کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای توریستی ایتالیا
با سلام به همه
من یه سوال دارم خواهرم مقیم ایتالیا هستند برای من دعوت نامه فرستاده برای گرفتن وقت برای ویزا به کنسول گری ایتالیا زنگ می زنم جواب نمی دن رفتم سفارت می گن باید وقت گرفته باشی خواهرم براشون ایمیل زده جواب اونم ندادن من نمیدونم دیگه چیکار کنم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-07-04 ساعت 18:43)neshat_razavi نوشته:  با سلام به همه
من یه سوال دارم خواهرم مقیم ایتالیا هستند برای من دعوت نامه فرستاده برای گرفتن وقت برای ویزا به کنسول گری ایتالیا زنگ می زنم جواب نمی دن رفتم سفارت می گن باید وقت گرفته باشی خواهرم براشون ایمیل زده جواب اونم ندادن من نمیدونم دیگه چیکار کنم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.

سلام،از سفارت ايتاليا فقط بايد اينترنتي وقت بگيريد،بعد به سفارت مراجعه كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-10-20 ساعت 01:09)اليس نوشته:  
من یه سوال دارم خواهرم مقیم ایتالیا هستند برای من دعوت نامه فرستاده برای گرفتن  وقت برای ویزا به کنسول گری ایتالیا زنگ می زنم جواب نمی دن رفتم سفارت می گن باید وقت گرفته باشی خواهرم براشون ایمیل زده جواب اونم ندادن من نمیدونم دیگه چیکار کنم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.

سلام میشه لطف کنید بگید از طریق سایت سفارت ایتالیا چطور وقت بگیریم من رفتم تو سایت سفارت اصلا همچین گزینه ایی نیست نمیدونم چطوری وقت بگیرم....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-22 ساعت 09:48)kimfar نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 01:09)اليس نوشته:  
من یه سوال دارم خواهرم مقیم ایتالیا هستند برای من دعوت نامه فرستاده برای گرفتن  وقت برای ویزا به کنسول گری ایتالیا زنگ می زنم جواب نمی دن رفتم سفارت می گن باید وقت گرفته باشی خواهرم براشون ایمیل زده جواب اونم ندادن من نمیدونم دیگه چیکار کنم اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم منو راهنمایی کنه.

سلام میشه لطف کنید بگید از طریق سایت سفارت ایتالیا چطور وقت بگیریم من رفتم تو سایت سفارت اصلا همچین گزینه ایی نیست نمیدونم چطوری وقت بگیرم....
سلام
سفارت ایتالیا از جمله بی حساب کتاب ترین سفارتهاست
مدتی پیش وقت سفارت تلفنی بود و کد رزرو میدادند و بعد مراجعه میکردی. پس از آن مدتی وقت رو حضوری میدادند یعنی باید میرفتی تو صف از شب قبلش و .... الان هم که شنیدم اینترنتی شده اما گویا سایتشون هنوز آماده نیست تو 4 روز گذشته چک کردم صفحه ای برای نوبت دهی نمیاد
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
پاسخ
تشکر کنندگان:
اینترنتی خیلی راحت میشه وقت گرفت که حتما باز نشده هنوز تایمهای خالی نگران نباشین
پاسخ
تشکر کنندگان:
متقاضیان و مسافران به ایتالیا میبایست جهت اخذ ویزای ایتالیا، اقدام به گرفتن وقت سفارت ایتالیا نمایند. به همین منظور مسافرین قبل از مراجعه به سفارت میبایست از طریق سایت سفارت ایتالیا وقت خود را رزرو کنند. تعیین سیستم نوبت دهی سفارت ایتالیا (وقت سفارت ایتالیا) اکنون به صورت آنلاین صورت میگیرد، به این صورت که متقاضیان با ثبت نام در سایت سفارت میتوانند با مراجعه به تقویم مربوط به وقت های توریستی تاریخ مورد نظر خود جهت مراجعه به سفارت ایتالیا را مشخص کنند.

به طور معمول وقت های موجود در سایت سفارت برای یک تا سه هفته آینده باز میشوند. اما به علت درخواست های بالا و حجم بالای متقاضیان معمولا تمام وقت های سفارت پر میباشد و شما باید منتظر باز شدن وقت جدید بمانید و چون سفارت وقت های جدید رو ممکن است هر زمانی بر روی سایت قراردهد ممکن است روند گرفتن وقت برای شما به طول بینجامد .
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان