کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سيستم جديد وقت دهي سفارت هاي آمريكا و سايت http://usvisa-info.com
(2013-11-20 ساعت 20:15)itex نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 16:30)shariaty نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 17:43)itex نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 16:58)shariaty نوشته:  سلام
کیس من ازدواجی است و مصاحبه آنکارا دیروز بود.
یک سری نواقص زدند که امروز باز بردم سفارت دیگه چیزی نگفت و فقط مدارک جدید رو به علاوه پاسپورت گرفت از من گفت اگر رفع نواقصت رو اوکی بدند پاست با ویزا میاد پست اگر نه که پاسه خالی و همین فرم نواقص میاد پست.
حالا بگذریم مسئله اینه که من تو این سایت CSC اصلا پرداختی نداشتم (چون از آمریکا انجام شده بود) و زمان مصاحبه هم تنظیم نکردم (چون خود سفارت با برگه به من اعلام کرده بود). حالا این که هر سری لاگین می کنم این داد می زنه بیا وقت سفارتتو بگیر بماند. می خوام بدونم الان از کجا باید بفهمم که پاسپورتم رفته پست و آماده تحویل به منه ؟ چون هیچ کجای این سایت جایی نیست که فکر کنم قراره آپدیت بشه ! خیلی استاتیک و اطلاع رسانی واره !!

این سایت فقط برای تعیین محل ارسال هستش و نیازی نیست پرداختی انجام بشه. بعد از ارسال بسته از سفارت وارد CSC بشین نوشته که بسته شما ارسال شده. توی CEAC هم میتونین چک کنین که اگر ویزا دادن issued شده یا نه.
اگر هنوز روشن نیست بگین بیشتر توضیح بدم.

ممکنه بفرمایید این CEAC چقدر به روزه ؟ یعنی از زمانی که ویزا ایجاد می شه دقیقا اینجا نشون می ده یا با تاخیره ؟ دقیقا می خوام بدونم اگر وضعت پاسپورت من آماده تحویل باشه ولی این CEAC نگه که ویزات اوکیه یعنی پاسپورت خالی بدون ویزا ؟؟

سایت CEAC بروز هستش و اگر هم تأخیر داشته باشه در حد چندساعت هستش. اگر شما issued بشین یعنی ویزای شما صادر شده، اگر پاسپورت شما ارسال بشه و در CEAC هنوز AP باشین به احتمال زیاد متأسفانه پاسپورت شما خالی میاد.

در مورد سایت usvisa-info: وقتی وارد میشین (با وارد کردن شماره پاسپورت و...) بالای صفحه یک کادری هست که Waybill Number یا همون کد ردگیری داخلش نوشته شده روی شماره که کلیک کنین، به سایت ptt هدایت میشین که نوشته الان مرسوله شما کجا قرار داره. اگر این شماره نمایش داده نمیشه مرسوله شما ارسال نشده هنوز.
با این حال شما بعد از 2 روز اگر خبری نشد، حتماً به پست سر بزنین و بگین که اومدین خبر بگیرین، باهاتون همکاری میکنن

مدرک خاصی معمولاً در پست از شما نمیخوان ولی با این حال اگر مدرک شناسایی دارین به همراه ترجمه ببرین و کد Waybill Number هم فراموش نشه.

سه شنبه صبح پاس من رو گرفتن . الان پنجشنبه شبه و هنوز اون شماره Waybill Number نیومده برای من. وضعیت CEAC هم AP ئه . این طبیعیه ؟
بدون اون شماره من اصلا رفتن و پیگیریم از پست تاثیری داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
(2013-11-21 ساعت 11:53)shariaty نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 20:15)itex نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 16:30)shariaty نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 17:43)itex نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 16:58)shariaty نوشته:  سلام
کیس من ازدواجی است و مصاحبه آنکارا دیروز بود.
یک سری نواقص زدند که امروز باز بردم سفارت دیگه چیزی نگفت و فقط مدارک جدید رو به علاوه پاسپورت گرفت از من گفت اگر رفع نواقصت رو اوکی بدند پاست با ویزا میاد پست اگر نه که پاسه خالی و همین فرم نواقص میاد پست.
حالا بگذریم مسئله اینه که من تو این سایت CSC اصلا پرداختی نداشتم (چون از آمریکا انجام شده بود) و زمان مصاحبه هم تنظیم نکردم (چون خود سفارت با برگه به من اعلام کرده بود). حالا این که هر سری لاگین می کنم این داد می زنه بیا وقت سفارتتو بگیر بماند. می خوام بدونم الان از کجا باید بفهمم که پاسپورتم رفته پست و آماده تحویل به منه ؟ چون هیچ کجای این سایت جایی نیست که فکر کنم قراره آپدیت بشه ! خیلی استاتیک و اطلاع رسانی واره !!

این سایت فقط برای تعیین محل ارسال هستش و نیازی نیست پرداختی انجام بشه. بعد از ارسال بسته از سفارت وارد CSC بشین نوشته که بسته شما ارسال شده. توی CEAC هم میتونین چک کنین که اگر ویزا دادن issued شده یا نه.
اگر هنوز روشن نیست بگین بیشتر توضیح بدم.

ممکنه بفرمایید این CEAC چقدر به روزه ؟ یعنی از زمانی که ویزا ایجاد می شه دقیقا اینجا نشون می ده یا با تاخیره ؟ دقیقا می خوام بدونم اگر وضعت پاسپورت من آماده تحویل باشه ولی این CEAC نگه که ویزات اوکیه یعنی پاسپورت خالی بدون ویزا ؟؟

سایت CEAC بروز هستش و اگر هم تأخیر داشته باشه در حد چندساعت هستش. اگر شما issued بشین یعنی ویزای شما صادر شده، اگر پاسپورت شما ارسال بشه و در CEAC هنوز AP باشین به احتمال زیاد متأسفانه پاسپورت شما خالی میاد.

در مورد سایت usvisa-info: وقتی وارد میشین (با وارد کردن شماره پاسپورت و...) بالای صفحه یک کادری هست که Waybill Number یا همون کد ردگیری داخلش نوشته شده روی شماره که کلیک کنین، به سایت ptt هدایت میشین که نوشته الان مرسوله شما کجا قرار داره. اگر این شماره نمایش داده نمیشه مرسوله شما ارسال نشده هنوز.
با این حال شما بعد از 2 روز اگر خبری نشد، حتماً به پست سر بزنین و بگین که اومدین خبر بگیرین، باهاتون همکاری میکنن

مدرک خاصی معمولاً در پست از شما نمیخوان ولی با این حال اگر مدرک شناسایی دارین به همراه ترجمه ببرین و کد Waybill Number هم فراموش نشه.

سه شنبه صبح پاس من رو گرفتن . الان پنجشنبه شبه و هنوز اون شماره Waybill Number نیومده برای من. وضعیت CEAC هم AP ئه . این طبیعیه ؟

کسی نمیدونه ؟!
پاسخ
(2013-11-21 ساعت 21:43)shariaty نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 11:53)shariaty نوشته:  سه شنبه صبح پاس من رو گرفتن . الان پنجشنبه شبه و هنوز اون شماره Waybill Number نیومده برای من. وضعیت CEAC هم AP ئه . این طبیعیه ؟

کسی نمیدونه ؟!

تنها کاری که میشه کرد اینه که به ptt مربوطه سر بزنین، تأثیرش هم اینه که مطمئن میشین بسته شما نرسیده. حداقل از هیچکار نکردن بهتره.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، shadoow ، minoo meh
(2013-11-22 ساعت 03:04)itex نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 11:53)shariaty نوشته:  سه شنبه صبح پاس من رو گرفتن . الان پنجشنبه شبه و هنوز اون شماره Waybill Number نیومده برای من. وضعیت CEAC هم AP ئه . این طبیعیه ؟

کسی نمیدونه ؟!

تنها کاری که میشه کرد اینه که به ptt مربوطه سر بزنین، تأثیرش هم اینه که مطمئن میشین بسته شما نرسیده. حداقل از هیچکار نکردن بهتره.

جمعه هم گذشت و این انتظار لعنتی داره دیوونم می کنه Sad
پاسخ
(2013-11-22 ساعت 20:04)shariaty نوشته:  

کسی نمیدونه ؟!

دوست عزیز نمیدونم چکار باید بکنید اما اروم باشید انشاله بزودی خبر خوبی خواهید گرفت .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: shariaty ، shadoow
بچه‌ها من دیروز به نشنال ویزا سنتر زنگ زدم، بعد از نیم ساعت پشت خط موندم یه اطلاعاتی گرفتم که با شما شر می‌کنم. من کیسم تو امیگریشن اپرود شده و الان منتظرم که بره نشنال ویزا سنتر. پرسیدم که ما باید وقت مصاحبه رو بگیریم یا شما وقت مصاحبه رو تعیین می‌کنید؟ جواب داد که بستگی داره چه سفارتی هستی‌ که من گفتم ارمنستان، بعد جواب داد که برای ارمنستان ما وقت میگیریم از سفارت. خواستم آون بچه‌ها که گیج شده بودن (من جمله خودم) Big Grinدر جریان باشن.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، minoo meh ، melina123 ، behi.v
(2013-11-22 ساعت 20:39)azadandish نوشته:  
(2013-11-22 ساعت 20:04)shariaty نوشته:  

کسی نمیدونه ؟!

دوست عزیز نمیدونم چکار باید بکنید اما اروم باشید انشاله بزودی خبر خوبی خواهید گرفت .

روز هفتم کاری بالاخره شماره در اومد
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، azadandish ، shadoow ، minoo meh
سلام
دوستان کیس نامبر من با ABD شروع میشه خواستم ببینم الان محل مصاحبه من ابوظبی هست ؟ این که خودشون وقت مصاحبه می دهند یا من باید درخواست بدهم؟ اگر کسی از دوستان تجربه مصاحبه در ابوظبی رو داره لطف کنه بگه چطور است ؟
ارادتمند
F2A / Case Creation Date: Sep 2013 / Interview: Abu Dhabi Oct 2014 / Clearance: 10 July 2016 / Visa: 24 July 2016
پاسخ
سلام دوستان .خسته نباشید. من کیسم K1 هستش و از سفارت آنکارا اقدام کردم. کیس نامبر گرفتم و گفتن مدارک رو ارسال کن و از سفارت وقت بگیر . اما وقتی تو سایت وقت گیری رفتم ابن پیغام رو می ده :" there is no available appointment at this time" الان چی کار باید بکنم ؟ اصلا می دونید کی به کی باید سر بزنم تا بتونم یه وقت مصاحبه بگیرم محض رضای خدااااااا Sad ممنون میشم کمکم کنید....SadSadSad
پاسخ
ﺳﻠﺎﻡ.ﻛﺴﻴﻜﻪ ﻭﻗت ﻣﺼﺎﺣﺒﺶ ﻛﺬﺷﺘﻪ ﺟﺠﻮﺭي ﻣﻴﺘﻮﻧﻪ ﺍﺯﺍﻳﻦ ﺳﺎﻳﺖ ﻭﻗﺖ ﺟﺪﻳﺪﺑﻜﻴﺮﻩ?ﻟﻂﻔﺎ ﻛﺎﻣﻞ ﺗﻮﺿﻴﺢ ﺑﺪﻳﺪ.ﻣﺮﺳﻲ
k1-abudubai
پاسخ
(2013-11-28 ساعت 09:32)Reflection نوشته:  بچه‌ها من دیروز به نشنال ویزا سنتر زنگ زدم، بعد از نیم ساعت پشت خط موندم یه اطلاعاتی گرفتم که با شما شر می‌کنم. من کیسم تو امیگریشن اپرود شده و الان منتظرم که بره نشنال ویزا سنتر. پرسیدم که ما باید وقت مصاحبه رو بگیریم یا شما وقت مصاحبه رو تعیین می‌کنید؟ جواب داد که بستگی داره چه سفارتی هستی‌ که من گفتم ارمنستان، بعد جواب داد که برای ارمنستان ما وقت میگیریم از سفارت. خواستم آون بچه‌ها که گیج شده بودن (من جمله خودم) Big Grinدر جریان باشن.

سلام.با تشکر.اداره nvc بهتون جواب دادن؟
در نوامبر 2013 ابروو شدم ولی nvc جواب ندادن
پاسخ
سلام ، ببخش که وقتتون رو می گیرم ، یک سوال. داشتم ، من می خوام ویزای b1 در خواست کنم ds 160 رو پر کردم و کانفرمش رو گرفتم و در سایت csc ثبت نام کردم الان نمی تونم وقت بگیرم اصلا جایی پیدا نمی کنم که پول واریز کنم ...
لطفا کمکم کنین، مرسی
پاسخ
ممنون از پاسخ هاتون
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان