کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سانحه‌ای مرگبار برای پناهجویان ایرانی
با توجه به اینکه مدتی استرالیا زندگی کردم در پستی خواستم تا حدی به مشکلات پناهندگان اشاره کنم
با توجه به اینکه مهاجرت از طریق پناهندگی از اهداف این فروم نیست تاپیک مربوطه قفل شد:

http://mohajersara.com/thread-5940-post-...#pid262184

حالا شاید بشه تو این قسمت به خطرات پیش روی پناهنده ها اشاره کرد
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، amir82 ، manila ، Danoosh ، ParsTrader ، afshinghwink ، msar
(2013-07-26 ساعت 14:24)gbtm نوشته:  با توجه به اینکه مدتی استرالیا زندگی کردم در پستی خواستم تا حدی به مشکلات پناهندگان اشاره کنم
با توجه به اینکه مهاجرت از طریق پناهندگی از اهداف این فروم نیست تاپیک مربوطه قفل شد:

http://mohajersara.com/thread-5940-post-...#pid262184

حالا شاید بشه تو این قسمت به خطرات پیش روی پناهنده ها اشاره کرد

عنوان و سوال مطرح شده اون تاپیک کاملا روشن بود که بر روی مهاجرت غیرقانونی تمرکز داره و کاربری هم که سوال پرسیده بود قصدش گرفتن راهنمایی در این زمینه بود بنابراین احتمال اینکه کاربران بیشتری با طرزفکر مشابه در اون تاپیک بحث رو به بیراهه ببرن بسیار زیاد بود وگرنه در نیت خیر شما دوست گرامی هیچ شکی نیست ،از اونجایی که مهاجرسرا نمی خواد و نباید بخشی از جهت دهی و تشویق افراد برای مهاجرت غیرقانونی باشه تاپیک هایی که با این هدف ایجاد میشن قفل میشه ولی آگاهی دادن در این زمینه کاملا متفاوته بنابراین خوشحال میشیم از تجربیات شما استفاده کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، amir82 ، rs232 ، manila ، Danoosh ، afshinghwink ، msar
متاسفانه دروغ های بی شماری که هم وطنان در مورد وضعیتشان در خارج از کشور میگویند علت اصلی این مصیبت هاست . من شخصا ساعت ها با کارمندم در ایران که قصد داشت از این راه برود بحث کردم تا منصرف شد . بسیار مصر بود که دوست دخترش را حامله کند و با هم بروند درخواست پناهندگی به یو ان ترکیه بدهند چون یکی از همین دروغ گوهای لس انجلس نشین به او گفته بود من اینجا برای دو تا بچه ام ماهی 14 هزار دلار از دولت امریکا کمک هزینه میگیرم و مفت میخورم و میخوابم و میگردم و اگر بچه نامشروع داشته باشی خیلی سریع به تو قبولی میدهند . این کارمند ساده من هم نزدیک بود زندگی خودش و یک دختر بدبخت رو نابود کنه تا به این توهم برسه .
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، ParsTrader ، battosai ، manila ، Danoosh ، afshinghwink ، el333 ، usa lover ، msar
(2013-07-27 ساعت 22:30)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 07:54)ParsTrader نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 06:03)alisarvareharchiabi نوشته:  مدیر تالار استرالیا نداره مهاجر سرا ؟ .
سلام
مشکل چیه؟
بفرمایید شاید من کاری از دستم بربیاد .

سلام . هیچی قربان مگه ما جرات داریم رو حرف شما حرف بزنیم Smile) . تو مهاجرسرا استرالیا نداریم اگر داشتیم خیلی خوب میشد . به هر حال افرادی که میخوان برن حداقل ممکن هست نوشته های افرادی که به اونجا رفتن رو ببینند و بهتر تصمیم بگیرن .
سلام
این حرفا چیه من به شما و تمام بچه های قدیمی مهاجرسرا ارادت داریم .
اما بنده استرالیا زندگی می کنم اگر کمکی از دستم بربیاد درخدمتم .
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، یه مهاجر ، battosai ، amir82 ، gbtm ، msar
(2013-07-27 ساعت 22:30)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 07:54)ParsTrader نوشته:  
(2013-07-26 ساعت 06:03)alisarvareharchiabi نوشته:  مدیر تالار استرالیا نداره مهاجر سرا ؟ .
سلام
مشکل چیه؟
بفرمایید شاید من کاری از دستم بربیاد .

سلام . هیچی قربان مگه ما جرات داریم رو حرف شما حرف بزنیم Smile) . تو مهاجرسرا استرالیا نداریم اگر داشتیم خیلی خوب میشد . به هر حال افرادی که میخوان برن حداقل ممکن هست نوشته های افرادی که به اونجا رفتن رو ببینند و بهتر تصمیم بگیرن .

سلام
من هم ملبورن زندگی میکنم سوالی هست بفرمایید
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، یه مهاجر ، msar
(2013-07-29 ساعت 20:23)alisarvareharchiabi نوشته:  از دوستانی که در استرالیا هستن تشکر میکنم . اما منظورم اینه کاشکی تایپیک استرالیا هم مثل آمریکا بود همه اطلاعات توش بود . مثلن راههای مهاجرت قانونی و غیر قانونی و ... . به نظر من اگر استرالیا مثل آمریکا فعال بود خیلی خوب میشود.
سلام
اول از همه که صحبت در مورد راههای غیر قانونی در مهاجرسرا ممنوع است و در امریکا هم چنین تاپیکی نداریم .
بخش امریکا اما به این خاطر خیلی فعاله که تقریبا این سایت اولین بار به روند اداری لاتاری پرداخته و البته اگر جلوی لاتاری گرفته بشه از این نظر سایت افت زیادی خواهد کرد .
در مورد استرالیا سایت دیگری است که از سالها قبل به شکل تخصصی در مورد استرالیا است که البته تقریبا فقط در مورد استرالیاست و در مورد سایر کشورها اصلا اطلاعاتی نداره .در مورد کانادا هم از قدیم اپلای ابرود خیلی فعال بوده و ویکی خیلی قوی داره که جا داره دوباره بخش ویکی سایت مهاجرسرا هم دوباره فعال بشه تا استفاده از اطلاعات خوب سایت مهاجرسرا بهتر استفاده کرد .
پس می بینید که سایت های دیگه هم فقط در یک کشور خیلی اطلاعات مناسبی دارند . که البته من معتقدم اگر ویکی مهاجرسرا در مورد کانادا و استرالیا فعال بشه کاربران این دو بخش این سایت هم افزایش خواهد یافت.

البته ابن موارد را فقط جهت اگاهی گفتم و گرنه من هم معتقدم اگر قسمت کانادا و استرالیا فعال نشه بعد از حذف لاتاری این سایت از نظر بیننده خیلی افت خواهد کرد و از این نظر با شما کاملا هم عقیده هستم .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: یه مهاجر ، battosai ، امیر مهاجر ، Saeedv13 ، gbtm ، storagemeter ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان