کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام شهر اروپا؟¿
استکهلم
13.46%
14 13.46%
لندن
25.00%
26 25.00%
برلین
5.77%
6 5.77%
رم
2.88%
3 2.88%
پاریس
7.69%
8 7.69%
مادرید
2.88%
3 2.88%
پراگ
1.92%
2 1.92%
کپنهاگ
9.62%
10 9.62%
مونیخ
9.62%
10 9.62%
اسلو
6.73%
7 6.73%
بارسلون
1.92%
2 1.92%
هلسینکی
3.85%
4 3.85%
دوبلین
2.88%
3 2.88%
هامبورگ
5.77%
6 5.77%
هیچکدام
0%
0 0%
مجموع 104 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کدام شهر اروپا را برای زندگی انتخاب میکنید؟
من خودم شهر استکهلم و لندن رو انتخاب میکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، battosai ، gbtm
(2013-06-24 ساعت 16:07)Hamed jojo نوشته:  من خودم شهر استکهلم و لندن رو انتخاب میکنم
بچه ها فعلا لندن و بعد استکهلم جلو هستن لطفا دلیلتون رو هم بگین
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، battosai
استکهلم
آرامش ،امنیت، سطح رفاه و مردم این شهر رو دوست دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: el333 ، barvos ، only_flight ، battosai ، mohajer 01 ، gbtm
(2013-06-29 ساعت 15:21)یه مهاجر نوشته:  استکهلم
اقا شما کدام شهر های اسکاندیناوی رو برای بازدید توصیه میکنید چون من حتما به سوید و نروژ و دانمارک میرم ولی فلاند شک دارم فقط لطفا چون عجله دارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2013-07-13 ساعت 12:00)Hamed jojo نوشته:  
اقا شما کدام شهر های اسکاندیناوی رو برای بازدید توصیه میکنید چون من حتما به سوید و نروژ و دانمارک میرم ولی فلاند شک دارم فقط لطفا چون عجله دارم.

شما چی میخواین ببینین.برای موزه ها و مراکز خرید و....پایتخت ها...به نظر من در بین پایتخت های اسکاندیناوی استکهلم از همه قشنگ تره ضمن اینکه شهرش زنده و پویاتر و پرجمعیت تر هم هست.اسلو تازه داره ساخته میشه و همه شهر در حال ساخت و ساز هستن.هلسینکی قشنگه ولی من از کپنهاگ اصلا خوشم نیومد

برای طبیعت و حیات وحش نروژ موقعیت خوبی داره و شهرای زیادی هم هست که موردعلاقه توریست هاست
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، battosai ، mohajer 01 ، پورسیاحی
من اسلو انتخاب کردم چون خاله ام اونجا ساکنه
امیدوارم روزی بتونم برای تحصیلات اونجا برم فکر نکنم اسون باشه البته
پاسخ
(2013-07-13 ساعت 13:50)یه مهاجر نوشته:  
(2013-07-13 ساعت 12:00)Hamed jojo نوشته:  

شما چی میخواین ببینین.برای موزه ها و مراکز خرید و....پایتخت ها...به نظر من در بین پایتخت های اسکاندیناوی استکهلم از همه قشنگ تره ضمن اینکه شهرش زنده و پویاتر و پرجمعیت تر هم هست.اسلو تازه داره ساخته میشه و همه شهر در حال ساخت و ساز هستن.هلسینکی قشنگه ولی من از کپنهاگ اصلا خوشم نیومد

برای طبیعت و حیات وحش نروژ موقعیت خوبی داره و شهرای زیادی هم هست که موردعلاقه توریست هاست
دوست خوبن نه مهم برای من مدرن بودن نیست چون در امریکای شمالی شهر های خیلی مدرنی است من مهم برام طبیعت زیبایی و اثار باستانیه من الان بلیط استکهلم رزرو کردم برای نزدیک بیست و پنج روز دیگه و اول هم میرم سوید و بعدش هم میرم نروژ و در کل فنلاند نمیرم ولی میخوام بدونم میشه با ماشین از اسلو رفت به دانمارک...
پاسخ
(2013-07-15 ساعت 13:59)Hamed jojo نوشته:  دوست خوبن نه مهم برای من مدرن بودن نیست چون در آمریکای شمالی شهر های خیلی مدرنی است من مهم برام طبیعت زیبایی و اثار باستانیه من الان بلیط استکهلم رزرو کردم برای نزدیک بیست و پنج روز دیگه و اول هم میرم سوید و بعدش هم میرم نروژ و در کل فنلاند نمیرم ولی میخوام بدونم میشه با ماشین از اسلو رفت به دانمارک...

بله هم با ماشین و هم با قطار میشه رفت .دانمارک از سوئد و از طریق پل دو طبقه Øresund بر روی بالتیک قابل دسترسیه
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos
(2013-07-15 ساعت 17:18)یه مهاجر نوشته:  
(2013-07-15 ساعت 13:59)Hamed jojo نوشته:  دوست خوبن نه مهم برای من مدرن بودن نیست چون در آمریکای شمالی شهر های خیلی مدرنی است من مهم برام طبیعت زیبایی و اثار باستانیه من الان بلیط استکهلم رزرو کردم برای نزدیک بیست و پنج روز دیگه و اول هم میرم سوید و بعدش هم میرم نروژ و در کل فنلاند نمیرم ولی میخوام بدونم میشه با ماشین از اسلو رفت به دانمارک...

بله هم با ماشین و هم با قطار میشه رفت .دانمارک از سوئد و از طریق پل دو طبقه Øresund بر روی بالتیک قابل دسترسیه
میشه یه ماشین کرایه کرد در سوید و در دانمارک تحویل داد یا میشه یه ماشین ارزون خرید چون من توی دانمارک فامیل دارم و از اونجا به بعد رو هم ایشون هستم
پاسخ
(2013-07-17 ساعت 15:03)Hamed jojo نوشته:  میشه یه ماشین کرایه کرد در سوید و در دانمارک تحویل داد یا میشه یه ماشین ارزون خرید چون من توی دانمارک فامیل دارم و از اونجا به بعد رو هم ایشون هستم

من این کارو نکردم ولی شنیدم اژانس هایی هستن که می تونین ماشین رو اجاره کنین و در یه شهر دیگه ماشین رو به نمایندگی همون اژانس تحویل بدین. برای خرید ماشین اینجا باید اقامت داشته باشین.به نظر من نروژ تا سوئد رو با اتوبوس برین و وقتی گشت و گذارتون در سوئد تموم شد با قطار برین دانمارک.در طول مسیر چیز خاصی برای دیدن وجود نداره که بخواین توقف کنین و ببینین از این جهت میگم اجاره ماشین ضرورتی نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، only_flight
من به اروپا زیاد آشنایی ندارم . اما فکر کنم تنها نفری باشم که پراگ رو انتخاب کرده این شهر رو خیلی دوست دارم به خاطر اینکه هنوز قدیمیه یکی از شهرهای دیگه ای که خیلی دوسش دارم میلان هست . من همیشه دو تا شهر رو خیلی دوست دارم یکی خیلی خیلی مدرن و دیگری بافت قدیمی کلیسایی . امیدوارم روزی باشه که این دو تا شهر رو از نزدیک ببینم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-17 ساعت 17:39)alisarvareharchiabi نوشته:  من به اروپا زیاد آشنایی ندارم . اما فکر کنم تنها نفری باشم که پراگ رو انتخاب کرده این شهر رو خیلی دوست دارم به خاطر اینکه هنوز قدیمیه یکی از شهرهای دیگه ای که خیلی دوسش دارم میلان هست . من همیشه دو تا شهر رو خیلی دوست دارم یکی خیلی خیلی مدرن و دیگری بافت قدیمی کلیسایی . امیدوارم روزی باشه که این دو تا شهر رو از نزدیک ببینم .

اسم دو تا از شهرهایی رو بردی که به قول خودت هنوزم سبک قرون وسطی رو دارن. مخصوصا پراگ.
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
پاسخ
(2013-07-17 ساعت 17:21)یه مهاجر نوشته:  
(2013-07-17 ساعت 15:03)Hamed jojo نوشته:  میشه یه ماشین کرایه کرد در سوید و در دانمارک تحویل داد یا میشه یه ماشین ارزون خرید چون من توی دانمارک فامیل دارم و از اونجا به بعد رو هم ایشون هستم

من این کارو نکردم ولی شنیدم اژانس هایی هستن که می تونین ماشین رو اجاره کنین و در یه شهر دیگه ماشین رو به نمایندگی همون اژانس تحویل بدین. برای خرید ماشین اینجا باید اقامت داشته باشین.به نظر من نروژ تا سوئد رو با اتوبوس برین و وقتی گشت و گذارتون در سوئد تموم شد با قطار برین دانمارک.در طول مسیر چیز خاصی برای دیدن وجود نداره که بخواین توقف کنین و ببینین از این جهت میگم اجاره ماشین ضرورتی نداره
ممنون اره با اتوبوس میرم نروژ و از همون جا هم سوار قطار میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، battosai
(2013-07-17 ساعت 17:39)alisarvareharchiabi نوشته:  من به اروپا زیاد آشنایی ندارم . اما فکر کنم تنها نفری باشم که پراگ رو انتخاب کرده این شهر رو خیلی دوست دارم به خاطر اینکه هنوز قدیمیه یکی از شهرهای دیگه ای که خیلی دوسش دارم میلان هست . من همیشه دو تا شهر رو خیلی دوست دارم یکی خیلی خیلی مدرن و دیگری بافت قدیمی کلیسایی . امیدوارم روزی باشه که این دو تا شهر رو از نزدیک ببینم .

پراگ یکی از زیباترین پایتخت های اروپاست و منم عاشق این شهرم ولی تنها زیبایی نمیتونه دلیلی برای اینکه شهری رو برای زندگی انتخاب کنیم باشه.از نظر من جمهوری چک برای زندگی جای جالبی نیست ولی برای سفر بسیار عالیست
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، ParsTrader ، gbtm
چرا با کپنهاگ مشکل داری؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان