اعلام کردند.امان از دست آدمایی که تا چند کیلومتری خونه شون نرفتن میان لاتاری ثبت نام میکنن امان از دست آدمای جوگیر
در مورد اینکه یکی بعد 9 روز چک کردن دیده قبول شده خیلی نادره با این وجود که دو مورد وجود داشت یکی 9 می یکیم 4 می

خب دوست عزیز " اینبار یا ایندفعه " یعنی "کل قرعه کشی 2014 " یا فقط " اول می " ؟؟!!
برای قرعه کشی گرین کارت 2014 انتخاب نشدیم (یعنی بی خیال امسال بشیم) یا نه، تو دور اول از قرعه کشی امسال انتخاب نشدیم (و هنوز احتمال داره که بشیم) !

Wink
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، KOUROSHAVIN ، KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 22:29)ipedram نوشته:  
نقل قول:در مورد این جمله at this time باید بگم که معنیش میشه" اینبار یا ایندفعه " یعنی شما اینبار برنده نشدید.و معنیش نمی تونه اونی باشه که شما مدنظرتون است.بچه ها کلا بی خیال بشین.بیش از این خودتونو درگیر نکنید.تنها کاری که میکنید اینه که هر هفته یا 10 روز چک کنید همین.دیگه بیشتر از این بهش فکر نکنید.تا ببینیم اکتبری هم هست یا نه.چون اگه افراد زیادی مراجعه نکنن خب اصولا منطقی اینه که دوباره اعلام کنن حتی با وجود اینکه اینبار 125000 نفر اعلام کردند.امان از دست آدمایی که تا چند کیلومتری خونه شون نرفتن میان لاتاری ثبت نام میکنن امان از دست آدمای جوگیر

خب دوست عزیز " اینبار یا ایندفعه " یعنی "کل قرعه کشی 2014 " یا فقط " اول می " ؟؟!!
برای قرعه کشی گرین کارت 2014 انتخاب نشدیم (یعنی بی خیال امسال بشیم) یا نه، تو دور اول از قرعه کشی امسال انتخاب نشدیم (و هنوز احتمال داره که بشیم) !

Wink

کل قرعه کشی 2014 منظورشه چون قبل at this time نوشته electronic diversity visa program حرفی از 1 می نزده
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، mehrdad_dgmax ، ipedram ، mavarfan ، KOUROSHAVIN ، KIMIA2005
(2013-05-03 ساعت 22:55)Hadi_20 نوشته:  
(2013-05-03 ساعت 22:29)ipedram نوشته:  

Wink

کل قرعه کشی 2014 منظورشه چون قبل at this time نوشته electronic diversity visa program حرفی از 1 می نزده
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوستان این تجربه بچه‌های ۲۰۱۳ هست که تو ماه اکتبر ۲۰۱۲ با این بازی با کلمات در سایت dv حسابی‌ برخورد کرده بودند ، نتیجه این بود که مرحله دوم پارسال اصلا چنگی به دل‌ نزد که نزد،فکر نکنم بیش از ۱۰ نفر در اکتبر بیشتر تو مهاجر سرا اعلام قبولی کرده باشند،جالبش این بود که نتیجه ۲۲ اکتبر اعلام شده بود بعد واسه ردیها می‌نوشت احتمالا اگه قبول نشدید در اول اکتبر دوباره قرعه‌کشی میشود !!!!(معروف شد به ایرانی‌ بازی در kcc) پس اگه در زمانی‌ دیگه چک کردین نتیجه مثبت بود که مبارکه و اگه منفی‌ هم بود ، بود. اونها به کسی‌ تعهد ندادن که حتا جواب درست ودرمونی بدن!!!

ضمنا از مدیران ارشد مهاجرسرا درخواست دارم حالا که ما هر سال سرو کارمون تو این تاپیک گفتگوی مرتبط با.... هست سرقفلیشو لطفا به من بدن چون ما ظاهراً موندگاریمBig GrinBig GrinBig Grin
[font=Tahoma]خدایا آسمونت چه مزه ایه؟ما که همش زمین خوردیم ![/font]
تشکر کنندگان: malmal ، ipedram ، jayjay ، KOUROSHAVIN ، farshid232 ، KIMIA2005
من یه خبر دارم.واقعیتش من از طریق یکی از شرکت ها اقدام به ثبت نام کردم حالا به این شرکت متنی فرستارم که آیا مرحله دومی در کار است یا نه این متن رو برام فرستادن

کد:
Ba salam,

Ta mahe july 2013 bayad morataban check kard ke esmha daomadand ya na chunke be tadrij mamolan elam khahand shod natayej.

یعنی اینکه باید هی چک کرد معمولا نتایج به مرور گذاشته میشه اینطور که میگن.البته نمیدونم به حرف شرکت چقدر باید استناد کرد.
ولی چرا به مرور گذاشته میشه؟شاید اینا می خوان بدونن کیا واقعا پیگیر هستند و کیا اصلا سراغ کیسشون نمیرن و اینجوری بخوان یه تفاوتی قائل بشن.نظر شما چیه؟
تشکر کنندگان: takpar1371 ، senterstar ، badbat ، Mehrnoosh_victor ، somayeh8159 ، farshid232 ، KIMIA2005
ایمیل زدم به KCC دیروز ، الان جواب داد !‌ ! چه جوابی هم داد‌ ! :|

Thank you for your inquiry.

KCC is not authorized to assist you with this issue.

Denise

Support Contractor - Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، ali_am76 ، reza6966 ، takpar1371 ، malmal ، feligoli ، farshid232 ، KIMIA2005 ، مسافر تنها

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان