کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روشهای پیدا کردن خانه اجاره ای در آمریکا
سلام دوستان
من اپارتمانی یک خوابه اجاره کردم در اورنج کانتی در نزدیکی ایرواین .خانم هستم و تنها زندگی میکنم اگر برای مدت خیلی کوتاه و موقت جایی بخواهید به من پیام خصوصی بدید چون سایت را زیاد چک نمی کنم.
در حال حاضر وقتم تقریبا ازاد است و شاید بتونم در یکسری کارهای اولیه هم راهنمایی و کمکتان کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: nedaba
سلام دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی، واسه اتاق یا خونه به‌‌‌ من خبر بدن اینجا نزدیک خونه ما یه جا هست ایرانی‌‌ها آگهی‌ میزنن اگه باشه بهتون خبر میدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: nedaba
سلام

به یک هم خونه در LA نیاز هست واسه اجاره آپارتمان یا کندو در حد ۱۰۰۰$ تا ۱۲۰۰$ واسه اول سپتامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezafarhang81
لطفا درباره اجاره اتاق از خانواده های آمریکایی برای افراد مجرد هم توضیح بدید. یا سایتی هست که بشه پیدا کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان نوامبر میایم 2 نفریم استودیو میخواهیم 1000 تا در LA........میشه مورد معرفی کنید یا راهنمایی کنید?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-13 ساعت 16:16)meri2400 نوشته:  دوستان نوامبر میایم ۲ نفریم استودیو میخواهیم 1000 تا در LA........میشه مورد معرفی کنید یا راهنمایی کنید?

سلام اینجا آپارتمان یک اتاق خوابه حدود ۱۱۰۰ یا بیشتر هست فقط یکساله اجاره میدن و باید کردیت خوب داشته باشی مگر شانس بیاری آشنایی کسی داشته باشی کوتاه مدت تر پیداکنید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، ed2008 ، zhila1393 ، shadi79 ، meri2400 ، nedaba ، sahar2016
(2015-07-27 ساعت 09:08)Maryam_Am نوشته:  سلام دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی، واسه اتاق یا خونه به‌‌‌ من خبر بدن اینجا نزدیک خونه ما یه جا هست ایرانی‌‌ها آگهی‌ میزنن اگه باشه بهتون خبر میدم.

سلام ما دنبال یک اپارتمان یک خوابه هستیم مبله برای 2 ماه لطفا اگه سراغ دارید اطلاع بدهید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-07-27 ساعت 09:08)Maryam_Am نوشته:  سلام دوستانی که میخوان بیان اورنج کانتی، واسه اتاق یا خونه به‌‌‌ من خبر بدن اینجا نزدیک خونه ما یه جا هست ایرانی‌‌ها آگهی‌ میزنن اگه باشه بهتون خبر میدم.

سلام ما دنبال یک اپارتمان یک خوابه هستیم مبله برای 2 ماه لطفا اگه سراغ دارید اطلاع بدهید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان كسي هست كه بتونه محدوده سن حوزه راهنمايي كنه ما يه آپارتمان يه خوابه براي حدود يك ماه بگيريم من و همسرم هستيم خيلي ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد يا اگه هتل مناسب بشه پيدا كرد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-23 ساعت 08:02)آسمان نوشته:  سلام دوستان كسي هست كه بتونه محدوده سن حوزه راهنمايي كنه ما يه آپارتمان يه خوابه براي حدود يك ماه بگيريم من و همسرم هستيم خيلي ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد يا اگه هتل مناسب بشه پيدا كرد

دوست عزیز ما هم خیلی برای پیدا کردن جای مناسبی برای استقرار یک ماهه تلاش کردیم.اما در نهایت ناچار گزینه ای به جز استفاده از سایت booking برای رزرو هتل پیدا نکردیم.به هر حال برای کسانی که اولین سفرشون هست و اقامت اولشون هم کوتاهه این مشکلات هست و در نهایت نباید سخت گرفت.شما می تونید تو سایت booking شهر مورد نظرتون رو سرچ کنید و بازه قیمتی رو مشخص کنید.احتمالا می تونید متلی با قیمت تقریبا مناسب پیدا کنید.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان اگه فقط بخوام حدودا یک هفته اقامت داشته باشم و برگردم کجا رو پیشنهاد میکنید؟ یک ماه دیگه میام مریلند ...
شماره کیس: 2015AS38XX/کنسولگری: Ankara/تعداد افراد کیس :1/
ارسال فرمهای سری اول:31 May/کارنت شدن: 12 December/مصاحبه:11 February/دریافت ویزا: 16 February/ورود به آمریکا: March 17 Maryland /دریافت گرین کارت: 25 April
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-30 ساعت 21:20)manah نوشته:  دوستان اگه فقط بخوام حدودا یک هفته اقامت داشته باشم و برگردم کجا رو پیشنهاد میکنید؟ یک ماه دیگه میام مریلند ...

از سایت بوکینگ اقدام کنیدبه رزرو.گزینه هایی هم هست که استودیو در داخل هتل مستقر شده و امکانات خوبی مثل آشپزخانه و ... هم داره
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-23 ساعت 08:02)آسمان نوشته:  سلام دوستان كسي هست كه بتونه محدوده سن حوزه راهنمايي كنه ما يه آپارتمان يه خوابه براي حدود يك ماه بگيريم من و همسرم هستيم خيلي ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد يا اگه هتل مناسب بشه پيدا كرد

برای یک ماه آپارتمان که خیلی بعیده پیداکنید اگرهم باشه آپارتمان مبله برای یک ماه خیلی گرونه ، میتونید برید Extended Stay America هتل ، یک استودیو با آشپزخانه کوچیک داره و فکر میکنم حدود ۲۰۰۰$ در ماه بگیره ، تقریبا در همه جای آمریکا شعبه داره
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان کسی تو آتلانتا دنبال همخونه ای نمیگرده? من قصد دارم اوایل مهر بیام آتلانتا دنبال خونه موقت میگردم
ممنون میشم راهنماییم کنید
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست