کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سيستم جديد وقت دهي سفارت هاي آمريكا و سايت http://usvisa-info.com
سيستم جديد وقت دهي سفارت هاي آمريكا و سايت http://usvisa-info.com

سلام
فایل پی‌دی‌اف رو یکی‌ از بچها زحمتشو کشیدن دانلود کنید

نحو انتخاب PTT (پست آفیس)
پاسخ
تشکر کنندگان: joseph
سلام. بچه هااااااااااااااااا من هم بالاخره اپروو شددددددددددددددددددم.رفتم توی سایت ارمنستان که ببینم وقتش چطوریه.هیچ تاریخی‌ available نیست یا من بلد نیست باید چیکار کنم.می‌شه یکی‌ منو راهنمای کنه لطفا
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، tondar
ندا جون تبریک میگم عزیزم.. ایشالا خبر ویزای یکزربتو بنویسی‌.. شما کیس نامبر گرفتید؟ اگر نگرفتید که اول باید کیس نامبر بگیرید بعد میتونید وقت مصاحبه بگیرید
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar ، amir2640
سلام
مگه برای ویزای نامزدی باید خودمون وقت بگیریم ؟مگه خود سفارت وقت نمی ده؟
می شه مراحل شو از اول بگین!!!
ممنون
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: blackpenz
اگه سفارت شما ارمنستان یا آنکارا باشه خودتون وقت رو انتخاب می‌کنید البته با ویسی‌ نامزدی فقط اگه ویزاتون ازدواجی باشه nvc باید وقت رو تعیین کنه. بعد از اینکه کیس نامبر رو از nvc گرفتید میتونی‌ وقت تعیین کنید
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
دوستان اگر خواستيد ميتونيد اطلاعات مربوط به csc از امضاي بنده دانلود كنيد
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: NedaE ، ffrfar ، satin ، Sani.B
(2013-05-25 ساعت 07:57)mohammad fazli نوشته:  دوستان اگر خواستيد ميتونيد اطلاعات مربوط به csc از امضاي بنده دانلود كنيد
سلام دوست عزیز
در قسمت ثبت نام و گرفتن وقت سفارت TRIP PURPOSE
سفارت يك قسمت دارد كه نوشته نوع ويزاي خود را انتخاب كنيد.
و در بالاي همين صفحه با قرمز نوشته كه ايرانيها از تب iranian citizen استفاده كنند ولي وقتي من داخل اين تب ميشم اصلآ گزينه ويزاي k1 ندارد و گزينه ويزاي k1 در قسمت immigrant visa هستش.
با توجه به اينكه بالا نوشته ايرانيها از تب iranian citizen استفاده كنند ايا مشكلي پيش نمياد كه من نوع ويزايم را از تب immigrant visas انتخاب كردم؟

سلام دوست عزیز
در قسمت ثبت نام و گرفتن وقت سفارت TRIP PURPOSE
سفارت يك قسمت دارد كه نوشته نوع ويزاي خود را انتخاب كنيد.
و در بالاي همين صفحه با قرمز نوشته كه ايرانيها از تب iranian citizen استفاده كنند ولي وقتي من داخل اين تب ميشم اصلآ گزينه ويزاي k1 ندارد و گزينه ويزاي k1 در قسمت immigrant visa هستش.
با توجه به اينكه بالا نوشته ايرانيها از تب iranian citizen استفاده كنند ايا مشكلي پيش نمياد كه من نوع ويزايم را از تب immigrant visas انتخاب كردم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: satin
(2013-05-25 ساعت 07:57)mohammad fazli نوشته:  دوستان اگر خواستيد ميتونيد اطلاعات مربوط به csc از امضاي بنده دانلود كنيد

دوست عزیز دانلود نمی شه
تشكيل پرونده: jan 2015 اپرو:٦ April2015

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بر همگی دوستان برای تعیین وقت سفارت امریکا در ابوظبی خودمان باید اقدام کنیم؟ یا منتظر سفارت باشیم؟کسی میدونه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
کیس من ازدواجی است و مصاحبه آنکارا دیروز بود.
یک سری نواقص زدند که امروز باز بردم سفارت دیگه چیزی نگفت و فقط مدارک جدید رو به علاوه پاسپورت گرفت از من گفت اگر رفع نواقصت رو اوکی بدند پاست با ویزا میاد پست اگر نه که پاسه خالی و همین فرم نواقص میاد پست.
حالا بگذریم مسئله اینه که من تو این سایت CSC اصلا پرداختی نداشتم (چون از آمریکا انجام شده بود) و زمان مصاحبه هم تنظیم نکردم (چون خود سفارت با برگه به من اعلام کرده بود). حالا این که هر سری لاگین می کنم این داد می زنه بیا وقت سفارتتو بگیر بماند. می خوام بدونم الان از کجا باید بفهمم که پاسپورتم رفته پست و آماده تحویل به منه ؟ چون هیچ کجای این سایت جایی نیست که فکر کنم قراره آپدیت بشه ! خیلی استاتیک و اطلاع رسانی واره !!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-19 ساعت 16:58)shariaty نوشته:  سلام
یک سری نواقص زدند که امروز باز بردم سفارت دیگه چیزی نگفت و فقط مدارک جدید رو به علاوه پاسپورت گرفت از من گفت اگر رفع نواقصت رو اوکی بدند پاست با ویزا میاد پست اگر نه که پاسه خالی و همین فرم نواقص میاد پست.
حالا بگذریم مسئله اینه که من تو این سایت CSC اصلا پرداختی نداشتم (چون از آمریکا انجام شده بود) و زمان مصاحبه هم تنظیم نکردم (چون خود سفارت با برگه به من اعلام کرده بود). حالا این که هر سری لاگین می کنم این داد می زنه بیا وقت سفارتتو بگیر بماند. می خوام بدونم الان از کجا باید بفهمم که پاسپورتم رفته پست و آماده تحویل به منه ؟ چون هیچ کجای این سایت جایی نیست که فکر کنم قراره آپدیت بشه ! خیلی استاتیک و اطلاع رسانی واره !!

این سایت فقط برای تعیین محل ارسال هستش و نیازی نیست پرداختی انجام بشه. بعد از ارسال بسته از سفارت وارد CSC بشین نوشته که بسته شما ارسال شده. توی CEAC هم میتونین چک کنین که اگر ویزا دادن issued شده یا نه.
اگر هنوز روشن نیست بگین بیشتر توضیح بدم.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shariaty
سلام
من دیروز پاسپورتم رو ازم گرفت سفارت و باید از ptt تحویل بگیرم.
ممنون می شم اگر راهنماییم کنید :
1- آیا از طریق سایت usvisa-info می تونم بفهمم که پاسپورتم کی می رسه PTT یا باید هر روز حضوری سر بزنم آخه سایت هیچ چیزه داینامیکی نداره که من حس کنم قراره آپدیت بشه.
2- تو خود اکانتم که وارد می شم می گه می تونی شماره بارنامه حمل و وضعیت تحویل مدارم رو بررسی کنی و اینکه برای تحویل باید شماره شناسایی رسمی و شماره AWB داشته باشی !!! اینا چین اصلا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از پاسختون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-19 ساعت 17:43)itex نوشته:  

این سایت فقط برای تعیین محل ارسال هستش و نیازی نیست پرداختی انجام بشه. بعد از ارسال بسته از سفارت وارد CSC بشین نوشته که بسته شما ارسال شده. توی CEAC هم میتونین چک کنین که اگر ویزا دادن issued شده یا نه.

ممکنه بفرمایید این CEAC چقدر به روزه ؟ یعنی از زمانی که ویزا ایجاد می شه دقیقا اینجا نشون می ده یا با تاخیره ؟ دقیقا می خوام بدونم اگر وضعت پاسپورت من آماده تحویل باشه ولی این CEAC نگه که ویزات اوکیه یعنی پاسپورت خالی بدون ویزا ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-11-20 ساعت 16:30)shariaty نوشته:  
(2013-11-19 ساعت 17:43)itex نوشته:  

ممکنه بفرمایید این CEAC چقدر به روزه ؟ یعنی از زمانی که ویزا ایجاد می شه دقیقا اینجا نشون می ده یا با تاخیره ؟ دقیقا می خوام بدونم اگر وضعت پاسپورت من آماده تحویل باشه ولی این CEAC نگه که ویزات اوکیه یعنی پاسپورت خالی بدون ویزا ؟؟

سایت CEAC بروز هستش و اگر هم تأخیر داشته باشه در حد چندساعت هستش. اگر شما issued بشین یعنی ویزای شما صادر شده، اگر پاسپورت شما ارسال بشه و در CEAC هنوز AP باشین به احتمال زیاد متأسفانه پاسپورت شما خالی میاد.

در مورد سایت usvisa-info: وقتی وارد میشین (با وارد کردن شماره پاسپورت و...) بالای صفحه یک کادری هست که Waybill Number یا همون کد ردگیری داخلش نوشته شده روی شماره که کلیک کنین، به سایت ptt هدایت میشین که نوشته الان مرسوله شما کجا قرار داره. اگر این شماره نمایش داده نمیشه مرسوله شما ارسال نشده هنوز.
با این حال شما بعد از 2 روز اگر خبری نشد، حتماً به پست سر بزنین و بگین که اومدین خبر بگیرین، باهاتون همکاری میکنن

مدرک خاصی معمولاً در پست از شما نمیخوان ولی با این حال اگر مدرک شناسایی دارین به همراه ترجمه ببرین و کد Waybill Number هم فراموش نشه.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: shariaty ، behnam7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان