کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مستندی در مورد شهرهای لس انجلس و نیویورک
دوستان سلام
به مستندی بنام
Discovery Channel: 15 Travel Bests 2013
در مورد شهرهای لس انجلس و نیویورک برخوردم که جالب بود و لازم دیدم لینک دانلود رو واستون بذارم که شما هم بتونید دانلود کنید و استفاده ببرید..
دیدن یک شهر جدید می تواند بسیار جذاب و پر از تجربیات غنی باشد… اما برای اینکه از اقامت خود در آن شهر بیشترین بهره را ببرید و هیچ یک از نقاط بی نظیر آن را از دست ندهید… بهتر است که برای آن آماده شوید! این مستند فوق العاده زیبا به معرفی شهرهای برتر امریکا میپردازد و بهترین مکان های این شهرها را به تصویر می کشد. در این مجموعه به دیدن مکان هایی که "باید دیده شوند" پرداخته می شود.
دانلود این مستند را از دست ندید.
[عکس: 15-travel-bests-cover.jpg]

لس انجلس
نیویورک و...
http://www.downloadha.com/1392/02/%D8%AF...ests-2013/
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
دانلود مستند زیبای زندگی ایرانیان آمریکایی PBS - The Iranian Americans 2012

مستندی از شبکه معروف PBS درباره زندگی ایرانیان ساکن یا متولد آمریکا و مصاحبه با آنها با حضور برخی از ایرانیان شناخته شده.. (فیروز نادری - اندی و همسرش - محمد خردادیان و ...)

دانلــود

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، itsmasoud ، alireza.nayyeri ، amir82 ، Danoosh ، romance33 ، noobnoobi ، Aries_son ، satin ، soli asali ، سيبك ، pey.com
(2013-07-21 ساعت 13:19)KIMIA2005 نوشته:  دانلود مستند زیبای زندگی ایرانیان آمریکایی PBS - The Iranian Americans 2012

مستندی از شبکه معروف PBS درباره زندگی ایرانیان ساکن یا متولد آمریکا و مصاحبه با آنها با حضور برخی از ایرانیان شناخته شده.. (فیروز نادری - اندی و همسرش - محمد خردادیان و ...)

دانلــود
کیمیا جان سلام
ممنون بابت این مستند، اما من نتونستم فایل رو باز کنم. البته دانلود میشه ها اما فایل زیپ کار نمیکنه و اروور میده، ممنون میشم یه راهنمایی کنی
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، گل نهال ، mercedeh2011 ، soli asali ، deineath
(2013-07-21 ساعت 23:04)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 13:19)KIMIA2005 نوشته:  دانلود مستند زیبای زندگی ایرانیان آمریکایی PBS - The Iranian Americans 2012

دانلــود
کیمیا جان سلام
ممنون بابت این مستند، اما من نتونستم فایل رو باز کنم. البته دانلود میشه ها اما فایل زیپ کار نمیکنه و اروور میده، ممنون میشم یه راهنمایی کنی

فایل مشکلی ندارد دوست عزیز این مستند زیپ نیستش مستقیم با فرمت mkv هستش و دانلود میشه سعی کنید از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر جهت دانلود استفاده کنید ..
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، soli asali
(2013-07-22 ساعت 08:06)KIMIA2005 نوشته:  

دانلــود
کیمیا جان سلام

فایل مشکلی ندارد دوست عزیز این مستند زیپ نیستش مستقیم با فرمت mkv هستش و دانلود میشه سعی کنید از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر جهت دانلود استفاده کنید ..
دوست عزیز والا نمیدونم چرا من بازم مشکل دارم ، به گفته شما عمل کردم و ایندفعه از IDM اسفتاده کردم اما وسطش قطع میشه البته اول فکر کردم شاید به خاطر سرعت اینترنتم باشه اما دیدم بعد از سه بار هر دفعه یه چیزی حدود 4 یا 5 دقیقه دانلود، ناگهان قطع میشه و کلاً میره ... Sad Shy
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، soli asali
(2013-07-23 ساعت 00:42)mrbonbon نوشته:  
(2013-07-22 ساعت 08:06)KIMIA2005 نوشته:  

دانلــود
کیمیا جان سلام

دوست عزیز والا نمیدونم چرا من بازم مشکل دارم ، به گفته شما عمل کردم و ایندفعه از IDM اسفتاده کردم اما وسطش قطع میشه البته اول فکر کردم شاید به خاطر سرعت اینترنتم باشه اما دیدم بعد از سه بار هر دفعه یه چیزی حدود 4 یا 5 دقیقه دانلود، ناگهان قطع میشه و کلاً میره ... Sad Shy
بادرود
برای منهم همین مشکل پیشمیاد حدود 20% دانلود میکنه بعد دیگه قطع میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، mrbonbon ، soli asali
این لینک ها رو هم امتحان کنید...

http://www.rodfile.com/5qvreev9onbg

http://hipfile.com/4npflo3tpgtj
پاسخ
تشکر کنندگان: mrbonbon ، soli asali ، سيبك
[font=Courier]تاریخ شکل گیری آمریکا – میلنیوم[/font]

[font=Courier]History Channel – America the story of us – millenium[/font]
آمریکا یکی از ابر قدرتمندترین کشور های اقتصادی دنیا می باشد. رونق اقتصادی و رشد جمعیت در کشور آمریکا حرف اول را می زند.عصر جت و فضا با نام آمریکا کلیک خورده است امریکا حرف اول تکنولوژی را نیز می زند....

این مستند راجع به شکل گیری و توسعه آمریکا و محصول ۲۰۱۱ می باشد.

[عکس: America-the-story-of-us.jpg]

دانلود
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، amin arefi ، alireza.nayyeri ، noobnoobi ، Aries_son ، پدی ، soli asali ، سيبك ، pey.com
فایل زیر نویس فیلم [عکس: America:_The_Story_of_Us]
فیلم مستندی که دوستمان علی مهاجر برای دانلود معرفی نمودند دو قسمت آخر سریالی 12 قسمتی می باشد ، با عنوانهای SuperPower و Millenium .
فایل زیرنویس این دو قسمت را به یکدیگر متصل و زمان بندی مجدد نموده ام. دوستانی که قصد تماشای این ویدئو به همراه زیرنویس انگلیسی را دارند لطفا دو نکته را رعایت نمایند.
1 - هر دو فایل ویدئو و زیر نویس در یک پوشه باشند.
2 - هر دو فایل دارای نام یکسان (بدون تغییر پسوند فایلها) شوند.

بسیاری از برنامه های پخش کننده متداول همچون Media Player Classic، VLC ، KMPlayer و ... قابلیت پخش ویدئو به همراه زیر نویس را دارا می باشند.

اندازه فایل : 107 کیلوبایت
نوع فایل : SRT
صفحه معرفی سریال در سایت ویکی پدیا
لینک دانلود
کیس نامبر: **2014AS000000 (همسرم) / سفارت: آنکارا --> ایروان / ارسال فرمها : 8 June (ایمیل) / دریافت تاییدیه : 16 June / تاریخ دریافت نامه دوم: 13 September/ زمان مصاحبه : هفته اول نوامبر / کلیر همسرم: 21 می بعد از 199 روز و کلیر شدم خودم : روز 9 جولای ، ورود به خاک آمریکا در تاریخ 5 دسامبر ، /[/color] معرفی یک وسیله کاربردی 220V<->110V

پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، romance33 ، mrbonbon ، alireza.nayyeri ، Aries_son ، soli asali
........................
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، nora ، amin arefi
[عکس: images?q=tbn:ANd9GcRwBUbJEw9VfO9HDdUPzES...BGPAFscrwW]

دانلود مستند ۱۰۰۰ جایی که قبل از مرگ باید دید

این مستند ، شامل سفر جهانگردی به نام Craig DeSilva به نقاط مختلف جهان است که از آثار دیدنی و تاریخی که در هر یک از کشورها وجود دارد گزارشی تهیه کرده است. این جهانگرد به هاوایی می رود و درباره ی مکان های تاریخی آن جا توضیحاتی را ارائه می دهد . لازم به ذکر است این مستند شامل چندین قسمت از کشور های مختلف میباشــد .

مشاهده فیلم ها و سریال های انگلیسی زبان، یکی دیگر از منابع ارزشمند یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی می باشد. اما در بین فیلم ها و سریال های آموزشی، مشاهده سریال های مستند از ارزش ویژه ای برخوردار است. دلایل آن را می توان به طور خلاصه اینگونه بیان نمود که :

1- فیلم های مستند معمولا برای تمامی جهانیان ساخته می شود به همین دلیل در اینگونه فیلم ها زبان انگلیسی به صورت شمرده تر و روان تر صحبت می شود.

2- فیلم ها و سریال های مستند همواره مملو از کلمات، رفتارها و ارتباطلات عادی زندگی می باشد که این امر منجر خواهد شد زبان انگلیسی را به طور طبیعی تری فرا گیرید.

3- جذابیت های یک فیلم مستند می تواند زبان آموز را به یادگیری بهتر زبان ترغیب کند. زمانی که شما با علاقه به مطالعه زبان می پردازید، سرعت یادگیری زبان انگلیسی چندین برابر خواهد بود.

4- با مشاهده فیلم ها و سریال های مستند با فرهنگ، آداب و رسوم سایر کشور ها و در مواردی با لهجه انگلیسی دیگر نقاط جهان نیز آشنا خواهید شد.

مستند 1000 مکان دیدنی که باید قبل از مرگ دید، یکی از زیباترین مستند هایی است که از سوی یکی از بهترین شبکه های مستند،  (شبکه Discovery) ساخته شده. این مستند زیبا به این دلیل برای قرارگرفتن بر روی سایت مرجع زبان ایرانیان انتخاب شده که تمام ویژگی های آموزشی زبان را در خود حفظ می کند. داستان این مستند، در مورد زوج جهانگردی است که به زیباترین نقاط جهان سفر می کنند و مناظر زیبای آن، آثار تاریخی، مردم، فرهنگ و ... آن را به تصویر می کشند. این مجموعه برای افرادی که از سطح زبان مناسبی برخوردارند، بسیار مفید خواهد بود.

ویژگی های این مجموعه عبارتند از :

- زبان انگلیسی روان و قابل فهم

- جملات محاوره ای توریست ها در سفر

- جذابیت های دیداری که منجر به علاقمندی زبان آموز می گردد.

- سفر به 12 کشور و مشاهده مناظر زیبای آن (فهرست مناطق در ادامه مطلب)

- آشنایی با فرهنگ، آداب و رسوم مردم مختلف جهان

DOWNLOAD
پاسخ
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، alireza.nayyeri ، Danoosh ، پدی ، soli asali ، سيبك ، شهلا 1346
قسمت های بعدی این مستند اولی رو کسی لینکشو داره؟؟Discovery Channel: 15 Travel Bests 2013
26 قسمته کلا!!من فقط همون 2 3 قسمت رو پیدا کردم!! Sad
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali
(2013-07-16 ساعت 11:37)KIMIA2005 نوشته:  دوستان سلام
به مستندی بنام
در مورد شهرهای لس انجلس و نیویورک برخوردم که جالب بود و لازم دیدم لینک دانلود رو واستون بذارم که شما هم بتونید دانلود کنید و استفاده ببرید..
دیدن یک شهر جدید می تواند بسیار جذاب و پر از تجربیات غنی باشد… اما برای اینکه از اقامت خود در آن شهر بیشترین بهره را ببرید و هیچ یک از نقاط بی نظیر آن را از دست ندهید… بهتر است که برای آن آماده شوید! این مستند فوق العاده زیبا به معرفی شهرهای برتر آمریکا میپردازد و بهترین مکان های این شهرها را به تصویر می کشد. در این مجموعه به دیدن مکان هایی که "باید دیده شوند" پرداخته می شود.

لس انجلس
نیویورک و...

با تشکر
اما من فقط تونستم نیویورکش رو ببینم بقیه فایل ها موقع آنزیپ شدن اررور میده !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-01-12 ساعت 18:56)soli asali نوشته:  
به مستندی بنام
دیدن یک شهر جدید می تواند بسیار جذاب و پر از تجربیات غنی باشد… اما برای اینکه از اقامت خود در آن شهر بیشترین بهره را ببرید و هیچ یک از نقاط بی نظیر آن را از دست ندهید… بهتر است که برای آن آماده شوید! این مستند فوق العاده زیبا به معرفی شهرهای برتر آمریکا میپردازد و بهترین مکان های این شهرها را به تصویر می کشد. در این مجموعه به دیدن مکان هایی که "باید دیده شوند" پرداخته می شود.

لس انجلس
نیویورک و...

با تشکر

برای باز کردن زیپ فایل لس انجلس باید فایل رو ریپیرش کنی حتما!!
واسه منم اول وا نمیشد repair کردم درست شد!
ازمنوی تولز win zip گزینه repair رو استفاده کن درست میشه! Big Grin
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، سيبك
(2014-01-12 ساعت 19:45)Arashiv نوشته:  
(2014-01-12 ساعت 18:56)soli asali نوشته:  
به مستندی بنام

لس انجلس
نیویورک و...

با تشکر

برای باز کردن زیپ فایل لس انجلس باید فایل رو ریپیرش کنی حتما!!
واسه منم اول وا نمیشد repair کردم درست شد!
ازمنوی تولز win zip گزینه repair رو استفاده کن درست میشه! Big Grin

وزين چندش دوست من ؟ تو این ورژن که من دازم همچین چیزی نداره !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان