کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از سفارت انکارا
با سلام به دوستان
من كيسم (ویزای نامزدی k1) رسيده به سفارت انكارا و از سفارت براي من ايميل زدن و كيس نامبر هم برام فرستادن.
ولي حالا كه مي خواهم وقت مصاحبه بگيرم مي نويسد كه فعلآ وقت ندا يم!!
من بايد يعني هر روز بيام چك كنم تا يك وقت خالي پيدا بشه يا كار ديگه هم ميشه كرد؟
لطفآ راهنمايي كنيد
مرس
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، msar
(2013-07-16 ساعت 15:01)aliraouf78 نوشته:  با سلام به دوستان
من كيسم (ویزای نامزدی k1) رسيده به سفارت انكارا و از سفارت براي من ايميل زدن و كيس نامبر هم برام فرستادن.
من بايد يعني هر روز بيام چك كنم تا يك وقت خالي پيدا بشه يا كار ديگه هم ميشه كرد؟
لطفآ راهنمايي كنيد
مرس

دوست عزيز من هم دقيقا درگير همين موضوعم. به نظر مياد چون الان وقت مصاحبه برنده هاي لاتاري گرين كارت هست سرشون خيلي شلوغه. و ظاهرا چاره اي نيست جز اين كه دائم به سايت سر بزنيد. من هم دارم همين كارو ميكنم.
و قراره نامزدم يك ايمل به سفارت بزنه ببينه چكارميشه كرد كه از خالي شدن وقت خبر دار شد. چون بيكار كه نيستيم هر دقيقه بريم تو سايت. جواب ايميلمون را بدن به شما هم حتما خبر ميدم.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-07-16 ساعت 16:55)ghazal72 نوشته:  
لطفآ راهنمايي كنيد
مرس

دوست عزيز من هم دقيقا درگير همين موضوعم. به نظر مياد چون الان وقت مصاحبه برنده هاي لاتاري گرين كارت هست سرشون خيلي شلوغه. و ظاهرا چاره اي نيست جز اين كه دائم به سايت سر بزنيد. من هم دارم همين كارو ميكنم.
و قراره نامزدم يك ايمل به سفارت بزنه ببينه چكارميشه كرد كه از خالي شدن وقت خبر دار شد. چون بيكار كه نيستيم هر دقيقه بريم تو سايت. جواب ايميلمون را بدن به شما هم حتما خبر ميدم.

راستي شما پول را آنلاين پرداخت كردي بعد اون صفحه اومد كه توش نوشته وقت ملاقات ها پره؟؟ يا هنوز به اون صفحه نرسيدي كه پول پرداخت ميشه؟
از بچه هاي انجمن شنيده بودم اول تو سايت پول پرداخت ميشه بعد وقت مصاحبه داده ميشه. ولي براي من اينطور نبوده. براي شما چي؟
پاسخ
دوست عزيز
من بعد از ارسال اين پيغام يك ساعت بعد دوباره سر زدم و ديدم كه جا براي ١ اكتبر باز شده ، اول بايد پول را پرداخت كنيد بعد مي توانيد از تقويمي كه ظاهر مي شود تاريخ را انتخاب كنيد.
به نظر من سريعآ برو سر بزن و وقت بگير چون همين الان كه دارام اينو مينويسم تاريخ وقت دهي شده ٣ اكتبر يعني در مدت ٢ ساعت ٢ روز عقب تر رفته براي گرفتن وقت مصاحبه
پاسخ
لطفآ راهنمايي كنيد
مرس
ما هم منتظر باز شدن وقت بودیم.امروز ظهر باز کردن و فعلا برای 3 اکتبر وقت گرفتیم.شما هم حتما تا الان وقت گرفتید.فقط نقطه مبهم برای ما اینجاست که چقدر طول میکشه ویزا بدن
پاسخ
(2013-07-16 ساعت 17:01)ghazal72 نوشته:  
لطفآ راهنمايي كنيد
مرس

راستي شما پول را آنلاين پرداخت كردي بعد اون صفحه اومد كه توش نوشته وقت ملاقات ها پره؟؟ يا هنوز به اون صفحه نرسيدي كه پول پرداخت ميشه؟
از بچه هاي انجمن شنيده بودم اول تو سايت پول پرداخت ميشه بعد وقت مصاحبه داده ميشه. ولي براي من اينطور نبوده. براي شما چي؟
دوست عزيز
من بعد از ارسال اين پيغام يك ساعت بعد دوباره سر زدم و ديدم كه جا براي ١ اكتبر باز شده ، اول بايد پول را پرداخت كنيد بعد مي توانيد از تقويمي كه ظاهر مي شود تاريخ را انتخاب كنيد. 
به نظر من سريعآ برو سر بزن و وقت بگير چون همين الان كه  دارام اينو مينويسم  تاريخ وقت دهي شده ٣ اكتبر يعني در مدت ٢ ساعت ٢ روز عقب تر رفته براي گرفتن وقت مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، smh1614 ، msar
اون وقت سه اکتبر رو ما گرفتیمSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: aliraouf78 ، romance33 ، smh1614 ، msar
(2013-07-16 ساعت 18:02)aliraouf78 نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 17:01)ghazal72 نوشته:  
لطفآ راهنمايي كنيد
مرس

دوست عزيز
به نظر من سريعآ برو سر بزن و وقت بگير چون همين الان كه  دارام اينو مينويسم  تاريخ وقت دهي شده ٣ اكتبر يعني در مدت ٢ ساعت ٢ روز عقب تر رفته براي گرفتن وقت مصاحبه

ممنون دوست عزيز كه خبر دادي. همين الان به نامزدم زنگ زدم كه بره وقت بگيره
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، smh1614 ، msar
سلام
منم با همچین مشکلی مواجه هستم
پول رو نامزدم پرداخت کرده اما وقت نتونستم بگیریم
راستش من مرتب نمیتونم سر بزنم
کسی فکری داره که به من کمک کنه؟
مثلا کسی که مرتب چک کنه و به من تماس بگیره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614 ، msar
خب کیا اکتبر وقت مصاحبه دارن؟بیاید با هم یافته هامونو به اشتراک بزارید.چه هتلی مییگیرید و چه مدارکی رو حتما با خودتون میارید.برای خانم های با حجاب لازمه که گوششون بیرون از روسری باشه حتما واسه عکس؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: smh1614 ، msar
سلام،
می شه یکی به من بگه موقع گرفتن وقت از سفارت پست خونه ای که مدارکو ازش می گیریم چی بنویسم؟؟
پاسخ
(2013-08-26 ساعت 13:40)hanishoja نوشته:  خب کیا اکتبر وقت مصاحبه دارن؟بیاید با هم یافته هامونو به اشتراک بزارید.چه هتلی مییگیرید و چه مدارکی رو حتما با خودتون میارید.برای خانم های با حجاب لازمه که گوششون بیرون از روسری باشه حتما واسه عکس؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
من سفارت ارمنستان رفتم برای مصاحبه
حجاب هم داشتم
ولی عکسم رو جوری انداخته بودم که گوشهام کاملا بیرون بود
موفق باشی
**Case number:AS201376
Clear:28 August
Yerevan
پاسخ
لطفا کمکم کنید
من رفتم وقت بگیرم تو سایت.ثبت نام کردم و اداره پست هم انتخاب کردم ولی اصلا گزینه پرداخت نمیاد که پولو پرداخت کنم؟
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
(2013-09-19 ساعت 16:19)leila.e نوشته:  لطفا کمکم کنید
من رفتم وقت بگیرم تو سایت.ثبت نام کردم و اداره پست هم انتخاب کردم ولی اصلا گزینه پرداخت نمیاد که پولو پرداخت کنم؟

برای این که الان وقتهاشون پره. باید هر روز به سایت سر بزنی وقت اگر خالی بشه از اون آخرین صفحه ای که الان برات قفل شده میتونی بری جلوتر پول را بدی و وقت را بگیری. زیاد هم طول نمیکشه. هر روز یک سری به سایت بزن و تا اون آخرین مرحله (آخرین صفحه ای که رفتی ) چک کن
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، msar
(2013-09-19 ساعت 16:23)ghazal72 نوشته:  
(2013-09-19 ساعت 16:19)leila.e نوشته:  لطفا کمکم کنید

برای این که الان وقتهاشون پره. باید هر روز به سایت سر بزنی وقت اگر خالی بشه از اون آخرین صفحه ای که الان برات قفل شده میتونی بری جلوتر پول را بدی و وقت را بگیری. زیاد هم طول نمیکشه. هر روز یک سری به سایت بزن و تا اون آخرین مرحله (آخرین صفحه ای که رفتی ) چک کن

مرسی عزیزم
و واقعا ممنون از اینکه زمان نگرانیمو کوتاه کردی.
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: ghazal72 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان