کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به روسیه
با سلام میخواستم بدونم ایرانیان روسیه (مسکو یا سنت پترز) بیشتر چه نوع بیزینسی دارند ؟ (از لحاظ مغازه داری) و دومی اینکه در حال حاضر چه نوع کارهای فنی بیشتر مورد نیاز روسیه هستش ؟ با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
یکی از دلایل عمده که ما ایرانیها پیشرفت نمیکنیم و حتی باعث درجا زدن و حتی پس رفت ایرانیان دیگه چه تو داخل و چه در خارج از کشور میشیم همینه که هیچکدوم ایده و پلنی واسه خودمون نداریم و دوست ئاریم مثل کسی باشیم که از نظرمون موفقه . مثلا وقتی میبینیم اصغر آقا سوپر مارکت زده و تو کارش ای بدک نیست ما هم میریم دنبال سوپر مارکت اونهم به فاصله 100 منری اون آقا و بازار کار جفتمون خراب میشه یا فروش پوشاک یا رستوران یا ... .
پاسخ
تشکر کنندگان: nora ، Iman13 ، mz64 ، 327 ، mhsenpc
من خود در کشور کانادا زندگی میکنم ولی چند نفر خواستند از من که این تاپیک رو راه بندازم و هیچ دخالتی نمیکنم و فقط این تاپیک را برای راهنمایی ساختم فقط عرض کنم که کشور روسیه با کاهش جمعیت رو برو است و مهاجرت به این کشور 1 ماه بیشتر طول نمیکشد
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، mhsenpc
(2013-06-26 ساعت 09:57)Hamed jojo نوشته:  من خود در کشور کانادا زندگی میکنم ولی چند نفر خواستند از من که این تاپیک رو راه بندازم و هیچ دخالتی نمیکنم و فقط این تاپیک را برای راهنمایی ساختم فقط عرض کنم که کشور روسیه با کاهش جمعیت رو برو است و مهاجرت به این کشور 1 ماه بیشتر طول نمیکشد

مهاجرت به چه قیمتی ؟؟؟ آب و هوای نا مناسب و زندگی در محیطی مافیایی ؟ که بعد 5 سال اقامت دائم مشروط بگیری و هرگز به پاس روسی نرسی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، only_flight ، storagemeter ، Saeedv13 ، 327 ، mhsenpc
مهاجرت به روسیه؟؟؟؟
دیگه گزینه ای دیگه ای نیست؟؟؟؟
سیستم روسیه با ایران تفاوت های عمدش تو
رنگ و نزاد مردم
زبان
اب و هوا
آزادی مشروب
بی حجابی
هست

مزیت دیگه ای اگه روسیه داره بگین منم بدونم
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، mhsenpc
از من به همه نصیحت پاهاتونو تو کشور روسیه نزارید ...یک کشور ۱۰۰ در ۱۰۰
نزاد پرست و مافیایی ..مخصوصا درکلان شهرهای ثروتمند بزرگ مسکو و سنت پیترزبورگ جایی برای مو مشکی ها و تیره پوست ها نیست..و اصلا به خارجی ها اجازه هیچ چیزی نمیدن ..
[font=Courier]شماره کیس : 2014AS0004XXX , تاریخ رویت قبولی:1 MAY , کنسولگری: ابو ظبی , تعداد افراد منظور در کیس : ۲ نفر , ارسال فرمها :August 21. 2013 , تایید مدارک :2013 ,30 August , کارنت شدن کیس : February 6.2014 , روز مصاحبه :22 April , دریافت ویزا :24 April یک ضرب , ورود به آمریکا: ۸ جولای ۲۰۱۴ , مقصد : تگزاس[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان: barvos ، mhsenpc
با نظر دوستان موافقم . مهاجرت مقوله ای فراتر از سفر کردنه . برای سفر و دیدن کشورهای روسی غنی هستن اما برای مهاجرت نه .
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، 327 ، mhsenpc
دوستان ایا شرایط مهاجرت به روسیه فرقی کرده ؟
مهاجرت کاری.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان