کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
معرفی یک وسیله کاربردی - تبدیل برق 110
شاید به هر دلیل شخصی علاقمند باشید که وسیله برقی رو با خودتون به آمریکا ببرید. خوب اگر این وسیه تنها با برق 220 ولت کار کنه چه باید کرد.
ضمن جستجو به این دستگاه رسیدم :
مشخصات کلی :
تبدیل 110 به 220
تبدیل 220 یه 110
خروجی usb ( برای شارژ)
وزن : حدود 7 کیلو گرم !!!
انواع : بر اساس توان ( وات) از 100 وات الی 3000 وات عرضه می شوند.
قیمت : مدل 1000 وات حدود 49 دلار به فروش می شود.
نکته : با توجه به وزن نسبتا زیاد آن باید هزینه های پستی آن را هم در نظر گرفت.
صفحه فروش مدل 1000 وات در سایت آمازون :
http://www.amazon.com/Goldsource-STU-100...pd_sim_e_4

مدل و مارک دیگری با امکانات مشابه :
http://www.220converters.com/store/p/29-...erter.html

منتظر اعلام نظرات دوستان می باشم
با تشکر
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
در تکمیل پست شما این لینک از ای بی انواع مختلف این مبدل در قدرت ها و قیمتهای مختلف نشان میده

http://www.ebay.com/sch/Travel-Adapters-...=1&_sop=15
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: nooshshahnar ، عشق رفتن ، peyman1355 ، nasim ، nasam ، rezahoorjandi
با سلام
من در ص 114 تاپیک زندگی و کار در دالاس نوشته بودم:
ما می خوایم از وسایل برقی ، سشوار، اتو، ریش تراش و پلوپز رو با خودمون بیاریم آمریکا. "مبدل دو شاخه گرد به تخت" رو تو مشهد خریدیم 7000 تومان. مبدل 110 ولت به 220 ولت رو یه جا می گفت 170000 تومان و یه جا می گفت با 50000 تومان خودش برامون درست می کنه. تازه اون گرونه 7 کیلو بود. ولی این ارزونه 2.5 کیلو در می اومد. بقیه دوستان که قیمت گرفتن، چطوری بوده؟ همین طوری بهشون گفتن. بخریم؟ حتما کار می کنه؟ ارزشش رو داره؟
و دوستان لطف کردند جواب دادند:
من وحشت كردم از قيمت تبديل دوشاخه!!!! من مطمئنم كه هر كدوم رو زير ٥٠٠ تومان خريده بودم و اوردم
بعد از يك مدت كه از جابجا كردن اون ترانس خسته شدى و يا وقتى دو تا چيز برقى رو همزمان در دوجا نتونستى كار بزنى، به خودت ميگى كه كاشكى نمياوردمشون
پارس خزر كه خودش با برق ١١٠ پلوپز زده
اتوهاى اينجا ارزون و خوبه
فقط براى سشوار و ريش تراش خوبه كه بيارى.
درباره قيمت ريش تراش نميدونم و حتما يك نگاهى ميكنم بعدا، آخه من ريشهام رو به روش نامسلمونى با تيغ ميزنم وتيغ ژيلت گرونه.
ولى ميدونم كه دستگاههاى موزر براى مو ارزونه و خودم دارم و سه سال قبل فيليپس خريدم ٤٠ دلار و عين تراكتور داره كار ميكنه
اميدوارم نوشته ام مفيد بوده باشه
من جاى شما بودم نمياوردم و اينجا سشوار و ريشتراش تهيه ميكردم
هر چند كه هيچى با دلار ٣٥٠٠ تومان براى تازه مهاجرها ارزون نيست
خیلی از برندهای خوب رو با 20 دلار تازه برای سشوار پرفدرت سالنی میتونین تهیه کنین. اگر چه من هم از ایران بار اول ااورده بودم اما وقتی با تیدیل استفاده کردم اون قدرتی که قبلا داشت رو دیگه نداشت.
costco برند معروفی رو 20 دلار میده.
اتو هم که چی بگم من برای خودم گرونترین اتوی ایران رو خریده بوده اما اینجا با 18 دلار انجنان این اتو بعد از 2 سال داره کار میکنه که نمیتوین تصور کنین.
پلوپز هم که با 30 دلار یه چیز عالی میگیرید.
قبولی پس از دو سال شرکت در لاتاری!
مصاحبه: 23 ژانویه 2013
کلیر شدن: 28 روز
کل هزینه ها (برای دو نفر):8 م
+ بلیط آمریکا: نفری 3080000 با هواپیمایی امارات به مقصد دالاس!
پاسخ
(2013-06-22 ساعت 17:01)مجید ملیح نوشته:  با سلام
من در ص 114 تاپیک زندگی و کار در دالاس نوشته بودم:
ما می خوایم از وسایل برقی ، سشوار، اتو، ریش تراش و پلوپز رو با خودمون بیاریم آمریکا. "مبدل دو شاخه گرد به تخت" رو تو مشهد خریدیم 7000 تومان. مبدل 110 ولت به 220 ولت رو یه جا می گفت 170000 تومان و یه جا می گفت با 50000 تومان خودش برامون درست می کنه. تازه اون گرونه 7 کیلو بود. ولی این ارزونه 2.5 کیلو در می اومد. بقیه دوستان که قیمت گرفتن، چطوری بوده؟ همین طوری بهشون گفتن. بخریم؟ حتما کار می کنه؟ ارزشش رو داره؟
و دوستان لطف کردند جواب دادند:
من وحشت كردم از قيمت تبديل دوشاخه!!!! من مطمئنم كه هر كدوم رو زير ٥٠٠ تومان خريده بودم و اوردم
بعد از يك مدت كه از جابجا كردن اون ترانس خسته شدى و يا وقتى دو تا چيز برقى رو همزمان در دوجا نتونستى كار بزنى، به خودت ميگى كه كاشكى نمياوردمشون
پارس خزر كه خودش با برق ١١٠ پلوپز زده
اتوهاى اينجا ارزون و خوبه
فقط براى سشوار و ريش تراش خوبه كه بيارى.
درباره قيمت ريش تراش نميدونم و حتما يك نگاهى ميكنم بعدا، آخه من ريشهام رو به روش نامسلمونى با تيغ ميزنم وتيغ ژيلت گرونه.
ولى ميدونم كه دستگاههاى موزر براى مو ارزونه و خودم دارم و سه سال قبل فيليپس خريدم ٤٠ دلار و عين تراكتور داره كار ميكنه
اميدوارم نوشته ام مفيد بوده باشه
من جاى شما بودم نمياوردم و اينجا سشوار و ريشتراش تهيه ميكردم
هر چند كه هيچى با دلار ٣٥٠٠ تومان براى تازه مهاجرها ارزون نيست
خیلی از برندهای خوب رو با 20 دلار تازه برای سشوار پرفدرت سالنی میتونین تهیه کنین. اگر چه من هم از ایران بار اول ااورده بودم اما وقتی با تیدیل استفاده کردم اون قدرتی که قبلا داشت رو دیگه نداشت.
costco برند معروفی رو 20 دلار میده.
اتو هم که چی بگم من برای خودم گرونترین اتوی ایران رو خریده بوده اما اینجا با 18 دلار انجنان این اتو بعد از 2 سال داره کار میکنه که نمیتوین تصور کنین.
پلوپز هم که با 30 دلار یه چیز عالی میگیرید.

خوب البته بنده همه فرمایشات شما رو در بست قبول دارم معنی نداره که وسیله برقی رو ورداری ببری به جایی که خودشون مهد برق هستن. اما چیزی که باعث شد دنبال این وسیله بگردم ، پلوپز چند کاره فللر بود ( بخار پز ، آرام پز ، پلو پز ، کیک پز ، ماست ... ، قابلیت زمان و برنامه ریزی ) که خوب در وحله اول که از دوستان خارج نشین پرسیدم ظاهرا همچین وسیله ای اونجا با این امکانات وجود نداشت.
اما حتما هرکس برای خودش یک وسیله خاصی داره که به هر دلیل دوست داره با خودش ببره.
و همونطور که جنابعالی فرمودید باید هزینه های این کار و وزن زیاد این دستگاه رو در نظر گرفت.
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، peyman1355 ، philter ، سمانه777 ، آلیس-1980 ، nika ، rezahoorjandi ، shilan
عزيزم چرا هفت كيلويي ؟؟ صد گرمي هم وجود داره
http://www.amazon.com/Seven-Star-Convert...+converter
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، عشق رفتن ، peyman1355 ، nasim ، nika ، nasam ، rezahoorjandi ، atour
(2013-06-23 ساعت 11:16)armanbala نوشته:  عزيزم چرا هفت كيلويي ؟؟ صد گرمي هم وجود داره

با سلام
اگر به مشخصات فنی مبدل مورد نظر نگاه کنید :
100 Watt Step Up/Down Travel Voltage Converter
بدین معنا که وسیله ای که حداکثر 100 وات قدرت دارد امکان استفاده از این وسیله را دارد . در واقع در این نوع مبدل به جای استفاده از سیم پیچ و ترانس از مدارها و قطعات الکترونیک استفاده شده است که برای کاربرد های کوچک مفید و کاربردی است.
اما برای وسایل پر مصرف تر بهیچوجه توصیه نمیشود.
ارادتمند

پاسخ
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، peyman1355 ، philter ، ghasoo ، آلیس-1980 ، nika ، nasam ، powerb ، turadjk
(2013-06-23 ساعت 11:32)saeedshafiee نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 11:16)armanbala نوشته:  عزيزم چرا هفت كيلويي ؟؟ صد گرمي هم وجود داره

با سلام
بدین معنا که وسیله ای که حداکثر 100 وات قدرت دارد امکان استفاده از این وسیله را دارد . در واقع در این نوع مبدل به جای استفاده از سیم پیچ و ترانس از مدارها و قطعات الکترونیک استفاده شده است که برای کاربرد های کوچک مفید و کاربردی است.
ارادتمند

شرمنده من از این چیزای فنی سر در نمیارم
وسیله 100 وات مثلاً چی؟؟ اپی لیدی یا سشوار 100 وات هستن یا بیشتر؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، powerb
(2013-07-19 ساعت 03:27)nedafarsi نوشته:  

با سلام
ارادتمند

دوست عزیز
اپی لیدی رو نمیدونم اما وسایل گرماساز حتما خیلی خیلی بیش از 100 وات مصرف دارند. روی هر وسیله هم پلاکی هستش که مصرفش رو توضیح داده. بطور کل بردن سشوار رو توصیه نمیکنم اما ممکنه وسیله ای مثل اپی لیدی که جنبه وسیله همراه رو هم داره کلا 110 تا 220 ولت باشه. شما لطفا اون پلاک رو پیدا کنید و اینجا بنویسید. امیدوارم بتونم بیشتر کمکتون کنم.
ارادتمند

پاسخ
تشکر کنندگان: peyman1355 ، powerb ، turadjk

با سلام
ارادتمند

دوست عزیز اپی لیدی معمولا 10 - 15 وات بیشتر نیستند ولی سشوار بستگی به قدرتشون معمولا 800 تا 2000 وات هستند ..بنابراین مبدل 100 وات واسه سشوار با این توان قابل استفاده نیستش و باید از مبدلی با توان بالاتر استفاده کرد.. وسایل برقی پلاک مشخصات دارند که توان وسیله رو بر اساس وات نوشته و براساس اون میتونید مبدل مناسب کارتون رو انتخاب کنید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، saeedshafiee ، peyman1355 ، nedafarsi ، nina22 ، romance33 ، nasim ، kiana11 ، rezahoorjandi ، pari pariaaa ، powerb ، Rock ، turadjk
دوستان عزیز جهت اطلاع دقت کنید اگر بر روی پلاک مشخصات شارژر یا اداپتور برخی از وسایل برقی و الکترونیکی مانند موبایل -- دوربین عکاسی -- لپتا ب -- سشوار و ... اگر عبارت INPUT: 100-240 قید شده باشد دیگر نیاز به تهیه ترانس تبدیل 110/220 ولت نمیباشد و میتوانید مستقیما این وسایل را با برق 110 ولت در ا م ر ی ک ا نیز استفاده نمایید..
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
(2013-07-19 ساعت 09:50)saeedshafiee نوشته:  

با سلام
ارادتمند

دوست عزیز
اپی لیدی رو نمیدونم اما وسایل گرماساز حتما خیلی خیلی بیش از 100 وات مصرف دارند. روی هر وسیله هم پلاکی هستش که مصرفش رو توضیح داده. بطور کل بردن سشوار رو توصیه نمیکنم اما ممکنه وسیله ای مثل اپی لیدی که جنبه وسیله همراه رو هم داره کلا 110 تا 220 ولت باشه. شما لطفا اون پلاک رو پیدا کنید و اینجا بنویسید. امیدوارم بتونم بیشتر کمکتون کنم.
ارادتمند

ظاهرا قیمتش تو ایران خیلی ارزونتره ! کسی سراغ داره جایی که بخریم ؟ برای تبدیل و کانورتور
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان:
لاله زار

(2013-11-27 ساعت 20:25)mechanicalengineer نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 09:50)saeedshafiee نوشته:  

با سلام
100 Watt Step Up/D.....

شرمنده من از این چی......

دوست عزیز
اپی لیدی رو نمیدون......

ظاهرا قیمتش تو ایران خیلی ارزونتره ! کسی سراغ داره جایی که بخریم ؟ برای تبدیل و کانورتور

پاسخ
تشکر کنندگان: amin arefi ، powerb
با سلام به دوستان عزیز
یه سری به لینک زیر بزنین ، با هر توانی که بخواین موجوده ، فقط هرچی توان بالاتر ، گرونتر و سنگینتر ، میارن دم در خونه هم تحویل میدن
ما یه 3000 وات گرفتیم ، خیلی هم راضی هستیم
از جاروبرقی 2800 وات رو باهاش روشن میکنیم تا بیا پایین شارژر باطری قلمی.

مبدل 220 و 110

بسته به اینکه چی رو میخواین روشن کنین میتونین بخرین
فقط وسیله برقی که میخواین بیارین اگه موتور داره ، فرکانسش رو چک کنین که حتماً 60Hz رو ساپورت کنه وگرنه اگه فقط 50Hz بود نیارینش
موفق باشین
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، سی سی ، amin arefi ، KIMIA2005 ، romance33 ، nasam ، rezahoorjandi ، powerb ، meisam14 ، Rock ، tamana2016
دوستان عزیز این سایت بسیار خوبیه میتونید ولتاژ,,فرکانس و سوکتهای مورد استفاده در تمام کشورهای دنیا رو ببینید وباهم مقایسه کنید عکس سوکتها ودوشاخه ها وپریزها هم هست

http://www.worldstandards.eu/electricity...tage_table

پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، dana ، romance33 ، saeedshafiee ، EKAM ، nasam ، rezahoorjandi
دوستان پلوپز و چای ساز برقی تو ال ای پیدا میشه و رنج قیمتش چقدره ؟
تو ایران پارس خزر 110 ولت هست ظاهرا و حدود 100هزار تومانه مناسبه بیاریم؟

2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
پاسخ
تشکر کنندگان: powerb

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان