کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
عمان<کار+اقامت
عمان<کار+اقامت
کسانی که اطلاعات دارند لطفا ایده و اطلاعات خود را اشتراک بگدارید.
تشکرات.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadalir ، taherifar ، msar
(2013-05-30 ساعت 00:23)skyplex نوشته:  عمان<کار+اقامت
تشکرات.
دوست عزیز تخصص شما چی هست؟
چه هدفی برای مهاجرت دارید؟
آیا کشور عربی تا به حال زندگی کردید؟
استاندارد زندگی شما در ایران در چه حدی هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان: skyplex ، mohammadalir ، baghi ، taherifar ، msar ، battosai
(2013-05-30 ساعت 00:27)abas_kashan نوشته:  
تشکرات.

1- دنبال کار . درامد بیشترم.
2- هدفم زندگی بهتر
3- بله
4- استاندارد زندگی ام نازل تر از کشورهای عربیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadalir ، taherifar ، msar
(2013-05-30 ساعت 14:09)skyplex نوشته:  
(2013-05-30 ساعت 00:27)abas_kashan نوشته:  
تشکرات.

1- دنبال کار . درامد بیشترم.
2- هدفم زندگی بهتر
3- بله
4- استاندارد زندگی ام نازل تر از کشورهای عربیه.
خواهشا یک سفرعمان برو (همون رفتارهای یک تازه مهاجر یعنی محلات اصلی و بازارهای اصلی مردم تجربه کن)
من بعنوان شخضی که اربیل و کویت بودم خیلی برایم این کشور تعجب آور بود
وحشتناک مذهبی هستند و سنتی
پاسخ
تشکر کنندگان: skyplex ، mohammadalir ، taherifar ، msar ، battosai
تمام جاهاش اينجوري نيست.مسقط كه پايتختش هستش خيلي خوبه ولي بقيه شهرهاش اينجوري نيست.برادر من اونجا زندگي ميكنه و با اقامت كاري رفته در كل كشور بدي نيست
-"خداوندا من با تمام کوچکیم یک چیز از تو بیشتر دارم و آن هم خدای است که من دارم و تو نداری
دکتر علی شریعتی
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، mohammadalir ، tartar ، mhsenpc ، taherifar ، msar ، battosai
(2013-06-06 ساعت 15:37)sara24 نوشته:  تمام جاهاش اينجوري نيست.مسقط كه پايتختش هستش خيلي خوبه ولي بقيه شهرهاش اينجوري نيست.برادر من اونجا زندگي ميكنه و با اقامت كاري رفته در كل كشور بدي نيست
معمولا برای اقامت کاری نیاز به یک شغل قوی هست و معمولا چنین کیس های در مناطق خارج پایتخت اتفاق میفته
کویت همه فکر میکنند شرکت نفت آن در پایتخته شغلهایش، ولی باور کنید آن هایی که اقامت کاریند دارند در مرز با عربستان کار میکنند یا توی دریا _سختتر عسلویه و .._
کیس تا کیس فرق میکنه البته
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadalir ، roeentan ، taherifar ، msar
تاپیک خوبی رو اغاز کردید / عمان برای ادامه حیات چطور هستش /ایران دیگر واقعا سخت شده/دوستان که تجربه یا اطلاعات کافی دارند بگویند چقدر سرمایه برای مهاجرت در عمان لازم هستش / مثلا در پایتخت /ایا مثل امارات گرانی انجا هم وجود دارد از لحاظ مسکن و پایتخت یا مثلا حومه /من حقوق می خونم / میشه روی کارم حساب باز کرد /چطوری اصلا عمان اقامت می دهد /ممنون عزیزان
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
دوستان چرا انقدر پاسخ ها کم هست تو این تاپیک! بنده بالاخره نفهمیدم خوب هست یا بد؟! ممنون می شم کمک بیشتری کنین .. سختی ها و خوبی های عمان چیه
ممنون.
پاسخ
سریعترین راه برای کاریابی در عمان چیه؟چطوری میشه اقدام کرد؟
پاسخ
(2014-01-27 ساعت 00:41)baghi نوشته:  سریعترین راه برای کاریابی در عمان چیه؟چطوری میشه اقدام کرد؟

دوست عزیز عمان کشوریه در حد و اندازه امارات شاید یک خورده پایین تر از نظر توریستی بودنش واسه کار هم بستگی داره چجوری بخوایی کار کنی و بتونی کار گیر بیاری اگه پول داشته باشی در حد دویست سیصد ملیون میتونی خودت یک شرکت ثبت کنی و واسه حدود 4 نفر اقامت بگیری و بسته به نوع کارت از مرکز پایتختش گرفته تا هرجای دیگه کار کنی اگه نداری این پولو باید بسته به شرایطت دنبال کار تو شرکت های بزرگ پیگیر باشی از نطر اب و هوایی هم منطقه های گرم و مرطوب در حد بندر عباس داره و منطقه سرسبز مثل شمال هم داره(منطقه صلاله)
پاسخ
تشکر کنندگان: baghi ، taherifar ، msar
جرا انقدر اطلاعات راجبه عمان کمه .هم اینجا وهم درگوگل (البته به فارسی ) :-( .تورور خدا کمک کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: vahidbaq ، taherifar ، msar
من هم از اونایی که راجع به عمان اطلاعاتی دارن التماس دعا دارم Wink
پاسخ
دوستان و اساتید کسی نبود جواب ما رو بده؟ شنیدم فعلا تنها کشور خلیج که به ایرانیا ویزای کار میده عمانه.
پاسخ
شوهر یکی از دوستام رفته 1 ساله دوستمم قراره ببره ااما نمدونم کدوم شهرش هس و فقط میدونم مهندس عمرانه خونشم کرج بود

و خدایی که در این نزدیکیست.....
پاسخ
(2013-06-06 ساعت 15:37)sara24 نوشته:  تمام جاهاش اينجوري نيست.مسقط كه پايتختش هستش خيلي خوبه ولي بقيه شهرهاش اينجوري نيست.برادر من اونجا زندگي ميكنه و با اقامت كاري رفته در كل كشور بدي نيست

من دنبال کار تو عمان یا کشور عربی دیگه ای هستم ..29 سال 6سال سابقه..آیلتس6.5...عربیم خوب نیست...بنظرتون چطور میتونم موفق شم .راستی برق قدرت خوندم و کارای آف شور و سخت هم برام مطرح نیست فقط پول خوب میخوام و ...Shy
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان