کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۴
اين تاپيك براي گفتگوهاي مربوط به اعلام نتايج لاتاري 2014 ايجاد شده است.
لطفا نظرات تحليلي خود را اينجا بنويسيد.

توجه داشته باشید که این تاپیک از نظر محتوا با تاپیک شمارش معکوس اعلام نتایج لاتاری 2014 متفاوت است. بنابراین لطفا مطالب جدی و در خور توجه خود را اینجا بنویسید.
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
به همه دوستانی که خودشون یا خانوادشون برنده شدن تبریک می گم.

بخصوص به شیمودای عزیز به خاطر مادرشون و گلچین عزیز به خاطر خواهرشون.

ولی متاسفانه از بین دوستان و خانواده های من و خانم هیچکدام تا الان برنده نشدند و این تعداد پایین قبولی ها یه خورده عجیبه.

من به هیچ عنوان فکر نمی کنم اونها سهمیه ایران رو کم کرده باشن بلکه ۲ احتمال دیگه رو قوی تر می دونم.

۱- به علت موجی که در جامعه پس از اعلام تعداد زیادی از ایران در سال ۲۰۱۳ به وجود اومد تعداد ثبت نامی ها خیلی زیاد بوده و افراد بسیاری بدون داشتن اطلاعات و انگیزه کافی در لاتاری شرکت کردن و به همین دلیل تعداد قلیلی از بچه های مهاجرسرا در قبولی ها بودن.

۲- کی سی سی در ادامه تجربه سال گذشته و برای جلوگیری از شلوغی تعداد اندکی از برندگان رو اعلام کرده و ممکنه در ماههای اتی به این تعداد اضافه بشه

* من در یکی از پستهای ۲۰۱۴ ایها خوندم کسی که خواهرش قبول شده بود گفت در نامه قبولی تعداد انتخاب شده ها رو ۱۲۵۰۰۰ نفر زدن، حالا خانم شیمودا می شه لطفا این خبر رو تایید یا رد کنید چون اگه درست باشه خبر خوبیه برای ماها.

** من می خواستم این پست رو در تاپیک ۲۰۱۴ بزارم ولی قفل شده بود اگه جای مناسبی براش سراغ دارید شیفتش کنید چون یه خورده بوی مهاجرتی می ده.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
(2013-05-02 ساعت 03:10)mrr777 نوشته:  به همه دوستانی که خودشون یا خانوادشون برنده شدن تبریک می گم.

ولی متاسفانه از بین دوستان و خانواده های من و خانم هیچکدام تا الان برنده نشدند و این تعداد پایین قبولی ها یه خورده عجیبه.

من به هیچ عنوان فکر نمی کنم اونها سهمیه ایران رو کم کرده باشن بلکه ۲ احتمال دیگه رو قوی تر می دونم.

۱- به علت موجی که در جامعه پس از اعلام تعداد زیادی از ایران در سال ۲۰۱۳ به وجود اومد تعداد ثبت نامی ها خیلی زیاد بوده و افراد بسیاری بدون داشتن اطلاعات و انگیزه کافی در لاتاری شرکت کردن و به همین دلیل تعداد قلیلی از بچه های مهاجرسرا در قبولی ها بودن.

۲- کی سی سی در ادامه تجربه سال گذشته و برای جلوگیری از شلوغی تعداد اندکی از برندگان رو اعلام کرده و ممکنه در ماههای اتی به این تعداد اضافه بشه

* من در یکی از پستهای ۲۰۱۴ ایها خوندم کسی که خواهرش قبول شده بود گفت در نامه قبولی تعداد انتخاب شده ها رو ۱۲۵۰۰۰ نفر زدن، حالا خانم شیمودا می شه لطفا این خبر رو تایید یا رد کنید چون اگه درست باشه خبر خوبیه برای ماها.

** من می خواستم این پست رو در تاپیک ۲۰۱۴ بزارم ولی قفل شده بود اگه جای مناسبی براش سراغ دارید شیفتش کنید چون یه خورده بوی مهاجرتی می ده.
ممنون mrr777 عزیز
این یه قسمت از متن نامه است
Approximately 125,000 individuals were registered for further processing.
این پستها رو انتقال می دم
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
(2013-05-02 ساعت 03:10)mrr777 نوشته:  این تعداد پایین قبولی ها یه خورده عجیبه.

نامه قبولی تعداد انتخاب شده ها رو ۱۲۵۰۰۰ نفر زدن

خیلی تعداد قبولی های کم هست :

shimoda (مادر)
ali_am76 (خواهر)
2014 families lottery winners (پدر)
ghafari88 (همسر)
sebtic
ehsan1095 (خواهر)
lottery_23 (دختر خاله)
mtcanada
mjarim (همسر)
arshin (دوست)
sayeh20 (دوست)
mgolchin13 (خواهر خانم)

اون 125000 تا چیه ؟؟؟
(2013-05-02 ساعت 03:10)mrr777 نوشته:  به همه دوستانی که خودشون یا خانوادشون برنده شدن تبریک می گم.

منم با نظر شما تا حدودی موافقم
از تعداد شرکت کنندگان امسال اطلاع ندارم که مقایسه کنیم
ولی به صورت تقریبی امسال خیلی ها رو شنیدم که شرکت کردن
جامعه آماری که ما تو مهاجرسرا داریم خیلی بزرگ نیست شاید 1000 نفر تا اینجا شرکت کننده از فردا که قبولی ها با سرچ میرسن به اینجا و کم کم عضو میشن میشه به یک نتایجی رسید
گویا سال قبل در پایین صفخه کیس هایی که قبول نشدن می نوشت که کانفرمیشن رو نگه دارین برای سری بعد ولی امسال اشاره نکرد
البته مطمئن نیستم شاید امسالم نوشته و من دقت نکردم
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-05-02 ساعت 03:19)shimoda نوشته:  

ممنون mrr777 عزیز
این یه قسمت از متن نامه است
Approximately 125,000 individuals were registered for further processing.
این پستها رو انتقال می دم

این نشون می ده که درصد کمی از ۱۰۰۰۰۰ نفر اعلام شده در سال ۲۰۱۳ برای مراحل بعد اقدام کردند و اونها تصمیم گرفتن امسال ۲۵۰۰۰ نفر بیشتر بگیرند تا این مشکل رو حل کنن و این خبر خوبیه برای دوستان ۲۰۱۳ ای که هنوز کارنت، مصاحبه یا کلیر نشدن.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
در سایت نوشته کامفرمیشن نامبر هاتون رو نگه دارید
پس نگه دارید امکان داره دو ، تا چند ماه اینده سری دوم برندگان هم اعلام کنن البته امکان داره قطعی نیست. Smile
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
امسال بر خلاف سال های قبل بدون کوچکترین شلوغی سایت اعلام نتایج باز میشد و میشد توی ثانیه های اول هم چک کرد
البته من 5 دقیقه زودتر از 8:30 هم چک کردم و جواب ها روی سایت بود
با سلام به تمام دوستان
یه سوال داشتم
من کیس نامبرم 2014ََAS000076xx

سوال من اینه که معمولا تو سال های اخیر تا چه شماره کیس نامبری (توی آسیا) کارنت می شه و آیا شانسی واسه من هست؟ ممنونم
(2013-05-02 ساعت 03:42)نیما6446 نوشته:  با سلام به تمام دوستان
یه سوال داشتم
من کیس نامبرم AUS000076xx

سوال من اینه که معمولا تو سال های اخیر تا چه شماره کیس نامبری کارنت می شه و آیا شانسی واسه من هست؟ ممنونم

فکر نمیکنم حساب کتاب خاصی وجود داشته باشه که بشه گفت مثلا تا فلان کیس نامبر کارنت میشه. ولی من بین بچه های سالهای قبل کیس نامبر بالای 7000 زیاد دیدم که ویزاشونم گرفته باشن.نگرانی به دلتون راه ندین، قسمت اصلی ماجرا رو پشت سر گذاشتین
"آدمی ساخته افكار خويش است، فردا همان خواهد شد كه امروز می انديشيده."
(موریس مترلینک)
یه سوال داشتم

سوال من اینه که معمولا تو سال های اخیر تا چه شماره کیس نامبری (توی آسیا) کارنت می شه و آیا شانسی واسه من هست؟ ممنونم

دوست عزیز، تبریک می گم شانس اصلی رو اوردین و برای مراحل بعد نگران نباشید چون الان کیس نامبرهای مشابه شما در ۲۰۱۳ در حال رفتن به مصاحبه هستند.
یه سوال داشتم

ما اینجا هستیم برای هفته آینده با کیس نامبری که میبینی امیدوارم که کارنت میشیم
تنها کاری که میکنید با خونسردی تمام و با دقت فرم ها رو پر کنید اصلا هم عجله نکنید اطلاعاتتون هم توی تاپیک ویزای گوناگونی وارد کنید
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
(2013-05-02 ساعت 03:21)reza6966 نوشته:  
(2013-05-02 ساعت 03:10)mrr777 نوشته:  این تعداد پایین قبولی ها یه خورده عجیبه.

نامه قبولی تعداد انتخاب شده ها رو ۱۲۵۰۰۰ نفر زدن

خیلی تعداد قبولی های کم هست :

shimoda (مادر)
ali_am76 (خواهر)
2014 families lottery winners (پدر)
ghafari88 (همسر)
sebtic
ehsan1095 (خواهر)
lottery_23 (دختر خاله)
mtcanada
mjarim (همسر)
arshin (دوست)
sayeh20 (دوست)
mgolchin13 (خواهر خانم)

اون 125000 تا چیه ؟؟؟

بچه ها من فکر میکنم خیلی هم کم نبودن تعداد قبولی ها. من دقت کرده م که بچه های سالهای قبل اکثراً دوم مِی به بعد عضو سایت شده بودن، و این یعنی اینکه تقریباً اکثرشون بعد از دیدن نتیجه ی قبولی و احتمال سرچ گوگل به اینجا رسیده بودن، بچه هایی که خیلی قبلتر از قبولیشون عضو سایت شده بودن تعدادشون کم بود (حداقل توی پروفایلهایی که من نگاه میکردم).این بار هم دقیقاً مثل دفعات قبله. و البته مساله ی دیگه ای که هست هم اینه که خیلی از بچه ها دیر به دیر به مهاجرسرا سر میزنن و خیلیهاشون هم ممکنه هنوز سایت لاتاری رو هم حتی چک نکرده باشن. الان یکمی برای قضاوت زوده هنوز
"آدمی ساخته افكار خويش است، فردا همان خواهد شد كه امروز می انديشيده."
(موریس مترلینک)
دوستان من سالهای پیش نبودم ، اما همه چیز برام خیلی عجیبه
سایت راحت باز شد ، تعداد برنده ها انقدر کمه .....
نمیدونم
مرحله دوم هم که میگن مشخص نیست باشه ! همین تعداد کم کافیه براشون یعنی؟؟؟؟
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
در موزد اینکه دوستان میگند موقع دیدن نتایج نگفته که کانفرمیشن رو تا اکتبر نگه دارید دلیل نمیشود دو مرحله ای نباشه پس اون جمله که تقریبا 6 7 ماه رو سایتشون نقش بسته بود چیه؟یعنی اون جمله الکی زدن و حالا دقیقا موقع اعلام نتایج پشیمون شدند اگه پشیمون میشدند اون جمله رو زودتر حذف میکردن.
راستی من یه سوال دارم 2013 ها میگن موقعی که انتخاب نشده بودیم تو همون صفحه هم میگفت کانفرمیشن رو تا اکتبر نگه داریدقبل اعلام نتایجم جایی تو سایتشون زده بودند همچین چیزی؟
در ضمن ممنون از مدیریت که این تاپیکو ایجاد کردند خیلی خوب شد باعث میشه که دوستان شمارش معکوس بازم دورهم باشیم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان