کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
Exclamation 
با سلام
وقتی که برای مصاحبه به کنسولی ابوذبی مراجعه کردم و بعد از اینکه نتیجه مصاحبه مثبت اعلام شد، به من یک برگه آبی رنگ داده شد و اعلام کردند که با اینکه کار از نظر ما تمام شده می باشد ولی باید منتظر Administrative Processing خود باشید که نتیجه آن مابین 2 هفته تا 4 ماه ممکن است طول بکشد.
در حال حاضر 5/4 ماه از تاریخ مصاحبه گذشته و تا این لحظه شماره من در وب سایت سفارت اعلام نشده.
در صورتی که از دوستان کسی مشکل مشابه داشته و یا دارد و مخصوصا" اگر نتیجه گرفته اند، زمان انتظار خود را اعلام کنند.
با تشکر - مسعود
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، dreamer60 ، Jamali_nabi ، فرنم ، msar ، Imiranian
منم الان حدود 4 ماه منتظرم و هیچ خبری نیست
وضعیت: تورا من چشم در راهم
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar
جناب کامران باز جای بسی امیدواری است، چرا که کیس شما مربوط به 2008 است و الان ماه 11 در 2008.
کیس من که از طریق برادرم می باشد مربوط به 2005 می شود که با احتساب 8 سال انتظار اولیه می شود 11 سال.
جای تعجب اینجاست که اینها در این مدت چه می کردند که حالا هنوز تمام نشده!
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، امیلا ، msar
Big Grin 
[/color][/size]با سلام به همگی دوستان
می خواستم اطلاع بدم که من هفته پیش سرانجام بعد از حدود 6 ماه (کمی کمتر) به خمراه کلیه خانواده (که در همان کیس بودند) ویزای خودمان را در ابوذبی گرفتیم.
در زمان مراجعه احتیاجی به حضور ما نیود و هرکس دیگری هم اگر همان برگه آبی را به همراه پاسپورتهایمان می آورد می توانست ویزا را بگیرد.
بعد از تحویل مدارک ، روز بعد راس ساعت 14 برای دریافت مراجعه و پاکتهای پرونده را به همراه پاسپورتها را دریافت کردیم.
با سپاس از همگی و این وب سایت ارزشمند
مسعود
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، minoo110 ، dreamer60 ، mohammadg846 ، msar ، sahar2016 ، marmolak007 ، Sasa-t ، Mary nadim
سلام دوستان. کليرنس من بعد از 274 روز انتظار اعلام شد. اميدوارم بزودي ويزاي
همه شما اماده شود.
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، eblam ، minoo110 ، Jamali_nabi ، msar ، sahar2016
با سلام به همه ي دوستان
من بعد از مصاحبه يك برگه ي آبي رنگ كه همون FBI Check مي باشد دريافت كردم و يك برگه كه تعدادي سوال در آن بود. من به سوالات پاسخ دادم ولي يك ايميل دريافت كردم كه نوشته بود CV/Resume فرستاده نشده و بايد در اولين فرصت فرستاده شود.
مي خواستم ببينم CV/Resume دقيقا چي هست و چه اطلاعاتي رو بايد براشون بنويسم و آيا فرم خاصي دارد يا بايد يه ايميل معمولي بدم؟
چون Case Number من جز آخرين هاست لطفا اگه كسي اطلاعاتي داره هر چه زودتر به من بگه!
ممنونمSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Imiranian
سلام به دوستان

من 24nov2009 در ابوظبی وقت مصاحبه داشتم و مثل خیلی از دوستان وارد روند Adminstrative Processing شدم. اینطوری که تو این forum به نظر می رسه تا دریافت جواب AP بیشتر از 4-5 ماه طول میکشه.
می خواستم بدونم واسه همه همین طور بوده یا کسایی هم بودن که زودتر جواب گرفتن؟
یه سوال دیگه هم داشتم...کسی از بین دوستان بوده که برای پیگیری روند Adminstrative Processing با (deparymant of state(DOS تماس گرفته باشه؟ یا راه دیگه ای واسه مطلع شدن از وضعیت پروندش پیدا کرده باشه؟
با تشکر از همگی
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Imiranian
بالاخره بعد از 6 ماه اومد
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، eblam ، minoo110 ، dreamer60 ، azem2014 ، msar ، Imiranian ، sahar2016 ، Sasa-t ، SAEED TEHRANI ، dr.fatima
سلام
اینجا چقدر هم درد دارم من
کلان این سفارت ابوظبی یه شاهکار بی نظیره
تقرییبا هیج روشی وجود نداره من از خود سفارت گرفته تا اداره مهاجرت تو امریکا پیگری کردم و هیچی جواب نمیدن
الان حدود ۱۵ ماه هست که منتظر هستم . Sad
تاریخ مصاحبه : 2008 - 16 FEb
تاریخ کلیرشدن : 2011 20 feb
تاریخ دریافت ویزا : 2011 27 FEB
سفارت : ابوذبی
تاریخ پرواز: 2011- 15 jun
نوع کیس : EB3
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar ، Imiranian ، sahar2016 ، SAEED TEHRANI
من 43 روزه جوابم اومد. اميدوار باشين
(2010-01-03 ساعت 18:59)babak_h21 نوشته:  سلام به دوستان

من 24nov2009 در ابوظبی وقت مصاحبه داشتم و مثل خیلی از دوستان وارد روند Adminstrative Processing شدم. اینطوری که تو این forum به نظر می رسه تا دریافت جواب AP بیشتر از 4-5 ماه طول میکشه.
می خواستم بدونم واسه همه همین طور بوده یا کسایی هم بودن که زودتر جواب گرفتن؟
یه سوال دیگه هم داشتم...کسی از بین دوستان بوده که برای پیگیری روند Adminstrative Processing با (deparymant of state(DOS تماس گرفته باشه؟ یا راه دیگه ای واسه مطلع شدن از وضعیت پروندش پیدا کرده باشه؟
با تشکر از همگی
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar ، SAEED TEHRANI
سلام
من از طریق وکیلم تماس گرفتم اونا جواب نمیدن فقط میگن از طریق اژانس(سفارت) اقدام کننده پیگری کنید
تاریخ مصاحبه : 2008 - 16 FEb
تاریخ کلیرشدن : 2011 20 feb
تاریخ دریافت ویزا : 2011 27 FEB
سفارت : ابوذبی
تاریخ پرواز: 2011- 15 jun
نوع کیس : EB3
پاسخ
تشکر کنندگان: eblam ، msar ، Imiranian
دوستان امروز یکی از آشنایان ما بعد از 44 روز کلیر شدند،از طریق خواهرشون اقدام کرده بودند،کیس نامبر ANK2005 ،سن بالای 50سال،4 سال اقامت در فرانسه،هر دو بازنشسته بانک دولتی

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، battosai ، msar ، Imiranian ، mr.parandavar ، SAEED TEHRANI
امروز بعد از گذشت حدوداً سه هفته ، کلیر شدم . جهت اطلاع دوستانی که از پرونده من خبر ندارند :

- گروه F1 ( البته از ابتدای تقاضا F2B بودم که در اوائل سال 2010 به F1 تغییر پیدا کردم)

- تاریخ مصاحبه : هفته آخر سپتامبر 2010

--گرفتن فرم آبی و فرم 9 سوالی: آفیسر به من تاکید کرد که پرونده ات مشکلی نداره ولی باید مراحل اداری رو طی کنه.از دو ماه بعد سایت رو چک کن .

-- شغل خصوصی ( اما در رده تحقیقات که همین باعث کلیرنس شد) + تحصیلات کارشناسی ارشد در یکی از رشته های مهندسی

- تاریخ ارسال فرم 9 سوالی :2 روز بعد از مصاحبه

- تاریخ کلیر : امروز (19 اکتبر)
پاسخ
دوستان عزیز

با توجه به تجربیاتم از روال کلیرنس، سعی کردم مطلبی کامل رو با ذکر جزئیات براتون بنویسم تا اگر ابهامی در مورد کلیرنس دارید بر طرف بشه :

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...3#pid82203
پاسخ
تشکر کنندگان: GBUSA ، bsbali ، mmaloumi ، babak.n ، Mahdifarid ، azem2014 ، msar ، ed2008 ، Imiranian ، battosai ، saman49
سلام.هستی خانم تبریک میگم.شغل من ازاد هستش و خدمت سربازی رو در سال1375شمسی(1996میلادی)در ارتش تموم کردم.خانمم هم شغل غیر دولتی داره و دانشجو هستش.به نظرتون ایا ما شامل کلیرنس و اف بی ای چک خواهیم شد یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، Imiranian ، SAEED TEHRANI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان