کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2013-05-19 ساعت 20:22)vistac نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 19:54)aghaghia نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 19:44)vistac نوشته:  سلام به دوستان
آیا درسته فرصت مدیکال ایروان بجای 6 ماه یکسال هست؟این سوال خیلی برام مهمه برای انتخاب سفارت
تا الان اینطور بوده ولی من در یکی از سفرنامه های دوستان 2013 که به ایروان رفته بودند خوندم که قراره اون هم 6ماهه بشه!!! الان دقیقا یادم نیست کدوم سفرنامه بود ولی من اینو خوندم حالا از کی قراره اعمال بشه رو نگفته بودن.
از کجا میتونم مطمئن بشم 6 ماهه یا 1 سال؟
فعلا یک سال هست تغییر بکنه می شه شیش ماه کاری از دست شما برنمیاد که !!!!
پس همون ایروان برو ، شاید شانس آوردی تغییر نکرد. Cool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، a.rahaa ، philter ، estanfordbineh
ایا میتوان با ماشین شخصی از تهران به ایروان رفت؟ اگه میشه برای بردن ماشین چه مدارکی لازمه؟

تشکر کنندگان: estanfordbineh
(2013-05-19 ساعت 23:06)sonnnna نوشته:  ایا میتوان با ماشین شخصی از تهران به ایروان رفت؟ اگه میشه برای بردن ماشین چه مدارکی لازمه؟

سلام / دوست من بله میتونی با ماشین شخصی بری / اول ماشینت رو کاپتاژ کن و بعد برو
تشکر کنندگان:
من یک پرسش دارم و اون اینکه کدام یک از سفارتخانه های آنکارا، ایروان و ابوظبی برای کسی که وضع مالی خوبی نداره مناسب است. ( البته من گمان می کنم با توجه به دوری راه، ابوظبی در ابتدا حذف میشه )
خواهش می کنم پاسختون بر پایه هزینه ی کمتر سفر برای انجام مصاحبه باشد. ( به نظر من ایروان برای من بهتر باشه، لااقل رو نقشه که از دیگر جاها به تهران نزدیکتر است و با اتوبوس 24 ساعت راه است. )
سپاسگذارم.
(2013-05-20 ساعت 02:22)shah.ram نوشته:  من یک پرسش دارم و اون اینکه کدام یک از سفارتخانه های آنکارا، ایروان و ابوظبی برای کسی که وضع مالی خوبی نداره مناسب است. ( البته من گمان می کنم با توجه به دوری راه، ابوظبی در ابتدا حذف میشه )
خواهش می کنم پاسختون بر پایه هزینه ی کمتر سفر برای انجام مصاحبه باشد. ( به نظر من ایروان برای من بهتر باشه، لااقل رو نقشه که از دیگر جاها به تهران نزدیکتر است و با اتوبوس 24 ساعت راه است. )
سپاسگذارم.
ايروان
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
تشکر کنندگان: shah.ram ، sadeghi897 ، KIMIA2005 ، mohammadrezah ، a.rahaa ، philter ، estanfordbineh
(2013-05-20 ساعت 10:10)Szsanazsz نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 02:22)shah.ram نوشته:  من یک پرسش دارم و اون اینکه کدام یک از سفارتخانه های آنکارا، ایروان و ابوظبی برای کسی که وضع مالی خوبی نداره مناسب است. ( البته من گمان می کنم با توجه به دوری راه، ابوظبی در ابتدا حذف میشه )
سپاسگذارم.
ايروان

خواهش می کنم بیشتر توضیح بدید.
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، estanfordbineh
(2013-05-20 ساعت 11:11)shah.ram نوشته:  
سپاسگذارم.
ايروان

دوست عزیز این تاپیک رو مطالعه کنید! راجع به ایروانه! سفرنامه هاست و کاملا جوابتون رو مثل من میگیرید!
این تاپیک هم برای محاسبه هزینه و باقی چیزاست! میراث دوستان سالهای قبله و خیلی کمکتون میکنه!
2009
2010-2011
2012-2013
2014
2015-Loading Plz wait
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، sadeghi897 ، KIMIA2005 ، philter ، NarCssuS ، A_A
سلام دوستان..من و خانومم کیس نامبرمون 49XX هستش به نظر شما فرمهای سری اول رو کی باید بفرستیم؟؟
و زمان مصاحبه ما کی میشه؟؟
اگر ایمیلی مبنی بر اینکه مکان مصاحبه ما از آنکارا به ابوظبی تغییر کرده باشه رو دریافت کنیم نمیشه دوباره یک کاری کرد که همون آنکارا بریم برای مصاحبه؟؟؟
ممنون مرسی
شماره کیس : 2014AS0049$$ / تاریخ رویت قبولی: 1 می 2013
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ 2013
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب

(2013-05-20 ساعت 11:11)shah.ram نوشته:  
سپاسگذارم.
ايروان
فدات شم توضیح نداره دیگه
از نظر هزینه ها ، ایروان از همه کمتر خرج می شه و ارزون تر هست حالا دقیق می خوایی برو سفرنامه های بچه ها رو بخون
2- از نظر کلیر شدن ، امسال 2013 ، اول ابوظبی کلیر می کنه بعد ایروان و بعدم انکارا ، مال شما هم معلوم نیست چه طور بشه ولی ما تجربه مون رو به شما داریم می گیم دیگه ، میانگین انتظار کلیر شدن هم در منتظر سرا هست می تونی ببینی اما تفاوت زیادی بین ایروان و ابوظبی نیست از نظر زمان کلیر شدن ، پس شما به خاطر خرج پایین همون ایروان انتخاب کن ، موفق باشی و تبریک Cool
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: shah.ram ، KIMIA2005 ، philter ، estanfordbineh
(2013-05-20 ساعت 12:26)armin_swimmer90 نوشته:  سلام دوستان..من و خانومم کیس نامبرمون 49XX هستش به نظر شما فرمهای سری اول رو کی باید بفرستیم؟؟
اگر ایمیلی مبنی بر اینکه مکان مصاحبه ما از آنکارا به ابوظبی تغییر کرده باشه رو دریافت کنیم نمیشه دوباره یک کاری کرد که همون آنکارا بریم برای مصاحبه؟؟؟
ممنون مرسی
فرم ها رو یک ماه تا یک ماه نیم بعد از 1 می ماه بفرستید دیگه
زمان مصاحبه شما حدودا عید می شه
می شه سفارت عوض کنید اما بهتره که انکارا رو نرید و بی خیال انکارا بشید درد سر داره انکارا Cool
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: a.rahaa ، philter ، estanfordbineh
سپاسگذارم.

ببین دوست عزیز شما ایروان رو انتخاب کن به چند شرط
اول اینکه 15 روز قبل نیازی نیست ترجمه هات رو بفرستی سفارت
دوم اینکه گرفتن وفت مدیکال راحته چون 2 تا دکتر داره / کریستین و انوش / ولی آنکارا فقط اونگان رو داره و خیلی سخت میگیره و بعضی از بچه ها تو سفرنامه هاشون گفتند واکسن اضافی میزنه برای پول اضافی
سوم و چهارم و پنجم هم داره که توضیحش زیاده / شما اگر میخوای اطلاعات اضافی بدونی که چرا ایروان بهتره برو تاپیک ایروان یا سفرنامه های ایروان رو مطالعه بفرما / مرسی
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، shah.ram ، a.rahaa ، philter ، NarCssuS
(2013-05-20 ساعت 14:05)sadeghi897 نوشته:  
(2013-05-20 ساعت 12:26)armin_swimmer90 نوشته:  سلام دوستان..من و خانومم کیس نامبرمون 49XX هستش به نظر شما فرمهای سری اول رو کی باید بفرستیم؟؟
ممنون مرسی
فرم ها رو یک ماه تا یک ماه نیم بعد از 1 می ماه بفرستید دیگه
زمان مصاحبه شما حدودا عید می شه
می شه سفارت عوض کنید اما بهتره که انکارا رو نرید و بی خیال انکارا بشید درد سر داره انکارا Cool

ممنونم از راهنماییتون من فرم هارو از همین سایت دانلود کردم..ولی اونا هم برای ما باید ایمیل کنن؟؟
چرا ترکیه دردسر داره دوست عزیز؟؟
در مورد مصاحبه هم پس حدودا آبان نمیوفته؟؟؟
شماره کیس : 2014AS0049$$ / تاریخ رویت قبولی: 1 می 2013
کنسولگری:آنکارا بود شدش ابوظبی / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 27 می / کارنت شدن کیس: مارچ 2013
مصاحبه: 14 آوریل و ویزای یکضرب

تشکر کنندگان:
(2013-05-20 ساعت 00:20)Old_Man نوشته:  
(2013-05-19 ساعت 23:06)sonnnna نوشته:  ایا میتوان با ماشین شخصی از تهران به ایروان رفت؟ اگه میشه برای بردن ماشین چه مدارکی لازمه؟

سلام / دوست من بله میتونی با ماشین شخصی بری / اول ماشینت رو کاپتاژ کن و بعد برو

علاوه بر کاپوتاژ ماشین گواهی نامه ات رو هم باید بین المللی کنی.
2013AS15xx (یک نفر)/مصاحبه:آخر نوامبر،ایروان/کلیرنس: 21 روزه/دالاس، سفرنامه

تشکر کنندگان: nina22 ، philter
سلام من می خواستم بدونم برای کسی با شرایط و وضعیت من برای دریافت ویزای یکضرب ، آبا صلاح است سفارتمو تغییر بدم یا خیر! ممنون می شم نظراتتون رو ارائه کنید.
سفارت انتخابی از سوی KCC برای بنده آنکارا می باشد که منم تو فرم هام همان آنکارا را درج و فرم هامو ارسال نموده ام.
اما وضعیت من:
مجرد-22ساله
تازه تو مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام(دیپلم 11 ساله داشتم اما مدرک فوق دیپلم دارم Smile ) و تا 1 ماه قبل از تاریخ مصاحبم(البته احتمال می دهم مصاحبم بعد از بهمن ماه باشه) می تونم از معافیت موقت یکساله استفاده کنم.(چون فکر کنم مصاحبم با توجه به کیس نامبرم تو اسفند بیافته اما فرجه یکساله من تا آخر بهمن هستش)
سربازی نرفتم
کار دولتی هم نداشتم.
کسی رو هم در امریکا ندارم(اسپانسر ندارم)
تمکن مالی : می تونم تا قبل از مصاحبه یه پرینت 70 میلیونی جور کنم و ترجمه اش کنم.
فقط هم یکضرب می خوام چون دیگه نمی تونم برگردم ایران (وثیغه می ذارم و باقی ماجرا که همگی می دونید Smile )
تشکر کنندگان: philter
(2013-05-21 ساعت 06:19)mtcanada نوشته:  سلام من می خواستم بدونم برای کسی با شرایط و وضعیت من برای دریافت ویزای یکضرب ، آبا صلاح است سفارتمو تغییر بدم یا خیر! ممنون می شم نظراتتون رو ارائه کنید.
سفارت انتخابی از سوی KCC برای بنده آنکارا می باشد که منم تو فرم هام همان آنکارا را درج و فرم هامو ارسال نموده ام.
اما وضعیت من:
مجرد-22ساله
تازه تو مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام(دیپلم 11 ساله داشتم اما مدرک فوق دیپلم دارم Smile ) و تا 1 ماه قبل از تاریخ مصاحبم(البته احتمال می دهم مصاحبم بعد از بهمن ماه باشه) می تونم از معافیت موقت یکساله استفاده کنم.(چون فکر کنم مصاحبم با توجه به کیس نامبرم تو اسفند بیافته اما فرجه یکساله من تا آخر بهمن هستش)
سربازی نرفتم
کار دولتی هم نداشتم.
کسی رو هم در آمریکا ندارم(اسپانسر ندارم)
تمکن مالی : می تونم تا قبل از مصاحبه یه پرینت 70 میلیونی جور کنم و ترجمه اش کنم.
فقط هم یکضرب می خوام چون دیگه نمی تونم برگردم ایران (وثیغه می ذارم و باقی ماجرا که همگی می دونید Smile )
بهتره که تغییر بدی ابوظبی به نظر من
شما به نظرم یک ضرب می گیری در هر سه سفارت
اما احتمال بسیار بسیار کم که یک ضرب نگیری
کیس شما طوری هست که اگر ابوظبی باشی قبل از یک ماه کلیر می شی
اما انکارا کلا دیرتر کلیر می کنه
پس واسه احتیاط بکن ابوظبی
اما خوب بازم می گم به نظرم یک ضرب هستی برو زبان بخون
مبارکت هم باشه Tongue
من و مهاجرت
تشکر کنندگان: mtcanada ، masodsh ، philter ، noobnoobi ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان