کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج از اروپا با یک نفر از آمریکا
سلام من از اروپا با یک گرین کارتی از آمریکا ازدواج کردم ولی نمیدونم آیا مراحل من کسانی هست که آز ایران اقدام میکنن مثل
کارت واکسن

وقت مصاحبه

مکان مصاحبه

سوء پیشینه ........
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
مراحل شما هم دقیقا مثل مراحلیه که ما تو ایران میریم چون تو خود سایت مهاجرت نگفته این راه مختص ایرانی هاست یا اروپایی ها... به یه تغیرات جزئی.. مثل همون سوئپیشینه که حتما باید در کشوری که هستین اگر بیشتر از 6 ماه زندگی کردین بگیرین ... سایت uscis.gov رو بخونید کامل به هیچ وکیلی هم احتیاجی نخواهید داشت
موفق باشین
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، NedaE ، ayandeh ، romance33 ، sepideh IR
ممنون بله من ٤سال هست که اینجا هستم نوع ویزای من f2a است و اپروو شدم ومنتظر کیس نامبر و مراحل بعدی هستم نمیدونم چجوری اینا مکان مصاحبه رو تعیین میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
فکر کنم تو نامه ی ای از NVC دریافت میکنید باید گفته باشه که پرونده به کدوم سفارت میره.
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
من صاحب آيدى derakhtekhatereh هستم نميدونم چرا نميتونستم با آى دى سابقم وارد شم به هر حال مكان مصاحبه من سوئد افتاد بقيه همه ميدونن و ميتونن به هم كمك كنن ولى من گيج ميزنم خيلى بده اگر كسى مصاحبه سوئد داشته يا شرايط شبيه. من داشته. راهنماييم كنه ممنون?
دسته بندىIR1
ارسال مدارك 2013/1/31
اپروو 2013/7/22
پرداخت آنلاين ٨٨$ و ٢٣٠$ در تاريخ 2013/9/12
نامه تكميل پرونده 2015/07/17
تاريخ مصاحبه؟؟؟؟
چقدر انتظار صبوره برعكس من
بچه ها روزهاى خوب تو راههWink
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان