کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان 2014
زیر دیپلم
2.28%
12 2.28%
دیپلم
10.08%
53 10.08%
فوق دیپلم
6.84%
36 6.84%
کارشناسی(دانشجو یا فارغ التحصیل)
41.63%
219 41.63%
کارشناسی ارشد (دانشجو یا فارغ التحصیل)
29.85%
157 29.85%
دانشجو و یا فارغ التحصیل رشته های پزشکی
3.80%
20 3.80%
دانشجو و یا فارغ التحصیل PHD
5.51%
29 5.51%
مجموع 526 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری مدرک تحصیلی برندگان ۲۰۱۴
در صورت تمایل میزان تحصیلات برنده اصلی را در نظرسنجی بالا مشخص کنید.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2010 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2012 اینجا را کلیک کنید.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2013 اینجا را کلیک کنید.
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
فکر میکنم نتیجه آمار گیری از قبل معلومه چون بیشتر جامعه ی جوون ما الان کارشناسی دارن بنا بر این بیشتر قبولی ها هم همینطورن.....
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، roz 777 ، ghafari88 ، ziza ، nika ، payam62 ، maziar irani ، kambiz1 ، ojee ، 2014winner ، behfaza
بنابراین با توجه به امار گیری که صورت گرفت مشخص گردیداکثریت برندگان 2014 دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس هستند ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: maziar irani ، ojee ، ffrfar ، FMANIS ، behfaza ، mahbube
(2013-05-31 ساعت 17:25)FMANIS نوشته:  من مدرک دیبلم ندارم ، لطفا" منرا راهنمایی فرمائید .....

سلام
چند سلتون هست و ساکن کجایید؟ آخرین مدرک تحصیلیتون چی هست ؟
واسم پیغام خصوصی بزار تا شاید بتونم کمکت کنم
کیس : **75
ارسال فرم : جولای 2013
کارنت : می 2014
نامه دوم : 10 روز بعد
مصاحبه : ابوظبی 24 جولای 2 نفر نفر اصلی AP
شناسایی در سایت ابو ظبی: 24 جولای
آپدیت ها : 24 و 26 و 28 و 29 و 31 جولای - 13 آگوست هر دو نفر، 17 آگوست هردونفر, 18 آگوست نفر اصلی,19 آگوست نفر اصلی
تشکر کنندگان: maziar irani ، FMANIS ، behfaza ، Hassan2014
ایا داشتن مدرک تحصیلی بالا زمان مصاحبه تاثیر داره ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: maziar irani ، FMANIS ، ركسانا دارابي ، behfaza ، Era him
(2013-06-09 ساعت 16:20)5ina نوشته:  ایا داشتن مدرک تحصیلی بالا زمان مصاحبه تاثیر داره ؟

نه اتفاقا !!! :دی
هرچی پایین تر باشه بهتره. ( تجربیات و گته های دوستان 2013)
تشکر کنندگان: 5ina ، ابی هانی ، FMANIS ، behfaza ، mahbube
(2013-06-09 ساعت 18:33)love_everlife نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 16:20)5ina نوشته:  ایا داشتن مدرک تحصیلی بالا زمان مصاحبه تاثیر داره ؟

نه اتفاقا !!! :دی
هرچی پایین تر باشه بهتره. ( تجربیات و گته های دوستان 2013)

Big GrinBig Grin
چرا اخه ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: FMANIS ، ojee ، behfaza ، mahbube
(2013-06-10 ساعت 02:15)FMANIS نوشته:  
(2013-06-09 ساعت 16:09)م.ق نوشته:  
(2013-05-31 ساعت 17:25)FMANIS نوشته:  من مدرک دیبلم ندارم ، لطفا" منرا راهنمایی فرمائید .....

سلام
چند سلتون هست و ساکن کجایید؟ آخرین مدرک تحصیلیتون چی هست ؟
واسم پیغام خصوصی بزار تا شاید بتونم کمکت کنم

با سلام و تشکر فراوان از پیغام شما
من یک خانم 45 ساله هستم ساکن تهران و اخرین مدرک من دیپلم ردی سال چهارم تجربی هستم و مدرک سوم تجربی سال 65 را دارم
اگر پیشنهادی دارید بفرمائید .
سپاسگزارم

دوست عزیز لطف کنید و سوالاتتون رو در تاپیک مربوطه مطرح نمایید مطمئنا سریعتر هم جواب خواهید گرفت...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، behfaza
با وجودی که همش اصرار میشه که رندم این قرعه کشی ولی من شخصا فکر می کنم برای برخی مقاطع تحصیلی سهمیه میزارن. فقط یه حدسه

تشکر کنندگان: behfaza ، mahbube ، leyli chikago ، forgiven
تازه امتحان آخر ترم را تموم کردم و منتظر مدرک لیسانسم. فکر کنم مصاحبه هم توی مهر بیفته برای اینکه مدارکم رو از دانشگاه بگیرم برای ترجمه کردن چه کار کنم و اصلش رو چطوری باید بگیرم برای روزمصاحبه مگه اصلش رو نمیخواهند؟ بعد برای اینکه دیگه درسم تموم شده برای خروج ازکشور چه راهی هست آیا باید دوباره برم برای فوق امتحان دانشگاه آزاد برای فوق را هم شرکت کردم.
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-06-24 ساعت 15:59)علی1369 نوشته:  تازه امتحان آخر ترم را تموم کردم و منتظر مدرک لیسانسم. فکر کنم مصاحبه هم توی مهر بیفته برای اینکه مدارکم رو از دانشگاه بگیرم برای ترجمه کردن چه کار کنم و اصلش رو چطوری باید بگیرم برای روزمصاحبه مگه اصلش رو نمیخواهند؟ بعد برای اینکه دیگه درسم تموم شده برای خروج ازکشور چه راهی هست آیا باید دوباره برم برای فوق امتحان دانشگاه آزاد برای فوق را هم شرکت کردم.

سواله شما در واقع چند تا سواله که باید در تاپیک های خاص خودشون بپرسید. فکر نمیکنم که مدرک شما رو بهتون بدن، چون معمولا به اقایون نمیدن مدرک رو، بخاطر سربازی، تازه اگر دانشگاه سراسری هم باشین و تعهد خدمت هم داشته باشین که دیگه هیچی به خانم ها هم در این شرایط نمیدن مدرک رو فقط یه گواهی موقت میدن. برای خروج از کشور هم به تاپیک مشکل سربازی یا اجازه خروج از کشور بعد از برنده شدن مراجعه کنید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ojee ، علی1369 ، آلیس-1980 ، behfaza ، kamix ، MEHR52 ، gema
(2013-06-24 ساعت 15:59)علی1369 نوشته:  تازه امتحان آخر ترم را تموم کردم و منتظر مدرک لیسانسم. فکر کنم مصاحبه هم توی مهر بیفته برای اینکه مدارکم رو از دانشگاه بگیرم برای ترجمه کردن چه کار کنم و اصلش رو چطوری باید بگیرم برای روزمصاحبه مگه اصلش رو نمیخواهند؟ بعد برای اینکه دیگه درسم تموم شده برای خروج ازکشور چه راهی هست آیا باید دوباره برم برای فوق امتحان دانشگاه آزاد برای فوق را هم شرکت کردم.

دوست عزیز اطلاعات ناقص دادین . وضع خدمت و نوع دانشگاه رو مشخص کنید. منم مثل شما هستم و فوقم داره تمام میشه ولی سربازی ندارم و مدرک کارشناسیمم دستمه . اماده شدن مدرک در دانشگاهی که من درس میخونم حدود ۲ هفته بیشتر طول نمیکشه . ولی اگر دانشگاه آزاد هستین خیلی طول میکشه . در ضمن اگر بعدا نیاز به ادامه تحصیل دارین بهتره یه ریز نمرات هم بگیرین. اگر سربازی نرفتین بهتره در تاپیک های دیگه بپرسین که چه راه حلی وجود داره. موفق باشین

تشکر کنندگان: علی1369 ، mohamadir ، kamix
(2013-06-24 ساعت 21:33)rainyboy نوشته:  

دوست عزیز اطلاعات ناقص دادین . وضع خدمت و نوع دانشگاه رو مشخص کنید. منم مثل شما هستم و فوقم داره تمام میشه ولی سربازی ندارم و مدرک کارشناسیمم دستمه . اماده شدن مدرک در دانشگاهی که من درس میخونم حدود ۲ هفته بیشتر طول نمیکشه . ولی اگر دانشگاه آزاد هستین خیلی طول میکشه . در ضمن اگر بعدا نیاز به ادامه تحصیل دارین بهتره یه ریز نمرات هم بگیرین. اگر سربازی نرفتین بهتره در تاپیک های دیگه بپرسین که چه راه حلی وجود داره. موفق باشین

تازه منتظر مدرک لیسانسم. چون تازه امتحانات آخر ترمم تموم شده. دانشگاه آزاد هستم. و سربازی هم که نرفتم چون همش در حال درس خواندن بودم. ممنون میشم راهنمایی کنید. کیس نامبرم هم پایینه.
تشکر کنندگان:
(2013-06-24 ساعت 22:48)علی1369 نوشته:  
(2013-06-24 ساعت 21:33)rainyboy نوشته:  

تازه منتظر مدرک لیسانسم. چون تازه امتحانات آخر ترمم تموم شده. دانشگاه آزاد هستم. و سربازی هم که نرفتم چون همش در حال درس خواندن بودم. ممنون میشم راهنمایی کنید. کیس نامبرم هم پایینه.

چرا کسی جواب نمیده
تشکر کنندگان:
با سلام منم برنده لاتاری 2014 هستم می خواستم بدونم آیا مدارک دبستان و راهنمایی هم همراه با ریزنمرات لازم هست ترجمه شود.چون من لیسانس دارم.
سفارت ایروان
شماره کیس:7XXX
وضعیت: برگه ابی-کلیرنس
تشکر کنندگان: ehsan2012 ، sabtenam11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان