کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
گفتگو در مورد تغییر زمان و یا محل مصاحبه را در این تاپیک دنبال کنید.
[font=Times New Roman]
توصیه میشود تاپیک مشابه در قرعه کشی لاتاری ۲۰۱۳ را مطالعه کنید.

چنانچه هنوز فرمهای اولیه را ارسال نکرده‌اید، میتوانید در قسمت ۴ فرم DSP-122 نام سفارت مورد نظر خود را تایپ کنید. مثلا:

Ankara, Turkey
Yerevan, Armenia
Abu Dhabi, UAE

اگر قصد تغییر زمان مصاحبه خود را دارید، باید منتطر شوید تا نامه دعوت به مصاحبه و مکان مصاحبه را دریافت کنید، سپس با ارسال ایمیل به سفارت مربوطه اقدام به تغییر زمان مصاحبه خود کنید. در نظر داشته باشید که نمی توانید درخواست مصاحبه در یک روز خاص را داشته باشید و باید که بازه زمان 2 هفته تا یک ماه رو مشخص کنید، سفارت مربوطه روز را در همین بازه زمانی برای مصاحبه شما مشخص و به شما اطلاع خواهد داد، که احتمالا مصاحبه تون چند ماهی (2 تا 4 ماه) عقب میفته...
تغییر سفارت قبل از کارنت شدن تاثیری بر روی زمان مصاحبه شما نخواهد گذاشت، ولی اگر کارنت شده باشید ممکن است باعث به تعویق افتادن زمان مصاحبه شما بشود.... در ضمن اگر بعد از دریافت نامه دوم زمان رو یا مکان رو تغییر بدید دیگه نامه دوم توی سایت تغییر نمیکنه و شما باید مکاتباتی رو که با ایمیل برای تغییر مکان یا زمان مصاحبه انجام دادید و جواب سفارت رو پرینت بگیرید و همراه داشته باشید...
اگر در ایران زندگی نمی کنید، با اطلاع به کی سی سی اقدام به تغییر محل مصاحبه خود در کشور محل اقامت خود کنید که برای مثال در کانادا، مصاحبه های لاتاری در شهر مونترال، در ایتالیا در ناپل، در هند در بمبئی، در انگلیس در لندن و در مالزی در کوالالامپور انجام میشود، بدیهی است در این شهرها مصاحبه به زیان انگلیسی انجام میشود.

چنانچه فرمهای خود را ارسال کرده‌اید باید با مکاتبه از طریق ایمیل با KCC درخواست تغییر سفارت دهید. سعی کنید با متد های مثل بُلد کردن و یا رنگی کردن قسمت مهم درخواست خود و انتخاب یک سابجکت مناسب برای ایمیل تان، منظور خود را برای کارمندان کی سی سی کاملا مشخص کنید

نمونه مکاتبه در خصوص تغییر محل سفارت را در این ارسال و یا این ارسال ببینید و در خصوص تغییر زمان مصاحبه به این پســـت مراجعه کنید.
اطلاعات تماس سفارت ها در پست های اول مربوط به تاپیک هر سفارت موجود می باشد.
[/font]
-1مصاحبه رو تا چه زمانی میتوان عقب انداخت؟
2-ابوظبی نسبت به آنکارا چه مزایایی داره؟
3-کل پروسه لاتاری و ورود به امریکا باید تا چه تاریخی تموم بشه؟ (لاتاری 2014 منظورمه) یا این که مجدودیتی نداره؟
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، KIMIA2005 ، stoner ، saba-sahar
من کیس نامبرم 2014A00004xxx برای من محل مصاحبه رو زدن آنکارا به نظر شما اگه محل مصاحبه رو بزنم ابوظبی از نظر سختگیری یا گیر دادن یا رد شدن یا کلیرنس یا اینکه خودشون آنکارا رو زدن تاثیری داره؟
به نظر شما تاریخ مصاحبه من کی میشه :Rolleyes
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، estanfordbineh ، philter ، FMANIS
(2013-05-08 ساعت 09:58)parsa880 نوشته:  من کیس نامبرم 2014A00004xxx برای من محل مصاحبه رو زدن آنکارا به نظر شما اگه محل مصاحبه رو بزنم ابوظبی از نظر سختگیری یا گیر دادن یا رد شدن یا کلیرنس یا اینکه خودشون آنکارا رو زدن تاثیری داره؟
به نظر شما تاریخ مصاحبه من کی میشه :Rolleyes
قانون كلي وجود نداره .همه راهنماييها بر اساس تجربه و بخشي حدس و گمان هست.در جمع بنديهاي امسال سفارت ابوظبي به نظر مناسب تر اومده. با كيس نامبر شما اسفند احتمالا
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
سا سلام خدمت دوستان عزیز....میشه لطفا یه توضیح کلی در مورد سفارت های ایروان , ابوظبی و آنکارا بدید؟ اولویت بر اساس تجربه با کجاست؟ ممنون میشم...خیلی منو گیج کرده
تشکر کنندگان: سمنانی ، KIMIA2005 ، bhd ، FMANIS
(2013-05-08 ساعت 10:51)Apple_of_paraise نوشته:  سا سلام خدمت دوستان عزیز....میشه لطفا یه توضیح کلی در مورد سفارت های ایروان , ابوظبی و آنکارا بدید؟ اولویت بر اساس تجربه با کجاست؟ ممنون میشم...خیلی منو گیج کرده
دوست عزيز خواهش ميكنم دقت بفرماييد شايد جوابتون رو در پست بالا پيدا كرديد!
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
سلاااااااام من که هر چی میخوندم نمیفهمم کدوم سفارت بهتره ؟ انکارا؟ ابوظبی؟ ارمنستان؟ چشم درد گرفتم Sad
Smile من مییییرممممممممم

کیس نامبر**2014AS000035
-تعداد افراد کیس 3 نفر-- ارسال فرم ایمیل - سفارت ایروان -ویزا یک ضرب Big Grin- مقصد : El Dorado Hills, California
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، sonnnna ، philter
(2013-05-08 ساعت 15:07)asalasali نوشته:  سلاااااااام من که هر چی میخوندم نمیفهمم کدوم سفارت بهتره ؟ انکارا؟ ابوظبی؟ ارمنستان؟ چشم درد گرفتم Sad

جوابتون در ارسال ٤ همين تاپيك نيست؟
سلام من می خوام تاریخ مصاحبه ام را با کیس نامبر 2000 اگه زود تر از سال 93 بود تغییر بدم واسه بعد از عید نوروز 93 چون در حال حاضر سربازم و سربازیم آخر 93 تمام می شه، این کار شدنیه؟ اگه می شه چه کار باید بکنم ؟
تشکر کنندگان: KIMIA2005
با سلام. من امسال لاتاری برنده شدم(2014) و در نامه من نوشته شده :
Foreign state chargeability: UNITED STATE EMIRATES
می خواستم بدونم که معنی اش چیه؟ آیا این محل تعیین شده مصاحبه رو مشخص می کنه یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، nedaba
(2013-05-08 ساعت 15:07)asalasali نوشته:  سلاااااااام من که هر چی میخوندم نمیفهمم کدوم سفارت بهتره ؟ انکارا؟ ابوظبی؟ ارمنستان؟ چشم درد گرفتم Sad

دوست عزيز چرا اينقدر حساسيت بخرج ميدي از نظر من فرقي نميكنه مگه ميخوان چه كاري انجام بدن بحث اينه كه مدارك شمارو چك ميكنند و جواب شمارو ميدن قانون كه از يه سفارت به سفارت ديگه فرقي نميكنه اين فكر ماست كه همه چيزو پيچيده ميكنه سخت نگير اشا ال... قبول ميشيBig Grin
شماره كيس :2014AS000012XX
كنسولگري : اوليه آنكارا - انتخاب ابوظبي
تاريخ رؤيت قبولي : 20 May
ارسال فرم هاي اوليه : 22 June
مصاحبه : 30 Dec
کلیرنس: 5 ماه و 10 روز بعد
تعداد اعضاء كيس : 4 نفر
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، KIMIA2005 ، mtcanada ، Lemony ، estanfordbineh ، anni ، میما ، زری وحدتی ، nedaba ، massi63 ، morteza.gh ، FMANIS
(2013-05-09 ساعت 14:27)Babaksafi نوشته:  

دوست عزيز چرا اينقدر حساسيت بخرج ميدي از نظر من فرقي نميكنه مگه ميخوان چه كاري انجام بدن بحث اينه كه مدارك شمارو چك ميكنند و جواب شمارو ميدن قانون كه از يه سفارت به سفارت ديگه فرقي نميكنه اين فكر ماست كه همه چيزو پيچيده ميكنه سخت نگير اشا ال... قبول ميشيBig Grin

بذارمن کمکت کنم اگرهزینه برای شما مهمه هزینه ارمنستان ازنظرسفر.مدیکال واقامت پایین تره.ترکیه درردیف دوم وابوظبی بعدی.
اگرمهم نیست وبیشتردنبال این هستی که احتمال یک ضرب بیشترباشه ابوظبی.آنکارازنظرکلیرنس تقریبا با ارمنستان برابره اما پزشک سفارت سخت گیری بیشتری میکنه واحتمال اینکه هزینه بیشتری بابت واکسن ومدیکال پرداخت کنی بالاتر.نکته دیگه که میتنوی درنظرداشته باشی اینه که ترکیه وارمنستان تقریبا ویزا راحتی داره ترکیه اصلا ویزا نمیخوادارمنستان هم براحتی تو مرز وفرودگاه ویزا صادرمیکنه.امارات احتیاج به ویزاداره وشما آینده باید درنظرداشته باشی معادلات روزمره که ما دراوون زندگی میکنیم واحتمالات فراوان وغیره که اینجا زیاد نمیشه راجع بهش صحبت کرد
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
با سلام. من امسال لاتاری برنده شدم(2014) و در نامه من نوشته شده :
می خواستم بدونم که معنی اش چیه؟ آیا این محل تعیین شده مصاحبه رو مشخص می کنه یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، KIMIA2005 ، anni
(2013-05-10 ساعت 14:39)mehdielnaz نوشته:  با سلام. من امسال لاتاری برنده شدم(2014) و در نامه من نوشته شده :
ممنون میشم راهنمایی کنید
بله آنکارا هست
البته می تونید عوض کنید
موفق باشیCool
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، amir82 ، امیر مهاجر ، anni ، محبت ، soli asali ، FMANIS
(2013-05-10 ساعت 12:59)elima1980 نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 14:27)Babaksafi نوشته:  

بذارمن کمکت کنم اگرهزینه برای شما مهمه هزینه ارمنستان ازنظرسفر.مدیکال واقامت پایین تره.ترکیه درردیف دوم وابوظبی بعدی.
اگرمهم نیست وبیشتردنبال این هستی که احتمال یک ضرب بیشترباشه ابوظبی.آنکارازنظرکلیرنس تقریبا با ارمنستان برابره اما پزشک سفارت سخت گیری بیشتری میکنه واحتمال اینکه هزینه بیشتری بابت واکسن ومدیکال پرداخت کنی بالاتر.نکته دیگه که میتنوی درنظرداشته باشی اینه که ترکیه وارمنستان تقریبا ویزا راحتی داره ترکیه اصلا ویزا نمیخوادارمنستان هم براحتی تو مرز وفرودگاه ویزا صادرمیکنه.امارات احتیاج به ویزاداره وشما آینده باید درنظرداشته باشی معادلات روزمره که ما دراوون زندگی میکنیم واحتمالات فراوان وغیره که اینجا زیاد نمیشه راجع بهش صحبت کرد
یه نکته دیگه هم به توضیحات دوستمون اضافه کنم .اگه بهتون کلیرینس بخوره حتما یکی از افراد کیس برای گرفتن ویزا باید بره ترکیه ولی در مورد ابوظبی شما پاسپورتتو برای دریافت ویزا به هر کسی میتونی بده تا ببره سفارت.
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

تشکر کنندگان: Szsanazsz ، KIMIA2005 ، estanfordbineh ، philter ، NarCssuS ، HodHod Golestani ، ziza ، neda shz ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان